Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

dejna3
13. feb 2010

no tak ja som sa dnes pre istotu prešla do obchodu sama, mm došiel dnes nezvyčajne skoro z práce o 15,15... potrebovala som väčší nákup, a chcela som si radšej sama povyberať 😉

strie mám aj ja na stehnách - ešte z puberty (i keď nechápen z čoho, ja som bávala vždy tintítko) a počas tehu sa mi, našťastie neurobili žiadne

ja si dávam na suchú a poškodenú sliznicu - mastičku Borozan, dá sa kúpiť v lekárni bez receptu a mne ju práve v predošlom tehu doporučil môj doki, bývalý primár ORL... vonia tak mentolovo a super pomáha 😉

veve23
13. feb 2010

caute baby,
zaha presla, asi v tej citrovode nieco bude ale dala som aj plechovku coly tak ma to preslo 🙂 .
Tak som sa bola s polovickou romantikus napapat , teraz som sa dogulala domov a funim. mm sa na mne smeje ze som jak gula a ci nechcem dezertik ☹
Aj ja mam krv v nose, ale netecie mi, len ked smrkam, no a strie sa mi este neurobili, ale na prdeli mam trocha, ale to si opalujem tak to moc nevidiet. No uvidime ci sa ukaze, cas este ma ☹
Nova rura..no poznam, iny smrad, treba to vypalit....len sa netreba moc nadychat...ale to prejde, mne predvcerom zhorela panvica, to bol tiez iny smrad, tak som vetrala ostosest 😀

Ludka, vsetko naj k narodeninam uz takto vopred, to si Valentinske dieta 😉 to na teba asi muz nikdy nezabudne ked si 2v1.

moni
13. feb 2010

veve, cola zabera aj mne ale tu citronovu vodu chcem tiez vyskusat. ja tapa som zase pred obedom vpila pohar pomarancoveho dzusu a uz je to tu 😒
skusala som upiect rozky, ale vobec mi nevysli 😠 takze moja rozkova mania pokracuje 😀

joj aj ja by som sa isla kamsi najest, ale asi to bude o hubu kvoli valentinovi 😝
ozaj, zajtra je cinsky novy rok...nase deticky budu tigricata 😵

dejna3
13. feb 2010

jáj baby, robíte mi chute s colou 😅 tak by som si dala....
moni, no čakám, že aké šelmičky to budú 😀 😀 😀

veve23
13. feb 2010

ahoj Moni, no som bola prekvapena, najprv som dala citrovodu a zacala zaberat tak som supla aj colu a bola som fit a zas by som len tlacila 😉 , no my mame taku tradiciu ze mame veceru den skorej nech neni naval a takto to praktizujeme niekolko rokov a normalne mm nezabuda ze 13.2...vecera 🙂 , inak Valentina neslavime, mna lubi stale cely rok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a srdiecka ma zakazane kupovat, iba ak su vnutri belgicke pralinky 😀 . Skoda by som ti poslala rozky, len to by ti prisla struhanka.

aktakk
13. feb 2010

Ahojte kocky...tak my sme mali dnes "aktivny den" Od rana upratovanie, pranie asi viac ako dve hodiny som zehlila veci pre babatko(a to len prvu varku- pomooooc) a okrem varenie a chystanie dobrotiek,sme mali navstevu este kolaudacku...co byvame uz pol roka 🙂 .

Co sa tyka strii, tak mne sa porobili po zadku teraz ale tam som aj mala z puberty co som rychlo vyrastla, horsie ze sa mi porobili na prsiach ☹ , ale nie zospodu ako spominala vejula ale zvrchu... Katastrofa. To asi z tej tarchy. No som ja zvedava co to bude, ked sa mi zmensia neskor. To len zosuverena kožka mi tam ostane. Budem krasavica.

Minka, drzte sa. Ale ked si to zoberies, tak babatko uz je v podstate vyvinute, nemusis sa nicoho bat si myslim. 😉

moni
13. feb 2010

veve, este k tej citronovej vode...cim viac kyslejsia tym lepsie? staci pol citrona do pohara vody?
no my keby sme dnes nesli na navstevu tak ho tiez vytiahnem 🙂

cheerlady
13. feb 2010

som spat-robila som halusky a prave som dotlacila druhu porciu,dufam,ze mi nebude zle,ale co uz,musela som ukojit tie moje chutky z celeho tyzdna 😀 😀
mm isiel na futbal,tak som sama 😒

veve23
13. feb 2010

moni...no neviem, ja som dala pol citronu do takeho cca 2 dcl pohara, a stacilo. To som tu citala ze to pomaha, tak asi staci. Inak ja tiez mam rada pomarancovu stavu cerstvu, som si aj odstavovac zaobstarala, aj pomarance mi teraz strasne chutia.

aktakk
13. feb 2010

Inak, co sa tyka zahy...Ja ju mam takmer stale. Babatko asi vsetko vytlaca co zjem nozickami naspat 😀

Cheer- aj ja som sama, draheho som vystrojila do krcmy a to este ako poslusna zienka po neho pridem 😝

ludka140281
13. feb 2010

dakujem za priania
veve je to nevyhoda mat narodeniny na valentina......dostanem len jeden darcek 😠
s tym cajikom sme uz zacali,mala uz spi a ja cakam muzika,ked dojde z prace urobime si valentina uz dnes 😀 😀 😀 inak uz ma presla chut na sexovanie,lebo s tym kufrom vpredu s 😀 neda vobec nic a nebavi ma lezat a cakat 😀 😀 😀 😀

kika29
13. feb 2010

ked už robíte chute ta ja som si dala teraz misku fajnej horúcej slepačiej polievky mňam . Muž ju uvaril na zajtra lebo sa asi chystá na flám 😠 niesom nadšená velmi a že ked to preženie tak má liek. Ale fajnu ju urobil tak dobre mi padla. Ešte sa len varila a rozvoniavala po byte už som sa nevedela dočkať kedy ju dovarý 😅

aktakk a ty budeš hore kým ti nezavolá že máš ísť poňho? Do kedy zvykne byť von?
môj muž zvykne do 3 ráno 😠 a ja neviem spať potom a kuvikam kým nepríde hajtrák 😢

veve23
13. feb 2010

Ludka ..tak to ano, ale aj tak je to mile, no lepsie ako na Vianoce 😉 ,
no my uz mame Valentinske tutumutu za sebu, ale mne uz je to smiesne..........dnes po....hlaska dna, ....ti zavadza brucho, ze???? no a ja sa nemam smiat, no romanika

cheerlady
13. feb 2010

kika ja tiez nemozem spat,ked mm je niekde prec,stale sa prehadzujem a podvedome som hore a pozeram na telefon,no hruuuza 🙄 inak aj ja som dnes mala strasnu chut na slepaciu polievku 🙂

ludka140281
13. feb 2010

veve......nasmiala som sa...moj sa ma vzdy po spyta :v pohode ci startujem auto? .....kamoska zacala po sexe rodit tak je dost opatrny a ma strach,aby sme babulku neublizili a ono si pritom veselo kope 😀 😀 😀

cheerlady
13. feb 2010

veve,ludka,tak ja si take hlasky neuzijem,kedze mm sa sexovat boji-vraj aby malemu neublizil 😠
joj,maly ma zase stikutku a pekne silnu,chudatko ☹

kika29
13. feb 2010

viete baby môj muž málokedy chodí takto von a aj to ked ide tak mi to velmi vadí 😖 ale keby chodil častejšie možno by som si na to zvykla. ale to radšej nie. Len mi vadí že chodí domov tak neskoro. Kolkokrát som mu povedala že nech ide von s kamarátmi ved aj on potrebuje vipnúť ale nech sa vráti v normálnom čase a nie ráno o 3h 😠 Ja tiež len na mobil pozerám a chodím po byte a mrvím sa v posteli - som proste z toho nervozna.

cheerlady no hned by som ti poslala z tej našej polievočky. Ozaj sa mu podarila výborne - ja som ho naučila 😀 moja škola 😀

ludka140281
13. feb 2010

cheerlady onic neprichadzas je to teraz dost divne s bruskom....aspon ja sa citim velka aj tam dolu 🙄
aj moje brusko casto stikuta.....zvlastny pocit a skace mi aj s trickom 😀

ludka140281
13. feb 2010

dobru nocku kocky....idem si obliect nieco........co by sa mu mohlo pacit/teda nic/ ......pekny vecer 😅

michalag
13. feb 2010

Ahojte 🙂 🙂 🙂 , este si ma pamatate 😅 ?

aktakk
13. feb 2010

Kika ale kdeee. To by som sa na neho vykaslala. Ja by som tiez nezaspala, keby je niekde tak dlho prec. On chodi len do krcmy co ma v "rodnej" dedine. Takze to tak okolo desiatej, jedenastej. Ja pojdem ale skor lebo pojdem navstivit svagrinku a vyuzijem ten cas 😉

kika29
13. feb 2010

cheerlady ty ten tvoj muž sa nedohodol s mojím? Aj ja už od kedy naháňam muža aby sme si sexli a on sa bojí ža nám ublíži a tiež sa vyhovára na bruško že mám velké. Dnes mi zahlásil že mi už až po šestonedelí 😝 No čoho sa tý chlapy boja? Teraz ako som si ťa prečítala tak som mu povedala že nieje sám.

A potom sa neboj pustiť chlapa von ked si nechce vrznúť doma 😖 ja sa potom bojím aby nepustíl vtáčika na špacír 😀 - som typická žiarlivka čo.

veve23
13. feb 2010

tak u nas je teraz sex velmi zabavny, samozrejme len obcas aby sme nezabudli co toje🙂 , vsak ho chudaka nemozem nechat abstinovat, ale zabavime sa, vsak po porode nebudeme moct.....mna to celkom bavi aj ked na konci funim jak lokomotiva

cicimon
13. feb 2010

ja tlacim pomelo do seba a mam najblizsie 2 tyzdne rezervovanu TV 🙂

no moj ked ide von, vie sa slusne vratit do tej 24tej, este posledym busom, ale aj tak nikdy dovtedy neviem zaspat

kika29
13. feb 2010

tak vám závidím tých slušných mm.

cheerlady
13. feb 2010

no lenze on sa tym ohana asi od 4.mesiaca-dovtedy to bolo asi 3x a odvtedy som ho raz doslova znasilnila 😅 v 5.mesiaci a to som este ani brusko nemala,takze sa nemal na co vyhovarat 😠 no a odvtedy nic..... 😠 😠 😠 😠 ale za to ja by som ho podla neho mohla obstastnit hocikedy,no tudle!vzdy mu na to odpoviem,ci budem mat z toho nieco aj ja a tym to pre mna konci 😀

ludka140281
13. feb 2010

este som sa musela vratit,trosku sa pobavit....ta to vam kocky pozicam svojho.......i .................................................................rano otvori oci a mysli na sex....po obede,mysli na sex ,vecer to iste a vnoci ked sa zobudim a aj on tak zas len to iste......on moze vzdy 😅 to skor ja nevladzem 🙄

veve23
13. feb 2010

no to je zvlastne ze chlap nechce, to by som skorej povedala ze zena sa boji a nie chlap, tak u nas je to menej ako pred tehu ale tak aby sme nevysli z cviku, aspon raz za cas.
Cheer..s tym obstastnenim by som ho teda poslala......

michalag
13. feb 2010

u nas je to to iste, aj moj drahy sa boji ze ublizi malickej, tak to velmi neriskuje aj ked ja by som si obcas dala povedat 😝 😀 a kedze viem ze po porode toho schopna nebudem dlhsie tak ... 😅

cheerlady
13. feb 2010

veve ja viem,ze je to divne,ale asi preto,ze chlap si to poriadne nevie predstavit ako to je tam vsetko ulozene-maternica,krcok a pod. 😒 sak ja som ho s tym vzdy aj niekam poslala! a minule to tak pocital,ze kym prejde sestonedelie a potom este nejaky cas,tak ze to bude mat pomaly aj meniny - tie ma v juni.tak ked s tym zacne,tak sa ho vzdy spytam,ze ci uz mal tento rok meniny a je vybaveny 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre