Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzana1971
21. apr 2010

evil ja som skusala strihat z cvikatkom, kupila som akoze detske a nic moc, noznicky nemam vyskusane, tak nviem poradit, inak maly ma take makke nechtiky to sa vobec neda strihat 😝
ozaj dokedy treba nosit tie rukavicky? my este nosime, aj vcera sa skrabol, napriek tomu, ze som mu tie nechtiky akotak ostrihala...ale vsak nemoze tie rukavicky nosit donekonecna 😝

kamilakd
21. apr 2010

avil ja mam maly stikaik a normalne noznicky lebo s tym zaoblenym vrchom vobec nestrihaju ale m am aj take ale hned povedali ze je to blbost

zuzka ja mam dojem ze to vykradaju tie kufriky ved kopec bab ho ma natlaceny a kopec bab pocuvam ze okrem letakov a sprostosti ako domestos a jary tam nic nemali a mala by tam byt hlavne flaska vzorky detskej kozmetiky teda tak pisu

zuzana1971
21. apr 2010

kamilka no tak o dudliku nuk, flasi, caro kave, zapisniku a pere mozem len snivat 😠 ani vzorky nivea kozmetiky tam neboli....nechapem jak moze niekto kradnut veci tehotnym a novorodencom 😠
kami ty nabehujes v nedelu do porodnice???

kamilakd
21. apr 2010

zuzka no tie nechtiky su riadna zaberacka strihat ze? take prtave 😉 to sa este tiez pobavime 😀 tak radsej budem davat rukavicky ako by mal byt doskriabany ved uvidis 🙂

kamilakd
21. apr 2010

zuzka podla TP by som mala rodit ale inak nastupujem uz s vecami na prijem 😅 vcera som dala ten blahodarny kupel 😀 a brucho mi skakalo sa tam babu pacilo a mas ty pravdu uz budeme mat byckov a ja som baranceka chcela 😉

martina05
21. apr 2010

Ahojte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak som tu po dlhom čase, naša Vanda je už na svete a dáva nám zabrať 😀 😀 😀

evil15
21. apr 2010

no idem ja do toho mesta a uvidím čo mi povedia v obchodoch 🙂 sa zase pobavím

papa zatial

seuska
21. apr 2010

Mati ahoooj, som na teba myslela. No ako homeo? A gratulujem k Vande...

zuzana1971
21. apr 2010

kami bud rada, ze nemas baranceka 😀 😝 viem o com hovorim 😀 robila som x rokov s x detmi 😅
ja som najviac zvedava ci budes mat dominika alebo karolinku 😝
no a tie nechtiky fuuha....
a ja este musim aj kocurovi strihat nechty 😅 ten ich ma tiez prtave a mece sa ako divy 😀
no tolko roboty okolo tych mojich 2 chlapov 😀 este ze ich nemam na krku troch 😀

zuzana1971
21. apr 2010

ahoj Matka, tak ako sa mate s malou?

kamilakd
21. apr 2010

😉 MARTINKA TO ABY SI VEDELA ZE JU MATE MALINKU PRINCEZNICKU 😉

SEUSKA A TY AKO BACUJES? NEMATE INFOSKY O JULII A MICHALAG?

EVIL IDEM AJ JA SA POSPACIROVAT A NAKUPIT ZAS DAKE HOVADINY 😉 tak poobeda sa tu stretneme 😀 papa dievcata

cicimon
21. apr 2010

ja striham mojimi manukurovymi, tie detske podla mna nestrihaju

ja jej rukavice nedavam, jedine ked ma studene ruky

kamilakd
21. apr 2010

zuzka rozumiem o tych barancekov budes prva vediet co to bude ci dominik ako som naprogramovana alebo nezbednicka karolinka 😉 max v utorok je to jasne 😀

martina05
21. apr 2010

No homeo pomáhalo ale nakoniec sme skončili akútnou sekciou, lebo malá sa nedala vytlačiť, po dvoch tlačeniach a kontrakciách na vytlačenie bábätka sa stále vracala dovnútra, tak pristúpili k sekcii a nakoniec sa zistilo, že mala omotanú šnúru okolo krku a pod plecom....Našťastie všetko ok, len som sa natrápila aj klasicky aj po sekcii ale hlavne že je Vanda zdravá...

martina05
21. apr 2010

Seus a vy ako ..kojíte?? homeo pomohlo???

seuska
21. apr 2010

Kami my sme v poho, mala je anjelik, papa, kaka, spinka 😀 Citam Vas stale, len nejak nemam co k Vam kinderkam povedat... viem ake to je to cakanie....
Marike gratulujem, tiez sa uz nevedela dockat...
Pisala mi Blondy, tiez je este kinderko... stale nevie ako bude rodit, lebo ma vraj vysoke CTG tak je na striedacku doma a v nemocke....

seuska
21. apr 2010

Mati, ale mas pocit ze si sa po homeo rychlejsie otvarala? Lebo moj doki sa cudoval ze som tak rychlo porodila, tak si myslim ze mne pomohli, aj ked dokimu ked som to ukazala sa smial, ze je to hlupost... Hm, takze ty si nakoniec isla sekciou? No mozno aj lepsie ked bola mala taka omotana... hlavne ze ste zdravucke... hod nejake fotky malej do albumiku, nech ju vidime...
Kojim aj dokrmujem nutrilonom.

zuvinka102
21. apr 2010

ahojte maminky a kinderka 😀

jej Marike gratulujem a je prva co porodila na termin takze vyhrala nejaku tu odme 😀

kami ja som si aspon pozrela este nejake veci na nete tak nevadi..

jaaaaaaaaj chytam stres z toho. ze vam aspon povedali termin kedy mate nastupit do nemocky ak dovtedy neporodite.. no mne povedal dr, ze ved to raz na mna pride a ziaden termin len kazdy druhy den do nemocky..no nakoniec ma vsetky predbehnete

ninuska8
21. apr 2010

este som tu ja, aj dnes mam jeden termin vypocitany, ale zjavne sa nic nedeje, peciem kolace na svadbu, kedze ako som spominala sa mi v sobotu vydava segra...

zajtra mam poradnu tak sa uvidi, ako sa mame, malej sa dajak hybat nescce tak neviem co tam cusi a co chysta🙂)

Marike blahozelam🙂

zuzana1971
21. apr 2010

babule kinderka aj maminky, v juli tu bude civavka a aj minius ako som citala, len neviem z akeho slov. mesta minius je, takze sa naprogramujte na jul na mimi stretko, aspon tie co su z BA a okolia 🙂

fleury
21. apr 2010

Ahojte,

marike blahozelam, teeeda taky rychly porod a este na TP, maly aspon maminu nevytrapil 😎
My sme dnes doma prvy raz same a mala mi to dala patricne vyzrat. Tahala snuru od 8mej doteraz v podstate na striedacku rev, prebalovanie, papanie, rev...Ked uz sa zdalo, ze spi tak zazvonila postarka 😠 Takze vsetky moje plany co stihnem dneska padli a som rada, ze som rada 😀

seus sme na tom rovnako, ja tiez kojim/odsavam a prikrmujem..kolko nutrilonu davas?

zuzana1971
21. apr 2010

fleury teba humor neopusta v ziadnej situacii 😀

fleury
21. apr 2010

zuzi to uz je smiech cez slzy 😀 Chvilkami som mala chut dat si sluchatka nech nepocujem ten rev 😀

aktakk
21. apr 2010

Fleury, vitaj v klube...ja mavam toto niekedy od rana do piatej vecera, ked sa malinka rozhodne, ze teda pojde spinkat, ked inak nedam. 😀

fleury
21. apr 2010

vy tu planujete uz stretko v blave, snad sa raz uskutocni aj vychodnarske 😉

fleury
21. apr 2010

aktakk jj, uz som spoznala caro nekonecneho placu, otazne je ako dlho mi zvladne lave ucho intenzitu malej sireny..tusim cicimon sla na usne, mna to asi caka v co najblizsej buducnosti tiez 😀 Tak ma aspon potes, ze o par tyzdnov to uz bude lepsie, inak neviem neviem na aku hystericku zrudu sa zmenim 😀 😀

Vcera som sa po polroku objednala ku kadernicke, som zvedava ci ma spozna 😀 Ani ma neprekvapi, ked mi pri koncekoch najde nejake sediny 😀

aktakk
21. apr 2010

Fleury...ale tak da sa povedat, ze placu je ovela menej ale musime ju velakrat pestovat na ruckach...uz ma obdobie aj takeho "pozorovania" bez toho aby pustila krik. 🙂 A sediny mam mozno aj ja....a zijem na rozkoch,kedze ine nestiham.

cicimon
21. apr 2010

baby uz ste riesili papierovacky? a 2. pilier?

zuzana1971
21. apr 2010

fleury mne sa zda, ze placu je stale viac a viac 😀 lebo spi stale menej a menej 😝

fleury
21. apr 2010

jj, caro rozkov je neopisatelne, pozname. Dnes som to kusok obmenila a mala som vianocku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre