Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lubkamik
2. nov 2009

ja si neplanujem kupovat - je mi taaak strasne stale teplo ze chodi s rozopnutym kabatom 😀

cheerlady
2. nov 2009

no tak tu dilemu so zimnou bundou mam aj ja-teraz nosim jednu taku po kolena,ciernu,co bol hit tak 3roky dozadu-ja tomu hovorim,ze husenica 😀 neviem,ci viete,aku myslim 😅 mam ju rada,lebo je dlha a nemusim sa bat,ze budem mat hole krize alebo nedajboze brusko 😨 no a este taky mesiac,mozno dva ju znosim,ale co potom??? 😲 ja som tiez nikde nevidela tehu-kabaty a co su na nete,tak to su len take tenke ale zato poriadne drahe 😠 ked nic nevymyslim,asi budem nosit mm bundu 😀 a vidim to na ferrari,lebo tu ma najvaciu 😀

tarinka333
2. nov 2009

Cheerlady, tak vy ste taka ferrari rodinka 🙂
Inak k tym bundam.. pozerala som a nasla som, ze tehu kabaty stoja aj 2 - 3000 Sk, co je pre mna absurdna ciastka za kabat, ktory kto vie, ci ete vynosim.
a tak som dumala a vydumala som toto.
Momentalne nosim svoj kabat - klasika cierny, na gombiky, ete sa don zapnem na plne 3 gombiky, ale o mesiac zapnem mozno 1-2... tak aby nebolo vidno, ze nemam pozapinane vsetky gombiky a zaroven, aby hrialo, tak si kupim take teplucke zimne ponco.
Obleciem kabat, zasalim sa salom a prehodim ponco... zakryje nedopnute gombiky, bude pekne hriad vsade kde ma - hlavne ak bude take dlhsie do pol stehien a aj brusko bude v teplucku. A stoji urcite MENEJ ovela, ako nejaky kabat.
A bundy kupovat nebudem, lebo cim vacsia budna v pase, tym vacsia je vsade, takze je fakt velka... preto ponco. Nosila to tak moja znama a vyzeralo to super.

cheerlady
2. nov 2009

tarinka dobry napad,chvalim 😉 ja mam tiez jedno ponco v skrini od jari,tak si mi ho pripomenula,musim ho vytiahnut 🙂
babule,moj mrnusik asi robi kotrmelce,dnes ho uz asi fakt citim 😵

ludka140281
2. nov 2009

ahoj kocky...tak moja mala sa ma lepsie,uz nema teplotu,zacala pokaslievat,ale inak to preslo,je len dost unavena........
kolegine co si pichame...mala som este horsie vysledky ako na zaciatku,nechala mi clexane 0,2,ale uz kazdy den a do stehna a ruky...este som aj snemicka....kazdy den sa napchavam ovocim a zeleninou a stale je to nedostatok,nechapem 😒

kiwinka
2. nov 2009

cheer prosim ta a kde ma tvoj MM tu predajnu ferrari? moj MM miluje ferrari a vsetko spojene s ferrari,,idu Vianoce,,neico by som mu vybrala .. :P!!!

cheerlady
2. nov 2009

kiwinka - IP nech nam to nevymazu 😒

domika9
2. nov 2009

no zimna bunda je aj u nas tema číslo jeden 😀 do minuloročnej sa zapnem ale asi už len mesiac a dosť ale kedže som na pn tak možno ani nebudem novu kupovať len si dam väčší šal aby mi zakrylo bruško a vec bude vyriešena aj tak idem stale autom tak nebudem mrznuť ale uvidíme
ludka a neješ vitamíny nedostatok železa je bežna vec v tehotenstve skus nejake umele vitamíny
a ty si doteraz nepichala každy den? ja od začiatku každy deň picham

domika9
2. nov 2009

a pozeram že rozoberate kočiare moj favorit je už asi 2 roky casualplay s4 som do neho zamilovana 😅
krajší som ešte asi nevidela

vejula
2. nov 2009

Čafte kočky... Tak som si dnes bola po výsledky z tých myslím že triplle testov a je to OK 😉 No a inač dnes ma dosť pichalo v podbrušku... Som sa tak zprudka rozbehla cez cestu a ma začalo pichať a potom ešte pol hodku ma tak občas popichávalo. Ale už je OK. Tak hádam nič sa nestalo

blondy12
2. nov 2009

vejulka gratulujem k dobrym vysledkom 😀

babenky ja sa asi vo februari vydam... 😝 , dame taku rychlovku na urade 😀 , aj tak nemam za slobodna ziadne vyhody lebo ani na matersku nemam narok, iba na rodicovsku,a aspon nebude treba vybavovat nejaky cestne prehlasenia z matriky ci odkial, ze moj mm je otec dietata, a ze moze mat jeho priezvisko atd...a v lete krasne v kostoliku s hostinou pokracovanie... 😀

vejula
2. nov 2009

ďakujem blondy... Aj ja ti gratulujem ku skorej svadbe... Tiež sa idem vydávať. Už o necelé dva týždne. Bude to lepšie. Nech má malé taťku už aj na papieri ked sa narodí 😉

blondy12
2. nov 2009

tak aj tebe vejulka k svadbe, aj ja som sa preto rozhodla, neviem ako to bude s hostinou potom, ci na to budu peniazky, ale tak sa uvidi podla situacie a tolko si to urobime neskor ako obnovenie nasho vztahu haha 😀 tak si to uzi na svadbe, 😉

blondy12
2. nov 2009

chcela som blahozelam este dodat 😅 😅 😅

vejula
2. nov 2009

Ď no dúfam že bude všetko OK hlavne malý aby bol v pohode... Idem totiž 12 na poradnu a potom 14 mám svadbu. Tak ak niečo nebude toho dvanásteho v poriadku tak tu svadbu si moc neužijem... Ja len dúfam že bude všetko OK a svadbičku si budem môcť vychutnať... A už by aj maličké mohlo kopkať. To by mi urobiol pekný svadobný darček ešte pred narodením 🙂 No my s peniažkami tiež niesme na tom uplne najsamsuper. Ale hostinu nám platia rodičia, takže mi korunky míname len tak na obručky, šaty, sako a také drobnosti... No som vážne zvedavá ako to všetko dopadne 😅

dejna3
2. nov 2009

zimná bunda je u mňa problém č.1 🙄
domika, ja mám s4 doma a som s ním max spokojná, iný kočík by som si momentálne ani nevedela vybrať 😉
súrodenecký sa zatiaľ nechystáme kupovať, väčšinou mi všetci (z vlastnej skúsenosti) vravia, že sa veľmi neoplatí... máme ešte buginku (cp - downtown) a malá, keď už bude bežkať, mi aj tak v kočiari asi veľmi neobsedí...
ja sa už neviem dočkať, kedy na s4 opäť nasadím hlbokú vaničku, tak veeeeľmi sa páči 😵

blondy, tak gratulujem k rozhodnutiu 😉
vejula, už to máš len za pár 😀
baby, ja si stále nemôžem zvyknúť na nové priezvisko 😝 ale to asi preto, že som doma na materskej a vlastne sa nemusím neustále predstavovať a reagovať, keď ma niekto volá novým menom...
väčšinou sa vždy v poradni len obzerám, keď ma sestra volá dnu.. a ona sa na tom vždy výborne zabáva 😀

vejula
2. nov 2009

No aj ja sa na to teším 😀 Fakt to bude asi brutál si na to zvyknuť... To ja som si nemohla ani zvyknuť ked po mne volala nejaká uradníčka že Ing. Mi to pripadalo nejaké čudné akoby to nehovorila na mna... A teraz ked uplne zmením priezvisko to už bude hotový bordel 😉

dejna3
2. nov 2009

titul veru podobne 😀 😀 tiež som dlhý čas nereagovala, keď na mňa niekto volal pani inžinierka 😝 😀 😀

vejula
2. nov 2009

Hihi no mi to pred tým pripadalo také že wau... Pani inžinierka... A zrazu ja uplne obyčajné dievča a inžinierka... Tak to teraz už beriem trošku s rezervou... Niežeby som sa na ten titul nenatrápila 😅

domika9
2. nov 2009

dejna mne sa ten kočiar velmi pači aj ked som hladalaaj nejaky lacnejšá predsa len cp nestoji malo tak som prišla na to že si neviem vybrať lebo iny sa mi nepači ale v polsku sa da kupiť za super cenu tak asi bude ten - no to je ešte daleko 😉

dejna3
2. nov 2009

mne to pripadalo veľmi smiešne... lebo všetci mi tipovali málo rokov a na drzovku mi tykali, na diskotékach chceli odo mňa OP, či už mám 18 😝 a keď uvideli titul, zrazu sa začali všetci správať inak 🙄 tak to bolo čudné a smiešne zároveň
čo si vyštudovala a kde? 😕

dejna3
2. nov 2009

domika, teraz sa dá 3 kombinácia (šporťák + vanička + autosedačka) kúpiť cca za 20tis. , netvrdím, že je to málo, ale my sme ho pred rokom kupili nový so zľavou za vyše 32. tis 😝 ale dostala som vtedy k nemu úplne všetky doplnky--- tašku, fusak, podložku, slenčník... ani príspevok 25-tis. nám nestačil 😒

bartch
2. nov 2009

ahojte baby....som tu prvykrat :o) sme v 22tt a vyzera to na chlapceka...premyslam kam rodit...doteraz som myslela, ze na Kramare, ale v poslednej dobe pocuvam same chvaly na Dr. Križka ml. z Ružinova - nemate nejake info .... 😉

domika9
2. nov 2009

dejna v polsku normalne v obchode stojí 3kombinacia so všetkym 600eur , ale to je cena ratana s vajičkom nie s primou ale aj tak cena oproti cene na slovensku sa neda porovnať

cicimon
2. nov 2009

baby - vy sa kde chystate na mofrologiu? a na 3D idete? mne sa tych 73e zda nejako vela..

domika9
2. nov 2009

ten morfologicky ultrazvuik je povinny?

cicimon
2. nov 2009

vyzera to ze hej, len sa mi nepaci, ze to je take drahe a to, kde poslali mna, to podmienili aj absolvovanim 3D..

cheerlady
2. nov 2009

bartch precitaj si temu "maminy,ktore rodili v ruzinove" a tam sa dost diskutuje o lekaroch z ruzinova 😉

baby ani ja som si nevedela zvyknut na nove priezvisko (svadbu sme mali v juli 🙂 ),ale tym,ze sme hned po svadbe vybavovali hypoteku,tak som sa uz vsade musela podpisovat po novom,no to bolo,kolkokrat som sa podpisala po starom 😀 ale uz som si na to pomaly asi zvykla,aj ked asi stale budem sama pre seba mat rodbe priezvisko 😅

domika9
2. nov 2009

cicimon ja myslím že ak to je povinne tak by to mala normelne preplacať poisťovna nemyslím že je vela mamičiek ktore si možu dovoliť zaplatiť 70 eur za sono
a okrem toho by som chcela vidieť (nechcem sa nikoho dotknuť) ako si nejaka čvarga plati za sono ked pojdem do poradne tak sa na to opytam mojho doktora ako to chodí u nas

domika9
2. nov 2009

nebojte na priezvisko si rychlo zvyknete ani nebudete vedieť ako a niekedy vam nepojde na um ako ste sa volali za slobodna ja som vydata 5 rok a zvykla som si ale zo začiatku je to take čudne 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre