Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

veve23
29. mar 2010

....aj ja to mam zapnute, ale zas na jej vek ma dobru postavu, to musim uznat, no presne jak Fialka hovorila zajtra bhude mat bulvar co pisat

cheerlady
29. mar 2010

veve ta postava to je vo vacsine pripadov genetika-ona bola vzdy taka chuda este ako decko.

moni,aha 😉

alicc
29. mar 2010

dievčence opúšťam vás, idem si lahnúť, tak toho vela nepopíšte.
prajem vám dobrú noc a babätka nech poslúchajú. 😉

kikarv
29. mar 2010

no klistíru sa obávam aj ja velmi. pri malej som ráno hnačkovala asi 3-4x a aj tak mi ho už nemohli dať kôli tomu že som už bola otvorená tak neriskovali. teraz aj ja jem pomenej a hlavne také aby som mala stolicu každý deň. večer pred spaním zjem jablko a ráno káva to istí no ale ktovie ako to celé aj tak dopadne 😀
ja som rodila v ponožkách dovolili mi tak. nechty si idem aj ja ostrihať nech sa nezlaknú že ježibaba dorazila.zajtra robia kamoške CR tak to jej budem závidieť že už bude mať po všetkom. volala mi že sa velmi bojí ani sa jej nečudujem tiež by mi to nebolo jedno. 😒

michalag
29. mar 2010

idem aj ja, nejako sa mi kruti hlava aj ked sedim co nechapem kedze som toto este nemala 😒

veve23
29. mar 2010

Cheer...no ked ma take geny tak sa musi ukazat 😵 vsak dost je zato zaplatili, ale Zuzka to s tymi satockami modrymi pokaslala, .......

kikarv
29. mar 2010

tá Fialová v tých modrých šatách je nejaká ši roká alebo sa to len mne zdá?

majca424
29. mar 2010

... nechodteeee ešte všetkyyyy 😀
Ja tu nechcem byť samaaaa 😢

kika no ja sa tiež bojím klystíru tak uvidíme ako to dopadne... Moja mamina vraj sedela na WC pri každej kontrakcii takže jej ho tiež nemuseli dávať, tak uvidím ako ja 😀 😀 😀

cicimon
29. mar 2010

no podla mna to bol trapas, to uz radsej Let's dance

majca424
29. mar 2010

tie tanečne šou sú všetky nejaké odveci...

kikarv
29. mar 2010

ale ved tie sestričky musia byť zvyknuté aj na nehody keby náhodou sme nestihli doletieť na wc. hádam by nám len nestrčili vedrá s vodou a handrou do ruky a upracte si 😀

moni
29. mar 2010

majca, nenariekaj, ja som tu 🙂

uz niekolko dni sa snazim kupit repikovy caj. to vam je svetovy problem! asi napisem mame nech mi posle balik, lebo bylinkove caje tu nejako vseobecne nejdu. len take namiesane zmesky..

cheerlady
29. mar 2010

no lets dance si rada pozriem,lebo vzdy som chcela tancovat latinu-vlastne aj som zacala este ako dieta,ale potom som nemala partnera,tak som musela skoncit.ja sa neviem vynadivat na tie nadherne saty,co mavaju 😵

kikarv
29. mar 2010

majca no čo dáme fašírku aj dnes večer? 😀 😀

cheerlady
29. mar 2010

kika mojej mamine,ked odtiekla na chodbe v nemocke voda a mala bolesti jak hovado,tak isla za sestrickou no a jasne,ze z nej tiekla este aj po chodbe,tak jej sestra strcila do ruky handru,ze nech si to laskavo poutiera! 😠 a to zas nebolo az tak davno,ked rodila brata.

majca424
29. mar 2010

joooj, som rada, že ma tu nenecháte samú 😵 😀

kika 😀 😀 😀 dnes som už totálne napraskaná, neviem či by sa do mňa zmestila ešte fašírka 😀
a tie sestričky sú tam zvyknuté aj na nehody... už som sa o tom informovala 😀 pre istotu 😀 😀

moni
29. mar 2010

cheer, no tak to je vrchol! by som jej tou handrou (najlepsie pouzitou) cez ksicht svihla.

majca, hej aj mne povedali ze su zvyknute na nehody...ale ja nie som 🙂

majca424
29. mar 2010

moni, no to ja som tiež neni zvyknutá na nehody 😀 Ale vraj sa môže stať hocičo keď tlačíš o dušu 😀

dejnas
29. mar 2010

babule, ja som dnes total otreštená... nejak som tuším nezvládla posun času 😝 strašne sa mi chce spať a to som spala aj medzi 17 - 19h 😔 len ešte umyť riady a nachystať prevarenú vodu do termosiek na zajtra 🙄 (pre sofi - na čaj a mliečko)

kikarv
29. mar 2010

cheerlady to nemyslíš vážne? ta by som tej sestričke pľasla vedro asi pred nos 😠 boha kolko drzosti majú poniektorý ludia.

kikarv
29. mar 2010

no ja som si vytlačila zlatú žilu pri pôrode a od vtedy mám s tým problémy 😝

dejnas
29. mar 2010

cheer, ako to dopadlo? tvoja mamina to fakt musela utierať? 😕 😠 🙄

cheerlady
29. mar 2010

no musela-v tych bolestiach ju asi ani nenapadlo nejak jej hubovat 😒 tak s jednou nohou tahala po chodbe handru,aby to ako-tak utrela,lebo sak zohnut sa nevladala.a sestricka si zatial kavickovala-to bolo v noci 😠

moni
29. mar 2010

kika, to je nepriiiijemne..jeden z dalsich mojich porodnych strasiakov.
dejni, mate nejaky speci program na zajtra..poslednykrat v trojici?

cheerlady
29. mar 2010

baby,idem ja do sprchy a spat,dnes zase strasim od siedmej ako vzdy 😒
tak bru nocku a nech mrnusi posluchaju v noci 🙂

kikarv
29. mar 2010

moni veru teraz to mám už na celý život 😠

dejnas
29. mar 2010

moni, vyzerá to, že počko bude o.k., tak by som chcela ísť na prechádzku v trojici (i keď sa mi zle chodí)... a ešte máme nejaké menšie vybavovačky, lebo dnes sme to nejak nestihli, drahý musel späť do práce... tak asi budeme zajtra dosť dlho vonku 🙂
reštika a podobne záležitoti už nie - očistný deň 😀 ... ale u nás aj taká prechádzka je vzácna 😵 , keďže je tata stále v práci...

moni
29. mar 2010

kika, no tak snad sa to nezhorsi :(

dejni, veru treba si uzit ze ste spolu. viem ake je to vzacne.

kikarv
29. mar 2010

moni no toho sa kus obávam aby som to nevytlačila ešte viac.

dejnas
29. mar 2010

idem zaľahnúť babuľky, spím už aj postojačky 😔
dobrú noc a moni pekný večer 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre