Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lenushka
19. feb 2011

@annika11 @karmelka77 Vcera som mala napisany prispevok, ale prave do toho prisla odstavky a neodoslalo mi to.... Neviem uz, co som tam pisala... Uzijeme si s tymi nasimi pokladmi. Ja musim poklopat, nic take sme este nazazili, snad ani nezazijeme...

p69majka
19. feb 2011

@lenushka no to je síce dobrý nápad, ale ja mám celočalúnenú posteľ, takže to by som ju musela rozrezať 😀 .

lenushka
19. feb 2011

@p69majka Tak to nieee 😀 My mame to "stastie", ze este nemame manzelsku postel... Staviame dom a zaciatkom leta by sme sa mali stahovat. Potom uz budeme mat klasicku manzelsku.. Pokial maly nelozil sme mali klasicke matracove jednolozka 😝

maya30
19. feb 2011

@lenushka no tak to by bolo idealne, ktovie co by na to povedal moj muz 😀 😝 myslim ze by mal problem pozbierat sa zo zeme...dnes som chcela maleho nechat v postielke aby tam zaspal, ale nedalo sa, tak teraz spi zas na nasej posteli oblozeny perinami, aj na dlazku som rozprestrela paplony a po oboch stranach som mu dala zvukove hracky, ze ked sa zobudi, tak snad do toho tukne a ja budem vediet ze je hore 😝 😅

@p69majka jednak preto ze je lacnejsi a poslednu dobu ma tvrdu stolicu, myslim ze od mlieka....aj ked som teraz studovala tu bebu 3 a ta ma tiez probiotika, tak by asi tiez dobre vplyvala na stolicu...no neviem, este mam jedno nenacate balenie beby ha, tak kym ho neminiem budem premyslat 😒

lenushka
19. feb 2011

@maya30 sikovna mamina si poradi 🙂

aaangella
19. feb 2011

caute dnes mame doma srandu jedla som na obed gulas s knedlou a malu som od mojho taniera nevedela odtrhnut dala som jej okostovat knedlu s troskou stavy a to som nemala potom chcela cely tanier bola hrozne zlata jak to do seba dzgala tak som jej trosku dala .Baby vy ste uz skusili knedlu ??

p69majka
19. feb 2011

@aaangella ahoj. aj malej chutí s každým jesť. Keď nás vidí s tanierom už aj beží po nás. Knedľu som už skúšala, tiež keď sme jedli a chutila. 🙂

maya30
19. feb 2011

Baby chcem sa spytat - zajtra budem pre nas varit vyvar a davam donho aj kuracie drobky (srdcia), myslite ze z toho mozem dat malemu ? Nemyslim srdcia, ale ten vyvar ci by mohol ...

karmelka77
19. feb 2011

@maya30 to ides robit iba z tych srdc?? alebo tam bude aj napr. kridlo atd...lebo ja ked robim vyvar davam kridla, chrbat...a potom dam malemu vyvar so zeleninou, oberiem to maso z toho a este aj sliziky, alebo nieco do toho dam...🙂) a straaasne mu to chuti...ale myslim ze ked mu nedas to srdce, ze vyvar by mu nemal ublizit...

maya30
19. feb 2011

@karmelka77 aj ja davam chrbat a kridla, no a zopar tych srdc tam prihodim...ja som mu este z nasho jedla nedavala nic, zajtra skusim prvykrat...nebola som si ista ako to je s tymi vnutornostami, ale ked bude mat len vyvar z toho, tak hadam to je ok. A ty davas malemu iba polievku, alebo ma este aj druhy chod ?

karmelka77
19. feb 2011

@maya30 vzdy dostava len jedno jedlo, asi by nezvladol aj druhy chod🙂) ale dostal uz viac nasich jedal...dnes mal zemiaky a spenat ochuteny tak ako robim nam, akurat nebol tak osoleny🙂) a konecne mi zjedol aj kusky a nie len mixovane...ale mal uz aj perkelt, zemiakovu omacku...🙂) skusam nenapadne davat mlieko do jedal, zatial vsetko ok🙂) akurat dnes sme kupili mlieko z automatu tak zajtra uvarim pudnig🙂) ten uz mal tiez ale z normalneho krabicoveho🙂) vyzera ze zatial vsetko co mal to co jeme aj my mu chutilo...a zrazu zacal ukazkovo aj papat🙂)

karmelka77
20. feb 2011

Takze my sme dnes kupili prvy bezpecnostny prvok🙂)) pripajam foto, lebo mlady pan sa nam uz v choditku dostal az na prvy schod🙂)) aj ked nechapem, lebo choditko ma poistku proti prepadnutiu na schody🙂))

p69majka
21. feb 2011

@karmelka77 super ste to vymysleli. mne malá výjde sama už celé schody, takže sme tiež včera boli kúpiť drevo na bránku. No my ju dáme zospodu schodov, lebo my sme celý deň dolu. Hore iba spinkáme alebo sa hráme vo Filipkovej izbe a to som tam s nimi za zavretými dverami, takže neujde. 🙂

karmelka77
21. feb 2011

@p69majka no mne tiez uz vyjde cele schody smerom hore, ale sam k nim zatial nejde, tieto sme museli ohradit koli choditku aby po nich nespadol v choditku smerom dole🙂)

aaangella
21. feb 2011

@karmelka77 ahoj no teda ale dobre ste to spravili my schody nemame mame bungalov tak tomuto sa vyhnem .Inac ako si na tom s cajom ?? my pijeme o sto sest kazdy den 200 ml som hrozne rada ale dalo mi to zabrat teraz je to super jak vidi flasku hned chce cajik aj kakame lepsie kazdy den ale myslim ze je to zo zubkov

karmelka77
21. feb 2011

@aaangella my sme len kupili hotovu zabranu🙂)) akoze dost penazi za to chcu, ale nevrta sa to do steny a je to dost pevne a ucelne🙂) My sme sa tiez rozpili...aj 300 ml. za den stiahne, ponukam stale, aj dnes sme boli v Ikea a stale cucal🙂))

aaangella
21. feb 2011

@karmelka77 to je super ja som si dala na tom dost zalezat a tiez stale ponukam zajtra sa chystam spravit malej puding z kravskeho mlieka vies ten zlaty klas uz si skusala?

karmelka77
21. feb 2011

@aaangella uz som davala puding, prvy krat v pohode a vcera som tiez robila ale z mlieka z automatu a vecer mu bolo zle, ani ho moc nechcel, neviem co to bolo, ale asi je to z automatu silne pre nich este, ale krabicove z obchodu zvlada v pohode, aj v jedlach🙂)

aaangella
21. feb 2011

@karmelka77 mne doktorka povedala ze to z automatu nemam davat a ani plnotucne len polotucne vraj tie su hrzne silne a aj v tom z automatu vraj je to silny alergen ale vies kazdy povie inak ale zajtra skusim to polotucne

karmelka77
21. feb 2011

@aaangella no keby sa v tom clovek vyznal, mne zas povedala ze plnotucne, tak ako jogurty s co najvacsim obsahom tukov🙂))) ale ta viem co nemam davat a uz nedam🙂))

ivka1603
21. feb 2011

@karmelka77
@aaangella
Ahojte kočky.....vy už začínate dávať drobcom kravské mlieko? Ja sa ešte bojím, do všetkého dávam UM.... ale je pravda, že krupičnú kašu jedol už našu, z krabicového mlieka...to som mu dala dojesť, čo nám zostalo, Rastík je dobrý jedák, všetko dojedol a ešte sa aj zalizoval 😀 a z jogurtov mu dávam Rajo biely a ľúbi aj Activiu bielu obyč. aj sladkú a ľúbi aj Miláčik vanilkový, ale ten veľký pre st.deti, ten maličký mu bol už málo, potvorka jedna, musela som mu pridať piškóty, aby nebol hladný 😉

karmelka77
22. feb 2011

@ivka1603 ano davam, doktorka povedala ze uz mam, tak som zacala...jasne zeby som mu to mlieko nedala do flasky namiesto um, ale do jedla ked sa prevari sa uz moze...🙂))

ivka1603
22. feb 2011

@karmelka77
Ďakujem za radu, dobre vedieť...budem mu už aj ja variť puding aj krup.kašu z nášho mlieka 😉 Prajem krásny deň...

p69majka
22. feb 2011

@karmelka77
@aaangella ahpjte. my to máme s čajom stále biedne. pije málo, ale stále jej ponúkam. Z čoho dávate piť čajík? Aký cumlík alebo náustok? Vďaka. 🙂

p69majka
22. feb 2011

@ivka1603 ahoj. Aktiviu nedávaj, lebo nieje plnotučná a má veľa vit.K. Skús zvolenský, bánovecký, jednoťácky. Ja dávam aj vanilkové, už sme mali aj čučoriedkový. 🙂 Mlieko tiež ešte nedávam, myslím klasické.

p69majka
22. feb 2011

@karmelka77 to máš dobré, že ti k nim nejde. Malá zase len tam by chodila 😀 .

aaangella
22. feb 2011

@p69majka ahoj moja mala papa activiu a dokonca kyslu a davam jej ju ochutene mi nezje iba tuto .Kolko ti vipije za den ? ja davam cajik z flasky a cumel je na nom ze na mlieko tak to aj pekne tecie z pohariku mi este nechce pit

aaangella
22. feb 2011

@karmelka77 dnes som moc neuspela s pudingom par lyzic a koniec ale zajtra to skusim a dam jej do nho ovocie a piskotku mozno to zaberie

karmelka77
22. feb 2011

@p69majka ja davam cajik vacsinou z flasky Avent s cumlikom c. 2 alebo 3, aby to zas moc netieklo...s poharika s naustkom mi to nechce, ale pije nam z normalneho pohara ked mu ho drzime a lejeme do ust...dokonca mi pije aj napr. jablkovu stavu 100% kupujeme ju v takych krabiciach priamo z vyrobne zo sadu jablk🙂))

karmelka77
22. feb 2011

@aaangella no ja ked som dala vanilkovy puding tak ten nam isiel, ale jahodovy uz nechcel...inak ty mas blizko tu predajnu s ovocnymi stavami🙂) mozno tam chodite🙂)) tak na zmenu oproti cajiku skus🙂) a je to dobre aj na kakanie🙂)
@p69majka
@aaangella ja davam ochutene jogurty skoto od zaciatku a vacsinou zvolenske, biely mi nechcel ani ked som mu donho dala detsku vyzivu...tak papame najradsej jahodove, on vlastne vsetko v com su jahody to zje🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre