Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

seuska
13. aug 2009

ha ha aj ja som sa zasmiala....tiez som z toho zmatena 🙂

boze baby ja som uz vystresovana z tej navstevy lekara...

lucinka1104
13. aug 2009

ja sa furt tak nahlim a pomedzi sa hrám so synom to za to pardoooooooooooooooon, ale už spinká 😵

lucinka1104
13. aug 2009

menej - dievča

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
seuska
13. aug 2009

babyyy idem k lekarovi drzte mi palceeeeeeeeeeeeeee....

zuzana1971
13. aug 2009

carrie ja som pocula uz vselijake povery kedy dievcatko, kedy chlapcek, napr. ked zene chuti viac slane tak chlapcek, sladke dievcatko, brusko spicate dopredu chlapcek, gulate dievcatko, ranne nevolnosti dievcatko, bez nich chlapcek, aj o tej ovulke som to pocula, ale naopak 😀 potom su vselijake cinske tabulky....mne vsade vychadza chlapcek, podla ovulky dievcatko a chcela by som dievcatko, ale beriem aj chlapceka, hlavne nech to vsetko dopadne a je to zdrave, no a pre srandu meno pre chlapceka mam iste a pre dievcatko neviem ani za svet aj ked chcem dievcatko, kedze vsetky mena co sa mi pacia mi uz vyfukli 😝

zuzana1971
13. aug 2009

seuska drzime, ozvi sa potom

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maxii
13. aug 2009

baby, tak sa tesim!!! 😅 😅

nevydrzala som a zavolala lekarke skor (mala som az zajtra) po vysledky hcg a mam 13700 😵 😵 😵 cize krasne stuplo za ten tyzden a teda tehotenstvo je prosperujuce jupiiiiii 😅 😅 😅

lucinka1104
13. aug 2009

maxii novidíš krásne nebudú to dvojičky ? 😀

maxii
13. aug 2009

lucinka nemyslim, ale ktovie 😉 myslim ze to je ok cislo, tak akurat...dufam ze coskoro sa to moje male embryjko uz ukaze aj na sone 😵

martina05
13. aug 2009

maxi SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lucinka1104
13. aug 2009

maxii a ked ysi bola na sone lebo mne v 6 +2 nie len žebolo vidno bábo,ale mu bilo aj srdiečko 😕 takže pri takomto HCG musí byť vidno čo by sa čo dialo

maxii
13. aug 2009

luci bola som vcera a videl len vacok, ale to hcg je individualne, niekomu je vidno uz pri 1000 jednotkach a niekomu az neskor, dolezite je len to, ci stupa tak ako ma....a ze neklesa hlavne.

ja som mala asi posunutu ovulku a preto vcera len vacok videla...

lucinka1104
13. aug 2009

ja som určite mala lebo ja mam 33 dnový cyklus tak som mala ovu 25.7 a dnes som teda 18 DPO a na 17 DPO som mala hcg 545 a vraj je to ok no oproti tebe je to riadne malo

jana3
13. aug 2009

Volala som Dr. a ze je na PN minimalne do konca augusta.... Ale sestricka mi povedala, ze uplne staci, ak sa ukazem v septembri...
Ale na sono planujem ist este predtym, pravdepodobne niekedy po 20. auguste

maxii
13. aug 2009

lucinka, hcg je u kazdej zeny ine, a lekarka mi vravela ze dolezity ukazovatel tam je to, ze stupa....tak musimlen verit, ze je vsetko ok 😵 😵

jana3
13. aug 2009

A dnes som to povedala mame🙂 Svokrovcom povieme asi niekedy nabuduci tyzden a ostatnym az po 12tt

kiwinka
13. aug 2009

😀 caute babulenky tehulky, ani neviem kam sa mam pridat,,pisem v marcovkach 2010, kedze termin mam 01april :P asi budem skakat z apriloviek do marcoviek,,ak mozem :D co vy nato? 🙂 cakame prve babetko a uz sa velmi tesime :D !!! 20augusta ideme na sono a sme zvedavy na akciu srdiecka a nase prve foto :D

jana3
13. aug 2009

ahoj kiwinka, aspon nas budes predom informovat, co sa deje u marcoviek, a co nas caka a neminie 🙂

kiwinka
13. aug 2009

baby a ste tu niektora ktora chodite na kramare do nemocky na gyndu??? 😀

aktakk
13. aug 2009

kiwi...aj ja som presla z marcoviek, lebo skor to vyzera na april ako marec, aj ked clovek nikdy nevie, ze?
Ides este len teraz prvy krat k doktorovi nakoniec az dalsi tyzden? Ja som uz bola, myslela som , ze uz bude aj to srdiecko, ale nebolo...ale na dalsi tyzden bude urcite 😉 .Termin mam tiez v knizke 1.aprila, taky mi dali aj do materskej knizky, tu na konikovy mam ale az 3.4., lebo mam dlhsi cyklus ako 28 dni. Ja idem tiez 20-teho uz na poradnu, dufajme, ze vsetko dobre dopadne!!!
Inak, mne u lekara vobec nebrali krv ked som bola, cize HCG vobec netusim ake som mala, iba podla testikov viem, ze stupalo, lebo sa mi behom 10dni uuuuuplne zvyraznila druha ciarka. Mne len sono mi robili a pre istotu nasadili lieky, kedze uz mam tiez jeden potrat za sebou 😒 .

zuzana1971
13. aug 2009

maxii super 🙂 , ja nemam sajnu o mojom hcg, kedze na krv idem prvykrat zajta, dufam, ze sa im konecne podari nieco zo mna vymackat 😝

vitam kiwinku 😉

jani to si dlho vydrzala nepovedat to mame, ja som to uz povedala mame, segre, zopar kamoskam a kolegom, ale len zopar

aktakk
13. aug 2009

Zuzi, a ako to vyzera dnes s Tebou? Je to uz lepsie?

zuzana1971
13. aug 2009

aktakk, ano, asi ano, robila som dnes na pc ako besna, ale v pololeze, max v sede, teraz chcem pomaly prejst kupit si nieco do obchodu, je to hned za rohom...

aktakk
13. aug 2009

Tak to je dobre, ze sa to lepsi... 😉 Dobre to dopadne, uvidis. A nic tazke si nekupuj !!!
Kocky, aj Vas tak strasne boli zaludok, ak sa nenajete, resp. ked pride hlad na Vas? Lebo ma hrooozne!

kiwinka
13. aug 2009

aktakk a si z BA, ci z inakadial? ked ides 20 na gyndu, ci nemame spolocneho lekara :D ale to by bola asi velkaaa nahoda :D
ja som bola na gynde na sono zhruba v 5-6tt ale bol vidiet vacok a nic viac, brali mi krvicku tam som mala hodnotu zhruba 2500 tak nejak,,lekar povedal ze je to priaznive, ziadne lieciky neberiem a ako sa nam dari sa dozviem vlastne teraz toho 20augusta kedy ideme na sono na srdiecko kukuk :D a snad mi aj krv znova zmera,,tehu knizku este nemam...

a dakujem Vam pekne za privitanie babulky tehulky!!! 😀

jana3
13. aug 2009

Ked sa najem je mi divne, ked ostanem hladna, je mi este horsie🙂
Ale v podstate okrem nechutenstva nemam ziadne priznaky... Podobne ako pri prvom, to som ani nezvracala.

aktakk
13. aug 2009

Jani...ja som na tom podobne..Sem tam ma napne na prazdno a uz som aj 2krat grckala, ale to je vsetko. Ten zaludok je ale neposlusny, tak ako si aj ty pisala...
Veru nie som z Ba, ale pracovne tam chodievam 🙂))). Ale srdiecka budeme kukat mozno naraz 😉 .Som z trencianskeho kraja. A ozaj, ako bolo na dovolenke? Oddychnuta?
Som zvedava ako seuska dnes dopadne.

zuzana1971
13. aug 2009

aktakk, nreboj tie 2 grahamove rozky, brokolicovu natierku a 1 jablko som zvladla odniest 😀 , kvoli tomu som sa tam tusim ani nemusela trepat 😝 , no ani na to nemam chut, tiez trpim nechutenstvom, pritom som myslela, ze budem papat ako diva, ale ved to mozno este pride 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre