Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

sasikas
23. mar 2010

tak som sa bola vonku trosku prejst, kraaasne teplucko, normalne spotena som dosla.... 🙂 idem frisko volaco spapat a prcham do poradne....som zvedava ako dopadneme...🙂jaaaj a este poholit sa musim....no to zas bude zazitok..... 😝
seus ten prebalovak nema chybu..... 🙂

sasikas
23. mar 2010

marika- a ty chodis do Tn uz teraz do poradne do nemocnice?....bo akurat tam idem.... 😀 😀

cicimon
23. mar 2010

caute,
tak ja som bola tiez na poradni, zrejme bolo vidno, ze som z toho strese, tlakomer im skoro vyskocil, tak ze si mam doma merat tlak...este nemam s cim 🙂 este kus a ma tam nechaju, tak som zvedava co bude o tyzden,.,

majca424
23. mar 2010

ahojte kočky 😀
tarinka, no tak to je veru dosť peniažkov, ale tak ja by som to asi nevyplachovala. Skôr tiež len tak umyť a tak. Ale ešte uvidím, či ho vôbec budem kupovať 🙂 😝

inak, u nás je tiež nádherne, by som tam aj stále sedela, ale akýsi vietor tam pofukuje 😲 😀

a chcem sa spýtať, kočky, čo ste asi tak tehu ako je teda, ten termín je až koncom apríla, idete umývať okná??? 😀 Lebo vraj to vyvoláva pôrod a sa bojím, lebo ešte by som zo 2 tt chcela vydržať... 😎

kiwinka
23. mar 2010

ahojky babule, tak sme doma z poradne,,, sme sa tam stretli so silvinkou7 😀 😀 😀

tak, hlavicka uz je zase nizsie, vsetko ide spravnym smerom, som zavreta. monitor OK, o tyzden sa mam znova hlasit a urobi aj ultrazvuk este, lebo sa jej zda , ze mam vacsie brusko na svoju vysku,,, tak uvidime,,, inak dobre sme dopadli velmi pozitivne! 😀
dnes sme 38tt+6, fuuha, koncime 39tt..ako to ide rychlo ,, a prehupneme do 40tt jajaaaaaaaaaj, sa to blizi!

kiwinka
23. mar 2010

ozaj a zuzanka1971 je stale s maxom v nemocke,,, nevie kolko tam este budu 😒 !

evil15
23. mar 2010

cici a u akého dr si bola??? neboj s tým tlakom on klesne a kedy ideš zase do poradne???

seuska
23. mar 2010

kiwi niekto tu pisal vraj Maxik dostal zltacku tak ostavaju v nemocke zatial...
a gratulujem k dobrym spravickam z poradne...
Tak dnes niktora nerodime?
Sasikas diky 😉
Ja malej obleciem, kosielku, dupky a tu supravicku hello kitty co mam v albume a dame ju do autosedacky a smarim na piškotku deku este, ja si myslim ze to staci... samozrejme ciapocka a rukavicky...

cicimon
23. mar 2010

evil - ip

marika1902
23. mar 2010

sasikas chodim do poradne k svojmu dr. stale. On ma aj ctg tak nemusim do nemocnice 😀 😀

majca424
23. mar 2010

prosím poradte, akosi mi nechce zobrať fotku do albumu. neviete v akom formáte to musí byť alebo čo? 🙂
Ďakujem... 😀

evil15
23. mar 2010

majci a nemáš ju velkú??

majca424
23. mar 2010

veď som ju aj zmenšovala, aj obstrihovala a naskakuje mi tam, že Chyba pri načítaní fotografie 😒 😠

evil15
23. mar 2010

tak potom neviem ☹ technika je ťažká veda 😀

veve23
23. mar 2010

Majca, ak vladzes v pohode mozes umyt okna, aj ja som umyvala a pohoda, vcera som drhla byt, ale jasne pozeraj na to ako sa citis, to sama uvidis ci zvladnes, kazdy to ma inak 😉

majca424
23. mar 2010

veve, tak ja sa cítim super 😎 a myslím, že to v pohode zvládnem len klebety hovoria, že okná by sa nemali umývať 😀 Ale idem sa ja pomaličky do toho pustiť. 🙂 Veď keby dačo, tak zajtra mám poradňu tak mi povie buď dosť, alebo ďalej umývaj 😀

evil, veru technika nie je ani so mnou dobrý kamarát 😀

kiwinka
23. mar 2010

seuska ano, ja som pisala aj o tej zltacke 😀 😀 😀 sme v kontakte so zuzkou!

ludka140281
23. mar 2010

evil.....pekna odpoved.....ha ha .ha.....mas ju velku... teraz ju mam aj ja velku 😀 😀 😀

marika1902
23. mar 2010

baby ja som taka nenazrana som ziedla obed a teraz som sa dotlacila dvoma marhulovymi kolacmi a jablkom asi prasknem 😀 😝

evil15
23. mar 2010

ludka to asi každá z nás ju má velkú teraz 😀 😀 😀 😀 😀 som rad že si sa pobavila 😵 😵 😵

kiwinka
23. mar 2010

baby tak, dnes mi jedna kamoška potvrdila, ze na druhy rodila obidve deti ked vecer sexovali a cez den chodila stale po schodoch haa :P
uplna sa znicila pohybom a na druhy den porodila aj jednu dcerku aza dva roky aj druhu dcerku 😀
teraz neviem ci to platí individualne, coi sa tomu da verit ?

evil15
23. mar 2010

kiwi mne dr povedal že sexovať sa má tak často ako je len možné že je to najlepšie cvičenie na svali v pipine aby si dobre rodila a ked som sa bavila s kamoškou o tom tak mi to len potvrdila 2 syna porodila ani nevie ako a to bez nastrihnutia a to je tenká ako prútik a malý mal 3490g a 51cm tak asi natom niečo bude 😉 MILĚ MAMINKY Už VIETE ČO BUDETE ROBIŤ DNES VEČER 😀 😀 😀

majca424
23. mar 2010

evil, tak je načase aby som začala niekoho na ten večer hľadať, kedže náš "ocinko" chodí na 11-dňovky a odišiel len včera 😅 😀

cicimon
23. mar 2010

evil - a neurychluje to potom porod? teda ze predcasne?

evil15
23. mar 2010

cici nemyslím si len viem že ked som sa o tom bavila aj v nemocke s dr tak mi povedali to isté pokial to nemáš vyslovene zakázané zo zdravotných dôvodov tak sexovať aj každý den 😀

majci no to ti nezávidím ☹ ale ked dojde tak si to treba aj nadsexovať ked zase pôjde preč 😉

kiwinka
23. mar 2010

evil, supeeer! 😀 😀 😀

len niektore z nas nesexuju uz dlhsie,, z roznich hladisk ... nemozu, alebo nemaju chut ony, alebo ich muzi sa boja...
no, ale ja myslim, ze takto na konci uz sa ozaj neni coho bat , ale naopak, tesit sa na babetko a trosku ho vypudit 😀 !

takze prijemne sexualne veceri si zelajme navzajom! 😉

annika11
23. mar 2010

ahojte kočeny...nie je tu niekto, kto má termín kolo 10.4.... a bude rodiť v šaci??? tak ako ja 😀 😀 😀

evil15
23. mar 2010

😀 jasnéééééééé sexu zdar 😀 😀

cicimon
23. mar 2010

ja som taka hladna a tak sa mi nechce varit..........

kiwinka
23. mar 2010

čiči,,nejaky rohlicek si najdi pod zub a schrumni 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre