Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

karmelka77
14. nov 2010

@cicimon hej jasne, este som tomu nevenovala vacsiu pozornost iba 1 x som pozerala ...ale zacnem teraz nech sa nauci kusat ten moj vychcanec🙂))

p69majka
14. nov 2010

@karmelka77 vieš čo, ale to mali nejaké nové od firmy Ravita. pozri www.ravita.sk

cicimon
14. nov 2010

@karmelka77 moja zatial vsetko len cuca... dam jej na lyzicku a ona to vcucne a nejako jej to prejde do brucha

karmelka77
14. nov 2010

@cicimon aj my sme na zaciatku cucali, ale iba chvilku🙂) a aj kusky ti vcucne??? Sikovna potom🙂)

p69majka
14. nov 2010

@maya30 my máme Dentinox. Robím to ako Ty, keď je nervná v noci, ale zub žiadny 😀 .

cicimon
14. nov 2010

@karmelka77 hej,ona vcucne vsetko.... od nastruhaneho ovocia az po zeleninu...neviem, kedy zacne nejako inak jest

annika11
14. nov 2010

@almita nebola to lamaze, ani fisher price, ani neviem aká je to značka, ale pridávam na foto, lepšiu nemám, zajtra odfotím, aby si lepšie videla

annika11
14. nov 2010

riešili ste tu spanie v noci, ...ja som čítala, že teplota v spálni by mala byť ideálne okolo 18 stupňov, my máme 20, máme tam na budíku teplomer, ale na pocit máme chladnejšie ako v ostatných izbách. Malá spinká v dupačkách, obyčajných tenkých a nebudí sa, ani nemrnčí, žeby jej bola zima. Spočiatku spinkala v spacom vaku, ale už ho neznesie na nohách, tak ju zakrývam perinkou, po pás...kým zaspí, robí tam riadne šarapaty, ale potom sa ukludní a pekne spinká pod perinkou, ani sa neposúva

almita
14. nov 2010

@annika11 dakujem pekne,ja som kupila dnes tu fisher price,tiez stala 12€,tak som myslela,ze to je ona 🙂 ,ale tato,co si kupila vyzera super.

annika11
15. nov 2010

tak takto vyzerá tá kocka, o ktorej som už písala

annika11
15. nov 2010

a toto sme ukoristili včera v dráčiku...krásneho lamaze tučniačika, ktorý píska, ked ho stlačíte a má šušťavé krídla, je rozkošný...aj čiapku sme museli kúpiť, lebo sme zabudli doma a malá nemohla byť bez čiapky 😀 😀 😀 tak maka kúpila baranicu 😀 😀 😀

sasikas
15. nov 2010

@annika11 - prosim ta kde si kupila tu kocku?....lebo taku hladam a neviem nikde zohnat.... 😠

annika11
15. nov 2010

@sasikas v dáčiku ju mali, stála nejakých 12 eur, nie je to síce fisher price, ale je veľmi dobrá, malá sa s ňou veeľmi dlho pohrá 😀

karmelka77
15. nov 2010

@annika11 fisher price je aj tak zbytocne drahy, plati sa len za znacku, je kopa hraciek inych znaciek, alebo aj neznaciek🙂) a su omnoho lepsie...my mame takuto hrazdicku - kupila som mu to ked mal necele dva mesiace a odvtedy sa s nou stale hra, dokonca ked ju necham vedla neho polozenu on si ju pritiahne za nohy a da si ju nad seba a hra sa stym, a su tam take tocive casti a uz aj nato prisiel ako to tocit, nechapala som minule z neho, musim mu ist kupit nejake logicke hracky, lebo toto uz zvladol...🙂))

almita
15. nov 2010

@annika11 ta kocka je brutalna,ale ja som dnes prehladala cely dracik aj s predavackami a nikde sme to nemohli najst🙂medzi cim si to prosim ta nasla?

annika11
15. nov 2010

@karmelka77 ja už tiež stále pozerám nejaké interaktívne alebo logické hračky, lebo také tie ,,bábätkovské,, už malú prestávajú baviť...

Dnes sme spolu skladali puzzle...teda ja som skladala a ona sa pokúšala ho zjesť... 😀 😀 😀

annika11
15. nov 2010

@almita normálne pri hračkách pre malé detičky...písalo na nej, od 6. mesiacov...my sme včera boli v dráčiku a ešte som tam dve videla, mali v zelenom sa mi zdá a v tmavomodrom, naša je ružovo-žltá...

annika11
15. nov 2010

mamka puzzle dokončila, zajtra sa lepí, pán manžel zarámuje a máme novú dekoráciu na stenu 😀 😉

sasikas
15. nov 2010

@annika11 - aha dik....skusim popozerat....dufam ze najdem.... 😉

p69majka
16. nov 2010

@annika11 malá je zlatá, ako krásne sedká. 🙂

annika11
16. nov 2010

@p69majka ona ako si sadla po prvý krát, vôbec sa nekývkala, ani sa nepodopierala spredu rukami, krásne ako taký žiačik v škole 🙂 ani nepadala na stranu, ale doktorka hovorí, že je veľmi pevná, aj svalstvo má krásne na nohách, ževraj málokedy sa také vidí...ja neviem 😀 😀 😀 ked porovnám so sestriným, tak ten je o mesiac mladší ale mľandravučký, ako želatínka 😀 😀 😀

annika11
16. nov 2010

a ešte jedna 😀 😀 😀 tak toto máme my doma 😀 😀 😀 ked sa zídeme ... ked to všetko začne chodiť, ešte len to bude sranda

fiffinkaa
16. nov 2010

@annika11 wauuu, tak to je kočka...to my sa nechýtáme 😀 ani náhodou..darmo baby su tak šikovnéé🙂

annika11
16. nov 2010

@fiffinkaa no, dostali sme sprd od doktorky najprv, že má samostatne sedieť až okolo 8.mesiaca, ale tak vysvetli jej to, čo ju mám priviazať??? ale potom jej sama podala ruky, aby videla ako sedí a nakoniec ju pochválila, že je pevnučká. Ale, že pre chrbticu ju netreba nechať dlho sedieť bez opory.
Ja som si nedávno všimla, že sa dvíha na štyri, ešte zatiaľ sa hýbe len do zadu po bruchu, odstrkuje sa rukami. Aj ked sa postaví na štyri, ešte neprišla na to, ako sa to pohýna dopredu...
My s manželom sme boli podarené bábätká, už sme na 8 mesiacov chodili, tak ktovie, možno to po nás zdedí, uvidíme

p69majka
16. nov 2010

@annika11 🙂 je to šikula! 🙂

p69majka
16. nov 2010

@annika11 aj Sárka už sa dáva na štyri, ale len sa tak kýva hore dolu a keď je na brušku, tak zase cúva dozadu 😀 .

lenocka84
16. nov 2010

ahojte mamicky
prosim Vas tie ktore prikrmujete aky mavate jedalnicek?
lebo mne uz dochadza fantazia

maya30
16. nov 2010

@lenocka84
myslis obed, ci aj desiatu ? No my sme mali vcera napr. zemiaky+spenat+zltko, najcastejsie robim zemiak+mrkva+brokolica+maso a v podstate vacsinou obmienam tak, ze namiesto brokolice dam karfiol, cukinu, hrasok, kalerab alebo tekvicu, niekedy vynecham maso uplne, niekedy dam namiesto neho zltko a sem tam k tomu prisypem bezvajecne rezance. Toto varievam doma ale dost casto prestriedavam aj s kupenou vyzivou, najcastejsie Alnatura z DM, hlavne s telacim a morcacim masom, teda take co nezvyknem varit doma

fiffinkaa
16. nov 2010

@annika11 aháá, tak to bude aj genetikou, bo ja s mojím mužom sme boli väčne spiace lenivé bábätká 😀 ...kamoška má dcéru a takto krásne sedkala presne v 6 mesiacoch, som si vravela:"je to vôbec možné???!"..ved moj prvý syn po 8 mesiaci sedkal a toto bude obdobnéé čosi..hehe 😀 ..

lenocka84
16. nov 2010

@maya30 takze uz aj cestovinky davas? ja som rozmyslala ci uz dat, tak kupime
este zvazujem ze zacnem davat uz aj jogurt, biely,
alebo je to este skoro?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre