Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

maya30
7. dec 2010

@annika11 skoda... 😀 😀 😀

karmelka77
8. dec 2010

@annika11 pretoto som straaaasne chcela dievcatko, aby som jej mohla taketo srandy vymyslat🙂)) aka je zlata🙂)) no ja vacsinou ked idem do obchodu idem naschval v case ked ma maly spat, ked je hore tak ho to po chvili prestane bavit a uz je zle🙂))

annika11
8. dec 2010

@karmelka77 ja so veeeeeeľmi šťastná, že máme dievčatko. Som z troch sestier, tak som dúfala, že to bude dievča a splnilo sa mi 😀

karmelka77
8. dec 2010

@annika11 ja som bola este ako tehotna trochu z toho mimo, ale teraz si hovorim ze ked bude druhe uz mi to bude jedno aj ked to dievca nebude...maly mi to vynahradza tym aky je, teda zatial🙂) uvidime co z neho vyrastie🙂)

annika11
8. dec 2010

takto sme sa dnes vyparádili, manželova sesternica nám poslala oblečko z anglicka 😀 😀 😀

cinocka
8. dec 2010

@annika11 - jemine, to je bohovske 😵 😵

annika11
8. dec 2010

@cinocka dikes 😀 😀 😀

juliap
8. dec 2010

@annika11 priprava na vianoce? aspon uz vies, ktory skriatok vam donesie tento rok darceky ... 😀
a k nam dnes zavital opozdene mikulas

karmelka77
8. dec 2010

@annika11 aka krasavica🙂) na zjedenie🙂) cakame kym vyrastie🙂)

karmelka77
8. dec 2010

Tak dnes mame 8 mesiacov a Filipka nam niekto vymenil🙂) aky bol zly cely mesiac tak dnes moje zlaticko vela spinkalo, blabotalo a strasne sa tesilo a smialo🙂)) akurat sme zacali skoro rano vstavat uz o 5.15 , ale snad sa to upravi🙂))

annika11
8. dec 2010

@juliap aký chutný mikulášik 🙂 krásne fotečky 😉

annika11
8. dec 2010

@karmelka77 o.k. zapisujem do poradovníka 😉

k nám dnes zavítali soplíky, v noci už malá nedobre spinkala, mala veľmi ľahký spánok ☹ a na ráno už plný raťafáčik, ale už kvapkáme, vytierame, odsávame, snáď to bude v pohode
v nedeľu prišlo krsniatko, odniesla si balíček od mikuláša a nechala nám bacilky, čo nachytala v škôlke...no čo už.

karmelka77
8. dec 2010

@annika11 tak vies nieco za nieco🙂)) tie bacilky myslim🙂))

miska246
8. dec 2010

@annika11 aj my mame sopliky ☹ ☹ ☹

juliap
9. dec 2010

@annika11 k nam dosli baciliky dnes v noci, tiez zle spal, otras, sa budil kazdu hodinu, cely den je nervny ... ja vycerpana a bolia ma ruky, bo furt na rukach nosit tych jeho 9 kg ... 😝

annika11
9. dec 2010

@juliap
@miska246 u nás dnes trocha lepšie, zlostí sa keď odsávame, ale stále jej dohovárame, že je to pre jej dobro 🙂 , ale dnes už celkom dobre poobede spinkala, ani raz sa nezobudila. Ona nám doteraz ani nebola poriadne chorá, akurát raz mala také jemné soplíky. Teplotu nemala ešte vôbec, dokonca ani po očkovaní....dúfam, že to tak zostane.

annika11
9. dec 2010

ale máme aj iný problém, máme fajne vyštípanú riťku, čo toľko kaká v poslednej dobe....neviem, či už nepôjdu zúbky....zatiaľ stačí sudocrem.... čo dávate na zadoček, ked sa im trocha viac zaparí???

lenocka84
9. dec 2010

@annika11 ahoj, hlavne treba umyvat ritku cistou vodou nie obruskami, ale nam ani to nepomaha
zacala som davat klasicky aviril puder, a v pohode, lepsi sa

juliap
9. dec 2010

@annika11 jarko tiez este nebol chory, tak dufam, ze to rychlo prejde, ale inac dnes proste des, je nervozny z toho, jak mu sopliky stekaju ... tak musime vydrzat

karmelka77
9. dec 2010

@lenocka84 ten aviril puder by sa nemal davat, mne hovorila doktorka a aj to bola pravda, ze sa potom zgrckavie a z toho sa mu to moze este viac zapalit, ale ked Vam to nic nerobi tak o.k.@annika11 v najhorsom Imazol treba dat

lenocka84
9. dec 2010

@karmelka77 ja ked mu ho dam, nasypem len trochu a rozotriem mu ho, ze nikde mu neostane nic, a zvysok co sa nenalepi ide prec
nato si davam pozor aby sa nerobili hrudky alebo aby nemal vacsi vrstvu
a pekne sa nam dupka zahojila lebo mal take vyrazky ze dovi a dopo

karmelka77
9. dec 2010

@lenocka84 tak super, lebo ja som to tiez rozotierala aj aj tak sa to zgrclo vzdy...vyrazku sme mali pod pazuchou v lete a to bol sakra problem aby to zmizlo...vtedy som davala nieco ako canesten + pithyol, a trvalo velmi dlho kym to uplne zmizlo...

lenocka84
9. dec 2010

@karmelka77 klop klop zatial je to ok
aj pod pazusku mu obcas natriem lebo predsa na tam caaaarecky, ale tiez ok
a obcasne mu dam hypermangan do vody ked kupem
a kedze chce uz sediet aj vo vani, tak dupka je pekne ponorena

annika11
9. dec 2010

@karmelka77
@lenocka84
pri každom prebaľovaní som jej prdelku vyumývala a nakrémovala sudocremom, sa mi zdá, že je to už lepšie. Nám zatiaľ sudocrem vždy hneď pomohol, ale teraz ja neviem ,,čo,, kakala 😀 😀 😀 , že jej to tak sčervenalo 😒
uvidíme ráno, či to bude lepšie alebo bude treba nejaké radikálnejšie riešenie 😅

karmelka77
9. dec 2010

@annika11 nejedla surove nove ovocie??? z toho to byva, alebo mozno naozaj tie zuby, nas zuby upchali som zistila to co som nedavno riesila je zo zubou, mimochodom uz ich mame 8🙂)

maya30
9. dec 2010

@annika11 ahoj, u nas ked pride na radikalne riesenie tak davam gencianovu violet (tu fialovu vodicku co sa inak dava na jazycek) a na to sudokrem. Nam to poradila doktorka ked mal starsi az pluzgiere zo zapareniny a naozaj to pomaha najlepsie zo vsetkeho co poznam...akurat to trva par dni, kym to zmizne z pokozky

annika11
9. dec 2010

@maya30 gencián máme, tak vyskúšame, ked sudocrem nepomôže, dikes za radu

annika11
9. dec 2010

@karmelka77 aj mňa to napadlo, ale nejedla....

p69majka
9. dec 2010

@annika11 malá je zlatunká 🙂 aj ja som už konečne pridala fotky.

p69majka
9. dec 2010

@karmelka77 ahoj, však druhé sa snáď podarí dievka. aj chlapčekovia sú zlatí. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre