Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

marika1902
8. apr 2010

Inak baby ak je niektora ochotna dat mi svoje cislo na vymenu cez IP tak aj ja sa pridam 😀 😀 😀

fleury
8. apr 2010

moni pravda, pravda, radsej dlhsie sa potrapit a sediet potom v pohode 😀

cicimon
8. apr 2010

diki baby🙂

fleu len to clovek velmi neovplyvni - mne hovoril dr., ze tlacte len na kontrakcie - ale mala sa nejak naduvala aj mimo nich, tak ma to nutilo na tlacenie,,,chcela viac ako ja 😀

evil15
8. apr 2010

ahojte babulky ako sa máte vidím že tu sa začína nie zvíkendievať ale zporodnievať 😀 😀 😀 aj ja by som už chcela ale až po sobote môžem kedykolvek 😉

cici to je super že si mala taký dobrý pôrod som zvedavá na ten môj 😅

marika1902
8. apr 2010

baby do porodnice treba original sobasny list alebo len papier Oznamenie o uzavrati manzelstva

evil15
8. apr 2010

marika ja beriem kópiu sobášneho to im musí stačiť

jankako
8. apr 2010

čafe baby...hlásim malej zdravottny stav...zapálene očko hnisave 😢 😢 ,som revala nad ňou včera aj dnes.mi jej je luto.
trápia nás koliky...no a mamuša pada dole nosom nevyspata..už pomaly nabiehame na dá sa povedať normálny režim...len keby to bruško tak netrápilo..
inak sme boli na poradni v utorok,mala má už 3kilečka 🙂 zajtra očkovanie,kontrola očka a asi už dáme prepichnuť uška..

marika1902
8. apr 2010

asi aj ja zbalim len kopiu dik evil 😀

jankako
8. apr 2010

baby ja som nepotrebovala sobášny list..Len sa ma povypytovali na manželove údaje a kedy sme boli sobášeny..

aktakk
8. apr 2010

Moni aj ja som ti poslala IP. Tak kludne mozes pisat a informovat keby nieco 🙂 .

No mne to co opisuje KIKA pripomina moje kontrakcie, takze je mozne ze je to uz tu. Take pichanie dole som aj ja mala. Take krcove, ze som nevedela chodit. Tak tipujem ze bude dalsia v poradi 😉 .

Marika- veru drobcek je taka posilka zadara...

Inak ja som tiez po siti vcelku fajn chodila. Aj sedela. A pozerala som si aj to sitie a vyzera to tak na 7stichov zvonka asi, vnutri neviem. Ale uz ani neviem, ze by ma sili.

marika1902
8. apr 2010

baby a co urobia s tehu knizkou?

tarinka333
8. apr 2010

Ahojte kocky, dnes nebolo kedy prist.
Nam treba vraj original, tak mi sestricka vravela.
Jej Seuska, tak ty uz cakas na svoju prvu infuzku 🙂 Ju, ja tak velmi dufam, ze do pondelka porodim sama, aby mi nemuseli vyvolavat. A to by sme sa aj stretli 🙂

moni
8. apr 2010

janka, no chrobacik maly nech sa rychlo vylieci!

aktakk
8. apr 2010

Marika- v TN pytaju sobasny list...!!! Tak si ho urcite zober. A tehu knizku si nechaju, tak ak mas nejake foto kubka tam, tak si ich nezabudni vytiahnut, lebo ich uz neuvidis. 😉

fleury
8. apr 2010

u nas staci kopia sob.listu, naco by im trebalo original akoze? 😀 Tehu knizku nech si uz nechaju a daju mi malu 😀

aktakk
8. apr 2010

Jankako- no to ti veru nezavidim!!!
Ja som si vcera poplakala spolu s malinkou. Sa jedovala, ked mala papat, stale prso vypluvala a jedovala sa. Tak som ju nechala vyplakat, lebo to nemalo zmysel. A ako plackala a triasla sa jej ta hubenka tak som spustila aj ja plac, co mi jej bolo luto.

cicimon
8. apr 2010

mne netrebalo sobasny list, uz sme vybavili rodny list aj dalsie papierovacky

inac- mala kuse bradavky az strach...a to ju kojim len 3ti den...

aktakk
8. apr 2010

Cicimon- no to aj ta moja si lubi dobre "cucnut" az mi oci prevracia. A lavu mam tak fajnovo do krvi.

evil15
8. apr 2010

no ja som si tehu knižku prefotila na pamiatku a dala som ju do albumu drobca nech sa máme na čom smiať tak za 20 rokov 😀

cicimon
8. apr 2010

aktakk - presne, bolest strasnaaa...nikdy som nemyslela ze by to mohlo tak boliet

evil15
8. apr 2010

cici a čo všetko treba vybaviť???

fleury
8. apr 2010

evil dovtedy mozno budete mat este zopar dalsich 😀

aktakk
8. apr 2010

Cici- mna to ani len vo sne nenapadlo.

evil15
8. apr 2010

fleury maximálne ešte jedno a koniec 😀

aktakk
8. apr 2010

Cici- a ozaj, vybavovala si si uz aj ten druhy pilier v socialnej poistovni? Tam treba taky formular pred porodom vyplnit po tom ako ti pride potvrdenie materskej a potom aj po porode treba zas dalsie tlacivo. Ja som tam bola pred porodom ako mi prislo rozhodnutie o materskej a ta "krava" mi to nechcela zobrat, ze to rozhodnutie o materskej este nenadobudlo pravoplatnost a ze sa mozem odvolat atd atd...a kamaratka, ktora mala tyzden predo mnou termin, tak jej to tam vzali. A tiez to nemala este 30 dni dorucene, kedy by to vlastne malo nadobudnut pravoplatnost. Tak vsetko musim vybavovat az teraz.

fruchtbar
8. apr 2010

Baby,prajem vam pekny vecer,ja idem k telke,prave som 2 hodky zehlila a uz sa nevladzem ani pohnut......

tak zase zajtra rano,jo? 😉

CMUK

cicimon
8. apr 2010

evil - rodny list, tvaly pobyt, 2. pilier , pridavky...

aktakk - mne to rozhodnutie este neprislo, ale ked som tam volala, tak ze to mali 6. expedovat.....tak vcera mm bol poslat rovno cast A aj B + to vyhlasenie ze sa staram o dieta. a samozrejme ku vcetkemu kopia rodneho listu

fleury
8. apr 2010

frucht jasneee, rano sa vidime 🙂

fleury
8. apr 2010

cici a tebe plodovka odisla az pri porode?

evil15
8. apr 2010

no vidím že budeme mať zábavu 😀 lebo každý máme iný TB tak uvidíme na koho natrafíme na úradoch 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre