Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
26. mar 2010

ludka, ja som doma bravala zelezo kvoli anemii a mala som teda riadne traviace problemy. ked mi teraz vysli blbe vysledky tak som sa obavala ako to pojde, ale podarilo sa mi kupit nejake tabletky s pomalym uvolnovanim a nemam ziadne vedlajsie ucinky.
uz to teda nejako musis doklepat!
btw, u teba evidentne sex nezabera...aspon ze sa manzel tesi 🙂

cici, u nas taky tak 🙂

poznam babu ktorej pri sexe praskla voda...chudak chlap, viete si predstavit tu paniku? 😀

vejula
26. mar 2010

moni a to s tou vodou bola náhoda, či to nejako prepichol???? 😅

moni
26. mar 2010

veji, to bola asi nahoda...az taky frajer nie je aby dociahol 😀 to skor tie stahy svalov mohli spustit..

vejula
26. mar 2010

moni 😀 pre istotu som s spýtala 😝

marika1902
26. mar 2010

caute babeny u nas fuci vetrisko ze az

inak moj mm absolutne nechce sex. Boji sa ze ublizi Kubkovi uz mi vravel ze sex bude len ak donesiem potvrdenie od lekara ze mozeme 😀 😀

cheerlady
26. mar 2010

marika mojmu by ani to potvrdenie nestacilo 😠 😀
jaj chvilu bolo dobre a teraz ma zase chytaju ms bolesti,zeby uz??? 😕 😨

marika1902
26. mar 2010

cheer no si to stopni mozno uz! 😀 😀 Inak to je hrozne ked nevieme kedy to pride ak porod zacne len kontrakciami mi prvorodicky nemame ani sajnu no dufam ze neporodim doma 😲

ludka140281
26. mar 2010

marika.....moj je presne opak tvojho...rano vstane,chce sex,potom cely den zobroni a vecer to iste..ked idem v noci na wc tak si pyta zas 😀 😀 😀 este stale nema dost 😅
moni mamstredne tazku anemiu,beriem to cele tehu a stale je to rovnake...,neraz placem na wc,lebo to nejde a boli a drzim ruky lebo mam strach,ze vypadne babo,lebo som o takom uz pocula ☹

marika1902
26. mar 2010

ludka boze keby aj ten moj trochu pozobral 😀 ale to si asi mozem nechat len snivat

moni
26. mar 2010

marika, no kedze u prvorodicky trva prva doba porodna 6-12 hodin (priemerne, juliap sa nerata 😀) tak je velmi nepravdepodobne ze by si nestihla prist do nemocnice.
cheer, asi sa to blizi, sleduj ci su pravidelne..

ludka140281
26. mar 2010

kocky Sarka uz spi a zaspala s mackom v rucke:vravi,ze je pre sestricku a keby prisla ked ona bude spinkat,tak ho ma v ruke aby ho vraj po tme nemusela hladat......az ma to dojalo a pri modlitbe prosila jeziska aby nam ju uz poslal,ze je vsetko pripravene a chce sa s nou uz hrat.......je zlatucka,vsetko pochopila 🙂

moni
26. mar 2010

ludka, skoda ze ti lekar neskusil dat cosi setrnejsie :(

cheerlady
26. mar 2010

marika no keby to bolo uz,tak to by sa malo asi striedat-krce,klud,krce,klud,...nie? 😕 lebo ja som to mala asi pol hodku o piatej,teraz zase-uvidim dokedy,ale podla mna tie kontrakcie trvaju kratsie a nie pol hodinu bolesti a potom zase nic.no ja som z toho uz magor 🙄

cheerlady
26. mar 2010

ludka tak to boli nadherne slova... 😵 az si ma dojala 😵

marika1902
26. mar 2010

ludka male deti su vo svojej uprimnosti tak strasne zlate. Musi to byt krasny pocit 😀 😀 Ja uz chcem
kubkaaaaaaaaaaaa

marika1902
26. mar 2010

cheer vraj kontrakcie trvaju okolo minuty tak neviem

juliap
26. mar 2010

ludka, tak mozno v noci pojdes, mne martinka tiez vecer, ked som ju davala spat povedala, ze uz mi chod pre moju emku, no a za 3 hodky bola emka na svete ... tak sa radsej prichystaj, deti to niekedy vicitia ... 🙂

aktakk
26. mar 2010

Kika- no ja som tiez nevedela, ci ist do porodnice alebo nie...ale to tvrdnutie prislo tak pravidelne, ze som si uz potom zacala byt ista...proste sa mi brusko napinalo v pravidelnych intervaloch. Ja som myslela, ze to tvrdne tam dole ale nie, mne brusko tvrdlo ako som uz spominala pozdlzne okolo pupka po pravej a lavej strane. A potom to povolilo. Proste na striedacku.
Zatka praveze bola uplne husta....mne to pripomenulo ako ked lepidlo chemopren zaschne...alebo dobre husty sopel...dufam, ze som vam niekomu nepokazila chut do jedla...A bolo to aj sfarbene krvou ale to mozno len preto, ze doktor ma vysetroval a dost do "hlbky"
Monva, minius- no malinka je betarka...cez den spinka ako cukrik a v noci nam koncertuje. Je to niekedy o hubu ale asi to chce cas aby sme si zvykli a vytvorili nejaky rezim. Dnes som ju zacala budit kazde dve a pol hodinky cez den, prebalim, dam papat a zasa spinkat. Niekedy zaspinka hned pri kojeni niekedy je ju treba cicikat. Som teda zvedava na dnesnu nocku. Najviac ma jeduje, ze musim kojit cez klobucik, lebo inak mi nechyti bradavku. Asi je lenive trdielko a pritom sa musi pritom narobit ovela viacej pri tom klobuciku. Musim skusat postupne jej to nejak striedat, udajne sa casom vie aj bradavka upravit.
Inak bavili ste sa tu kolko vloziek a kolko plienok...No ja som niekdy vymenila 3plienky za 5minut, lebo malinka casto kakala...to malicke dietky maju , sa tak cistia...minula som tam okolo 35plienok.
A vloziek som minula asi dva baliky svojich a pri porode a pocas kontrakcii ked mi praskol doktor asi milion tych nemocnicnych..

juliap
26. mar 2010

cheery a neskusala si teplu sprchu?

aktakk
26. mar 2010

V poslednej vete som chcela napisat ked mi praskol vodu...lebo ta odtekala stale

ludka140281
26. mar 2010

cheerlady...dufam,ze uz nastupuju rodit velkonocne babatka...len chod,to znamena aspon podla datumu,ze som na rade 😀

aktakk
26. mar 2010

Cheer, Marika- tie kontrakcie su tak ze bolest , uvolnenie, bolest, uvolnenie...ked som mala take 5minutove, tak to bolo asi tak, ze 5minut pokoj,potom kontrakcia asi tak 10-15sekundova, potom zasa uvolnenie na 5minut a opat kontrakcia... A ked uz boli kontrakcie asi kazde dve minuty, tak to bolo tak ze kontrakcia trvala uz asi minutu, potom klud a zasa kontrakcia....

vejula
26. mar 2010

jejj ludka, aká zlatučká je malá 😵

marika no ten môj by mu aj to potvrdelnie kludne napísal 😀 😀
cheer, marika a to od kedy sa vyši muži tak boja sexovať???

Inač moni ako si písala, tak mne väčšionou pri orgazme zo spodu vytiečie taká vodička, normálne by som sa teraz bála či to nebola plodovka 😅

marika1902
26. mar 2010

aktakk a nepospis si ked mala spinka cez den? aspon to v noci nebude take drasticke pre teba

moni
26. mar 2010

cheer, inak take predkramove bolesti mavam v noci aj ja. polhodinu boli, a potom je zas dobre. a o hodinu zas...takze sa figu vyspim. neviem co to nacvicuje 🙂

aktakk, kontrackie ako podla slabikara 😀

aktakk
26. mar 2010

A este baby- ja som vobec nemala taku bolest ako pri MS. Skor som mala pocit ako na taky krc v podbrusku. A tlacenie po celom bruchu.

ludka140281
26. mar 2010

juliap......velmi by som si to tiez zelala 🙂

marika1902
26. mar 2010

veji mne je blbe pytat potvrdenie heheby sa dr. na mna dival ci som normalna 😀 a naposledy sa moj mm premohol v januari odvtedy nist 😠

aktakk
26. mar 2010

Marika- jasne, budem spavat, len vela veci som chcela este rychlo poprat co som nestihla pred porodom a co som doniesla z nemocnice.. vcera som si aj zdriemla, dnes som sa chystala ale malinka zrovna nechcela vtedy buvkat. Okrem toho mam teraz doma aj polovicku, tak mi v noci pomaha. ALe predpokladam, ze ked budem uz sama doma tak budem spavat ako zarezana aj cez den spolu s malinkou. Nastastie mi inak ani nechuti takmer jest, by ste neverili ako sa to zmenilo. Kym pocas toho tehotenstva by som zrala stale teraz mi stacia ranajky a obed...Ja budem stiiiihla 🙂.
Veru Moni kontrakcie ako zo slabikara az na to ze som si ich predstavovala uuuuplne inak.

cheerlady
26. mar 2010

moni ved aj ja mavam take bolesti uz asi mesiac,len to bolo vzdy tak raz za den,niekedy aj 3dni nic.
no tak to asi este nebude ono,lebo to tak nemam,ze krc,uvolnenie,krc,uvolnenie..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre