Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuvinka102
23. apr 2010

moni tak dnes sme vsetky na tom rovnako.. a chuti ti jest?? lebo my s evil mame s tym dnes problemik 😖

moni
23. apr 2010

tu sa na pupcek nedava nic, vraj to rychlejsie odpadne lebo sa urobi mensia chrasticka. mam nejake alkohove stvorce, ale uvidim co v porodnici.

janka, to je nemile s tym stafylokokom :( snad sa ho rychlo zbavite!

no a vsetkym kojacim maminkam odolne bradavky 😀
a rychle zahojenie bolavych!

evil15
23. apr 2010

moni vidíš to mali by sme dnes uzavrieť stávky ktorá to dá cez víkend 😀

moni
23. apr 2010

zuvi, nechuti mi uz ani jest :-P rano som ledva natlacila kusok babovky, a mam pocit ze mi to stoji furt v krku a kazdu chvilu odsplechne....no pardon za opis 😀
vcera som sa vecer asi vela nazrala, krize a brucho ma boleli, ale klasika..nic z toho 🙂
dnes som si prisla spravit poriadok na stole, ale uz aj tu ma ludia vytacaju, tak to dufam rychlo zabalim.

moni
23. apr 2010

evil, miska vcera vyhlasila ze zajtra je pekny datum a verbovala kto sa prida...hned som sa nasackovala! len co ta moja nadhera na to 😀

evil15
23. apr 2010

baby ja to už nedávam teraz mi volala svokra a zas tie isté otázky a potom hned volala mm že som divná a nechcem sa snou baviť bla bla bla ten mi hned volal že či som o.k pomoooooooooooooooooooooooooooooooooooooc 😅 😅 😅

moni
23. apr 2010

lienkad, to ti asi zatka odisla...a nepotesim ta, nic to neznamena :( bodaj by si teda bola jedna z tych stastnych u ktorej to znamena porod do 24hod 🙂
mne odisla v utorok, a stale cakame kedy sa panstvu uraci 🙂

zuvinka102
23. apr 2010

moni no mna vytacaju niekedy uz aj susedovci ked vencim krpca sa ma stale pytaju, ze ty si este stale doma?? no ja by som dokazala pohladom zabijat.. uz som skoro dnes jednemu odvrkla, ze jasne ze som doma ved ma vidi

lienkad
23. apr 2010

no veru aj ja som čítala že to može byť aj týžden....bože tých chlacom sa nechce je im tam dobre.....

michalag
23. apr 2010

moni uz len skakat 😅 😀

no co baby tak zajtra ideme nato? ..... ja na to nevyzeram takze z pekneho datumu asi nic nebude 😝

lienkad
23. apr 2010

to je v pohode ja som sa už dozvedela že my otiekla plodova voda a že som porodila dievča take rečí sa šíria a každy my vyvolava či je to pravda lebo čakam chlapca ....

zuvinka102
23. apr 2010

mne zatka odisla minuly tyzden v stredu a stale nic.. takze ta zatka asi nema nic spolocne s porodom v mojom pripade..

evil to chce si dat zmrzlinovy pohar alebo cokoladu na nervy..

evil15
23. apr 2010

miška jasné len treba nejaký systém aby išli von drobci 😀 😀 😀

lienkad ja nemám zátku už vyše 2 týždňov a stále som kinderko 😝

evil15
23. apr 2010

zuvinka ano ano ano ale aftom sa mi nechce ísť a doma nič nemám ☹ musím čakať na mm

lienkad
23. apr 2010

no super..... ja ho už chcem držať v náručí.. ☹

zuvinka102
23. apr 2010

kinderka ako tak pozeram tak ja teraz prenasam najdlhsie z nas.. a to mi stale hovorili, ze mam tabulkove dieta, ze vsetko je presne tak ako ma byt.. no len ten datum nejak nesedi.. zacinam mat pocit, ze ma este stihnete predbehnut 😀

evil15
23. apr 2010

tak vitaj v klube 😀 moja aj my chceme ale tý drobci nás naťahujú ako sa im chce 😵

michalag
23. apr 2010

lienkad no u teba by to uz mohlo byt aj dobre znamenie ked si po termine 😅

evil len skoda ze nevieme aky system 😝 😀

evil15
23. apr 2010

zuvinka to snád nie 😉

zuvinka102
23. apr 2010

evil poslem ti mne mm narobil zasoby nakolko vie, ze ma plno ludi otravuje.. ale aj jemu uz vyvolavaju, ze flase su uz vychladene az na lad tak kedy sa ide pit 😀

evil15
23. apr 2010

miška u mňa sex nepomáha, Fit-lopta tiež a ani schody a prechádzky malá sa drží ako kliešť 😠 😠 😠 ved ja jej to zrátam ked ju budem mať v náručí tak ju budem bozkávať že až drobca jedného 😀 😀 😀

zuvinka102
23. apr 2010

ja dnes cely den skacem na fit lopte 😅 😅 aby zajtra nieco z toho datumu bolo 😅

evil15
23. apr 2010

zuvi môj mm včera pácoval mäsko lebo bude robiť BBQ a bol hotový že to musí ísť do mrazáku zatial že nech to nechám v ladničke lebo určite dnes alebo zajtra porodím a načo sa to bude rozmrazovať ved to dlho trvá 😉 tak som mu to vysvetlila že ja sa nato necítim ísť rodiť tak nech je kludný 🙂

moni
23. apr 2010

miska, skakat budem po porode od radosti 😀
ja tiez nevyzeram ze by som to dala...

lienka, no ja mam este oficialne cas, ale aj tak sa ma kazdy pyta preco este nerodim 🙂

michalag
23. apr 2010

uz nas predbehla dalsia majovka takze baby sup sup

zuvinka102
23. apr 2010

no ja som velmi zvedava ktora bude znas prava mat drobceka ale princeznu pri seba nakolko ani jedna sa na to necitime..

a kde dnes mame kamilku??

moni
23. apr 2010

zuvi, no ty by si si zasluzila ist prva!
ja si kludne na ten vikend pockam, alebo do TP 🙂 dnes vecer ma mm berie niekam sa najest, takze v poho vydrzim ;)

miska, ja som pozerala tie potvory majove! vrchol co sa deje 😀

evil, ten tvoj hamilton bol nejaky divny....

zuvinka102
23. apr 2010

moni ja som si uz spravila tiez program na vikend takze ak sa drobcovi paci v brusku tak nech si tam je.. ako ja uz neviem ako ho ukecat tak nech si ostane kde je, som si povedala, ze budem tak isto tvrdohlava ako on 😅

cheerlady
23. apr 2010

my tiez papame Vigantol - vitamin D 1x denne 2kvapky nakvapkat do lyzicky s mlieckom (lebo je rozpustny v bielkovine) a potom Kanavit - raz tyzdenne 1kvapku tiez do lyzicky s mlieckom-to je na zrazanlivost.my ich papame od 10dni.

vejula
23. apr 2010

tu sa to strieda rozhovor tehulky a mamičky yvlášť sa mi zdá 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre