Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
12. apr 2010

marika, no ja som zacala ten malinikovy kvoli zmene, bo ja som hrozne vyberava 🙂 obycajnu vodu nevypijem (jednak z vodovodu sa tu neodporuca, a obycajna bez bubliniek chuti ako hajzlova), bublinkove by sa tiez nemali vo velkom, dzusy su sladke, z kavy mam kyselinu ale rano aspon pol salky musi byt, mlieko mi tiez ide..ale inak je to bieda bieda.

zuvinka102
12. apr 2010

inac aj ja pijem ten malinikovy caj ale,mne to nic asi nerobi lebo mi netvrdne ani brusko.. len malinky potom viac kope ako keby mu nechutil.. inac kolko ho pijete za den??

juliap
12. apr 2010

marika, zas ked bude pekne, tak sa budeme snazit pekne cim skor nabehnut na kojenie aby sme mohli ist domov, ked bude tak pekne ... 😉

kamilakd
12. apr 2010

nevoni mi ten z malinovych listov ja mam taky z cajovne na vahu ostruzina malinova

fruchtbar
12. apr 2010

Kami,priznam,celkom mi chuti,urcite chuti lepsie ako ten caj na vyvolanie kontrakcii.....po nom dostane kontrakcie aj chlap!!!

Ozaj,a co je s Grekynou,ozval sa uz niekto? Naposledy som citala,ze jej odtiekla plodova voda a odvtedy nic....???? Ci som nieco prehliadla?

moni
12. apr 2010

kami, mam nejake foto z 36tt ale tym nasim stahovanim je doma chaos a nie su stiahnute 🙂 snad sa dokopem predtym nez sa rozpadnem 🙂

marika, mm zase chce aby to bolo ku koncu tyzdna aby mohol dlhsie zostat doma s nami 🙂 a tie krpce si aj tak po svojom urobia....

juliap
12. apr 2010

kamilka, stipec na nos a ides ... 😀

fruchtbar
12. apr 2010

ja som pila az liter denne,este mam na jeden krat a potom sa na to vyprdnem....nebudem viac kupovat....

juliap
12. apr 2010

frucht greky ma od vcera poobede, nepamatam uz kto pisal, ale vsetko o.k.

marika1902
12. apr 2010

moni ja ked som bola v zime v usa jedine co vsetci pili boli bublinky s ladom. Vtedy by som neviem co dala za tepyi caj 😀 Ja jediny caj co mam strasne rada je obycajny cierny caj s citronom. Ale asi sa budem musiet nastelovat na caje na kojenie a na prdiky 😀

moni
12. apr 2010

frucht, grekyna je uz maminka! tiez to malo celkom spad, ak sa dobre pamatam 🙂

mne po tom caji poriadne tvrdne brusko. od vcera som zacala davat 2 sacky na salku a teda, hned som to citila....
vacsinou 2x denne pijem

kamilakd
12. apr 2010

akurat citam ze na tom caji je napisane..nalev sa pouziva ako kloktadlo ustnych vredovbolave dasno alebo krk a pri slabych hnackach...mozu sa nim umyvat rany a robit obklady pri krcovych zilach nepouzivat vacsie mnozstvo v prvom stadiu tehotenstva stimuluje mnaternicu pit 1salku denne ako pijete???

kamilakd
12. apr 2010

juli no veru stipec na nos...asi...a co ta masaz hradze???masirujete daktora?ci je to jedno...MONI ty si spominala ze to nie je najvhodnejsie

moni
12. apr 2010

marika, presne tak vsade musi byt lad...ja exot si pytam vacsinou bez ladu, ved aj tak je to studene 🙂

tak ako pozeram, uz aj majovky sa zacali predbiehat...asi tam treba nabehnut s nejakymi vyhrazkami 😀

juliap
12. apr 2010

no vidis kami, este aj na opuchnute nohy by mal byt teda ten cajik dobry ako obklad

silvia7
12. apr 2010

ahojte, všetkým gratulujem k miminkám 😵 😵 veľa zdravíčka, mliečka a rýchle zotavenie sa 😵

ako sa máte babule?
kami ahoj 🙂 ako sa cítiš?

moni
12. apr 2010

kami, k tej masazi...nam to velmi odporucala pani na prenatalnej joge, druha na predporodnom kurze to spomenula, ale varovala pred infekciami. podla nejakej statistiky co ukazovala, to nemalo vplyv na nastrih/roztrhnutie. tak neviem...

marika1902
12. apr 2010

baby mne puchnu zatial len ruky ale celkom statocne 😝 Bol by zo mna dobry boxerista 😀 😀

kamilakd
12. apr 2010

inak tie naplaste na bradavky a kremik multi mam je vraj velmi dobry pri tych bolavych bradavkach http://www.alfamedica.sk/balm.php

marika1902
12. apr 2010

Silvia a tebe este nevyvolali porod alebo mi nieco uslo?

silvia7
12. apr 2010

marika ja som mala sekciu, musím to tu zmeniť 🙂))))))

kamilakd
12. apr 2010

silvi ahoj no ty sa pochval ako malinky?????ako vam to ide doma????a kde mame fotocky???

moni asi to necham tak a olejcek predam 😅

marika ruky su pohoda ale nohy je vraj dost problem to radsej davaju na 2dni na pozorovanie do nemocky

marika1902
12. apr 2010

uf silvi som sa zlakla zu uz si naozaj v 43tt

marika1902
12. apr 2010

Kaamila ja viem preto to ani moc neriesim 😀 😀 Inak ja mam strasne na nieco chut a nic nemam uz ani zmrzku ani nic uz som vsetko pozrala a nechce sa mi do obchodu lebo je tam zima a prsi 😀 😀

fruchtbar
12. apr 2010

mne sa ta masaz hradze tiez moc nepaci,ani to nerobim....o to sa stara mm 😀

moni
12. apr 2010

ked som ja spomenula opuchnute nohy tak som sa dozvedela ze je to "perfectly normal" 😀 pokial teda je tlak v poho, a nie su bielkoviny v moci.
v podstate vsetko co som spomenula je perfectly normal 😀

marika1902
12. apr 2010

frucht ani ja nic nemasirujem a dokonca ani mm 😝

silvia7
12. apr 2010

hehe.. v 43tt by som veru nechcela byť ... 😀

no fotky idem pridať, nejak nie je času koníkovať.. lebo malinký je pokladík, zdravý, krásne papá - mliečka mám dosť, neodsávam ani nič, on je riadny ciciak teda 😀 v noci pekne spinká asi od 23hod až do tej pol piatej rána, potom papáme a hajáme ďalej - no proste úchvatné dieťa mám 😵 😵 všetko pekne ide samé, až je to zvláštne 😅

marika1902
12. apr 2010

silvi tak to mas super aj ja chcem take zlate dieta 😀 😀

moni
12. apr 2010

treba sa postavit do radu na zlate deti? hlasim sa 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre