Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
8. okt 2009

dobre ranko 🙂

juj ja som strasne zle spala, som sa zobudila na palenie zahy a bolest akokeby zaludka, fuuuj 😝
Ale uz mi je lepsie 🙂

uz aby bol vecer...dnes taham do 21:00, po praci mam 2 jazykove kurzy 🙄

pekny dnik 🙂

martina05
8. okt 2009

Pálenie záhy mávam aj ja .. vraj je na to dobré mlieko ... no neviem...

tantama
8. okt 2009

martinka ano je studené mlieko.. to mám odskúšané alebo trošku piva... 🙂

oliinka
8. okt 2009

dobre ranko,tak mi sme s malým vstali len pred pol hodinou,celu noc som bola s malým hore mal horučky,len tak bez kašlu a sopliku,neviem z čoho,teraz ležká a pozerá telku. ☹ no mna zaha pálila ale už nie

tarinka333
8. okt 2009

cicimon, ten NT to je ten klasicky, co sa robi v 12tt 🙂
Inak ja som dnes taka nervozna.... neuveritelne velmi !!!

seuska
8. okt 2009

cicimon diky za tu tabulku, som si porovnavala udaje co mam zapisane v materskej knizke a vsetko mam v norme... 🙂
uz len to AFP ma caka o tyzden....som zvedava, lebo z toho mam najvacsi stres....

inak dobre rano babulky, ako sa mate v praci? ja nemam moc dnes dobry den, jedna klienta mi zrusila na poslednu chvilu objednavku ☹

lubi44
8. okt 2009

ahojte babenky,no vcera ma manzel odviezol na pohotovost s krcami v bruchu a krizoch,dnes ma obiednali na utzv,som zvedava,boja sa,ze mam cistu,tea,ze sa mi vratila s pred 5 rkov a rozhodla som sa ze idem bojovat o rizikove,myslia si este,ze mam infekciu obliciek,co by bolo 3x za 6 tyzdnou

carrie4
8. okt 2009

lubi, nech ta poriadne vyšetria a liečia .... drž sa. dobre, že ste išli na pohotovosť ... radšej ist na rizikové a poriadne sa preliečiť...
ja mam už nejaký týžden výtok, ale taký čudný. výtoky nemávam často, ale tento sa mi zdá, že je taký biely a hustý a nevonia príliš vábne... neviem či to ale nesúvisí s mojou precitlivenosťou na pachy... do poradne idem až o 2 týždne, tak neviem, či mám isť skôr... alebo čo mam robiť.... ☹
seuska ja mám dnes v robote volnejšie 🙂.... konečneeee po dlhšej dobe 😵

tantama
8. okt 2009

lubi až ma striasa.. dúfam že budete obaja ok a isto chod na rizikové.. radšej doma v klude a teple.. ty si tuším spomínala že robíš v zime a to ti nepridá... držkaj sa a daj vedieť ako si dopadla...
a v práci taký podivný chaos od rána vládne.... ani neviem či je vela práce alebo len taká nesúrodá 😒

cicimon
8. okt 2009

caute,

noo, ked tie vysetrenia maju tolko nazvov, tak clovek ani nevie uz, co je co 🙂

ja som z tej krvi mala asi 2 hod tesne pod alebo nad, ale snad to nie je nejaka tragedia, snad by mi povedali a tu rubeolu tam tiez nemam napisanu..

lubi44
8. okt 2009

no caf kocky,asi ma tu porazi,jedine co ma tesi je,ze som videla male,skakalo jak salene 😀 ale inak nic,asi mam nejkaku zahadnu chorobu,nevedia co mi je,takze v nemocnici mi spravili utzv,ale nic viac,poslali ma k obvodnemu,k tomu som sa ani nedostla,tak ma zobrala sestricka,kt.ma ma nastarosti a ta mi zobrala moc,nic v nom nenasli,ale ze ho poslu na rozbor,zajtra mam volat a povedali mi,ze nemozu nic viac robit,takze sme sa z manzelom zhodli,ze ked budem mat bolesti,ze uz to nebudem moct vydrzat tak ma zoberie do nemocnice na pohotovost a ked tak budem na tabletkach od bolesti,no a este s tym rizikovym,odpisali ma,ze je to tazke dostat,mam sa dohodnut s obvodnym a zamestnavatelom,ze ked mi bude takto zle znovu,tak nech mi davaju zakazdym 3 dni neplatene nech mi ta bolest ustupi,ze to mam prespat so myslelaze uz ich niekam polem 🙄

tarinka333
8. okt 2009

lubi, s rizikovym nema obvodak ani zamestnavatel nic spolocne. rizikove predpisuje gynekolog a ked ho poprosis, ze je to pre teba neunosne, mal by vypisat... moja kamoska stratila pracu a poprosila o rizikove, lekar jej vypisal, aj ked mu potom dala dakovnu tisickorunu, ale aspon bola na rizikovom a nie na neplatenom volne!!!
Drz sa moja, nech sa rychlo vyliecis, drzim prsteky, hlavne, ze male je zdravucke a veselucke v brusku 😀

lubi44
8. okt 2009

tarinka333,no ja som sa o tom rozpravala aj s gynekologom,ale ten mi tak isto povedal,ze to sa neda len tak lahko,vies problem je v tom,zeja som v anglicku,ja vie,ze doma by nebol problem,lenze tu v anglicku je problem aj to aby ta obvodak videl,takze asi tak
no to jedine,ze dieta je poriadku,ma povzbudzuje

stanusa
8. okt 2009

ahojte tehulky 🙂

lubi a nieco ako pn tam neexistuje, ak mas zdravotne problemy tak aspon nacas ta mozu nechat doma. 😒

minka21
8. okt 2009

cawte tehuleee🙂 kde ste vsetky?inokedy sa tu clovek nemoze docitat a dnes to tu nejak flakate!!! 😉 inak,ja stale premyslam nad tym ako to male donesieme domov z porodnice,,,ako sa to nosi?urcite pojdeme autom,v com sa to tak nosieva?

nika12
8. okt 2009

lubii44 IP. 😉

lubi44
8. okt 2009

stanusa,no tu pn som mala za 6 tyzdnou uz 3xlenze ked som sa vratila do roboty,tak sa mi to znovu vratilo

minka21,baby sa nosieva v autosedacke,no budem musiet aj ja kupit 😀

minka21
8. okt 2009

no ja len ze ci v ten prvy den nepotrebuje nieco viac🙂 este stastie ze budeeme mat primu,to je aj vanicka aj autosedacka,ale aj vo vajicku by sa to mohlo sak?mne sa to paci ked to maju v tych fusacikoch alebo overalikoch aspon co som videla tu kockam na koniku,

lubi44
8. okt 2009

no aj mne sa to strasne paci,uz sa neviem dockat,kedy budem taketo vecicky nakupovat
bambule pojdem si ja lahnut,prisny prikaz od manzelika 😀 ,musim lezkat,no on ma nocnu takze on buva a ma rad ked si pri nom zdriemnem 😀 ,takze papik,ale kby nahodou nemozem zaspa,tak zleziem do obyvky a uz budem na forum 😀 ,zatial papik

stanusa
8. okt 2009

ja planujem v zavinovacke a potom ho dame do vanicky od kocika, aby bolo vo vodorovnej polohe
juj nech uz to je 😀

fruchtbar
8. okt 2009

ahojte babulky,vy pisete,ako sa vam babätko v brusku pekne hybalo a to moje nie......len tam tak odocivalo.....mam si robit starosti? Asi nie,ale predsa?

stanusa
8. okt 2009

ahoj,nerob si starosti, bude to kludas 😎

ninuska8
8. okt 2009

Ahoj dievky, dlho som neprispela...no mame sa fajn dnes som bola na poradni babo ma 55mm, NT 1,2 takze vsetko ok aj sa trochu natrasovalo ale akrobat z neho asi nebude🙂

trosku sme si aj v nemocnici polezali, mala som hematom taky mensi a spinila som, nastastie sa to ustalilo ale musim sa setrit tak len vylihujem, uz mi aj nevolnosti prechadzaju,

pokorne sa pridavam do tabulky Meno: Veronika, muz-Martin, cakame okolo 23.4.2010 neviem presne stale sa to meni, dnes mi povedal ze uz 21.4. tak si vyberte🙂

drzim vsetkym paluchyyy

stacynka
8. okt 2009

ahojte baby, odvcera som sa sem nedostala.
Takze hlasim spravy z poradne babo ma 4,45cm, som 11+3
strasne sa tam hmyrilo, este aj sestricka sa cudovala ze co to tam robi s tymi nohami
takze ocakavam dalsie take zive a neunavitelne dieta ako timko ale hlavne ze bude zdrave
NT mam 1,5
schudla som 3,5 kila co sa jej moc nepozdavalo, ale ze ak nevracam, no ale do buducej poradne uz by som mala pribrat...

pipimiska
8. okt 2009

ahojte 🙂

ninuska,aky velky si mala hematom?aa aky je teraz?a kazali ti len lezat?
pytam sa,lebo ja som tiez lezala v nemocnici v siedmom tyzdni,mala som 1cm hematom,potom sa zmensil na 0,5cm,ale teraz ked som bola v 12.tyzdni na ultrazvuk tak sa mi zase zvatsil na 1,3cm.od osmeho tyzdna som pritom skoro len lezala,sem tam mala prechadzka..kazali mi dalej len lezat 😖
tebe co povedali?

idem si vas ostatne docitat 😉

stacynka,gratulujem k vysledkom 😵

lucinka1104
8. okt 2009

Ahojky po dlhom dobe som tu , malý mi dávazaberať som hotová, momentálne aj veľmi chorá najhoršie je na tom hrdlo nakazila som už aj synčeka a manžela tak paráda.....

zajtra s i budem volať o vysledky z etj toxoplazmozy tak sa modlím ,aby boli dobré...iank stále berem čípky na tie ecoly....
po brušku ani stopy stále som - 2 kg už mi býva lepšie ,ale stále zvraciam začínam si myslieť že to je chlapček.

stacy , ninuš gratulujem k výsledkom

ninuska8
8. okt 2009

ahoj pipi, no ja som ho mala v 11tt, zacala som spinit a hned som utekala na pohotovost lebo mam uz za sebou neprijemne skusenosti, babenko bolo ok. len kdesi pri placente zbadali tiez 1cm hematom, tak si ma tam nechali a pichali injekcie na zastavenie krvacania, polepsilo sa mi hned na druhy den, o pat dne ma vzali na uvz. no a ni tam uz nevideli...tak neviem, dnes mi doky na poradni tiez nic nepovedal, ze tam nieco vidi, ale beriem stale Ascorutin, ten je na posilnenie cievok, lebo hematom sa ti vlastne vytvori ked praskne cievka a to sa v maternici stava kedze tam vsetko tak intenzivne pracuje, ale to uz asi vies🙂 a este Duphaston beriem

co sa tyka lezania tak sa snazim co najviac hoci ma uz mama vyhana na prechadzky, aj v nemocnici mi kazali viac pochodit ked uz som nespinila, ci sa nieco neukaze, takze si myslim, ze male prechadzky nam len prospeju, ja sa aj krutim okolo varenia sem tam, no ale snazim sa co najmenej chodit po schodoch tak asi tak...

drzim palce nech hematom mizne a krvacas? neboj bude dobre, cim je babao vacsie tym je to lepsie a ked to vybojovalo v tom 7tt kedy bol hematom vacsi jak ono samo tak teraz to bude len dobre🙂 drz sa🙂

civavava
autor
8. okt 2009

ahooj tehule 😀

fuu to bol den, teraz som len dosla domov, mala som 2 jazykove kurzy 😝
stacynka, gratulujem k vysledkom, aj my sme mali rovnake NT

😉
lucka, skore uzdravenie, nech ta ta nadcha prejde cim skor

ninus, pipi, nech sa hematom vstrebe cim skor

lubi, aj tebe drzkam palceky aby si cim skor vyzdravela, radsej nechod do prace vobec a lezkaj a oddychuj...

fruchtbar, nevadi, ze sa ti babanko nehybalo, nie vzdy musi byt aktivne, mozno prave spinkalo ked si bola na UTZ - inak krasna foto je v tvojom albume 🙂 lekar by ti urcite povedal, ak by nieco nebolo OK.

idem sa ja okupat a zalahnut, bo som zjedla sendvic a akosi mi nesadol

😒

dobru nocku, pa zajtra

lubi44
8. okt 2009

ahojte babule,no ja som sa zobudila asi pred hodkou,som zvedava,o budem robit v noci,bolesti ustupuju,asi zacnem svicit chrbat a panvu na fitlopte 😀
vsetkym babenkam gratulujem k vysledkom a ty civava bezkaj rychlo do postielky a oddychuj po narocnom dni
vsetkym vam prajem dobru nocku,kt.sa chstate do postielok,ja pojdem nieco ocitat,to by ma malo unavit trosku a potom snad zaspim 🙂

ked tak zajtra papik 🙂

lubiku
9. okt 2009

Dobre ranko 🙂
Pamatate si ma este? 😲
Poctivo vas vzdy docitam, no nemam cas reagovat. Tak aspon dnes. Sme v poriadku, babo rastie a brucho tiez, som uz ako riadna tehotna, nevolnosti ustupili uplne a chuti jest+2kg 😠 😀

Som rada, ze sa tak drzite a babetka su v poriadku. tie co mate lezkat vela trpezlivosti a nebojkajte utecie to a babo za to stoji (ja mam od 4meiaca odlezanu prvu dcerku). A tie co pracujete (civavava, tantama a pod. )trocha odychujte 😕
lubi tebe prajem nech tie zahadne bolesti rychlo vymiznu, mala by si byt asi na PN 😠 .
Tak sa majte, ja sa zasa ozvem, pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre