Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

sanyk
26. apr 2010

no na dotyk ma nejak nebolia ale stava sa mi ze ma to zacne boliet trebars v buse alebo na prechadzke len tak mimo kojenia a po chvilke citim ako mi tecie mlieko zacnu ma vacsinou boliet oba naraz myslim ze to nic neni bo ked zacnem kojit z jedneho tu istu bolest citim z druheho a tiez zacne striekat mlieko tak isto pri odsavani

kamilakd
26. apr 2010

ahojte dievcata tak dnes posledny den 2v1 😅 dakujem ze na mna myslite ale nervicky mi hraju o 106 stale nie je rozhodnute ako ci normalne alebo sekcia a k tomu ma sluzbu pan primar on sem tam aj hundre 😅 zajtra o 8:00sa to zacne...boze baby v dobrom zavidim mamickam co mate uz miminka pri sebe...jak som bola pripravena tak volako ma to opusta 😔 😔 😔 volako som dokakana

michalag
26. apr 2010

Ahojte 🙂
kami a mozno sa malicke vypyta uz dnes alebo v noci a uz nebudes mat cas rozmyslat a bat sa .... a ak nie zajtra na teba budeme mysliet 🙂 😉

cicimon
26. apr 2010

caute
kami - snad sa ti podari ako mne - mala som ist na vyvolavacku a mala ich predbehla normalne 😀

kamilakd
26. apr 2010

miska no sak ale krpanovi sa dako nechce ...ja neviem ci si tam dom chce postavit 😀 takto ho vypudia nasilu mohol sa rozhodnut....
a ty? ako sa citis? nejaky prirodzeny naznak porodu?

kamilakd
26. apr 2010

cici to fakt tak dnes to chcem aj ja 😀 tak duuufam ze sa mladenec uvedomi 😉

michalag
26. apr 2010

kami som na tom podobne ako ty malickej sa asi tiez v brusku paci, len viac by sa mi pacilo uz porodit lebo cim blizsie som k TP tym mam vacsi strach ako to cele dopadne atd atd ... vzdy ked sa rano zobudim tak si vravim dalsi den pred nami 2v1 lebo vzdy rano cakam ze nieco bude boliet alebo co a stale nic 😅

seuska
26. apr 2010

Kami drzim palce... neboj ubehne to strasne rychlo uvidis. Ani mojej malej sa nechcelo ist museli ju vypudit na silu a vidis vsetko dopadlo ok. Ozaj a ako teda s tou EPI? Vybavila si si ju nakoniec?

kamilakd
26. apr 2010

miska presne tak a clovek by neveril ze sa budeme tesit na bolest. 😀

fleury
26. apr 2010

ahojte,

tak my mame dneska zase den .. kazdu hodinu sme hore 😝 Ale stihla som vymenit postelnu bielizen, mala ma sledovala, co robim 😀 zapla som pracku a dokonca som sa uz stihla aj naranajkovat!!! 😀
Dnes som sa vazila, tak som uz tam kde som bola pred tehu..52kg, obavam sa, ze ten ubytok zdaleka nekonci 😝

kami drzim palce na zajtra 😉 ani sa nenazdas a budes tu uz s nami rozoberat mamickoveske problemy, strasne rychlo to leti vsetko 🙂 ´
ja som aj rada, ze to na mna prislo tak necakane, nestihla som stresovat, jedine co ma trapilo je, ze sa zo mna leje voda a ze neviem najst druhe suche ponozky 😀 😀

fleury
26. apr 2010

otazka na maminky, ktore pouzivaju monitor dychu...aky typ mate a ako ste s nim spokojne? My zvazujeme kupu, tak by som si rada nechala poradit 😉

kamilakd
26. apr 2010

seuska ahoj ano vybavila ...postup znie:ziadne skolenie ziadna zaloha prroste poviem ze ju chcem pride anesteziolog a ze to pride pichnut po prepusteni zaplatim v pokladni 😅 tak duuufam ze pride a pichne mi lebo ho tam uskrtim...aj ja beriem net takze budem vas informovat....ak sa bude dat....

kamilakd
26. apr 2010

fleu ved to bolo asi naj ze to prislo necakane a elegantne si nas predbehla 😀 a nebol cas na stres 😅

vejula
26. apr 2010

jaj baby, tak ja neviem čo sa deje ale včera večer som chytila strašnu zimnicu a celu noc som sa prišerne potila vkuse som bola mokrá jak myš. Vôbec to nechápem... Či som niečo nachytala, alebo som aj rozmýšlaal či sa mi ta rana nemôže nejako zahnisavať alebo čo ja viem... Len dufam že nenakazím malého, lebo to by bola fakt katastrofa. Vôbec neviem čo robiť ☹

fleury
26. apr 2010

kami tak to hej, ved aj tvoje malinke ta mozno prekvapi este dnes!! 😉

vejul ja mavam toto pravidelne, v noci sa potim neskutocne, az sa zo mna leje a tiez som uz raz mala zimnicu..jazva ale vyzera oki, ja si skor myslim, ze to bude tym hormonalnym chaosom co sa teraz deje v tele .. aspon teda dufam

vejula
26. apr 2010

no dufam fleury že máš pravdu, tiež sa potím ale tak toto sa mi ešte nestalo, aj hlava ma bolela, triaška nenormálna. Ale len dufam že niesom chorá aby som malého nenakazila. To ma hnevá najviac... A normálne v noci sa mi zdalo že sa mi ani orsia tak nenaplnili, že ich mám prázdnejšie, možno kvôli tej strate vody potenim 😕 ??? Neviem... no však uvidíme.
Inač mne tiež jazva vyzerá OKi len ked sa jej dotknem z jednej strany tak zhora tak pobolieva, ale nejako velmi 😒 No ved počkám či sa to bude opakovať a podla toho sa zariadim

vejula
26. apr 2010

chcela som napísať že nebolí nejako velmi 😉 človek niekedy stratí niť v tom čo píše 😝

seuska
26. apr 2010

Kami super, uvidis aka je to pohoda po EPI, drzkam palce a teskam sa na novy prirastok.

Fleu my mame monitor dychu Angel care AC 401 je to aj vysielacka v jednom a sme s nim spokojní velmi. Musis najprv testovat ako nastavit citlivost, lebo nam najprv par krat pipal, ale inak odporucam.

stanusa
26. apr 2010

ahojte aprílovky 🙂
zase len na skok, malinký Gabko spinká, ale chcela by som si požehliť, tak na koníka nejako nezostáva čas 😅,ale aspoň stíham prečítať čo popíšete 😉

vejula- predminulý týždeň som mala presne takújednorázovú zimnicu, bolo to večer aj s teplotou asi 38, tiež som si myslela, že z jazvy ale keby bol vnútorný zápal to by sa prejavilo skôr...mám pocit, že to súviselo aj s tvorbou mliečka
no a potím sa skoro stále, teraz už menej

fleury - monitor máme akciový Angel care bol k nemu aj kôš na plienky, som spokojná len na začiatku sme mali falošné poplachy - po prestavení citlivosti je to ok

kami zajtra už bude bábätko 🙂

stanusa
26. apr 2010

seuska sme ak z reklamy na monitory 😀

vejula
26. apr 2010

vdaka stanusa, snad to bude fakt len nejaká jednorázovka, však večer budem mudrejšia...

cicimon
26. apr 2010

vejula - ja sa tiez budim v noci pravidelne spotena ako mys, aj tu triasku som uz mala, prsia ma tiez bolia, takze na bruchu sa spat neda a posledne dni ma bolia aj krize, ale len ked lezim na chrbte..

a mala ma plny nos, musime cistit odsavackou, ale reve pritom ako diva

vejula
26. apr 2010

cici takže to vyzerá že by to mohlo byť v poho... Asi fakt len ta burka hormonov... Sranda že doteraz som si to tak neuvedomila, ako potím sa oela viac to je pravda ale ta zimnica ma vylakala.

grekyna23
26. apr 2010

bre ranko,
kinderka stalice, myslim na vas, koniec aprila sa blizi a to je znamenie, ze uz to mate vsetky za par 😉 a tabulka bude coskoro uplna
kami drzim palce nech sa drobec uvedomi sam a ked nie, tak nech je to vyvolavackou co najrychlejsie 😵
my sa mame fajn, mala je zlatucka, nemozeme sa s mm na nu vynadivat 😵 🙂 🙂 😵

stanusa
26. apr 2010

vejula nemáš za čo, ešte v nemocnici sestrička vravela, že ak bude zvýšená teplota treba jej povedať...takže zápal by sa prejavil skôr
ináč môže to byť aj zápal prsnej žľazy

grekyna23
26. apr 2010

fleury, tak tu vahu ti zavidim, ja som stale +10kg, som dnes skusala moje pred tehu rifle a nevosla som ani do jednych 😠 ☹
veji, mne povedal dr. ze kludne aj ked budem chora mozem kojit, len si treba dat rúšku, ale ze cez mliecko to neprejde
ale snad to bolo take jednorazove

stanusa
26. apr 2010

tak baby ja sa už s váhou ani nstresujem, lebo bicyklovať ešte dobré 2 t nemôžem a k oblečeniu - pred tehu veci som ani neskúšaka, ešte sú odložené hore v skrini ale tehu rifle nosím v pohode stále 😒 😅

grekyna to chce čas, veď sme naberali 9 mesiacov, tak čo chceme za 3 t 😉

aktakk
26. apr 2010

Ahojte
Seuska- GRATULUJEM ku KRSTINAM

ZUZI- aj ja som v podstate slobodna mamicka, nie sme s priatelom zobratí, tak cakam ked pridem na faru, ci nas odpisu alebo nie s krstom.Ja som tiez veriaca, a tak ako pises vnimam "vieru v Boha" trocha inak ako chodenie do kostola, posty atd. Pre mna je dolezite to ako sa kto sprava, nie kolko krat bol v nedelu alebo vo sviatok v kostole. A pomodlit sa viem aj doma, co aj praktikujem. 😉 . A inak nechapem, ako jeden farar moze pokrstit dieta a druhy nie, resp. odmietne. O com to potom je?

Kika- mna prsia vobec nebolia, teda iba ked som mala zapal ma bolel pravy prsnik az kym ho mala poriadne nevysala. A to som ho mala makky.

kikarv
26. apr 2010

vejula a fleury ja nie som po sekcií a tú triašku som mala aj ja. v noci zima a pod paplonom som sa hned spotila ako myš. mala som to asi pár noci po sebe. teplotu som si nemerala ale už to prešlo pomáličky.
naše hormony sa dávajú do kopy alebo to môže byť vyčerpanosť 😝

aktakk
26. apr 2010

Veji- no ja som tiez na tom podobne s potenim. Co noc, to nove ciste pyzamo muselo byt. Dokonca som sa niekedy budila s brckavymi vlasmi, co som sa tak zapotila. A pritom som isla spat s vyzehlenymi. 🙂 ALe tiez je to uz ovela lepsie.

Ja som sa tiez dnes stihla naranajkovat, dokonca dat prat a osmazit maso!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre