Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
5. nov 2009

ahojte tehulky 😵

lubka, gratulujem k dalsiemu aprilovemu chlapovi, tabulka je upravena 😉

cheerie, pridala som tam aj Marca 🙂

a hlasim KONECNE narast na vahe + 1,5 kg...uz bolo na case, sak dnes zacinam 5.mesiac 😉

zuzana232
5. nov 2009

ahojte baby.. mna zase prepadol ten vlčí hlad jak na začiatku tehu🙂)) .. a vy ste ako na tom??? 😉 aj vás ešte stále popicháva v maternici??

lubkamik
5. nov 2009

Ja sa napchavam ovocim aby sa na mna nic nenalepilo 🙂 Tiez v robote vsetci chrchlu a v klime sa to roznesie jedna radost 😀
Pani doktorka mi vcera povedala nech vela ovocia papam - aj mandarinky mozem, aj vsetko - vraj vitmainky treba 🙂

civavava
autor
5. nov 2009

a momantalne mame zatial 4 chlapcekov a 4 dievcatka 😵 😵

zuzi, mna hej, podla mna je to OK 😉

vejula
5. nov 2009

Čavte kočky.
No mne chutí jesť od začiatku stále... Až na to že už nemôžem také ťqžké veci ako zo začiatku. Vtedy mi strašne chutil chlieb vo vajci a treska a neviem čo... Teraz by mi z toho bolo akosi zle. Akoby mi tioeto tažšie veci nejako ťažšie trávilo alebo čo... Ale tak čokoládku si stále doprajem, včera som s drahýn celú zmicka 😉
No a mna tiež občas pichá ale je to také nečakané aj týžden nič a potom zrazu ma rozpická celá maternica, až sa človek zlakne. Ale doki mi povedal aby som sa vtedy prelievala vodou až budem mať moč biely a nie žltý... Tak sa snažím stále čosi popíjať. Samozrejme nealko 😀

cicimon
5. nov 2009

caute,
tak mnne chuti cely cas vsetko, akurat smotanove omacky velmi nemusim..

inac...ako viete, ze je vsetko ok, ak babo este nekope ale sono zakazdym nerobia? mna tazive pocity na zaludky akosi presli a pomaly aj napinanie pri otvarani chladnicky,,,

adasik
5. nov 2009

lubkamik-gratulujem ku chlapčekovi 🙂 len nech ste zdraví a ostatne už príde...
Čo sa týka tej chrípky, aj mne včera 1 pán spomínal, že je to všetko len nafuknute, a že tí ludia, ktorí na to zomreli boli bud ludia bez pribytkov, starí atd...Jeho manželka robí vo farmacii, od nej to vie...no ktovie, bodaj by to bolo radšej všetko nafuknute...možno aj ja som prekonala prasaciu...kaslala som, kýchala som, mala som nadchu a teplotu len max 37,2...no ale dufam, že nie 😠
dnes od rana mam taký den blbec, strasne ma boli hlava, bez príčiny som rano revala...no neviem...den o nicom...este som na PN a trocha sa aj bojim ist do prace, kvoli tomu, že učím na 1 škole, kde je až 1600 žiakov a tam človek nikdy nevie...mam z toho take zmiesane pocity, aj tuto PNku mam od nich 😖, ale taroven je mi už doma aj celkom dlho( a to som doma 1,5týždna)
Ale teším sa na poradnu 9.11.-pondelok, dufam, že uvidim male...

lubkamik
5. nov 2009

Dakujem Adasik 🙂
Mne chuti jest vsetko - slane, sladke, kysle - vsetko dohoromady 😀

civavava
autor
5. nov 2009

juj cici tak tu chladnicku ti zavidim, ja ju furt otvaram s odporom a akonahle zacitim co len slaby zavan niecoho z nej, tak ma napne....
😠

maso stale nemozem pripravovat a ani vidiet surove, dokonca ani v obchode alebo v letaoch 😠

este aj chudak psy su len na granuliach odkedy som tehu, maso maju len ked im mm navari 😕
a ani mi nechuti jest, ale jem hydinu obcas v robote a minule som dostala v cinskej restike chut na hovadzie, dala som si, dobre to bolo.

mne chutia vyslovene jedine jogurty,pizza, cestoviny, syry, chlieb a ovocie, najma citrusy,,jaaj a este rajciny a cervena paprika ...vsetko ostatne jem nasilu a s nechutou 😝

civavava
autor
5. nov 2009

a este som zabudla, sladke mi tiez chuti, vcera som zjedla pol flase nutely na posedenie 😝

vejula
5. nov 2009

Hihi no ja som včera zjedla čokoládu a hned za tým chleba s horšicou šunkou a kyslou uhorkou. Sa priateľ smial že už to začína 😀

kika29
5. nov 2009

ahojte baby. tak ja som opäť na PN ale teraz kôli chrípke. Skolila celú rodinu ☹ . Všetci máme teploty no malej je už našťastie lepšie lebo už škrieka 😀
no tie chute sú tu zaujímavé. Ja nemám chute čomu sa divím lebo pri prvom tehu som mala velmi a na všetko možné až by vám rozum zastavil.

kika29
5. nov 2009

tak a my sme dnes vhúpli do 18tt. ale pohyby zatial necítim. už sa začínam trocha aj obávať prečo nekopká. len raz asi pred týždňoom som cítila nejaké vlnenie a od vtedy nič ☹
a vy čo už máte deti a cítite niečo už?

zuzana232
5. nov 2009

ja by som rada už vediet čo to bude 😒

tarinka333
5. nov 2009

Ahojte tehulky...Ma uz nechute presli, akurat paradajky stale nemusim...
BAbanko stale necitim, hoci vcera vecer som zatila na lavej strane maternice akoby trikrat take, hm, potiahnutie zvrnutra? Neviem to opisat... Tak uvidim, ci sa to zopakuje...

kika29
5. nov 2009

zuzi ty už niečo pociťuješ? sori že sa pýtam ale si približne rovnako tehu ako ja.

dejna3
5. nov 2009

ahojte,
mne je dnes nejak blbo od žalúdka 😝
kika, ja cítim pohyby už nejak vyše 2tt, ale asi týždeň som si nebola istá, že je to ono...
ja by som tiež chcela vedieť, či kúpiť niečo modré alebo ostať pri ružovej 😀 😵
ale z môjho dokiho to tak ľahko asi nedostanem... on je v tom trošinku "staromódny", necháva maminkám prekvapko, radšej povie, že nevidno 😔 ale je to najlepší gyndoš v meste, má najviac pacientok, tak mu túto "slabosť" musím prepáčiť, lebo som vôbec rada, že som sa k nemu dostala 😉

klongova
5. nov 2009

kika - pohyby cítim no nie je to také intenzívne. Keď som v práci tak vôbec pretože to nevnímam. Doma keď prídem tak si lahne a vtedy to začne. Ja cítim niečo vo vnútry na keď si dám ruku že či kopne tak necítim nič.

..... chute nemám žiadne extrémne. Jem čo mi chutí dokonca už môžem aj variť a otvroiť chladničku.

..... dnes som bola na krvy a stále to nie je bohvie čo je to trochu lepšie ale pravdepodobne injekcie ostanú. Robili mi aj cukor a železo a to mám v poriadku. Keby som nemusela tie injekcie pichať to by som bola najšťastnejšia na svete. Ale stále si hovorím nieje tak zle aby nemohlo byť horšie - takže nejako to prežijem.

kika29
5. nov 2009

joooj prečo ja necítim nič ☹

lubi44
5. nov 2009

ahojte babenky,ja zatial mimoriadne chute nemam,jem co mi chuti a celkovo,mne ani nejako zle nebolo,vracala som dokopy asi 3x a to je vsetko,len sem tam od zaludku bolo zle,ale inak ani som nezacala porcie zvecsovat,papam aj ja sladk,ale viac mam chute na slanosti 😀 ,mi ideme na poradnu az na buduci tyzden,ale sono mi robit asi nebudu,takze mi budeme vediet co to je asi az 1 tyzden pred vianocami,vtedy mam velky scan 🙂

lubi44
5. nov 2009

lubkamik,zabudla som gratulujem ku chlapcekovi 😀 nech ste zdravi...

dejna3
5. nov 2009

kika, ja také intenzívne pohyby cítim až teraz od nedele/pondelku (17/2tt)...hocikedy, pri akejkoľvek činnosti... to už úplne viem, ako sa tam drobček hmýri... doteraz to boli len také úplne slabunké kopančeky, cítiť ich bolo hlavne v kľude 😉
ja nemám extra chute, ale málo jedávam, len 2xdenne a úplne mi to stačí 😕

zuzana232
5. nov 2009

kika ja sem tam cítim niečo.. ale neviem či je to drobček v brušku abo črevá 😠

dejna3
5. nov 2009

jej, ja som zabudla 😔 lubkamik, tiež gratulujem k chlapčekovi 😵 😵 😵

kika29
5. nov 2009

a ked postrehnete pohyby v ktorej časti bruška? sori ked vám tým leziem na nervy ☹

dejna3
5. nov 2009

predtým to bolo hlavne podbruško, a fakt bolo ťažké rozoznať, či sú to črevá alebo mimi... ale teraz je to už častokrát v okolí pupku, ale sem tam aj dolu smerom k mechúru, alebo aj zboka - keď ležím na boku 😉

fruchtbar
5. nov 2009

kika,ja tiez este nic necitim a to mam termin skor ako ty.......ani si tym hlavu nelamem,mudre knihy pisu,ze prvorodicky to citia az okolo 20-22 tyzdna,takze nepredbiehajme okolnosti.

cheerlady
5. nov 2009

civi dakujem 🙂
no baby ja citim uz tyzden nieco,co som pred tym necitila-prvy krat mi to pripadalo ako keby normalny kopanec no a odvtedy citim ako keby take vlnenie,je to skoro kazdy den,tak asi by to uz mohlo byt ono 😕 🙂
a k tym chutiam-ja som prve 3mesiace nemohla varene ani vidiet a mam pocit,ze teraz sa mi to vracia 😝 vcera som navarila hovadzie na stave s ryzou a este som z toho ani nemala,lebo mi doslo zle jak som sa na to v tom hrnci pozerala 😖 tak ak mozem,tak si dam skor nejaku suchu stravu jak varenu 😒 ale ovocie mi chuti a sladke tiez 🙂

cicimon
5. nov 2009

cheerlady - no aj tiez omackove velmi nie a smotanu uz celkom.....to ked maso, tak radsej nieco suche - rezen prip nieco len trosku na stave alebo uplne bez omacky

cifroska
5. nov 2009

Ahojte babenky.Ja som vcera bola na poradni.Brali mi krv na tie tripl.testy.Dufam ze to bude v poriatku. 😉 Taka som prechladnuta,ze moj obvodny mi nasadil antibiotika.Tak som z toho nestasna.Len vecer som tak kaslala som
myslela,ze sa zadusim. ☹
Blahozelam vsetkym co uz citia pohyby svojich drobcov. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre