Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
15. mar 2010

Ahooojteeee tehuleeeeeee 🙂 ,

moni
15. mar 2010

alicc, to sa vam to machruje 😀

ahoj miska, pod ku nam koncoaprilovkam 😉

alicc
15. mar 2010

nooo 😀 😀 😀

len aby sme fakt vydržali lebo aj ja mám také divné pocity 😖

majca424
15. mar 2010

moni neboj, ja som tiež koncoaprílovka 😀

moni
15. mar 2010

majci, citala si co sa dnes snivalo fleury? ze ste uz mali vsetky odrodene, a ja som si to nechavala na august 😀
ja sice stale tvrdim, ze mala pojde skor, ale no uvidime ci bude posluchat maminku 😅

alicc, tak sa prinajhorsom predbehnes, no booooze 😅

dejna3
15. mar 2010

alicc, tak ty to už tiež nepreháňaj s tým upratovaním 😅

alicc
15. mar 2010

asi si fakt musím dať pokoj ak chcem ešte vydržať pokope 😉

michalag
15. mar 2010

moni, ja mam tiez pocit ze budem mat malicku skor, ale asi budem medzi poslednymi, ved kolko bab tu uz bude mat takmer mesacne babatka a my budeme este funiet aj s bruskami 😝

majca424
15. mar 2010

moni 😀 čítala veru 😀 😀 😀
Inak neuveríš, ale ja keď som zistila, že som tehu a keď som to ešte nemala tak zaužívané, že na kedy to čakám, tak vždy keď sa ma niekto spýtal, že na kedy to čakám tak som hovorila "koncom augusta" 😀 😀 😀
Ja si tiež myslím, že by mohol malý ísť skôr, ale no veru, uvidíme... Ale dúfam, že pôjde, nechce sa mi čakať až do termínu 😀 😝

inak, upratovanie vyvoláva pôrod? 🙂

alicc
15. mar 2010

dejna aj ti doktorka hovorila aká je váha mimi a robila ti aj prietoky?

cicimon
15. mar 2010

no moni - az do augusta....to by si bola ina frajerka 🙂)

alicc
15. mar 2010

upratovanie asi nie len tá námaha s tým spojená 😉 😅

moni
15. mar 2010

miska, no ved oni sa odstahuju do novej temy aprilove deticky, a my si pojdeme na nervy 😀

majca, no vraj telesna namaha vyvolava/urychluje porod. prechadzky, chodza po schodoch, umyvanie okien....ale ked je tam ten zazrak raz zasprajcovany, tak sa asi neda nicim vydurit 😅

dejna, alicc, tak teda chcete este vydrzat ci to mat za sebou?

dejna3
15. mar 2010

alicc - mne robila prietoky dr. košecká (ona pracuje u síleša), ale kukla len tie prietoky asi, lebo o veľkosti mimi nehovorila nič

moni
15. mar 2010

cici 😀
ti garantujem ze by som sa isla osobne fleury podakovat....co som slon? 😀

michalag
15. mar 2010

moni 😀 😀 😀

majca424
15. mar 2010

aha, no lebo ja som sa včera toľko narobila, že to ani nie je možné, som večer len ľahla a ani neviem ako som zaspala a spala som až do rána, čo je u mňa neuveriteľné 😅 😀
Tak dúfam, že ešte nepôjdem... 😒 😀

moni
15. mar 2010

majca, ale kam by si chodila 🙂 pekne este vydrz 3-4 tyzdne, aby sme si skriatkov dorastli 😵

cicimon
15. mar 2010

no ja tiez hovorim, ze najskor po velkej noci - nech si aj ja kus volna este uzijem 🙂

cicimon
15. mar 2010

inac...na tie opuchnute nohy mi trochu pomaha, ked ich vylozim hore, len neviem, co s tymi strpnutymi prstami na rukach....a takto ku veceru sa to este zhorsuje,uz ma bolia aj klby

dejna3
15. mar 2010

moni, no ja chcem určite vydržať do toho ukonč. 38tt.... ale cítim sa už ozaj dosť nepohodlne aj vyčerpane, takže to bude riadna fuška, keďže ja si veľmi neoddýchnem 😝 😝

moni
15. mar 2010

cici, mne tiez trosku pomohlo vylozit si nohy, lenze zas ma chrbat bolel. nohy mozem mat vylozene len do ulicky, bokom (za mnou sedi kolegyna), lenze pocitac sa mi neda otocit takze som sedela ako paragraf.
na paprce mi nic nepomaha, darmo otvaram/zatvaram past, cvicim s prstami 😝 ale este som na tom dobre, prstene nosim stale.

dejni, 38tt je aj moj ciel 🙂
ty si asi oddychnes v porodnici 😅

alicc
15. mar 2010

aj ja by som najradšej vydržala do toho 31.3, to bude pomaly ukončený 39 tt tak potom nech to už vypukne 😀 😀 😀

majca424
15. mar 2010

moni ano, chcem ešte tiež vydržať aspoň do konca 38tt 😀 To chceme asi všetky 😀 😀 tak dúfam, že nám to výjde 😵 hlavne nechcem vyvolávaný pôrod 😖 😒

moni
15. mar 2010

dnes ma jedna zenska presviedcala ze tehotenstvo trva 36 tyzdnov 😀
tak som jej povedala, ze ako u koho 😅

cicimon
15. mar 2010

moni - no ono su cez den tie prsty ok, ale v noci horor

cicimon
15. mar 2010

heh - zeby v US to bolo kratsie? 🙂

lucinka1104
15. mar 2010

Bradvky sa vytláčať nemajú nebojte všetky budete mať mliečko ja môjho drobca kojím 1-2 x denne stále a chcem do 3 rokov !!!!!
No ja sa dnes až na ten žalúdok cítim dobre takže sa chystám rodiť okolo veľkej noci dúfam, že ešťe nebudem prenášať... 😝 termín tuna koni mam síce 14.4 ale v skutočnosti je 18.4 tak uvidíme

alicc
15. mar 2010

moni máš pravdu ,môže to trvať aj 36 ale aj menej, teta to asi spriemerovala 🙂 😀

moni
15. mar 2010

cici, no uvidime ci to dam v tom 36tt, v termine alebo auguste 😀

luci, potom budes tandemovo kojit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre