Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
28. sep 2009

ahojte kocky,

juj tento tyzden bude super, vela z nas mame poradnu, ja mam 2.10. 🙂)) drzim vsetkym palceky 😉

ja som celu noc nespala, hruuza :-PPPP a je mi zleeeeeeeeeeeeeeee 😒

tantama
28. sep 2009

civavka aj ja mám poradňu 2.10 ráno o 8:00 😀

civavava
autor
28. sep 2009

jeej tantamka supeer, ja az o 13ej, tak budem cakat na tvoje spravy 🙂

lubi44
28. sep 2009

ja budem mat poradnu az 20teho oktobra ☹ ,ale aj tak sa mooc tesim,dufam,ze to rychlo ujde

tantama
28. sep 2009

jasné a potom po obede zasa ty......inak ja ja mám taký vnútorný pocit že budeme mať princeznú aj pri synovi som to tušila a nemýlila som sa tak hádam to vyjde aj teraz.... bolo by to super 😀

lubi44
28. sep 2009

no tak ti to prajem tantama,mne zas kazdy vravy,ze to bude dievcatko,ale neni som si ista,nevies kedy mi povedia,co to bude?myslis,ze uz pri prvaom ultrazvuku?

tantama
28. sep 2009

lubi no isto ti to povedia okolo 16 týždňa ale niekedy je to vidno aj oveľa skôr to podľa toho aký ne lekár a aký má utz. 😉

stacynka
28. sep 2009

tamtamka, mozem sa ta nieco spytat? pises ze vsetko musis kupovat od nuly, a po malom nemas ziadne vecicky? ja viem ze je to 6 rokov, ale predsalen ved aspon na doma urcite nieco vyuzijes ci nie? prepac ze tak vyzvedam. 😨 😔

lubi44
28. sep 2009

dakujem,ale neviem kedy,ja totiz momentalne zijem v irsku a to je tu niekedy hroza,ale vzdy si pomysli,ked to tu ine slovenky prezili,tak to hadam zvladnem aj ja 🙂
a kedy si zacinate kupovat vecicky pre svojho milacika?ja by som uz aj hned,ale este sa bojim,este chcem vydrzat tento prvy trimester a potom hadam uz nejake tie bodiky kupim 😀

tantama
28. sep 2009

Stacy no vec sa má takto.. Ja som mala syna s prvým manželom a to nedopadlo dobre keď som odišla nechala som tam všetko vrátane stratených rokov a teraz čakám miminko s druhým mužom a preto nemáme nič... ale aj preto som už dávnejšie písala zuzke a ikushik že šťastie vždy niekde čaká... aj mne sa to podarilo... vieš.. a nevyzvedáš 😀 😀

civavava
autor
28. sep 2009

lubi44, mne povedal doky uz minuly tyzden v 11tt+5 ze na 96% je to dievcatko 🙂))))
ja este nekupujem nic, zacneme az v decembri asi 😉

civavava
autor
28. sep 2009

tantamka, ale ostal ti prekrasny syncek 😉

tantama
28. sep 2009

civavka to on bol môj dôvod chcieť žiť prežiť a znova milovať.... a áno je úžasný 😀 úžasný čertík

lubi44
28. sep 2009

jaaaaj,no to by som bola rada,keby mi to povie uz o 3 tyzdne 🙂 ,no ja dufam,ze aj svokra nieco prispeje 😀,ale tiez mi manzel stale vravi,aby sme az tak po vianociach zacali kupovat,ze to staci,asi ma pravdu...

tantama
28. sep 2009

lubi stačí... ja som síce tým jedným body v albume neodolala ale také ozajstné nákupy až okolo Vianoc....možno len sem tam nejakú drobnosť pre radosť.. 😉

lubi44
28. sep 2009

tantama,presne to myslim,len taku nejaku drobnost,nejaku tu kosielku a tak...a inak ti prajem aby ti vsetko vyslo,aby si bola stastna,myslim,ze si to zasluzis 🙂

tantama
28. sep 2009

lubi ďakujem moc..... hádam nám to všetkým dopadne na výbornú 😉

lubi44
28. sep 2009

dufam aj ja,aj ja drzkam vsetkym palce..ja som sa najviac obavala tohto 1.trimestru,uz aby to bolo za mnou

blondy12
28. sep 2009

ahojte babenky,

pridávam sa k Vám aprílovkám, ja nastastie patrim k tym, ktore zatial tehotenstvo prezivaju bez nejakych problemov az na tento vikend, bola som taka unavena, ze aj najmensia prechadzka ma totalne unavila. Ale to, ze mi v podstate nic nie je ma az niekedy znepokojuje ci je vsetko v poriadku. V podstate ani ziadne nechutenstvo, az na uhorky, som zistila, ze mi nejako nechutia, a na tie vyrazky, ktorych sa neviem zbavit...na sladke som bola aj pred tehotenstvom, prve sono mam 8.10 tak snad uz mi doktor urobi aj fotecku 🙂 (ak tam uz bude nieco vidiet),tak dufam, ze bude u nas vsetkych prebiehat vsetko v najlepsom poriadku....

lubi44
28. sep 2009

ahojky blondy,mne tiez nic nieje,teda myslim,ze nezvraciam,len ma hlava sem tam pobolieva,inak som si uz 2 infekcie prezila,bola som z toho v soku,ale teraz uz je vsetko v poriadku,takze sa nebojvsetko bude ok a budeme mat krasne babenka
aj ja dufam,ze budem mat fotecku,ja idem 20.oktobra

aktakk
28. sep 2009

Ahoj blondy- vitaj medzi nami, a v 12tt uz urcite bude vidiet drobceka, dokonca mozno aj s trepotajucimi rucickami a nozickami 🙂 .

tantama
28. sep 2009

ahoj blondy vitaj, fotečku isto pýtaj ... už bude drobčeka pekne vidno a potom ju hoď do albumu nech aj my vidíme 😀

blondy12
28. sep 2009

ahojky lubi44,

no to je dobre, ze je uz vsetko v poriadku, ja dnes nemam ani nejako citlive prsia, ale zvacsit sa mi zvacsili 😉 no ale akoby sa to vsetko zastavilo, no na zachod chodim stale, akurat uz chcem ist na to sono aby mi doktor povedal, ze je vsetko ok, lebo ako tu citam, ze sa prestane vyvijat a tak, a nijako to neovplyvnis...hoci z mojho okolia by sa par ludi tomu asi potesilo (co je smutne, ale co uz), a este tie testy, ktore nas cakaju, doteraz som az tak nad tym nerozmyslala. No treba mysliet pozitivne..uz by som mala byt v 12tom tyzdni tehotenstva toho 8.10 tak snad budeme v poriadku, vsetky

blondy12
28. sep 2009

inac kocky kedy sa da najskor zistit pohlavie? hoci je to moje prve babo chcem to vediet, buduci otecko sa necha aj kludne prekvapit ale ja som nejaka netrpezliva 😀 😀 😀

lubi44
28. sep 2009

blondy,no to som ani nevedela,zesa moze prestat vyvijat,dufam,ze nam sa to ani jednej nestane,no ja by som z toho bola inak na nervy,je to totiz nase vytuzene prve babenko.a uz sa snim aj rozpravas,ja hej mozno to je sice trosku skoro,ale sem-tam snim pohovorim,dufam aj,ze nam dobre tie testiky dopadnu,ides aj s tatinom na prvy scan?my ideme spolu,ocinko chce tiez vidiet 😀 a aj ja chcem vediet,co to bude,uz len preto,ze mi vsetci tvrdia,ze to bude dievcako 😀

blondy12
28. sep 2009

v to dufam aj ja, no citala som to tu na konikovi v nejakej teme, ze jednej mamine to zistili dokonca az v 17tom tyzdni, smutne ☹ , ale snad my k nim nebudeme patrit, este sa s nim neorpzavam, iba obcas mu poviem, ze bude vsetko dobre (ked mam tie hormonalne zmeny nalad), no ja by som chcela aby siel aj ocino, ale nevieme ci bude mat volno v praci...snad sa mu podari vybavit si, vies, ze aj mne kazdy zatial tvrdi, ze to vypada na dievcatko? mam vyrazky, a nemam chut na nejake korenene jedla (kamaratka cakala chlapca a chcela iba stiplave jedlo, chipsy), ale to moze este prist, sice mame vybrate mena pre chlapca aj pre dievcatko, ale tak nejak ma ti vsetci pomaly presvedcili o dievcatku, tak chcem vediet, ze co to bude, aby som sa aj ja tak nejako pripravila 🙂, sice nad kupovanim veciciek este vobec nerozmyslam, hoci som mala minule chut kupit aspon dudlik, no som si povedala, ze radsej este pockam, ze mi nic neutecie, a co ocinko?preziva to nejako, alebo zatial este nie? ten moj este velmi nie, ale ja som este na vyske, tak tento semester este dokoncim normalne a potom prejde na individualny plan, tak tak asi aj preto, ale to pride samo

lubi44
28. sep 2009

no aj mna uz zacinaju presviedcat,ze je to dievca,tak isto preto to chcem vediet,mna nakupovanie uz laka,ale este som zatial nic nekupila,ocino vravi,ze je este zavcasu,ze budeme mat na to casu a casu,no ked sa to dozvedel,tak nemohol uverit,mala som 3 telefonaty,ci je to na 100% 😀 ci mi to potvrdili,mooc sa tesi,hladka ma po brusku ako keby som uz bola aspon v 5 mesiaci 🙂

stacynka
28. sep 2009

tamtamka, dufam ze som sa nedotkla velmi citlivej temy, nechcela som byt taka doterka, ale ved jasne, vsetko kupite, a mas ozaj krasneho certika 🙂

blondy12
28. sep 2009

to je zlatucke 😉
no my sme sa pokusali rok ked sa to podarilo, a to vtedy ked sme vobec neplanovali, ze sa to tento mesiac podari, a vidis vyslo to prave vtedy ked sme to najmenej cakali
nas ocino akurat vsetko co uvidi na male deti tak hovori toto mu kupi aj toto, ze ho budem musiet krotit 😀 , no kto bude krotit mna? 😀 😀 😀 , ze tomu malickemu musi kupit taky kolotoc nad postielku, ze nasiel perfektny zo 4melodiami, a v noci pri toceni este svieti, a robi take oblaciky, a aj autodrahu kupi bezohladu na to co to bude, z casti si chce splnit aj svoje sny 🙂 🙂 🙂
no nic asi si ja idem zdriemnut, neviem preco ale od piatku ma strasne premaha unava, a prichadza mi zle, ale to az tak, ze ked som chcela ist v piatok pozriet do obchodaku musela som sa vratit, lebo mi tak prislo zle, tazko sa mi dychalo, a zaspala som dokonca oblecena, neviem ci to je tlakom, ze to tehotenstvo na mna takto nejako posobi, mala som vzdy nizky tlak, ale vraj sa to moze aj zmenit z nizkeho na vysoky, no ma to trosku desi, lebo sa unavym aj pri drobnom nakupe...

stacynka
28. sep 2009

blondy, ja som mala nizky tlak a teraz mam este nizsi ☹ , minule ked mi bolo zle mi namerali 80 na 50 ale to uz som bola zrela na kolaps...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre