Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

sasikas
20. mar 2010

jaaaj babenky nam zacali tento tyzden zateplovat barak....tak si viete predstavit kolko bordelu prachu a hluku z toho je....no ze lepsi cas si fakt vybrat nemohli... 😀 tusim sa potom s malou budem musiet presunut k svokrovcom, esteze byvaju len cez ulicu...sak to sa tu ani nevyspinka....meine nerven... 🙂

lubkamik
20. mar 2010

Ahojte baby 😀
Ja sa hlasim po dlhej dobe - uz sme doma aj s Andrejkom z porodnice - bola to rychlost 😝 Tak sa hlasime do apriloviek narodenych v marci.
Miery 3240 g a 49 cm - taky chrustiik malicky 🙂

cinocka
20. mar 2010

jankako: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/april_2010/a...

no ja idem skúsiť spraviť ten "Ratrakovy nugát" čo bol v telke (Bez servítky), vyzerá jednoducho tak hadam zvladnem :D :D

seuska
20. mar 2010

baby tie homeopatika nekupite v inej lekarni, lebo oni ich tam aj vyrabaju, su to take male gulocky. Nemam ich teraz po ruke, lebo ja mam uz od vcera tasku do porodky v aute zbalenu nakolko som bola vcera na poradni a som nevedela ci si ma tam nenechaju nahodou, ale ak im napisete mail ze chcete homeo na lahsi porod pripadne na mlieko a pod...oni sa Vam ozvu a doporucia vsetky ktore potrebujete, date si to poslat na dobierku a vybavene... pripadne si tam zavolajte.

cheerlady
20. mar 2010

ahoj lubka este raz gratulujem k malemu Andrejkovi a prajem vela zdravicka! 😵 no rozpravaj-aky bol porod???? 😀

lubkamik
20. mar 2010

Porod otras ☹ ☹ Rodila som cisarskym - odtiekla mi voda a ledva som stihla prist do nemocky 😝 Ten cisarsky strasne bolel - asi bola divna anesteziologicka lebo som vsetko citila - ako zo mna rvu maleho a vraj som kricala tak ma potom uspali uplne 😀 No a prve 4 dni som mala take bolesti hlavy ze som ani vstat nemohla ☹
Ale uz je hlavne po tom a malinky je krasnucky - sice o mesiac skor narodeny ale miery ma super 😀

stanusa
20. mar 2010

lubka no toto, gratulujeme vám 😵
a foto a pôrod? píšeš, že rýchly...tak ťa nenatrápil maličký

sasikas
20. mar 2010

jeeej dalsie babetko mame?....Lubka gratulujem....🙂frisko neaku fotecku..... 🙂
aprilovky co sa secky do marca hrniete?... 😀 😀neake nedockave su tie aprilove deturence.... 🙂
tie homeo mam tiez objednane....sice tomu moc neverim ale sak uvidime.... 🙂 uskodit urcite neuskodi...🙂
grekyna- perkelt mi presiel.....idem na to... 😀

stanusa
20. mar 2010

lubi a keď ťa rezali - to si cítila?

cheerlady
20. mar 2010

lubka a preco si mala cisarsky-ten si aj mala mat,ci sa to na to zvrtlo? 😕 no tak asi to fakt pokaslala ta anesteziologicka,lebo ostatne baby nic necitia 😒

grekyna23
20. mar 2010

lubka, gratulujem, tak uz si uzivate doma spolocne chvile 😉 to je super
sasikas, som rada... 😉

kikarv
20. mar 2010

pri fotkách máme Lukáška od lubiku to je teraz od tej istej lubky len zmenili meno alebo máme tu druhú lubku s Andrejkom?

fruchtbar
20. mar 2010

dalsie chlapca.....gratulujem Lubka,ma krasne miery !
A chlapci su v prevahe !!! 😀

Ale mozno fleury dorovna.... 😉

kamilakd
20. mar 2010

je ahojte kocky tak gratulujeme lubka k malinkemu este nam sem supni fotocku....

inak prosim vas tie co to mate za sebou nestraste nas porodom ake to je strasne ked nas to este len caka,fuuu zle sa to cita 😠 dakujem za pochopenie .....

pozdravuje vas zuzka s maxikom zajtra ju idem s mm pozriet do nemocky...malinky je uzastny uz sa tesim na nase babo...juj ale sa tu fakt sporodnieva

SILVIKA tebe drzim palceky a ohlas sa sms alebo IP 🙂

CIVKA a tebe drzim v utorok papceky nech vam to s renuskom dobre dopadne

SEUSKA ty uz mas EPI vybavenu?sa mas kurnik ma stale posuvaju tu to moc nechcu davat ale aspon mam dulu vybavenu tak som rada

SASIKA teba som tu nevidela uz asi nechodis do TO na poradne tak sme sa nestihli stretnut ja mam este stretko s DEJNOU 1.4. mame poslednu kontrolu

lubkamik
20. mar 2010

Mala som cisarsky lebo mal polohu KP a tlacil sa von kolenami 😠
Idem dat dake foto do albumu 🙂

jankako
20. mar 2010

dakujem cinocka...malý Max je fakt krásny...bubuštek maly..no a zároven gratulujem k dalšiemu prírastku do apríloviek...
zachvilu asi aj fleury pribudne 🙂 bohvie..

grekyna23
20. mar 2010

lubka, daj foto, daj... 😅

lubkamik
20. mar 2010

dala som dve fotky do albumu 🙂 Letim ho prebalit a dat papat 😝 Neskor sa prihlasim.
Ahojte a drzim palce vsetkym 🙂 🙂

fruchtbar
20. mar 2010

Lubka,Andrejko je krasnucky a ako spokojne spinka....ked to vidim,tak strasne sa uz tesim na svoje.... 🙂

alicc
20. mar 2010

ahojte,
lubka malý je nádherný ako obrázok, 🙂 🙂 🙂

lubkamik
20. mar 2010

Dakujem 😀
Zatial cele dni spinka - len v noci ma horsie chvile 😀

monva
20. mar 2010

Lubka - gratulujem, Andrejko je krasnucke babatko cmuuuk 😵 😵 😵

grekyna23
20. mar 2010

lubka, krasnucky je 😉

sasikas
20. mar 2010

kami- hej ja uz chodim do poradne do TN do nemocky 😉 dlho som sem nepisala, bo som akosi nic nestihala....ale snazim sa aspon citat ze co nove... 🙂 ale ty si sa tu tiez dlho neukazala...no ja som myslela ze kolko casu budem mat jak budem na MD a nic....a este aj tyzden som bola v NR u maminy bez netu, tak potom sa dostat do obrazu no hruza....sak pisete jak dracice.. 😀 😀
no keby som zrovna 1.4 v NR tak by som sa k vam pripojila...ale to uz budem asi tesne pred rozpadom, tak nevim nevim ci sa odvazim sama autom..... 🙂 uz to stretko vidim len s babenkami v kocikoch.... 🙂 🙂

denisa1111
20. mar 2010

Jeeej blahozelam k Andrejkovi,supis miery,ohladne tych tbl. mne mg nezaberalo,tak beriem Gynipral kazde 4 hod. aj v noci,tak parada...a asi budu vysadzat postupne,bo mam porod na spadnutie...

cheerlady
20. mar 2010

no ja si myslim,ze ten Lukasko je od Lubiku... 😕

kamilakd
20. mar 2010

sasika budem rada ked sa pripojis ale sama by si uz nemala chodit ani ja sa uz nepustam sama nikde...max do 20km idem sama inak ma uz vozi polovicka...no ja som toho mala tiez dost...pripravovala som izbu doma a aj u nasich sme prerabali moju izbu takze nebolo casu ale velakrat sa nedalo pripojit som bola rada ze som sla spat...

cheerlady
20. mar 2010

lubka a tebe najprv odtiekla plodova voda,ci ti zacali kontrakcie,ci ako?

sasikas
20. mar 2010

no kami ja autom sama tiez uz len do TN na cvicenie, to si hovorim ze sak ked ma to chyti tak to mam po ceste... 😀 😀 len sme s mm rozmyslali ze na velku noc pojdeme do NR, ale asi radsej zostaneme domka..... 🙂
baby mm sklada komodu a postielku....sodoma gomora.... 😀 😀

cheerlady
20. mar 2010

sasikas my mame nastastie postielku uz poskladanu a tiez som sa bala ako to dopadne,lebo on ma vzdy uz dopredu panicky strach nieco skladat-naposledy skladal pred 2rokmi taku jednoduchu skrinku-len 3suflky a hotovo,no to ste mali vidiet-este si na pomoc zavolal kamarata a trvalo im to dvom 4hodiny! 😀 ale postielku nastastie poskladal rychlo a bez vacsich nervov 😎 no ale este ho caka botnikova stena na chodbu-ta by mala prist o necele 2tyzdne,takze to divadlo si asi nepozriem,ked budem v nemocke 😀 urcite si na to niekoho zavola 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre