Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

evil15
20. apr 2010

moni neboj on z duše nenávidí umývať riad 😝 takže toto využívam ako dobrú zbraň ked je zle 😀

júúúúúúj teraz som mala super telefonát kamoška porodila včera hanku 1450g 40cm a Samka 1750g a 43cm termín mala až začiatkom júna ale malý mal zlé prietoky tak išla cisárskym včera sa tešíííííím 🙂

zuzana1971
20. apr 2010

cici mnam lasagne, ja som dostala jeden tehu kufrik a jeden v porodnici v obidvocjh nebolo dokopy nic, ani flasa, ani cumel...
v tomto od poistovne flasa, cumel, detska knizka, podbradnik

docitala som prispevky - kamilka nerodi, dnes mi volala, hadam sa tu dnes este ukaze

cicimon
20. apr 2010

moni - no nic moc, kazde druhe jedlo kapusta, sosovica, cesnak....asi ostanem pri tych rozkoch, cestovinach a obcas nieco ine..

zuzi - hej, v tych z porodnice asi naj bol ten kelimok na mlieko a domestos 😀
ten zo zdravotky bol lepsi

moni
20. apr 2010

cici, aha ja som to necitala 😒
kurnik, ja nebudem mat ani len tie rozky 😝 no nic, tak bude kapusta a sosovica 😅

zuvinka102
20. apr 2010

ahojte no tak my sme prisli s poradne, nic nove stale tak isto otvorena som. vsetko naznacuje tomu, ze rodit mozeme kazdu chvilu ale to mi povedal aj minuly tyzden takze mozem cakat.. ked som sa ho spytala, ze ako dlho ma necha prenasat tak povedal, ze ved malinky sa na svet urcite vypyta.. no a vo stvrtok idem na monitor.. ale ak by sa rozhodol prist na svet cez vikend tak neviem kto nas odrodi lebo moj dr tu nieje.. a, ze musim teraz chodit kazde dva dni na monitor alebo aspon kontrolu

moni
20. apr 2010

zuvi, kazde 2 dni? no ved to ako na klavir!
tak snad sa zbojnik rozhybe cim skor. podla mna je to vzdy lepsie ako vyvolavacka 😝

evil, takze z junoviek nam pribudli aprilovciatka! hlavne aby boli mali chrobaci v poriadku! 😵

zuvinka102
20. apr 2010

moni no ved to ale aspon malinky bude pod dozorom a ja nemusim lezat v nemocke

evil15
20. apr 2010

no sú v pohode a majú sa k svetu 🙂

marika1902
20. apr 2010

baby tak ja to mam asi dnes iste tak drzte palce zacala som krvacat tak neviem lebo je to cista krv nie spinenie 😒

moni
20. apr 2010

zuvi, no to je pravda, najlepsie je byt cim dlhsie doma.
evil, tak to je hlavne 😵

evil15
20. apr 2010

zuvi držkaj sa nám

evil15
20. apr 2010

sorry marika som myslela

moni
20. apr 2010

marika, drz sa holka....velmi na teba myslime!
dufam ze das vediet!

zuvinka102
20. apr 2010

marika no tak asi to stihnes na TP drz sa 😅

zuzkabar1983
20. apr 2010

Marika drz sa!

moni
20. apr 2010

no ved som marike vravela ze pojde dnes 😅

zuzuj
20. apr 2010

Hello
ja som bola dnes na poradni...a nervyyyy....moja krpata pribrala za 3tt co som bola na poslednom sone 1kg....takze ma 3750 ☹ ☹
A ja som dufala, ze spontanne to dam,....uz aj tak mi ten cisarak hrozi...takto kedze so mnou nic sa nedeje to vidim az o tyzden...no a kedze priberala 330g za tyzden...som uplne v prdke... ☹ bojim jak fras
dala som dnes aj interne aj ARO aj monitor aj sono...takze som presetrena z kazdej strany...si ma tam chceli nechat...kvoli pohybom malej ale napokon to dobre dopadlo a som doma... 😵
BABY: a do akej poistovne ste prihlasili??? ja chcem tiez pekny kufor... 😀
MARIKA: tak bezkaj do nemocky...a drzim palce...napis
MONI: ako to citim v kostiach nasledujes...Evil a Zuvinka: tie su na rozpadnutie
No vidim to tak , ze ja som tu od zajtra ako prst... ☹ ☹

zuzuj
20. apr 2010

Inak dnes na internom...tak isto som dopadla...cakala som hodinu...nikto ma nepustil a to som bola objednana ...ale doktorka teda sestra volala ako sa jej chcelo....a to vedela ze som pred porodom...krava...

zuvinka102
20. apr 2010

zuzuj a mozno ma aj predbehnes lebo nas malinky je strasne vysoko a on chce asi patrit k majovym detickam tak uvidime 😅

zuzuj
20. apr 2010

zuvinka: no sak aj moja krpata...caka kym sa jej tatino vyzdravie alebo co....myslim, ze na teba nemam 😀
ja ani otvorena este nie som, ako som pochopila...tak krcok dlhy 1 ...aspon ze to...
Ozaj a ty ides na Antolsku rodit? ci?

kamilakd
20. apr 2010

ahojte dievcata idem sa postazovat ☹ dnes na poradni sice vsetko ok ale k rodeniu nejak nedochadza,,,sice mam TP25.4 ale lekar povedal ze sa tam nic nedeje,takze v nedelu nastupujem do nemocky a vyvolavacka a asi pravdepodobne CS 😅 dali mi nieco vypit aj daku cipku a nic sa nedeje tak doktor krutil hlavou ci ma dako moc nezakonzervovali ked mi hrozil ten predcasny porod 😅 takze sice akcia maternici je ale nist viac...uz som mala hlavu v klude naprogramovanu ze normalny porod....a k tomu tie dnesne smsky a telefonaty ze kedy ma tak vytocili ze som od nervov hodila mobil o zem 😠

zuvinka102
20. apr 2010

zuzuj nie ja sa chystam na kramare

zuzuj
20. apr 2010

kami: a preco mas vyvolavacku pred terminom???? inak uz aj ja by som ju prijala...ja 4kg neporodim s mojim pruhom na bruchu... 😨

moni
20. apr 2010

zuzuj, to je moje zbozne prianie aby to bolo zajtra, ale je mozne ze este o tyzden tu budem strasit.
ja neviem, tym odhadom vahy podla sona neverim 😒

kami, ja mam vyvolavacku na 5.5.....tak neviem co je lepsie.

zuvinka102
20. apr 2010

idem si lahnut.. dobru nocku 😀

zuzuj
20. apr 2010

moni: no ja celkom aj hej dnes...lebo praveze minule ma kukala taka mlada doktorka...ktora najorv nerobila sono, ze cakame na doktora a ked po hodine nikto neprisiel tak zacala zrazu sama sonovat....tak a dnes mi to robil Dr. co ma bude rodit...kazdopadne gebulu ma krpana ( BPDxFOD) -99..tak ja neviem ako ale uz len 1cm ma k dobru aby ma neroztrhla...ci ako to je neviete??? ked sa rodi otvorena na 10 cm...???
Moni sak uz si na 2,5 to do zajtra das....chod si naluhovat ostruziny...inak ja som dnes zacala pit, som myslela, ze to bude chutit malinovo...a je to taky zeleny humus... 🙂

zuzuj
20. apr 2010

ahoj zuvi...pekne sa vyspi...ja tak najskor o 1...ale musim este upratovat zajtra dojde kamoska s babom kuknut...

kamilakd
20. apr 2010

ja vam ani neviem preco vyvolat alebo cs asi preto ze to nechce postupovat...a moni tiez neviem co je lepsie....nechcu nic podcenovat...alebo co...ach jo s touto moznostou som nepocitala som myslela ze to pride samo porodim a hotovo ale preco pred terminom netusim

zuzuj
20. apr 2010

je to cudne...moj doki zase, hoci mi vsade indikuju cisarsky...je za spontanny a ze cakame...ja som tiez za, ale ked mi struhol tuto vahu krpatej a obvod hlavicky...zacinam mat zajacie umysly.. 😝

kamilakd
20. apr 2010

zuzuj no ja mam krpana tiez vraj velkeho a obvod hlavicky v norme len ja som vysoka aj mm a vraj sa da babo vytlacit aj 5kg bez problemov tak sa nebojkaj....ja som najskor chcela cs ale teraz sa bojim takze idem dat horuci kupel a idem si urobit ten hnusny caj a dam si stipec na nos nech sa nedogrckam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre