Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

mackopuf
23. apr 2010

no baby,ja sa na dnes lucim..mamina mi zobrala na vikend malu,tak sme s mm sami,tak sa idem vklude natiahnut do postele a relaxovat..a mozno aj vyuzijeme,ze sme sami 😎 ,lebo ako vas tak citam,tak sa urychlenia porodu nemusim obavat 😀 ,lebo mnohe "pouzivaju muzov" ako vyvolavacku a nic 😅
Tak prajem dobru noc 😉

zuvinka102
23. apr 2010

mackopuf no tretieho sme boli o polnoci v nemocke, ze som zacala blinkat a necitila som dost dlho maleho a citila som sa strasne.. no tak ma dr. skontroloval dal na monitor a namerali mi aj kontrakcie aj ked slabsie ale uz boli.. no dali mi nejaku tabletku a tak a povedali, ze mozno sa to rozbehne ale skor nie a poslali ma domov, ze bude lepsie ak este vydrzi v brusku a od vtedy sa malinky zatal a povedal si, ze jemu sa brusku paci, ze nemusi ist von..

dobru nocku idem ja zehlit

zuzub
23. apr 2010

ahojte
kočky chcem sa spýtať či vám niektorej zistili zlatého stafylokoka, mne ho zistili pri výteroch na streptokoka a neviem čo to presne znamená doki sa nejak k tomu veľmi nevyjadril, ale ja mám trošku obavy 😔

mackopuf
23. apr 2010

zuvi-tak poslusny je to chlapcek uz v brusku,ked lekar povedal,ze bude lepsie,ak este vydrzi...len mu treba asi povedat,ze lekar to myslel do terminu 😅 ...
ja budem zehlit zajtra,kedze budem mat klud bez mojho ziveho striebra 😵
dobru noc

zuzana1971
23. apr 2010

roxi, zuvinka no ja ked som bola na Kramaroch tak ľ dni ensla tepla voda a jeden den nesla ziadna voda, hlavne, ze som si zaplatila nadstandart len kvoli sprche 😝
roxi bola par dni po mne tak tiez nesla
no a minule v telke boli v spravach Kramare ze nejde voda
tak to su bludy ze sa to stava len raz za 1,5 roka 😝

gratulujem Renuskovi k 1 mesiaciku 😵

idem prebehnut prispevky, teda ak stihnem kym sa Maxik zobudi 😀

v noci som spala len 1,5 hodinu, no parada 😅 a cez den som behala po uradoch....som mega unavena, ale este pockam na najblizsie krmenie a potom sa hodim do postele, ked sa mi podari Maxika uspat, dufam, ze to nebude az o 3 hod v noci ako vcera 😝

zuzana1971
23. apr 2010

vypadli cisielka 😝 tak este raz -tepla voda nesla 2 dni a 1 den nesla ziadna

stacynka
23. apr 2010

ahojte baby, len vas pozdravim, som stale v celku
dnes som nejak nestihla dobehnut, doobeda som navarila trosku spratala naobed sme dali maleho spat k babke a sli na nakup taky vacsi a potom som zaspala
potom sme sa este pohrali s malym a uz hodinu a pol vas citam
poslickovia funguje stale, ale teda neni su ako keby som kramy mala mat, ja ich ma dost silnych ale prd z toho
ja by som chcela tiez cez vikend rodit aspon tam tolko ludi nebude strasit po oddeleni
tak uvidime co z toho
idem tata nahovorit na nieco 😉
majte sa

michalag
23. apr 2010

pozeram ze dnes vecer je tu pusto ☹

moni
23. apr 2010

miska, no ja len nakukujem ale vidim ze sa bud zehli, alebo znasilnuje 😀

michalag
23. apr 2010

ja si dnes uz nevyziadam nic kedze drahy zaspal ☹ 😒

monva
23. apr 2010

konecne som vas docitala, malinka mi spi uz vyse 4 hodin 😨 tak som zvedava, aka bude noc. Skoda, ze som nemohla lahnut s nou, bola som s malym, potom dosiel MM domov ... sprcha a teraz cakam, ci sa zobudi, uz mam plne prsia mlieka a zaspat sa mi asi neoplati ...

prajem vsetkym dobru noc a hlavne kludny a pokial sa da tak aj neruseny spanok 😵 😵 😵

evil15
24. apr 2010

bré ránko KINDERKA a maminky 🙂 tak mne to pichanie prešlo potom ale musela som ležať na 2 vankúšoch a postupne v noci som ich dávala preč 🙂

zuvinka no to tvoje " vidíme sa zajtra " na mňa neplatí 😉 tak som tu 2 v 1 a malú cítim až niekde medzi prsiami 😵 neviem kde sa tam nabrala sa jej musí velmi páčiť v tom brušku 😉

evil15
24. apr 2010

si robíte srandu????? ktoré kinderka su už neni kinderka podme s pravdou von !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

stacynka
24. apr 2010

evil ja som este v celku 🙂
nevedela som sa rano prebrat ani za svet, konecne sa trochu rozhybavam idem zapnut pracku a potom este do obchodu, dnes nevarim, tato griluje masko, aj ked pocasie je tak zatiahnute ale tesim sa
na toho mojho loptosa ani kazdodenny kexik nezabera, ale tak aspon si vecer clovek sprijemni 😉 😀
aj ked je to teda vtipne niekedy 🙂
moni muza nebolo treba prehovarat

cinocka
24. apr 2010

maminy, prosim vas ako osetrujete odpadnuty pupcek?? nam dnes rano odpadol a neviem co mu mam nan dat 😒

michalag
24. apr 2010

Ahojte 🙂

aj my sme stale 2v1

tak ja som sa rano zobudila o 5:00 nato ze drahy zase robi na PC a mne svieti svetlo cez klucovu dierku a potom som do 6:30 len lezala lebo som nemohla zaspat tak som prehovarala malu aby sa jej chcelo von ale potom som opat zaspala a vstala az teraz 😝 🙂

civavava
autor
24. apr 2010

ahojte babule,

hlasim celkom pokojnu noc,maly sa zobudil iba 2x vzdy po 4.hodkach, na krmenie....

prava bradavka sa pekne hoji ako ju nepouzivam, ked to takto pojde dalej,mozno uz zajtra=pozajtra nabehneme na plne kojenie z oboch prs 😝

kinderka, drzim palceky 😎

pipi, martaina, gratulujem k detickam 😵

zuvinka102
24. apr 2010

ahojte maminky a kinderka.. stale som kinderko..
budem vas citat neskor lebo idem do nemocky na monitor a snad si ma tam nenechaju lebo mame ist svokrovcom na obed a potom som si chcela ist pozriet tie opice do ZOO

evil15
24. apr 2010

no super že sme tu ešte nejaké kinderka ja som si pospala nejako ma toto počasie unavuje a pritom som nič nerobila a ani neplánujem robiť 🙂 dnes relaxujem som sa rozhodla 🙂

aj ja som chcela ísť do ZOO dnes ale mm mi povedal že sa tam nachodíme ked bude krpatá tak som zvedavá čo budeme robiť pobede 😅

aktakk
24. apr 2010

Ahojte kocky...

Gratulujem k novym babatkam

Cinocka- ja som vytierala pupcek liehom stale.

Evil- radu veru na "odkinderkovanie" nemam...ja som v podstate nerobila nic, ked neratam ze som umyla dve okna v den porodu, teda den pred porodom. Ale to boli zmyte len tak na oko za 5minut, cize si nemyslim, ze by som to tym nastartovala. Sexik nebol od novembra snad, takze ani tudy cesta nevedie...ale bola som nakupovat v C&A..tak skuste tam behnut, mozno motyka vystreli 🙂. Ak bude treba poviem aj co som kupila 😀 . Ale som vtipna, co? Myslim, ze mne to cele nastartoval doktor, ktory sa vo mne "posparal".

Dnes som konecne jedla nieco ine ako rozky, chlieb ci zemle. Je parada, ked je polovicka doma a moze malu popestovat. Som stihla poupratovat aj navarit a aj sa najest.

cinocka
24. apr 2010

aktakk: dakujem...ja som tiez vytierala liehom kym bol este cely, len teraz po odpadnuti sa bojim, aby ho to moc nestipalo 😒 skusim, uvidim 😉

marika1902
24. apr 2010

Caute babeny tak nas dnes pustili domou 😀 😀 😀 😀 Neviem ci vas stihnem docitat ale vsetkym novym mamickam gratulujem 😀 😀
Inak ja dakujem ku gratulaciam 😀 😀 a tesim sa na odmenu za dodrzanie tp 😀

Baby porod bol tek rychly ze som si ho nestihla ani uzit. Ked sme prisli do porodnice tak uz som bola na 6cm otvorena tak mi rovno praskli vodu a uz sa bolest iba zvysovala a za hodku sme boli na svete. Najhorsie na celom tom bolo sitie este dnes si neviem poriadne sadnut , lebo kubko ma celu dotrhal

foto pridam neskor 😀 😀

evil15
24. apr 2010

jééééééééé marika vitajte domka 🙂 a ešte raz gratulujem ku Kubkovy hlavne nech ste zdraví a máš veľa mliečka 😉
no a odmena ťa neminie ved presne na termín to sa nestáva často 😀

michalag
24. apr 2010

marika vitajte doma 😵 🙂 ... casom na to sitie zabudnes a budes spominat uz len na krasny rychly porod 🙂

grekyna23
24. apr 2010

Marika, vitajte doma, a gratulujem ku Kubkovi, nech pekne papa, spinka a poslucha 😉
super ste to zvladli 😉

stanusa
24. apr 2010

ahojte
marika gratulujem aj ja a vela zdravia vam obom 🙂

u nas je dnes nadherne slnecno a teplucko 😎

vejula
24. apr 2010

marika gratulujem ku kubkovi a super rýchlemu pôrodu 😉

stanusa u nas je tiež nádherne, pojdeme s Dominikom kuk vonku nech sa nadýcha trocha čerstvého vzduchu, teda čerstvého podla možnosti 😅

fleury
24. apr 2010

ahojte

tiez sa pridavam k tym, co dnes idu kocikovat 🙂 len cakam, kedy sa nasa malinka zobudi, doobedu robila bordel a teraz odfukuje stvrtu hodinu uz, som zvedava, co nas caka vonku 😝
Aspon som uz doumyvala komplet okna v celom byte, konecne mame v byte aj svetlo 😀
a este povysavat a zmyt podlahy treba..
a furt som hladna 😀

fleury
24. apr 2010

a este som zbadula .. dnes mame 2 tyzdne!!! 😵

fleury
24. apr 2010

zabudla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre