Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
25. apr 2010

caute,

tak ta moja je dnes taka zla,, len mrnci a nechce spat.
Kika - vlasov ma stale dost a ma stve, ked ju mm cese na pankaca 😠

evil, moni - aby ste nakoniec neskoncili v maji 😖

evil15
25. apr 2010

cici nestraš no no no 😅

moni
25. apr 2010

jankako, jooj to je nemile...ale hlavne aby cosi vymysleli a vaneska (a ty) sa netrapila. drzime palce!

cicimon, no to je mozne. ja som sa pripravujem na 5.5. 🙂

cicimon
25. apr 2010

ja nestrasim - kuknite na mna, plan bol po 15tom a moja z nicoho nic bez nejakych naznakov, poslickov a pod 3. a vy so vsetkym co ma byt a furt nic 😀

evil15
25. apr 2010

moni ty tiež strašíš ja tajne dúfam, že sa to nejakým zázrakom pohne každý den a nič ja chcem aprílovčatko 🙂

michalag
25. apr 2010

aj ja chcem aprilovciatko, ale drobci este maju cas najneskor do piatku tak snad ......

moni
25. apr 2010

tak ja ako aprilovciatko a aprilovka rozhodne hlasujem za april, ale co ked sa tie ich tvrde makovice rozhodnu inak 😅
radsej byt pripravena na neskorsi datum, a byt prijemne prekvapena 😵
napriklad, dnes by to slo 😀 😀 😀

evil15
25. apr 2010

no ja som upratala ráno a varila som a potom som skáala na fit lopte a večer sa chystám na mm ale zatial žiadne náznaky 😅

moni
25. apr 2010

no u nas dnes vari mm, upratovat sa mi nejako nechce, pri hopkani na lopte vidim hviezdicky ked mi mala tlaci na krcok....takze zas budem natreta na gauci 😝
moja mala sa dnes skoro vobec nehybe, a brucho mam tvrde ako skala...ale teda rozhodne to nie je naznak ze by sa islo cosi diat.

evil, ty mas zajtra poradnu? ides na dalsieho hamiltona?

evil15
25. apr 2010

ano zajtra poradňa a hamiltonko tak dúfam, že bude úspešnejší ako ten minulý 😀 😀 😀

moni
25. apr 2010

evil, a ty sa otvaras? asi som sa ta uz pytala, ale tehu demencia je v plnom prude 😀
ja idem tiez zajtra, a som zvedava ci ma este objedna, alebo so mnou skoncili 😅

evil15
25. apr 2010

no povedala že som na 1 prst a že sa to tam velmi zmenilo za ten týždeň tak uvidíme čo bude zajtra lebo ako sa aj tu písalo otváraš sa ale to ešte stále nič neznamená tak jaj neviem čo to ako je 😅 tie naše telá sú veľká záhada 😉 no určite sa zajtra ozvem a ked nie ja tak napíšem babám alebo mm napíše 🙂 to som optimistka čo 😀 😀 😀 ale treba nech je sranda 😉

seuska
25. apr 2010

Caute kocky. Nestiiiham vas citat. vcera sme krstili, pridavam par fotiek.... Mala bola zlatunka na krstinach, len v noci nespala, mala tych ludi uz plne zuby... vecer Vas snad docitam...

cicimon
25. apr 2010

seus - krasne foto, my ideme krstit 8.5., tak som zvedava, ci to tam neprereve 🙂

evil15
25. apr 2010

baby a to tak skoro sa krstí??? ja som si myslela že až ked má bábo tak okolo 2ch mesiacov

moni
25. apr 2010

seuska, no kraaasna piskotka...este ju tak stale volas? strasne sa mi to pacilo 😵

cicimon
25. apr 2010

evil - veru, 2t a viac, je to asi dost individualne....my sme stanovili termin kvoli krstnej, kedze ta je mimo SR a cakali sme, kedy sa mala narodi. 🙂

moni
25. apr 2010

cicimon, a este stale to ma byt taka velka akcia? budete mat tolko noclaznikov, alebo ste to vymysleli nejako inak?

michalag
25. apr 2010

tak ja som zvesala pradlo a pozeram a sanitka pred vchodom a akurat suseda isla vencit hafana a ked pozrela na okno tak prve co bolo ja ze prisli pre teba ..... ja by som prosti nebola

moni
25. apr 2010

miska, no sak si mala naskocit 😀

seuska
25. apr 2010

cici revu len ciganske deti. Vcera sme krstili 4 ciganske a 2 biele a revali len ciganske, lebo sa vody boja 😀

Evil my sme chceli cim skor mat krstenu Sašku, malo by sa okolo mesiaca krstit, ale ja som si vydupala krstiny teraz, lebo potom frflu ze sa nema ist este s babatkom von ked nie je pokrstene a je nadherny cas, tak kto to bude pocuvat stale a ja s malou doma sediet nemienim! . 😉

Moni jasnééé je to moja piškótka, prípadne šupinka, žabinka a ked reve tak je to ryšavec! 😉 😀 🤐

evil15
25. apr 2010

seuška to je dobré že revú len cigánske deti 😀 😀 😀 soms a pobavila 😀 ja na tieto babské reči nedám ale ved uvidíme ako to bude ked sa malá narodí a či bude všetko o.k ano tak aj my by sme pokrstili hned ako to bude možné 🙂

miška ano a prečo si nenaskočila ha??? 😉

moni
25. apr 2010

hehe, ja sa tu tiez bavim na ciganskych detoch a revani 😀 😀 😀
moj brat bol cely cas tichucko, dokonca mal rucicky zopnute ako keby sa modlil, ale ked prislo na samotny krst, taky rev spustil ze islo okna v kostole vytlacit 😀

ani ja nedam na tie reci, vonku sa bude chodit a aj navstevy budu. krstit nebudeme (teda, nie teraz a nie tu, mozno neskor, ak tatino odsuhlasi), ale dorazila ma hlaska mojej mamy ze nausnicky MUSIA byt od krstnych rodicov 😠

michalag
25. apr 2010

seuska 😀

no keby aspon bolesti boli ale mne nic nie a dokonca ani poslov teraz nemam

baby moze horuca sprcha/ vana aj rozbehnut porod ci nie???

moni
25. apr 2010

miska, hovoria ze hej, ale na mna to teda nefunguje. podla mna pokial to uz nie je ako tak rozbehnute, tak darmo budes skusat 🤐

evil15
25. apr 2010

moni a to u vás je taký zvyk že naušnice musia byť od krstných 😉

moni
25. apr 2010

evil, no pocula som to prvykrat! ja teda nie som krstna nikomu, a zrejme ani nebudem kedze nie som osobasena v kostole, ale zdalo sa mi ze moje prve nausnicky neboli od krstnej.....
no nasa mala bude mat nausnicky od nas 😵

evil15
25. apr 2010

no ani my sme neni zosobášený v kostole ale to už je v dnešnej dobe jedno aj tak ti malú pokrstia a naši krstný pre malú len spolu žijú a v pohode nám to akceptujú

moni
25. apr 2010

evil, no ked obidvaja suhlasite tak je to ok, u nas manzel nechce. takze to respektujem...
ja by som ani nevedela koho vybrat za krstnych (alebo teda ludi ktori by sa postarali o malu keby cosi) 🤐
alerada by som bola niekomu krstna 😵 aj nausnicky by som kupila 😀 😀 😀
ozaj, a chlapcom sa teda co kupuje?

evil15
25. apr 2010

no u nás je to tak že nám s mm je to v podstate jedno či bude alebo nebude pokrstená ale ked chcem mať pokoj a nepočúvať stále svokrovcov tak sme súhlasili s krtom, lebo oni už naplánovali aj prímanie a birmovku tak to sme im povedali že ked to bude chcieť tak fajn ak nie tak fajn my ju nútiť nebudeme .... a svokra skoro chytila infarkt že to čo má zmanať bla bla bla tak som jej povedalaže ked sa jej nepáči tak nebude ani pokrstená a basta a predstav si máme klud 🙂
no chlapcom väčšinou kupovali retiazku na krk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre