Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

tantama
14. sep 2009

urobil mi sono sestrička mi zobrala krv a aj ma vyšetril... vypísali mi knižku.....vlastne komplet

cicimon
14. sep 2009

tamtama - a kedy si bola na prvej?

ja som bola pred 2 tyzdnami na prve vysetrenie a na krv..5 skumaviek,ale ze tehu knizku mi daju az na prvej poradni 1.10..

cheerlady
14. sep 2009

vysetril ta aj zvnutra?lebo ja som u neho boloa uz 3x a este ani raz ma nevysetril zospodu 😠

tantama
14. sep 2009

4.9 som bola na prvej a ano vyšetroval ma ale len opatrne lebo ja som mala nedávno MA... tak asi preto

tantama
14. sep 2009

Babulky ja padám domov z práce tak sa majte a nech vám nie je zle 😀

stanusa
14. sep 2009

ani mna doki este nevysetroval, ani dnes ked som sla s tou mykozou - som sa aj psychicky pripravila, ze sa kukne a on nic...som aj rada, lebo ja to vobec nemusim
myslim, ze radsej pocka kym to bude bezpecnejsie
byvala lekarka ta zase na kazdej navsteve vysetrovala 😖

cheerlady
14. sep 2009

stanusa ani ja to zrovna nezboznujem,ale mohol by odhalit napr.otvoreny krcok alebo podobne problemy...

avuka
14. sep 2009

ahojte,doobeda ste tu riesili plet,moja kamoska je druhykrat tehu a tolko pieh sa jej vysypalo na tvari,ze az strach...ja mam zas viac vyrazok ako zo zimy kadetade po tele :(

matenka
14. sep 2009

ahojte, chcem vás pozdraviť, patrím vlastne k vám, len nebudem mať toľko času sem písať, mám už jednoho drobca a ten mi zaberie všetok čas

cheerlady
14. sep 2009

ahoj matenka,vitaj 🙂

lucinka1104
14. sep 2009

matenka vitaj však aj aj som prestala prispievať , lebo som nestíhala, atk len občas

eridani
14. sep 2009

Ahojte, tak uz mam tiez prvu poradnu za sebou a dostala som aj knizku. 🙂 Sestricka ma pomerala, odvazila, tlak zmerala, lekar vysetril odspodu. Mam vytok, nie nejak moc, ale vic ako pred tehu. Kedze ani nesmrdi ani nesvrbi, tak som to vobec neriesila, ale dr. povedal, ze je to bakterialny vytok a dal mi hned recept na Macmiror. 😒 Tak snad bude vsetko ok.

matenka
14. sep 2009

vidíte a ja sa trápim s výtokmi od začiatku, a doktorka mi odmietla dať macmiror, vraj ten nesmiem, a vela mojích kamošiek ho malo 🤐
mne dala tehotenskú knižku už minulý týždeň, ale predtým som si riadne prežila, nechcela ma pustiť na dovolenku, lebo je to vraj mimomaternicové, takže som pobehala toľkých doktorov, ale našťastie je všetko ok, to len doktorka panikári

stanulav
14. sep 2009

Ahojte žienky, dnes som bola u lekáraa zistili sme, že budem rodiť v máji. Akosi sa to posunulo. To slabé krvácanie počas cyklu bol vraj menzes. Takže to budeme rátať od neskoršieho dátumu. Čiže som v 6 tt.
Budem sa musieť presunúť k májovkám. 😉
Majte sa tu krásne, nech sa vám darí.

tarinka333
14. sep 2009

stanulav, hm, ale nie je vylucene, ze porodis 30.4 🙂 takze vlastne patris aj k nam - jednou nohou 🙂
matenka vitaj,
kocky ja mam taky plny zaludok, ale daco fajne by som si dala, juj.. hm, taku babovku domacu... fuuuu mnam 😀

kika29
14. sep 2009

ahojte.
pred chvílou som obíjmala misu ale len ma napínalo a teraz ládujem do seba vianočku s maslom. 😀
bože tú bábovku by som si aj ja dala.
ako ste sa dnes mali? ja som celý deň preležala na gauči.
ešte som sama doma mužík príde až zajtra ☹
dnes tu nejaké kočky písali že ked má tehulka chute na sladké tak čaká dievčatko a aké sú príznaky na chlapčeka? a na dvojičky? 😀 len pre istotu 😀

cicimon
14. sep 2009

a ked sa chute nemenia? ja mozem jest vsetko co aj predtym, akurat z kurcata na smotane ma nejako naplo

a som rada, ze chodim do roboty, bo tam aspon tolko nejem 🙂

stacynka
14. sep 2009

baby no vy ste toho dnes teda popisali, ja sa sem dostanem vzdy az ked tu nikoho 😒
tak som vas aspon precitala
mne stale zleee, len este nevracala som, slaba som ako mucha, dufam ze do tretieho mesiaca to prejde...
ja idem na prvu poradnu v stredu len nehovorila mi ze mam priniest moc, myslite ze mam?

cicimon
14. sep 2009

stacy - radsej dones...ved prinajhorsom vyhodis 🙂 mne povedali, ze na kazdu poradnu bude treba doniest moc

jana3
15. sep 2009

stacy: u nas ten moc netreba nosit... u nas to funguje tak, ze v jeden den chodia iba tehotne, a vtedy setricka vylozi pohariky a vycikas sa na zachode v cakarni...

ninuska8
15. sep 2009

ahoj baby...vyspinkane? ja aj hej, len cakam, kedy pojdem pozdravit rannu misu, zatial nic, asi mi pomohol chlebik vo vajicku a piskoty co som este po leziacky zjedla...

inak dnes drzte palce, caka ma vystupenie so zborom v jednom kostole, sme sa pripravovali tak hadam to pekne vyjde ked uz je ten sviatok, len neviem ako budem vladat, lebo pri speve sa citim jak v deviatom mesiaci normalne nevladam s dychom a funim...

ten moc si aj ja zoberiem na poradnu, chystam sa vo stvrtok, len neviem ako vydrzim nalacno:((((

pekny dnik

lucinka1104
15. sep 2009

ninuš držím palce pekný deň

minka21
15. sep 2009

Dobre ranko🙂 tak mna rano par krat pekne naplo,ale vsetko ostalo tam kde malo,takze super 🙂

na prvu poradnu mam doniest moc,sak to hodis do kabelky a ides,

inak ten moj by na poradnu rad so mnou siel,len nie som si ista ci by som ho tam chcela,ci tam nebude zavadzat,a tak,asi az neskor ked bude babatko poriadne vidiet

stanusa
15. sep 2009

ahojte,
stacynka moč si isto zober, lebo aj v tehu knižke je pri zápise poradni kolonka na moč 😉
ináč ja som na prvú por. zabudla doniesť, ale sestrička vravela že nevadí donesiem na budúce

ninuska8 tak sa držte, pokiaľ nespievaš sólo to asi nebude tak veľmi počuť 😎

minka21 ani môj naše ešte nevidel, veď sa ešte napozerá 😀

ikushik
15. sep 2009

ahojte 😉 vsetky oddychujete ? 🙂 hmm..ja mam filmovy den, i ked nudny,ale co uz..
tak pekny zvysok dna 😀

stanusa
15. sep 2009

aj my sme dnes tak gaucovo, pozreli sme Gympl
a Patrik Swayze vcera zomrel

tarinka333
15. sep 2009

Ahojte kocky,
neviete, v ktorom tyzdni sa uz robi ultrazvuk cez brusko? 🙂

cheerlady
15. sep 2009

ahojte,ja som tiez tu - lemrim pri telke,uz mi lezie ta unava na nervy 🙄

stanusa
15. sep 2009

tarinka ak si 10 tt tak uz by sa malo dat

cheerlady
15. sep 2009

tarinka no mne dr. vaginalny utz nerobil este ani raz 😒 robil mi utz 3x a 3x cez brusko - neviem,ci je to dobre alebo nie 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre