Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kika29
31. jan 2010

alicc a zuzka aj sa pridávam do vášho klubu osamélých lebo aj moji zdúchli preč a ja som doma kedže nemôžem nikam ísť lebo som na PN 😝 už mi doma šibe. Tak od nudy idem dnes prať plienky a potom sa nedožehlím 😀 ale ešte dováram obed.

zuzkabar1983
31. jan 2010

Kika ja sa na plienky chystam buduci tyzden .... ale chcem sa do toho pustit, ked budem sama doma, lebo inak by som pocuvala, ze to nemam robit tak, ale inak a podobne reci ... Ozaj a na kolkatku ides prat tie plienky? Ja som rozmyslala na 90 stupnov????

carrie4
31. jan 2010

Babulky nekupovali ste plienky cez net? Ak hej doporučte mi nejaku stránku, kde sú osvedčené klasické štvorcové plienky...

zuzkabar1983
31. jan 2010

Carrie ja som plenky cez net nekupovala, ale skus www.plienky.sk .... ale neviem aka to bude kvalita.

monva
31. jan 2010

ahojte
seus - asi prideme na tie francuzaky k tebe, po nasich sa nejako zaprasilo, uz je 3/4 plechu fuc (vecer som ich dala schladit prikryte alobalom na balkon a o hodinku som z nich musela zosypat kopec snehu 😀 😀 😀 ). Aj z babovky ostala len troska, svokra ma poobede dojst, no uz ju asi nebude cim ponuknut, este ku kavicke si trosku dam a moji chlapi chodia stale ochutnavat, ci je este dobra 😀 😀 😀
Mozno si urobime puding alebo krupicu mnaaam
Ja som prala tento tyzden 3 pracky mini veciciek, este ma caka jedna + plienky, tie hodim na 90-tku. Plienky som chcela kupit Hybler cez net, no nasla som ich vo vypredajoch v Tescu, kvalita neporovnatelna ku starej dobrej klasike, no co uz. Mamina mi este doniesla 4ks velkych kvalitnych plienkovych osusiek a 3ks plienok (maju presne 40 rokov 😀 😀 😀 ) No a potom to zehlenie ufff, to bude asi na etapy cely tyzden, kazdy den po troske.
Este musim pobehat po nete, potrebujem nocnu koselu s dlhym rukavom (mozno 2), podprsenku na kojenie (jednu uz mam, no pri malom som mala dve, a obe som maximalne vyuzila, tak chcem nove), postielku, matrac do postielky, pradlo a obliecky do postielky, vanicku so stojanom, kozmetiku (diky za tip na Hipp, tiez sa mi najviac pozdava hlavne cenou, chcem od nich aj ten olej na brusko pre tehulky), ....
no je toho dost

MM sa uz pyta k PC, tak nachvilu odbehnem - dam si kavicku papa

dejna3
31. jan 2010

ahojte,
aj ja som už moje zlatíčka 😀 vychystala, takže som doma sama... aj mi to veľmi dobre padlo, ale už sa vidím, ako každých 20 minút telefonujem, či je všetko o.k. 😝 😀
išli sa sánkovať k prababke, má na záhrade taký "sánkovací" briežok, takže nebudú furt len vonku, ale sa aj dnu zahrejú 🙂

dejna3
31. jan 2010

tak, ale stačilo 😀 zajtra robím francúzaky asi aj ja 😀 😀

kika29
31. jan 2010

zuzkabar tiež na 90C. už boli používané ale sú v dobrom stave takže ich len preperiem lebo dlho stáli a vyžehlím.

zuzkabar1983
31. jan 2010

No ja som plienky nekupovala, dostala som od svokry asi 30-40 ks, z toho je asi 20-25 pouzivanych, ale velmi zachovalych a su to tie klasicke z pred asi 20 rokov .... 😀 Ostatok je neoiuzivane, Ja ani neviem porovnat kvalitu, kedze som teraz vyrobene plienky ani nekupovala. Ale chystam sa este dokupit 2-3 plienkove osusky.

cicimon
31. jan 2010

caute,

tak ja sa plienky a aj ine veci chystam objednat z http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/bavlnene-det...

konecne dnes sedim doteraz som len zehlila, varila a neviem co...

co mate dnes na plane?

sasikas
31. jan 2010

zuzka alicc- tak aj ja travim nedelne popoludnie sama...mm isiel na bezky...tak to sa dovali az kedysi vecer....

ja idem cvicit na fitlopte, celkom dobre tehu cviky som nasla na nete, tak som si dala zavazok ze aspon 4x do tyzdna budem....lebo mam pocit ze furt len cosi tlacim a za chvilu asi prasknem..... 😉
jaaaaj a vybornu divinu s opekanymi zemiackami sme mali na obed....mnaaammmm....no hlavne ze som to nemusela varit.... 😀 😀

stanusa
31. jan 2010

carrie ja som kupovala klasicke stvorcove KIKKO na plienky.sk
celkom dobra kvalita...tie nase boli o inom 😉

majca424
31. jan 2010

ahojte,
no ja som tiež sama, mm mi odišiel hrať futbal... takže sa tiež pridávam do klubu osamelých 😀

carrie4
31. jan 2010

díky za typy... to je najhoršie, že aj ked napíšu, že ide o plienky 100% bavlna, tak nie su rovnakej kvality. svokra mi dala 4 veľké plienkové osušky, ako nové, ale plienky si musím niekde kúpiť. cicimon pozerala som tu stránku a naozaj dobrá cena plienok. asi je jedno či ich kúpim cez net alebo v obchode, aj tak ta kvalita bude neporovnateľná s tou čo boli plienky v minulosti.

cicimon
31. jan 2010

carrie - asi treba pozerat na gramaz plienok...ja chcem kupit tie premium, tie ju maju najvyssiu. a vraj ked sa vyperu tak trochu "zhustnu", tak som zvedava.
este pockam kym doplnia tovar na prebalovacie podlozky a objednavam 🙂

carrie4
31. jan 2010

tu gramaž som si uz všimla. a o tom zhustnutí mi vravela kolegyna, vraj až po piatom opratí boli plienky ako také...
joj babulky vy ste už také šikovné, mne ešte kopeeeec vecí chýba... no asi to budem riešiť až na materskej. ma ešte tak napadlo, ked som čítala ten zoznam do pôrodnice, ohľadom tých podložiek nepremokavých, neviete aký rozmer sa vyžaduje? pozerala som že sú malé rozmery 60 x 60 cm a aj menšie, ale sú aj väčšie.

cicimon
31. jan 2010

carrie - neviem, ci predavaju rozne velkosti, ja som kupila jeden druh, ale na kurze nam vravela, ze tie velka staci rozstrihnut na polovicu

ja este vela veci nemam, hlavne tie naj ako postielka, kocik, vanicka, ale tak snad do mesiaca poriesim.. a prat az na materskej, popri robote sa mi nechce 😲

silvia7
31. jan 2010

ahojte 🙂
tak baby od včera od 20.hod do dnes ste dali 6strán - no peekne 😉

k veku - ja mám 22 (v sept. 23 - váhy) a drahý mal teraz 25 (v januári - kozorožec)

mne dala bud. svokra plienky tie klasické nejakých 10-15ks a také tie väčšie osušky 4ks a neviem, či ešte kupovať.. uvidím no.. 😉

inak to s tou haváriou - tak to je sila, že ten debil, čo to spôsobil sa zdúchol, by som mu naparila basu za to!!! ešte šťastie, že si to odnieslo "len auto" ..

kami - 200ečiek je príliš veľa za 10 fotiek upravených.. ešte pohľadaj, určite nájdeš aj lacnejšie a za takých podmienok, aby ti to vyhovovalo - aj tu boli na boku reklamy sa mi marí na fotenie..

aaa mňam francúzske zemiaky... my sme boli na obede u "svokrovcov" sme mali divinu pečenú na chrenovej omáčke a domácu knedlu - bála som sa, že mi nebude šmakovať tá omáčka, ale "svokra" ju upravila tak pre mňa, že ani chren nebolo cítiť takže som sa prežrala!!!! 😀

a za Tobiáška som hlasovala aj ja 😉

moni
31. jan 2010

ahojt kecalky 😵

tiez pridam k veku - ja v aprili 31, mm v auguste 33

vcera sme mali ist na koncert, ale nakoniec sme to zrusili, lebo hura-hura nasnezilo nam a cesty boli strasne 😝 tak sme si povedali ze to nestoji za to. vecer sme skoncili u znamych, vyyyborny cokoladovy dezert sme mali, tak som to zdlabla na pocet mojho utorkoveho glukozoveho testu 😀
a vyzera to tak ze sa predsa len budeme stahovat 😵

sranda, vcera sme mali aj my francuzske zemiaky 😵 dnes som si objednala krevety pre zmenu 🙂
no a tiez som sama, mm isiel cvicit a na nakupy. no a ja asi popozeram plienky na nete ked uz ich tu rozoberame.

cicimon
31. jan 2010

ako pozeram, dnes je tolko bab samych 🙂 mm ide buducu sobotu na lyzovacku a pred chvilou volala svokra a ze ci ho pustim, ja ze jasne...a ona ze ona by ho nepustila, ze by mal byt pri mne doma...haha... Ved ide na 1 den a nie na rok 🙂 a keby videla moja sobotne rana, ze od 8.00 na trhu a mm do 10..00 spi, kym ho nevyzeniem z postele 🙂)

moni
31. jan 2010

cicimon, mm si tiez rad pospi 🙂 takze sa "tesime" ako nam mala napravi rezim 😵

minius
31. jan 2010

baby jako mi robite chutky na francuzske 😝 mozno upecieme niekedy v tyzdni.

no mi vedieme tichu domacnost, ja trucujem v spalni a ta ostara 😝 v obyvacke 😠
(to mi len tak preventivne uz dlho predlho bolo dobre 😀 )

moni
31. jan 2010

minius, tak ticha domacnost je skoro ako keby si bola sama doma 😝

minius
31. jan 2010

babenky kedy sa chystate na matersku? Ja oficialne 30.03 😵 😵 😵 ale od 01.03 idem brat dovolenku

minius
31. jan 2010

moni veru este horsie, lebo iba cakam kedy sa pride ospravedlnit... mna vynit nemoze... so mnou su to hormony 😀, ale nas to za chvilku prejde 😉 nedelu si s tym kazit nejdem 😀

moni
31. jan 2010

minius, to poznam 🙂 nekaz si veru, nebudes predsa vytrestavat seba 🙂

mne sef ponukol ze mam ostat doma od 1.4. tak uvidime ako to nakoniec dopadne.

minius
31. jan 2010

moni tak ti to nakoniec dopadlo celkom dobre, len aby to nebol nejaky aprilovy zartik 😉 (01.04) 😅 a co tam vlastne robkas?

cicimon
31. jan 2010

moni - ja mu hovorim, nech si to dlhe spanie a nedelnajsie nicnerobenie este uzije, za 3 mes to uz bude ine 🙂)

moni
31. jan 2010

minius, no to sa este uvidi ako to dopadne, lebo ja svojho sefa beriem s rezervou 😅 radsej keby som mohla ostat po porode dlhsie 😝
robim vedu a vyskum, takze v labaku, vela pri mikroskope, a za pocitacom 🙂

cici, presne 😀

civavava
autor
31. jan 2010

ahoj babule tak my sme uz domka, prijemne unaveni z plavania 😉

za co - za koho to tu hlasujete? poslite link 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre