Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

jana3
6. aug 2009

ved jasne... ale o to viac vam prajem, aby to vsetko dobre dopadlo;)

jannuulik
6. aug 2009

Lucinka, pozerala som si duphaston, či sa môže pri kojení a vraj vylučuje dydrogesterón do mlieka, tak asi nič 😒
Ja som ho brala už pred otehotnením a počas tehu som len normálne pokračovala až do 16tt, hlavne psychicky pomohol 😉 , pred tým som mala 2 krát MA

danka.k
6. aug 2009

baby ja som ten duphastom pri prvom tehu vobec neuzivala.. ziadne lieky som ani nemala... tak neviem ci to davaju vsetkym alebo len ja som bola vynimka 😀

jannuulik
6. aug 2009

Nedáva sa, len v prípade po MA, niektorý to dávajú až po opakovaných a pri špinení a krvácaní počas tehu....ja som bola spokojná, chcela som to brať celé tehotenstvo (pre istotu 😅 ), ale doky nepovolil 🙂 .

lucinka1104
6. aug 2009

baby zo mna sa stala taká nerváčka, že hrôza 😢 malý ma vytáča do nepríčetnostito takáto nervná som nbola v živote 😨
jannuulik dakujem

zuzana1971
6. aug 2009

martinka- ano povedala som to partnerovi, teda byvalemu, kedze sme sa rozisli 2 tyzdne pred //, tesil sa, ale nic konkretne nanavrhol, kedze ma inu (teda neviem ako daleko je to s nimi)

danka.k
6. aug 2009

zuzi a vy ste sa po kolkych rokoch rozisli?? ale ved tebe bude dobre aj samej s malinkym dietatkom 😉

martina05
6. aug 2009

zuzi, on ešte nevie o čo prichádza......... 😉 😉 😉

zuzana1971
6. aug 2009

dani, aaale uz sa mi o nom ani nechce hovorit...a vcera ma zase nastval...skoda pismenok na neho...
ja sa tesiiiiiim na babo, a strasne sa modlim, aby vsetko dobre dopadlo, nebude to lahke, ale zvladnem to urcite aj sama s malym, a mozno sa este v buducnosti nejaky dobry ocino najde 😝

danka.k
6. aug 2009

zuzi presne tak.. a mas nas 😉

zuzana1971
6. aug 2009

martink, danka, no ale s nim som sa nesnazila celych 9 rokov, bolo tych partnerov viac, ale dlhodobe vztahy vsetko

zuzana1971
6. aug 2009

babulky uz ste rozmyslali nad menami? 😅
(menim temu 😀 )

danka.k
6. aug 2009

ja mam pre dievca uz davno vybrate Vanda, ale pre chlapca netusim... ziadne sa mi nepaci 😀

jannuulik
6. aug 2009

Aj mne sa Vanda páči 🙂 ,pre dievča by som si vedela vybrať, ešte porozmýšľam.... pre chlapca Martin. Keď som išla rodiť chcela som Alexa,Šimona, alebo Olivera, ale manžel ma pri kontrakciách ukecal na Oliver 😵

jannuulik
6. aug 2009

a podla čínskeho to bude chlapec, tak babu zatial neriešim 😉

danka.k
6. aug 2009

mne pri prvom podla cinskeho vysla dievka a mam chlapa 😀

danka.k
6. aug 2009
jannuulik
6. aug 2009

mne podľa tej tabulky tiež vyšla baba, ale potom som si našla stránku ..
http://www.chinesefortunecalendar.com/
a tam mi vyšiel chlapec, ak som tomu dobre pochopila môj vek je iný v čínskom kalendári 😕 ,... aspoň pri tom výpočte sa to tak tvári.....

zuzana1971
6. aug 2009

dani to je tvoj maly? sytrasne zlaty, hned som mu udelila na vsetkcyh 3 fotkach 10 bodov 😅

lucinka1104
6. aug 2009

ja jednozančne Tomáška a divčatko Timea al. Nella , ale asi Timejka

zuzana1971
6. aug 2009

januulik nasa zona je ta PST ci co mam zadat v tom cinskom kalendari?

zuzana1971
6. aug 2009

lucinka Tomasko a Lukasko sa rymuje 🙂

lucinka1104
6. aug 2009

však práve 😅

zuzana1971
6. aug 2009

ja uz mam 100 rokov vybrane mena, no ale nejako sa mi minule snivalo, ze to bude chlapcek a bude sa volat Rafael...vsetci na to meno, ze fuj, ale hodi sa k mojmu priezvisku, a aj sa mi zacalo pacit casom, aj ked som mala najprv vybrane mena ako Matusko, Dominik, Maximilian, Filip...Ale radsej by som to dievcatko...to som mala 100 rokov jedinu favoritku Lauru, ale ked to dala uz kamoska, tak sa nechcem opicit, paci sa mi aj Sara, Rebeka, Mia, valentinka, Paulinka, Karolinka....no ale vo vsetkych testoch, tabulkach, vypoctoch mi vychadza chlapcek

zuzana1971
6. aug 2009

No tak som si dala do profilu zatial toho Rafaela a Saru, uvidime, ved to mozem este 100x zmenit...A cudujem sa sama sebe, ze nakoniec som vybrala uplne ine mena, nez sa mi pacili cele roky 😝

zuzana1971
6. aug 2009

lucinka, ked to budu dvojicky moze to byt Tomasko a Matusko a budu sa s Lukaskom rymovat vsetci traja 😉
(teda mne sa taka kombinacia vzdy pacila)

lucinka1104
6. aug 2009

zuzi to aj ja chcela som kedysi Daniela a Mareka a pre divčatko Nicol a 😀 Sofia

zuzana1971
6. aug 2009

My sme taka velka rodina, aj vela kamosiek ma deti, tak uz mi skoro vsetky mena vychytili vratane Tomaska, Lukaska, Matuska, Laury, Lenky, Davidka, Mareka, Lindy, Sofie....ale Rafaela nema nikto 😀 😀

zuzana1971
6. aug 2009

no a este sa mi paci Lola, lebo som sa ucila spanielsky a to je take typicke spanielske meno ale nehodi sa mi vobec k priezvisku a myslim, ze by u nas bolo povazovane za skratku mena a nepreslo by na matrike

martina05
6. aug 2009

No my by sme mali mať podľa čínskeho kalendára Chlapca..... Manžel chce meno po sebe...mne sa ale páči napr. MAXIM /ale Maxov je už dosť veľa v mojom okolí/a dievčenské určite VANDA..... to je podľa mňa úplne super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bratranec má Felixa a kamoška Fedora... zo začiatku sa mi ani jedno moc nepáčilo a teraz si myslím, že sú to krásne mená.. Aspoň sa za tebou neotáča celé pieskovisko, napr. ako za menom Samko /tiež pekné ale strááášne časté/.
Z dievčenských sa mi tiež páčila Ela ale odkedy ju má Habera- má ju asi polka mesta /Ela-Ema/. Rafael je skutočne originálne....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre