Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
19. okt 2009

kika, presne tak 🙂

martina05
19. okt 2009

Ahojte... no vy ste sa teda od piatku pekne rozpísali... Ja nestíham, lebo momentálne máme toho veľa so stavbou.. v stredu montujú okná, vyberáme kúpeľne.. no neviem čo skôr...
Zle mi už neýva, dnes idem 1x na cvičenie pre tehotné...Už sa teším som zvedavá čo to tam bude..
Minulý týždeň ma dorazila jedna kolegyňa slovami "také brucho mám aj ja keď sa lepšie najem" odvtedy sa sledujem a stresujem či sa mi fakt to bruško nezmenšuje... Už mi asi zašibáva...

Cheer, na svokru kašli... ja viem že je to ťažké a niekedy sa to nedá. Možno nemám právo sa až tak k tomu vyjadrovať, lebo svokru nemám /MM zomrela mamina keď mal 10r./ ale so svokrom som si najmä pred svadbou užila svoje a teraz si žijeme každý svoj život a pomaly sa to ukľudňuje...
Mysli hlavne na bábo a uvedom si že matka je matka /nech už je akákoľvek/ a s manželom asi len ťažko pohneš, pochybujem, že si prizná jej chyby. Takže jediným riešením je podľa mňa jasne si stanoviť pravidlá, ktoré by ste ty a m dodržiavali a takto to nejako predýchať. Inak najlepšie by bolo asi čím skôr aby sa to po narodení mimi nezhoršilo a to ti prospievať nebude... Dúfam, že som sa správne vyjadrila...V každom prípade DRŽÍM PALCE

cheerlady
19. okt 2009

no ja sa tiez uz len na to spolieham,ze to bude ine,ked sa male narodi,aj ked viem,ze dieta sa nema brat ako zachrana,ale ked s nim to inak asi nepojde 😒 no len tieto vianoce budeme este dvaja,ale ja som si povedala,ze z domu ma nikto nedostane aj keby som tam mala zostat sama-len preto,aby som si skontrolovala,ze sa sama nepozve 😠 dakujem babule,mne sa vzdy trochu ulavi,ked to v sebe nedusim,aj ked mi staci,ked si na to len spomeniem a uz sa mi zase zdviha tlak 🙄 kika dame si zavazok,ze sa z domu ani jedna nepohneme 😀

martina05
19. okt 2009

Civav krásne izbičky máte vybraté...ten favorit č.1 sa mi najviac pozdáva. niečo podobné by som chcela ale až od domu.... Do bytu by som to nenatrepala...
KOčík už máš vybratý???
A držím päste na tripple- neboj bude to v najlepšom poriadku ....

cheerlady
19. okt 2009

mati tak ja mam pravidla jasne - nebude jej davat ziadne peniaze,ked mu zacne hrat na city,ze nema a pravidlo c.2 - NEBUDE mat kluce od naseho domu!!! 😠 aj ked to s tymi peniazmi nemam ako okontrolovat,lebo on ma peniaze aj mimo uctu a to je proste neskontrolovatelne 😒 dakujem 😉

kika29
19. okt 2009

cheerlady ok tak záväzok sedíme na Vianoce doma 😀 😀 😀

civavava
autor
19. okt 2009

martinka,dakujeem, aj to asi bude ta 1ka 🙂)
juj bodaj by si mala pravdi s tripple 😕
kocik mame tiez - kupujeme tunak od babenky z konika - Jane Slalom Pro Strata. ale az po vysledkoch tripple a morfologickom utz 🙂)

kde staviate? drzim palceky, aj my sme stavali v BA pred 3 rokmi a NIKDY viac uz stavat nechceme 🙂) dufam, ze robsoi ficia a je vsetko OK.

cheerlady, nestresuj sa, chudak mimi v brusku 😒

cheerlady
19. okt 2009

kika dohodnute 😀 😀 😀
civavka ja viem,ze to nerobi dobre a stve ma,ze si to mm neuvedomuje ☹

tantama
19. okt 2009

no ja som aká rada že mm stojí čo sa týka svojej rodiny pri mne... aj minulé Vianoce svokra že nech prídeme k nim... a on že nie my máme svoje a vy si majte svoje... boli sme tam na druhý den a svokra povedala že nevedela čo nám kúpiť ak nekúpila nič..... 😕

kika29
19. okt 2009

baby a čo si dáte na prípitok na vianoce a sylvester? mžme si vbec niečo dať? už ste o tom rozmýšľali? ha ja už sviatkujem 😀

tantama
19. okt 2009

kika my si so synom dáme detské šampanské 😀 😀 😀

kika29
19. okt 2009

tantama no vidíš toto ma vôbec nenapadlo dobrý nápad asi aj ja si dám s malou. 😀

cheerlady
19. okt 2009

kika podla mna ked si dame 1poharik sladkeho hubertu de luxe - to zboznujem 😀 tak sa nic nestane.ved niektori odbornici hovoria,ze aj 2dcl vinka neuskodia-samozrejme raz za cas 😀

kika29
19. okt 2009

mne doktorka pri prvom tehu dovolila si dať 1dc červené vínko večer lebo som bola dosť chudokrvná. dakedy som pocuckávala pri telke. a malá je zdravučká 😉 ale teraz neviem dať si alebo nedať 😀

tantama
19. okt 2009

kika mne dr dovolil príležitostne si dať pohárik... ale len vínko šampus alebo nejaký likér ale nie tvrdý alkohol..... ale to tiež len fakt raz za čas....isto sa malinkému z jedného pohárika sem tam nič nestane....ja som za celé toto tehu asi 2 dcl vínka červeného vypila..

kika29
19. okt 2009

ja som raz bola na návšteve u tehotnej kamošky a tá ma ponúkla s čajom a štampelíkom koňaku v ňom. he ale ani ho nebolo cítiť lebo hrnček bol obrovský 😀 ale čajík chutil 😀 😀 😀 tak sme sa zasmiali že dve tehulky keby nás tak niekto videl 😀 hlavne naši mm 😉

kika29
19. okt 2009

no baby tak sa lúčim žiaľ musím ísť do práce. tak prajem pekný deň. 😉

cheerlady
19. okt 2009

aj tebe kika 🙂 pa pa

klongova
19. okt 2009

ja mám podobný problém moji rodičia chcú aby sme chodili na štedrý večer ku nim. Minulý rok sa presťahoval brat zo žiliny do LM a vtedy to aj začalo. Minulé vianoce sme boli nútený ísť všetci ku našim a tento rok to chcú zopakovať. No ja s mm sme zásadne proti tomu. Na štedrý deň by mal byť každý doma a nie chodiť kade tade po návštevách. Minule sme mali štedrý deň až 26.12. no niečo hrozné. Pritom som mala všteko pripravené ale aj tak zbytočne. Keď si niekto zaumieni že to tak bude tak si nmyslí že to tak aj spravíme, lenže tento rok neustúpim.

cicimon
19. okt 2009

tak ked uz sme pri vianociach 🙂 my sme boli minuly rok u nasich, teraz musime ist ku svokre....hlavne sa obavam kostolnych tradicii a ze zas budem bez masa (ako teraz na velku noc...) a naj sa tesim, ze na velku noc nepojdeme nikde 🙂) to asi nepreziju
a buduci rok....uvidime 🙂

cheerlady
19. okt 2009

cicimon to ani do kapustnice nedava klobasku??? 😕 my sice tiez mavame file,ale vzdy k nam dojde aj ocova mama (moja babka) a ona nelubi rybu,tak vzdy jej zavidim ten rezen na tanieri 😀 mnaaaaam,ste mi narobili chutky,dala by som si taky dobry majonezovy salat a veeeeeela 😀 😀 😀

cheerlady
19. okt 2009

no inak a k tej velkej noci - aj ja som strasne rada,ze mam termin v aprili,lebo velku noc neznasam 😀

martina05
19. okt 2009

Civavka, ja špekulujem nad Jané Nomad, Gesslein Future a Bugaboo Cameleon....Ztaiľ sa neviem rozhodnúť a každý ti radí niečo iné..no na nervy..
My staviame v NR ..inak stavia nám firma a sme s ňou veľmi spokojní. Jediné čo ma mrzí, že kvôli tehle mali prestoj cca 6-7 týždňov a etraz nám vychádza, že sťahovať by sme sa mali v máji 2010...a to som dúfala, že si bábo prinesieme už do nového domčeka...

cheerlady
19. okt 2009

inak kedy presne je velka noc??? ja mam podla utz termin 12.4. 🙂

cheerlady
19. okt 2009

uz som to nasla - 4.4. je velkonocna nedela

cicimon
19. okt 2009

cheerlady - no vraj nie, este som u nich nebola na vianoce, ale obavam sa, ze bude bez klobasy - a ja zas nemam rada ryby .... boli sme u nich na velku noc a velkonocny piatok aj sobota = 2 dni bez masa a este aj jedna, co nemam rada.....som sa tesila, ked som dosla k nasim a dala som si rezen 🙂

cheerlady
19. okt 2009

cici no to si neviem predstavit kapustnicu bez klobasky 😲 tak to ti verim - a udene masko,mnam mnam mnam 😀

minka21
19. okt 2009

civavka ten favorit c1 tak taku izbičku by som brala aj ja,🙂

babule raz budeme svokry aj mi🙂tak sa tesme🙂 to zas budeme nevesty ohovarat🙂 a nevesty budu nas a takto to ide dookola cele storocia🙂

martina05
19. okt 2009

http://www.forbaby.sk/nabytok.php?id=8&product=182

Baby, znovu som obzerala Gesslein kočíky a pozrite čo som našla... nie je to úžasné... Do nášho mini bytu na prvé mesiace.... Tá farba Karamell je super..len som zvedavá na cenu ...

kiwinka
19. okt 2009

ahojte tehulkyyy 😀 vidim, ze uz riesime Vianoceee, my chceem byt s mm uz vo vlastnom byte,,teraz to zariadujeme, ponahlame, aby sme stihli pekne mat hotove kym dojde na svet nasa princezna, aby sme sa jej mohli venovat, teda ja na 100% a mm aspon na 99% 🙂
teraz je to stres pre mna, vzdy ked ma muz volno tak lietame po obchodoch kukame, zhaname, objednavame, kupujeme veci, nabytok. zariadenie,,vlastne celyy byt uplne na novo zariadit kedze to bol holobyt :D a odovzdali nam ho len 2 tt do zadu,,,, takze sa tesime, ze len nase hniezdečko,,ale aj korunky sa sypu pekne z penazenky a to est emalinká pride za nami co chvilka,,takze musime rozumne. Vsteko je mooc drahe.
aj to tehu oblečko,., v CA v Avione som si kupila, tehu gate , dva svetrikove vrchy ze 3000tis. SKK!!este ta pokladnicka m hovori ze "nezavidim Vam cenu tehu oblecenia, neviem v com by som chodila ja ako tehotna"! ... je to hrúuza.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre