Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuvinka102
12. apr 2010

marika no vlastne mas pravdu nase pekne cakaju v rade na svoj termin a nikam sa nepredbiehaju takze to budu poslusne zlaticka 😝

michalag
12. apr 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕

moni
12. apr 2010

sasikas 😀
este aj tvoje prenasanie by tu isto bolo perfectly normal 😀

marika, nase poslusne deticky by mohli posluchat mamicku, a prist vtedy ked to jej vyhovuje 😀

zuvinka102
12. apr 2010

moni to uz by sme boli moc rozmaznane mamicky, keby az tak moc posluchali 🙂

moni
12. apr 2010

zuvi, skor naivne ako rozmaznane 😀

janicka11
12. apr 2010

evil 15 tak čo jak si dopadla dnes na poradni?stále nič?mne dnes povedali že zatial sa malej nechce na svet....škoda...

zuvinka102
12. apr 2010

janicka11 no tej vety co ti dnes povedali v poradni tak tej sa ja bojim, ze budem pocut v stredu

moni
12. apr 2010

neviem ci to pomoze dievcata, moja kamoska bola rano na poradni (akurat na TP) a tiez pocula tuto vetu. prisla domov, najedla sa, isla na prechadzku, vratila sa a zase sa najedla, zaspala pri telke, ked sa zobudila mala kontrakcie kazdych 5 minut, a o par hodin mala dcerku v naruci 🙂

zuvinka102
12. apr 2010

moni tak toto ma velmi potesilo.. ale ja chcem vazne vydrzat do toho 19.4

aktakk
12. apr 2010

Ahojte...tak nasa malinka dnes bola nadmierku dobrucka, spala skoro cely dnik, som zvedava aka bude noc 🙂

Silvi- vidim ze si pridala foto, maly je naozaj nadhernucky!!!!

Grekyna- tak isto je malinka krasnucka!!!

moni
12. apr 2010

aktakk, no barborka je dalsie vzorne aprilovciatko 🙂

zuvi, mne je po 16. jedno kedy, len nech to stihne do TP, aby som sa nepremenovala na majovku 😀

zuvinka102
12. apr 2010

moni urcite nie my to vsetky zvladneme v aprili 🙂 a ak nahodou tak zabudneme pretocit kalendar ok.. a budeme si mysliet, ze je este april 😀

michalag
12. apr 2010

moni, neboj vsetky porodime v aprili 😉

moni
12. apr 2010

zuvi, miska...beriem vas za slovo! hlavne ziadny august 😀

michalag
12. apr 2010

moni, tak neviem ako ty ale kebyze mam nosit az do augusta tak ma asi porazi 😅

moni
12. apr 2010

miska, no mna uz z vidiny maja poraza 😀
no keby ze ju nosim do augusta, tak to rovno ideme na zapis do skoly 😀

michalag
12. apr 2010

moni 😀

fruchtbar
13. apr 2010

ahojte maminy a tehulky,
neviem,co sa deje,od stvrtej nespim,akosi ma chytali depky,asi sa to uz rozbieha,vytieklo zo mna trochu vody a natravenej (nie cerstvej) krvi.....ale bolesti nemam,teda v ramci normy.....tak sme sa s mm rozhodli,ze este pockame,co sa bude diat a potom to poriesime!
Neviem,co mam robit,ked neboli,len trosku vyteka a je to nahnedle,docervena.... 🤐 😕 🙄

fruchtbar
13. apr 2010

vy mi asi ani neporadite,vsetky sladko spinkate..... 🙂

fruchtbar
13. apr 2010

tak ja si dam sprsku,nech babätku voniam.....myslite,ze sa mozem naranajkovat? Uz som aj celkom hladna.... 😉

juliap
13. apr 2010

bre ranko frucht, co su to bolesti v ramci normy, vies, lebo mna tiez pri martinke len tak popichavalo ako obycajne, no a to uz boli silne kontrakcie podla ctg, takze mozes mat tiez vysoky prah bolesti, ale ked ti teraz vyteka nieco, tak by som neranajkovala, len sa napila a isla do nemocky, uz to moze byt plodovka s placentarnou krvou, tak radsej chod a o chvilu nam napises, ze mimi je uz na ceste ... 😉

evil15
13. apr 2010

frucht že by si už išla aj ty do klubu maminiek 🙂 no čo sa týka toho raňajkovania si myslím že niečo lahké by si mohla trošku 🙂 držím ti palčeky aby všetko dobre dopadlo 😵

evil15
13. apr 2010

tak nič neraňajkuj som sa mýlila 😅

fruchtbar
13. apr 2010

take srandovne bolesti,boli ma kriz a sem tam ma pichne....no vyznaj sa!
uz netecie nic....pockam este chvilocku a dam si jogurt alebo hrusku..... 😀 ved som hladna ako vlcica!

juliap
13. apr 2010

frucht, tak si stopuj interval medzi tym pichnutim, krize mozu pobolievat aj v kuse, ale ti pich je dolezite, ak by bolo pravidelne, tak hajde po mimco ... 😉

fruchtbar
13. apr 2010

dik julia,ja sa uz tak tesim,normalne si vychutnavam kazdu boliestku ako nejaky masochista a vravim si:silnejsie silnejsie!!! 😀 😀 😀 nech viem,ze sa nieco deje !

A to som chcela dneska gruntovat 😖

juliap
13. apr 2010

vygruntuje manzelik, aby ste potom prisli s mimi do cistuckeho ... 😀

a nieze nam doma porodis, lebo si asi taky typ jak ja, ze ked nie su bolesti na umretie, tak naco do nemocky ... tak pekne stopuj

susanita555
13. apr 2010

dobre ranko prajem
ako sa vam spinkalo? ja nic moc bolia ma kríze,popicháva v podbrušku a k tomu vsetkemu mam ešte nádchu ako hrom 😖
dúfam,ze vy ste na tom lepšie 😀
frucht tak asi si na rade 😉

ivka1603
13. apr 2010

Ahojte tehulky....prajem dobre ranko 🙂
Michalag: Miska, uz viem datum porodu...zajednala som sa u Dr. na 21.4., da mi vyvolavacku a budem to mat za sebou 9 dni pred TP....zda sa mi to takto jednoduchsie 😅

sasikas
13. apr 2010

dobre ranko.....
u nas je tak hnusne vonku ze ani psa nevyhnat.... 😝 no ale musim sa neako donutit do meste vysismat, este na postu a tak...sa mi nesteee 😝
frucht- tak snad sa ti to uz zacalo rozbiehat.....drzim palce nech to je ono a rychlo to mas za sebou.... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre