Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
2. apr 2010

ja to mam tiez tak, ked chodim mala tlaci na krcok a picha to 😝 Ked lezim, tak pohodka.
Juj ja mam strasnu chut na orechovnik 🙂

fleury
2. apr 2010

frucht heeeej prprprpejkooo, vcera mi vysla predpoved, ze stanusa porodi, to len ty si nespolupracovala!!!! 😀

fruchtbar
2. apr 2010

Viete,co je dobre este na vyvolanie porodu? 😨 😉
Ja to chcem tiez skusit,ale az ked budem pretahovat a budem toho uz ozaj plne zuby: Ricinovy kokteil,vypis jeden ci dva a ides,dostanem do par hodin silne kontrakcie. 😵 😵 😵
Takisto zarucenym receptom je korenisty napoj pozostavajuci zo skorice,klincekov,zazvoru a este nejakeho caju,ktory neviem prelozit ( Verbenentee).

fruchtbar
2. apr 2010

Fleury,maly nespolupracuje,sere na to,nepomahaju cary,prosby ani vyhrazky.....sex je toez o nicom,len pobavi,domacnost sa mi lesti ako etse nikdy,na schodoch budu za chvilu uz aj moje stopy vysuchane a aj fit loptu uz budem musiet dofukat.... 😀 ....myslim si,ze aj moja macka sa okoti skor ako ja (termin ma v polovici aprila) 😀 😀 😀 .....

fruchtbar
2. apr 2010

Evil,ten caj pijem aj ja a Vejulcek ho tiez pije......inac,to som si uz aj ja vsimla,ze mi z neho nie je dobre,zo zaciatku ako som ho vypila,sa mi tak pritazilo,brucho som mala take tazke,akoby bolo plnene kamenmi....teraz je uz v pohodke,ja pijem od zaciatku uz pol litra,mnozstvo nemenim.......vravi sa,ze ten caj by mal pit aj poccas kontrakciii a najlepsie aj pocas porodu......u nas sa to moze,je to velmi odporucane !
Takze hned ako zacnu bolesti,sup sup varit si cajik !

fruchtbar
2. apr 2010

Fleury,ja tu temu potiahnem s tebou,tiez sa niekedy citim,akoby som tu bola sama jedina,hlavne rano !
ale ved ja si rada pokecam aj sama so sebou 😵 ..... aspon mi nikto neodvrava 😀

fruchtbar
2. apr 2010

Ozaj,gratulujem novym mamickam a ich babätkam.......

Mne sa dnes snivalo o vcelach,o vela vcelach a jdena ma dokonca aj pichla,neviete,co to moze znamenat ????
Vcely su znamenim jari,nie?

fleury
2. apr 2010

frucht, tak ty cakas na macku, kym sa okoti, povedz rovno 😀
Malemu sa nechce, caka na termin, vsak ked nemas ty tazkosti tak to je v poho, nie? 🙂 Aj ked tuzba mat ho uz pri sebe je druha vec 🙂))

fleury
2. apr 2010

no ved ked porodis aj ty uz tu budem aj ja sama so sebou rano pisat 😀

vcely neviem co znamenaju v sne..ja nejako stracam moje sny, presli na mm 😀 uz sa mu sniva o porode a malej ako sa s nou uz hra 😀

fruchtbar
2. apr 2010

tazkosti nemam,ale ako vravis.....ta tuzba,zvedavost a radost je silnejsia !

a minule sa mi snivalo o bielom konovi.....

Asi ti tie sny v nemocnici ine mamky pokradli ! 😀

fleury
2. apr 2010

no v nemocnici sa nikto moc nevyspal, predsa len tie babatka placu skoro stale jedno zacne a spusti plac druhe tretie..a tak dokola ..ale to uz rada obetujem ten spanok, ked bude vedla mna spinkat malinka..aj plakat moze 😀

monva
2. apr 2010

dobre raaanko 😀
No baby, ja to nechcem zakriknut, ale vyspala som sa uuuuuzasne, ako uz davno nie. Dokonca na wecku som bola len raz !!!
Inak sa mi paci ta hlaska, uz ju tu minule niekto daval : "dneska je hezky, dneska by to slo" 😀 😀 😀
Akurat MM ma dnes plne ruky prace, tak tomu by to nevyhovovalo, mozno az k veceru.

Dnes planujem uvarit len lahke cestovinky so zeleninkou a potom asi budem vysivat, alebo zeby som konecne malej doplietla svetrik ? No kazdopadne to bude v pololahu. Vcera som sa inak dozvedela, ze moj doky ma este stale ofacovany prst, chudacik, tak to nebudem nejako silit do porodu, nech sa mu to pekne zhoji, ja si polezkam a mozno sa to potiahne na tu sobotu a nedelu, nenecham tam predsa Seusku samu 🙂

seuska
2. apr 2010

Dobre ranko... tak som len spätne preletela par stran... gratulujem vsetkym mamickam a babatkam.... 1. april bol plodny....

Tak ja som doma posledny den a to bude nervak o noci ani nehovorim.... bozeee, co ma zajtra caka?????? mam strach. ☹

monva
2. apr 2010

Ozaj baby, Kiwi sa niekomu ozvala???

monva
2. apr 2010

Ahoooj Seuska 😀
Veeelmi silno na teba budem mysliet, chapem ze mas strach, mne vcera tiez riadne cukalo ritkou 😀 no uz budes pod dozorom a minimalne strach z toho, ci stihnes dobehnut nebudes musiet riesit. 😉

michalag
2. apr 2010

Ahojte 🙂

fleury
2. apr 2010

seus sak ty sa uz tes!!!! uz zajtra budes mat malicku mozno pri sebe!! hlavu hore, caka ta to najkrajsie co moze zena zazit 😵 Samozrejme aj nejake tie bolesti, ale to zvladnes. Budem ti drzat palce! 😉

fleury
2. apr 2010

monva kiwi zatial nic nedala vediet

cicimon
2. apr 2010

fleu - a ty uz chces rodit?

fleury
2. apr 2010

cici nieeee!!moj doki dnes odisiel do zahranicia na dovolenku a vrati sa o 10 dni, ja dovtedy nemozem rodit!!!! kruci clovek sa tu trapi od decmebra tak dufam,, ze tych 10 dni este vydrzim!!!! 🙂

fleury
2. apr 2010

cici a tebe budu vyvolavat porod ak bude tlak vysoky uz buduci tyzden?

fleury
2. apr 2010

uvidite, ze ja s mojim spotrebovanym krckom a otvorena vydrzim nakoniec najdlhsie!! 😀

fleury
2. apr 2010

inak pisete tu viacere ako vas uz prehana a telo sa cisti a ja furt zapchy 😝 😝

grekyna23
2. apr 2010

dobre rano, my sme sa tiez pekne vyspali do 9tej.no ale pocasie mame skarede, aj poprchalo.
seuska, budeme na teba mysliet, drzkajte sa. 😉
ja tiez stale iba polihujem, lebo ked chodim, tak ma tlaci a picha, juuuj
inac nemavam ziadne bolesti, poslickov , iba ma 2x v noci tak pichlo v slabine pri otacani sa, no auuu 😖
mm isiel do obchodu, na ranajky dame makovnik s kakaukom a na obed budu pstruhy, sa tesiiim, ale nanuk si dnes odpustime, kedze je najvacsi post v roku, budem to musiet nahradit nejakym ovocnym salatikom 😉

fleury
2. apr 2010

grekyna mam to narovnako ako ty, aj s polihovanim aj pichanim aj s mm, tiez siel prave do obchodu 😀 Mna rano navnadila kika na orechovnik, tak som ho chudaka vytrepala do obchodu, ale co by pre svoje dievcatka tatko nespravil 🙂

seuska
2. apr 2010

Joj baby dakujem vam za podporu... Monvi teba samozrejme cakam... S Tari to tiez vyzera ze je to na spadnutie, tak asi mam rovno pytat zajtra 3-ku izbu... Ved ja si beriem notebook aj net so sebou tak budem s Vami v kontakte... Aj ked neverim, ze to budem mat zajtra za sebou.... ☹

Fleu pekna fotka 😉 ty si nejaka tajomna, najprv len oko a teraz aj tristvrte hlavy.....

fleury
2. apr 2010

seus ja som dala fotku s celou hlavou, neviem preco to tak zobrazuje 😕
A nezufaj, kazdej funguje vyvolavacka inak, niektore baby rodili vyvolavackou rychlo, netreba mysliet stale na to najhorsie 😉

fleury
2. apr 2010

a mozno ju nakoniec ani nebudes potrebovat 🙂 aj ked v tvojom pripade by bolo asi pre teba lepsie uz byt v nemocke a nestresovat sa cestou do nemocky, ktora nie je kratka

cicimon
2. apr 2010

fleu - no dufam, ze ich presvedcim, ze nie, ze to s tym tlakom nie je take zle ako to oni vidia...ja nechcem ist na vyvolavacku

domika9
2. apr 2010

baby a neviete mi poradiť čo treba dať do zamestnania po narodeni maleho stačí prefoteny rodny list? alebo treba ešte niečo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre