Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
27. feb 2010

no mna vcera svokra skolila ze mam balit tasku 😝 lenze ked ja ozaj okrem zupanu, prezuviek, zubnej kefky, a veciciek na oblecenie pre malu nic nepotrebujem. ale to som jej akosi nevedela vysvetlit....ze ona mala tasku zbalenu 2 mesiace vopred, a tak. no zurila som ako pejo 😀

miska, ja budem tiez az v novom umyvat, kaslem im ja na tieto 😝

cicimon
27. feb 2010

moni - mne ma dojst v piatok svokra, tak som zvedava na skolenia, co absolvujem ja 🙂)

kika29
27. feb 2010

moni a tvoj mm je slovák či američan?

vidím že sa tešíte na svokry 😀

alicc
27. feb 2010

baby veru ani ja ešte tašku zbalenú nemám a ešte ju ani tento týžden baliť nebudem, ideme tiež na lyžovačku , tak potom príde na radu aj taška aj tie okná 😉

veve23
27. feb 2010

Seus..a nie ze sa porezes 😉 to si zober aj krizovky, nech sa nenudis

vsak to, zked jej odteka voda a oni ju poslu domov, to potom podla coho viem ze to prislo....niekomu odtecie voda, niekto ma kontrakcie......ja som z toho debil, .....

kika29
27. feb 2010

mala zuzka ísť do druhej nemocnice.

dejna3
27. feb 2010

kika, ale ona tuším bola až v dvoch nemockách 😠

seuska
27. feb 2010

cici 😀 nooo, lavor pod seba s vodou pena a ziletka a holiiiiime medzi dedinami 😀

ha ha svokruse naseeeeeeeee.... ta moja ma teraz odstup, ale bojim sa ze jak sa mala narodi tak sa bude montovat tiez do vsetkeho, lebo ona vsetko prezila a zazila a vie najlepsie....

Veve jasneeee to je napad, alebo muzovi este monterky budem obsivat pocas cesty do porodky 😀

Inak vcera bol za mnou v robote jeden zakaznik a mi hovoril, ze jeho dcera teraz rodila v Humenskej porodke a ze katastrofa aj pristup aj vsetko, ze dokonca primarovi dali obalku aby bol pri porode a on nedosiel... z hodou okolnosti primar je aj moj gynekolog... no uz som rozhodnuta na tie Kosice na 99%, uz len mu to oznamit...

veve23
27. feb 2010

kika..tusim Kami spominala ze ju nevzali, a zoberu podla bydliska a ona patri asi na Kramare

dejna3
27. feb 2010

keď odteká voda, tak by ju tam už mali nechať... aj keď sú kontrakcie pravidelné ( s poslíčkami pošlú domov)

veve23
27. feb 2010

Seus, to nie, este sa pichnes, staci ked budes dorezana, len sa predtym zmeraj na kolko prstov si otvorena, nech tam nejdete zbytocne, predsa 100 km horedole, alebo mozno ziskas prax v holeni v aute......

kika29
27. feb 2010

no tak ja neviem ale vôbec to nieje normálne v takom stave pustiť rodičku. a ked sa niečo stane tak oni nepochibili 😠 večne to omielajú do okola.

aktakk
27. feb 2010

AHojte...

tak citam tie "mile" spravy o Zuzke...No chuda, ma to teda trapenie. Keby ma aspon chlapa, ktory by sa o nu postaral ale este je aj na vsetko sama. Aj tak myslim, ze toho zvladla viac ako dost a urcite to vsetko dotiahne dokonca a na vsetko zle zabudne pri Maxikovi.

Inak, ja tu tiez nemam na nikoho cislo, date niektora? Keby nahodou sa drobec vypyta na svet aby ste vedeli dat do tabulky... 😉

alicc
27. feb 2010

lenže ked sa fakt zuzke a malému niečo stane potom jej mozu fúkať viete kam 😠

veve23
27. feb 2010

vsak to, mne to niak nejde do hlavy, je rizikova pacientka, ma cukrovku a este niake problemy s krvou, ma tusim 38 rokov, co je riziko...bola viackrat hospitalizovana a napriek tomu ju poslu v klude domov.....kto si to vezme na zodpovednost, vsak na pohotovosti je viacero dr. aj sestriciek, to nerozhodne len jeden

alicc
27. feb 2010

ja tomu fakt nerozumiem, to nemajú ani jedno miesto volné??? a keby aj nemali Zuzka má toho tak vela-všetky tie riziká, že by tam určite mala zostať. človeku už rozum zostáva stáť z niektorých vecí a hlavne ludí

aktakk
27. feb 2010

To je to nase zdravotnictvo, nedas peniaze, nemas...ale ved chuda, by sa nedoplatila pri tych svojich vecnych problemoch.

alicc
27. feb 2010

babulky, idem ja off,
koníkovi to nejako dlho trvá a mna zmáha spánok, túto noc som zle spala a k tomu hokej a dnes v noci chcem vstať zas, takže sa lúčim, dobu noc a dúfam, že sa tá medaila našim podarí 😉 😉 😉

moni
27. feb 2010

kika, manzel je slovak.

inak nam sa svokra ponukla ze pride pomoct, ale to by nerobilo dobrotu. ona je mila zlata, a mame velmi dobry vztah, ale nestoji to za to.

no cez vikend sa na pohotovosti na slovensku asi nepracuje 😠

michalag
27. feb 2010

idem aj ja do hajan, aby som o 4:00 vstala .... drzte chlapcom palce 🙂
bruuuu nocku 😔

kika29
27. feb 2010

moni a ste v USA?

moni
27. feb 2010

kika, tak veru, za mlaku nas odvialo 🙂

kika29
27. feb 2010

a svokra chce tam priletieť za vami? ako dlho ste už tam? a chcete sa ešte vrátiť domov?

moni
27. feb 2010

sme tu uz tri roky, mozeme zostat este dva (kvoli vizam a praci), a potom budeme musiet cosi vymysliet. mna to taha domov, mm ani nie, tak uvidime kde skoncime 🙂
svokra tu bola v lete na vylete, na 2-3 tyzdne a uz vtedy spominala ze by prisla. lenze to nie je dlhodobe riesenie, takze ani s tou moznostou nepocitame. bude to tazke zvladnut bez rodiny, ale nie sme prvi ani posledni 🙂

kika29
27. feb 2010

a kde konkrétne ste ked môžem vedieť? a teraz ked sa malá narodí tak aké bude mať občianstvo budete musieť prísť sem vybavyť jej papiere? rodný list či ako to funguje?

moni
27. feb 2010

kusok od washingtonu byvame, aj pracujeme. mala bude americanka a aj slovenka, a v tom vybavovani rodneho listu mam pekny chaos. musim sa opytat kociek co tu byvaju ako to riesit. viem ze treba ziadat o zapis do osobitnej matriky, a ze to trva 3-6 mesiacov, kym vydaju rodny list. tieto vybavovacky na dialku su otrasne!
nejako na jesen chceme ist domov, ukazat sa starym rodicom tak to som tiez zvedava ako zvladneme 🙂

kika29
27. feb 2010

a kedy ste boli naposledy doma? a ako sa vám tam páči? sranda že malá bude američanka 🙂

kika29
27. feb 2010

aj civavava býva niekde mimo SR tiež bude mať vybavovačky s rodným listom.

kika29
27. feb 2010

moni ale už si na MD nepracuješ už? tam je ako so zdravotníctvom isto nie taká kamufláž ako tu. veľa vyzvedám čo sorri 😅

moni
27. feb 2010

naposledy sme boli minuly rok v aprili, neplanovane kvoli smutnej udalosti 😔
tak raz za rok sa to este da zvladnut, ale je to narocne. clovek chce toho vela stihnut, moc volna v praci nedostane, takze tie vylety domov davaju zabrat.
je to tu ine ako doma, na dobre veci si clovek lahko a rychlo zvykne, doma sme museli pocitat kazdu korunu, mali sme hypoteku. tu nezarabame vela, ale snad prvykrat v zivote si mozeme dopriat co sa nam paci, a nejdeme od vyplaty k vyplate 😝 ja si teda jedine ze rodina a kamarati su daleko, a ze v praci travi clovek tolko vela casu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre