Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
13. nov 2009

a cena 300e so sedackou...fakt nie je co hovorit

ja si pochutnavam na torte, len ma dajak zacina boliet zub...:(

pipimiska
13. nov 2009

ahojte babiky 🙂

mate niekto skusenosti s homeopatikami v tehotenstve?ja som konkretne kupila corylaziu na nadchu,pise tam ze sa ma brat kazdu hodinu az do vymiznutia nadchy...nerozumiem ale tomu,kolko tabliet maximalne za den,nic tam nepise 😉
aaa este kcem sa spytat,ci niekto z vas nebral probiotika ,,maldion,,ci sa to moze v tehu?

pipimiska
13. nov 2009

maldion do posvy 😉

lucinka1104
13. nov 2009

homeopatika môžeš všetky

pipimiska
13. nov 2009

luci dik,idem ich brat prvy krat,nikdy som sa neliecila homeopatikami,preto neviem,ze kolko mozem maximalne kusov za den,kedze tam pise,ze kazdu hodinu 😉

lucinka1104
13. nov 2009

neboj homeopatikami sa nedá predávkovať ja som ich brala teraz mesiac vkuse čo som bola chorá

pipimiska
14. nov 2009

luci,dik tak idem na to 😉 dobruuuuuuuu

oliinka
14. nov 2009

tuším všetky ešte spinkáte,tak dobré ranko.vejula a tebe prajem nezabudnutelný den a aby to bol ten naj,najkrajší aký ste si vysnívali. 🙂 my ideme dnes ujovi na 60-tku-ma to v nejakej reštavrácii aj s hudbou tak sa trošku zabavíme a moje malé by sa mohlo už sieť začať hýbať,aby som to cítila lebo som z toho nervozna.a tiež z toho pobolievania v podbrušku ako pri menzese. 😒 inak prajem pekný víkend všetkým.a čo sa týka výbavy a kočíku,tak ja neviem ešte vobec aký.postielku máme,spinká v nej ešte paťko ,ale jemu kupime velku postel takže malinké pojde do postielky,ak by to bol chlapček tak vela vecí máme,aj nové paťko vela vecí nevynosil a ked moje vytužené dievčatko tak dokupime niečo ružové 🙂 hlavne nech je zdravé 🙂

seuska
14. nov 2009

dobre ranko vsetkym 🙂 asi naozaj este vsetky vyspavate 😉 alebo upratujete a varite? ja idem tiez kuchtit, vecer mame navstevu tak idem urobit cestovinovy salatik s kuracim maskom a spekacky na pive... mnaaaaaam...

civavka dufam ze si sa neurazila na tu farbu kocika? Ja som tam pisala, ze na tom svet nestoji aka bude farba, mne sa strasne paci kombinacia sedo-tyrkys 😉 Kocik ste kupili aj tak paradny 🙂

pekny vikend vsetkyyym....a nech nas uz kopkaju konecne tie nase pokladiky... 🙂

cheerlady
14. nov 2009

seus ja nespim,este zbalim par krabic a sme pobaleni,konecne.a robila som si krupicovu kasu-nic ine tu uz v tychto bojovych podmienkach nemam 😀

cheerlady
14. nov 2009

civi inak vcera so videla jednej babe ten kocik,co mate aj vy,len v kombinacii s modrou a bol fakt pekny 😉 akurat som citala,ze pri schadzani z obrubnika nie su 3-kolky moc stabilne 😒 ale asi najlepsie je vyskusat to,len co ked v obchode ziadne obrubniky nie su 🙄

ninuska8
14. nov 2009

vejula, vsetko naj do spolocneho zivota...vela peknych deti a vela, vela lasky🙂

alicc
14. nov 2009

ahojte babulky.
aj ja čakám naše vytúžené bábo v apríli, takže sa k vám pridávam.ja už veru pohyby cítim, je to krása, ked sa ten malý červíček vo vás mrví. 🙂 🙂 🙂

alicc
14. nov 2009

a ešte sa chcem opýtať, kolko ste doteraz pribrali, ja tri kilá.
ešte nevieme čo to bude, tak kupovanie vecičiek ešte odkladám na neskôr, ale keby bolo dievčatko(čo by som uvítala)vecí mám dosť.

gajana1
14. nov 2009

Ahojte ja som sa poslednu dobu riadne rozjedla

čo sa tyka toho priberania tak ja som 10kg schudla a len 1kilečko zatiaľ pribrala takže som -9kg zatiaľ ale ako pozeram ked to pôjde takym tempom tak zachviľu to dobehnem

oriel
14. nov 2009

ahojte-.... alicc,ja som pribrala 5kg... tiez uz citim pohyby... od minuleho tyzdna... 😀 😀 😀 je to zlate.... 😀 😀 😀 gajana a preco si tolko schudla?

gajana1
14. nov 2009

ja som prve mesiace len zvracala ja som v sebe ani vodu neudržala a vôbec mi nechutilo jesť

dejna3
14. nov 2009

ahojte 😉
vítam všetky nové aprílovky 😉
vejula má dnes svoj veľký deň 😵 dúfam, že všetko vyjde na 1* 🙂

drahý bol v práci a keď odchádzal, tak mi volal, nech sa nachystáme, že o 15 min. je doma a ideme na prechádzku a porobíme aj nejaké jesenné fotečky😉 bolo krásne slnečno a len čo dorazil domov úplne sa zatiahlo a vonku je takmer ako večer 😠

v pondelok mám poradňu a "veľký" ultrazvuk, už som nedočkavá 🙂
odvážim sa až zajtra alebo v pondelok ráno, údaj o pribratí doplním až potom 😀 ale bruško mi teda rastie riadne, aspoň keď si to porovnávam s prvým tehotenstvom - vtedy na mne ešte nebolo vôbec nič vidno 😕

lucinka1104
14. nov 2009

apropó ja som nato ,aby som pribrala musela isťdonemocnice a nič nerobiť 😀 bruško už vyskočilo zrazu zo dna na den a pribrala som za týždeň !!!!!! 3 kg !!!!!!! 😝 takže mam 60kg 😅

zuzana232
14. nov 2009

ahojte🙂))

kika29
14. nov 2009

ahojte. Ja som dnes bola kupovať pre kamarátkiného synčeka vecičky lebo má už 3 mesiace a ešte som sa ku nej akosi nedostála a zajtra sa chystáme. Skoro mi oči vyskočili aké sú drahé tie malé vecičky. Ale také zlatučké som mu kúpila že som mala chuť hned kúpiť aj nášmu ale my ešte nevieme čo to bude. Až v stredu idem do poradne a dúfam že bude robiť aj ultrazvuk už sa neviem dočkať. Som strašne zvedavá či je všetko v poriadku a či sa nám odhalí drobček 😀 . To je tak zle ked nevidím tak dlho malé škoda že ten ultrazvuk sa môže robiť len dakedy. Ja by som sa pozerala stále 😅

pipimiska
14. nov 2009

ahojtee 🙂
poradte ako si to mam ratat,pred dovolenkou som mala 60kg,tam sme zamiesili,postupne som do zaciatku 3 mesiaca schudla na 57kg a teraz mam 60kg..ratat mam,ze som pribrala 3kg alebo?

civavava
autor
14. nov 2009

ahooj kocky,

my sme dnes boli zaplatit detsku izbicku, tak sa tesime, aj ked to dovezu az v januari, ale uz je NASAA 🙂)

seus, jasne ze som sa neurazila, sak kazda mame iny vkus a musim sa prizant ze ta farba tiez nie je bohvieco, ale nazivo je velmi pekna, tak sme to zobrali aj ked ja som chcela ten tyrkysovo-cierny, no na tu farbu nemali akciu ...a ta cena bola fakt supeeer 🙂)

cherie, ja som sa s nim prechadzaal, aj po obrubnikoch a musim povedat, ze som nebadala ziadnu nestabilitu, to koleso vpredu sa super prisposobovalo nerovnostiam...dokonca som ho tlacila aj v lese po hrbolatej ceste a parada, skoro vobec sa nenatriasal a babo spalo ako zabite 🙂) maju ho tu 3 moje kolegynky tak som sa jednej nanominovala, ze pojdem s nimi na prechadzku....tak to mam odskusane, aj skladanie a rozkladanie, nakladanie do auta 🙂)

ta Bexa je ale tiez nadherna!

vecer ideme na koncert tak bude mat Renko zase zazitok 🙂)

inak pohyby furt este necitim..no ale pondelok uz sa blizi, aj morfo, tak som zvedavaa 😉

krasny vecer prajem vam aj babatkam 😵

stanusa
14. nov 2009

ahojte kocky,
pipimiska -3+3 tak si v podstate na 0 kg alebo ako...predtym si schudla a teraz priberas a to je dolezite🙂
som plus 5 - 6 kg, vazim sa v ambulancii, doma ani nemam vahu. myslim, ze priberiem este slusne...hlavne nech sme zdrave a baba su ok 😵

pekny vikend a uz sa tesim na nasu mladomanzelku 😀

pipimiska
14. nov 2009

stanusa,dakujem,doteraz som hovorila ze mam plus tri kila,ale dnes ma tuklo,ze to asi tak nieje,ale mas pravdu hlavne ze priberam a nechudnem dalej 😉
ako este chodis ucit?

alicc
14. nov 2009

takže baby tá moja váha nie je nič strašné. pri dcére som totiž pribrala len 9 kilov a rada by som aj teraz zostala v nejakej slušnej hranici. ale tomu sa asi celkom rozkázať nedá. ale bruško mám väčšie ako pri prvom a narástlo oveľa rýchlejšie.

silvia7
14. nov 2009

čaute baby 🙂 som tu dlhšie nebola, ale snáď na mňa nezanevriete ... 😀 inaak ten kočík BEXA B3 sa páči aj mne a silno prehováram drahého, nech ho kúpime, že však 3-kombinácia za tie prachy... ale tiež by som si ho chcela "omakať" .. no zase ako tu čítam niektoré rady, že sa neoplatia tie kombinácie, bo sú ťažké?? hmm.. že sa viac oplatí potom investovať do športového???? 😒 tak ja neviem no.. ale silno sa mi páči ten čierno-žltý s kruhmi... 😉

som vo štvrtok vnoci sa zobudila, že musím ísť cikať a potom som od tretej rána bola skoro stále hore, lebo ma začali bolieť zuby, ale naozaj hrozne.. hneď ráno o 8smej som volala zubárke (po 6tich rokoch) a o hodinu som u nej sedela.. nechcela mi dávať injekciu, ale aj tak sa to dalo vydržať, no o mesiac idem zase 😨
to mám za to, že som kašlala sama na seba toľko rokov..

aj ja mám pocit, že cítim pohyby, ale neviem, či je to ono.. ale keďže je to už každý deň (také slabé ale), tak si myslím, že je to ono.. aj drahý si chytil a tešil sa 😉

no ja nerátam, koľko som pribrala, ale bruško mi rastie rýýchlo.. vážia ma vždy u dr. a min. mes. na kontrole som mala +3,8kg..a odvtedy ubehli 2týždne a je to vidno viac a viac.. mala by som sa dať na nejaké cvičenie pre tehulky 😀

pekný večer všetkým 😵

stanusa
14. nov 2009

pipimiska ucim stale, teraz sme na chripkovych do utorka...len silno zvazujem co dalej, lebo raz kiahne, potom sa objavi chripka a co ja viem co este pride a mam aj strach aby sme nieco nedostalli, niektore deti co tam chodia su dost zanedbane... 😒 🙄

silvia aj ja mam zubarku, nastatsie len poblombuje...len som si nepoznacila termin a som zabudla 😅 er

civava prajem vam pekny koncert 🙂

kika29
14. nov 2009

silvia ja mám ten istý problém so zubamy. Chodím teraz ku zubárke lebo od kedy som tehotná sa mi už 3 zuby zlomily - odštiepilo sa mi z nich. A bolia ma ☹ . V noci sa zobudím na silnú bolesť a trpím lebo nič nemôžem zobrať. Aj dnes sa mi odštiepil velký kus zo zuba ale z toho čo mi teraz robí dala mi tam len liečivú vložku a 30.11 som mala ísť na blombovanie ale asi už pôjde len na trhanie lebo ma aj tak bolí ☹

minius
14. nov 2009

babenky s tymi zubami to si budeme musiet teraz pretrpiet. ☹ . Ja mam probelm s krvacajucimi dasnami ale pomohol mi Corasyl - gel, ta ustna voda .... z toho nebolo moc dobre 😖 .

Chcem sa vas opytat rozmyslali ste niektora nad tymi ortopedickymi nohavickami Sendx? Ja som ich len tak nahodou objavila ale neviem ci su az take dobre ako tie klasicke.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre