Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
29. mar 2010

olinka juj ake velke brusino to ja mam omnoho mensie a to mam cakat to velke babo 😀 no nebudem si uz lamat hlavu nad tym...hlavne nech to dobre dopadne

malalady
29. mar 2010

olinka no nejak záhadne.. nič mi dneska nejak není ako keby som ani tehotná nebola 😀 xixiiiiiii no ved to,že ja neviem ani kolko moja malinkata važi 😠

oliinka
29. mar 2010

no aj mne robí prímar každu poradnu sono ale len pozre na srdiečko či pekne bije a tiež ma poslal minule na prietoky lebo malu citim tak pomenej a sestrička,že tam niečo mám a doktor povedal,že to je ok.tak neviem

malalady
29. mar 2010

olinka cisárskym rezom.. jeho zle vyživovala placenta.. inakšie ty si tiež pribrala len do bruška však?? bo ja mám pavučie nohy a bruško len veliké 🙂

oliinka
29. mar 2010

no hej mám riadne bruško a pribrala som zatial 10 kil tak snad to už hore nejak nepojde.mne povedali malady naposledy v 34.týždni kolko váži a vtedy mala okolo 2100 g

cinocka
29. mar 2010

Deniska - GRATULUJEM!!!! 😉

veve23
29. mar 2010

...ja uz som aj s poradne naspat, zlepsilo sa mi zelezo, tak uz mam jest len 1 tab. denne a ani toho bacila nemam, takze sa nepridavam do klubu, CS to iste ako naposledy cize 5, takze pohoda, maly sa zas posunul nizsie, ale ze to je normalne ze pomalicky klesa dole.
Kami ....ani mne este neprisiel ten papier zo socialky, ale volala som tam ze podklady tam maju a ze je vsetko ok. Ake ak si pamatas mne tiez posielali Pn ..4 mesiace a potom mi doslo vsetko naraz.

oliinka
29. mar 2010

no ja mám celkovo iné bruško ako pri paťkovi.a aj teraz ideš cisárským?

malalady
29. mar 2010

na mna nejak doktori dlabu 😠 mi nepovedali,len že všecko je v norme no chnapeš 😠 😠

malalady
29. mar 2010

olinka jj aj teraz idem cisarskym rezom. Ty ideš normálne? 😉

oliinka
29. mar 2010

vám brali teraz niekedy ešte krv?mne nie a tak ani neviem či mám železo nadalej brať,aj tak beriem len jednu za den.

malalady
29. mar 2010

olinka mne predpísala len teraz takže mám brat 2x za den.. tak aj berem no.. 😉

oliinka
29. mar 2010

no tak snad by nič nezanedbali.no ja som rodila normálne a aj teraz idem teda mala by som ak sa nič nestane.a máš už termín sekcie?

oliinka
29. mar 2010

no aj ja som mala brať 2x denne ale beriem len rano leboma stoho bolelo strašne brucho a prehánalo a večšinou v noci

oliinka
29. mar 2010

a malý tobiasko chodí do školky či je stebou doma?

kamilakd
29. mar 2010

veve tak super a k tomu zelezu ja sa celkom bavim som mala dake nizsie hodnoty a predpisali mi zelezo a ja som o nebrala bo som sa bala ze sa potom nevytoto...a ked mi naposledy brali krv tak ma lekar pochvalil ze jak sa nam to krasne zlepsilo a predpisal dalsie balenie a ja som ho nezobrala 😀 naco ...a streptokoka ani ja nemam tak pohodicka 😉 ved to ze mne tiez uz meskala marodka ateraz aj materska hold bordel tam maju....

malalady
29. mar 2010

olinka heh ee ešte nemam terazky pojdem 1vého do poradne a má ma poslat objednat sa na cisarsky rez. Zajtra idem na interné urobit si hentie vyšetrenia nech to mám s krku 😉 a už toho 1vého pojdem objednat tak som aj ja sama zvedava..

inakšie baby neviete,či cisársky rez robia aj teraz ked su sviatky?? myslím že či to objednávaju aj ked je sviatok

oliinka
29. mar 2010

no mne brali výter 2 týždne dozadu a na minulej poradni mi nič nepovedali tak snad je to ok no musím sa v stredu spýtať radšej,lebo pri malom som ho mala

malalady
29. mar 2010

olinka so mnou je doma.. a terazky sa ideme aj stahovat do Nitri tak mi bude aj lepšie nech je domka mi nebude tak smutno,že tam nikoho nepoznám no 😉

oliinka
29. mar 2010

no aspom budeš vedieť čo a ako budeš aspom trochu prichystaná to mi čo ideme normálne možme len čakať a dufať,že nás to nechytí v noci

oliinka
29. mar 2010

a kedy sa ti malý narodil vidím,že má tiež tri ročky

malalady
29. mar 2010

🙂 však mna to može kludne aj v noci chytit.. 😉 ale musím ist hned do nemocky 😒 tak mi bolo povedané

malalady
29. mar 2010

23.marca 🙂 terazky sme mali narodeninky

veve23
29. mar 2010

Kami, presne to som robila aj ja, z prvych tab. mi bolo zle a tieto druhe bolo v pohode, len to wc nic moc, tak ale aj som ho nebrala, len sem tam, takze viac som ho nebrala ako brala 😉 a tiez ma dnes pochvalil ze krv sa nam pekne upravila a ze znizime davku, tak ze super.
...skus brnknut na socialku...mne tiez v robote vraveli ze vsetko poslali a socialka to niak domotala, ale mas pravdu..maju tam pekny bordel

oliinka
29. mar 2010

aha no asi je lepšie potom nech to nezačne samé ale ked to naplánuju

oliinka
29. mar 2010

jééé aj ja som mala 23.3. narodeniny takže ja mám drobca staršieho moj má 3 ročky aj 8 mesiacov

alinka01
29. mar 2010

Ahojte dievčatá, ja som sa len dnes zaregistrovala, som tu nová... Skoda ze som tuto stranku neobjavila skor ☹ Ja mam tiez temin v aprili. Je tu nejaka mamicka z Nitry?

kamilakd
29. mar 2010

dievcata majte sa krasne a drzte sa a rodit pekne po poriadku ziadna sa tu nepredbehujte ok??? 😀 drzim palceky

cheerlady
29. mar 2010

deniska gratulujem k Simonkovi! 😵 😵 😵

veve tak poradna super,ja idem o jednej,snad tam nebude uz vela ludi.mne bude tiez hovorit vysledky za zelezo,tak som zvedava,lebo ja ho aj uzivam 😀 akurat ma zase zacalo nieco svrbiet,som zvedava,ci mi na to este nieco da,ale asi by sa to malo preliecit,len vacsina liekov je minimalne na 10-dnove uzivanie 😒

sasikas
29. mar 2010

oliinka- ja som tiez mala asi pred dvoma tyzdnami taky problem s dasnami, opuchnute, krvacali, boleli.....tak som zacala pouzivat Corsodyl roztok a lacalut pastu....a asi po tyzdni mi to prestalo.... 😉
jeeej kami ty si sa tu teda riadne dlho neukazala....no hlavne ze ste v poriadku.....a neviem s tou vahou babatka by som nestresovala, mne dr hovoril ze oni to aj tak nevedia presne urcit, ze vzdy je to +- 500g. 🙂
alinka- vitaj v aprilovkach, ja som original z NR, ale teraz byvame v NMnV., ale do NR chodime dost casto.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre