Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

petulka777
30. jan 2010

Moni,myslime na Tvoju kamosku,urcite sa to da do poriadku a budu s malinkym ok,aj moja kamoska lezi v nemocke,uz tyzden a musi este 3 tyzdne vydrzat,je v 32 tyzdni,asi mesiac dozadu ju zasivali ale aj tak sa zacala otvarat,takze mesiac v nemocke ☹ davaju jej aj injeksie na vyvin pluciek,keby maly chcel ist silou mocou von

kamilakd
30. jan 2010

stanus tak moj dominik ma velku hlavu 😅

moni to je uz hrozne v tch nemockach

peti ak by si sla aj cvicit ta pridem zobrat ak chces

stanusa
30. jan 2010

pisala miroslava...

petulka777
30. jan 2010

Si zlata Kami,ale nechcem otravovat,ved ja by som jej zavolala v utorok rano po poradni,a ak by nebol problem,tak Ti dam urcite vediet 😉

kamilakd
30. jan 2010

stanka a co je nove asi to nedopadlo dobre ze???? 😨

moni
30. jan 2010

nasa mala ma tiez velku hlavu 😀

ta moja kamoska je v 24tt takze neviem kde sa ten cloviecik ponahla. do takej zimy, co nevydrzi pekne do jari 😔

kami, pozri jun2010 tam to mirka napisala, vyzera to celkom fajn, tak snad drobatko zabojuje

stanusa
30. jan 2010

pozri jun 2010, miroslava89 je aj zakladatelka tej temy

kamilakd
30. jan 2010

baby ja budem drzat palceky tej malej bojovnicke ale je to teraz asi uz len na nej

stanusa
30. jan 2010

moni budem drzat palce tej babe, este par tyzdnov by mohlo babo pockat 😔

kamilakd
30. jan 2010

uz som to prave citala no dufam ze vyviazne bez nasledkov ...ale je to prilis skoro narodene babo...

moni a ta tvoja kamoska nevie mimi poriadne dohovorit?aj tamtamka dohovarala gretke a umudrila sa budem im drzat palceky ved co by tu v takej zime robilo a druha vec co by jej ake ponozky dali 😕

chi no vidis moni este ze nie som sama ze maly ma velku makovicku 😀

moni
30. jan 2010

kami, no vraj mu ukazovala kalendar 😅 ale evidentne maly si z toho nic nerobi 😔
ona ma doma este jedneho sarkana (15 mesacneho), ktory sa tiez ponahlal (v 36tt), takze okolo neho stale pobehuje, aj ked mala lezat. mozno ked bude v nemocnici, oddychne si trochu a bude dobre 😵

kamilakd
30. jan 2010

moni dufam aj ja ze sa ukludni a budem tam cuskat

stanusa
30. jan 2010

poslala som mirke IP, aj ked sme nepisali spolu ale aspon ich trosku podporim

cicimon
30. jan 2010

mna uz od vcera tak boli lava ruka z vnutornej strany lakta, ze mam dojem, ze mi odpadne. A dlan mi obcas trpne, ako mravce, aj ked to nie je take zle ako s tym laktom. Neviete, co to moze byt?

silvia7
30. jan 2010

cici - mne trpnu prsty ale úplne, dnes to vystrelovalo až do lakťa - aj bolelo aj trplo.. a som sa dočítala tu na konikovi, že je to v tehu normálne.. jednej babe to trvalo ešte 5mes. po pôrode.. takže.. skús magnezium - vraj aj šumivé pomáha na to.. alebo pohľadaj v témach ešte..možno to je iné dačo..

cicimon
30. jan 2010

hej, o dlani a prstoch som citala aj ja, ale ten laket je fakt hrozny. Kupila som si magneziu, tak neviem, ci to bude stacit

inac....chystate si niektora kupit vankus na kojenie?

silvia7
30. jan 2010

ja ho mám doma už od 4mesiaca asik.. som si kúpila na spanie pre mňa, sa na ňom tak skrútim celá - teda ten vankúš si skrútim pod seba dajak, dobre sa na ňom spí, dá sa potom na gombik zapnúť na kojenie, aby držal tvar "slzičky" - jediné, čo mi vadí, že šumia tie guličky, keď sa mrvím.. 🙂

cicimon
30. jan 2010

ja rozmyslam, ze si kupim z netu, ale tam pisu :vypln - 100% polyester" - ako viem, ci su to tie gulicky?
kolega co ma malu ten gylickovy neodporuca....ze oni to mali a potom sku kupit taky bez guliciek.

silvia7
30. jan 2010

tak výplň polyester potom nie je ten guličkový - lebo to by tam písali normálne, že výplň guličky - a predávali by aj náhradnú náplň guličiek do neho.. no šak uvidíme, keď bude mimi, či vôbec využijeme ten vankúš na kojenie :P a ak nie, tak neva, lebo aj môj drahý na ňom zvykne spávať 😀

cicimon
30. jan 2010

tak to asi kupim 🙂

a som zvedava, co mi povie v pondelok lekarka na tu ruku, dlan mi az tak nevadi ale laket je horsi...ci ako pisu niektore baby, cakat az do porodu ci to prejde..

veve23
30. jan 2010

moni, aj ja sa pripajam k podpore pre tu maminu

kami, ja sice vyrasky nemam, ale mala som taku suchu pokozku v predu na hlave jak su vlasy, asi to tiez myslis, mne pomohla nechtikova mast, na noc som si to nakremovala a cez vlasy nech sa to premasti, mne Vichi nepomohlo, mozno tebe ano, treba to premastit, sesterka robi v Loreali a ona mi vravela ze sa odporuca tusim framikoin a este je niaky olejcek ale neviem si spomenut na nazov...dolezite je premastit

cici...ten vankus je super, ja si sim podopieram brucho ked zaspavam

kamilakd
30. jan 2010

veve dik za infosky no vlasy som si umyla tym samponom no nic ziaden zazrak lupiny su len v predu tak idem nakremovat 😠 ach jo.

vankus je dobra vec jam mam ten z redcastlu dostala som ako darcek

silvia7
30. jan 2010

kami - ja si pamätám, že tak v 3mes. sa mi z ničoho nič spravili lupiny a tiež len v predu na hlave - akoby do pol hlavy len.. a vyriešil to head & shoulders asi po 4 použití (každé dva dni som si umývala hlavu) ... ale či len to pomohlo neviem..

baby ja som tak odkvecla - okolo 4tej som sa len "natiahla" na postel a o pol 6tej som sa zobudila, že hmm 🙂)) fajne aj včera ma to takto chytilo ale len na 20minutiek som zahajala..

😅

kamilakd
30. jan 2010

ja som skusala aj head and shoulders a nist este horsie ale snazim sa striedat...ja tiez sem tam zdriemnem na 2-3hodky 😅

silvia7
30. jan 2010

no to je indi vindi ako hovorievaš 😀 mne zase sa spravili lupiny po Fructise šampone ... som myslela, že zošaliem.. akože ja odjakživa mastné vlasy už o 2dni po umytí a do toho lupiny.. fakt som bola na nervy z toho.. 😠

mňa to tak neplánovane chytí.. ani neviem ako som oči zavrela .. heh.. 😉 niečo by som robila ale fakt sa mi nič nechce, bolí ma chrbát a inak aj bruško mám nejaké tvrdé - ale len na dotyk.. inak neviem posúdiť tvrdnutie... 😒

kamilakd
30. jan 2010

silvi u mna spanok tiez tak neplanovane 😀 len pekne oddychuj sak kde sa budes gulat vonku snehu a este aj snezi no uuuuzas

veve23
30. jan 2010

no ja som si vzdy robila srandu z head and shoulders , ale mne tiez pomohol....ja mam strasne citlivu kozu jak v hlave aj tvar, a tvar mozem le nechtikovu alebo klasicku indulonu, inak mam take cervene fliacky az lysaje, teraz mam vsetko ok,....ale nemoze byt vsetko ok, ked tvar a vlasy su ok, celulitka sa ukazala na mojich hrosikovskych stehienkach
no aj ja sem tam hodim20 minutovku 🙂

zuzkabar1983
30. jan 2010

ahojte babenky,

Kami ..... skus Nizoral. Ja mam s nim velmi dobre skusenosti.

kamilakd
30. jan 2010

aj vam blbne konik?

seuska
30. jan 2010

Ahojte babulky.
Tak som citala o Mirke a Biance, strasne jej drzim palce fakt... ale posledna sprava od nej je pozitivna.
Moni aj tvojej kamoske drzim palce.

Ja som dnes varila dve veci a ani jedna sa nepodarila ☹ dnes asi nemam dobry den... Aj dajaka depka na mna lezie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre