Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

myly
18. nov 2009

ahojte, maminy!!!!! 🙂 uz konecne viem co budem mat DIEVCATKO 😀 😀 ...som takaaaaaaaaaaaa stastnaaaaaaaaaaaaa aj ked to este neni na 100%

stanusa
18. nov 2009

myly blahozelam k babulke 🙂 ...na 100 % sa to asi dozvieme az v den D 😀

myly
18. nov 2009

Dakujem, no tak to hej 🙂 ...teraz musim porozmyslat nad menom heh 🙂 a ty uz vies co budes mat?

stanusa
18. nov 2009

kukni do profilu...ze vraj na 100%

minius
18. nov 2009

myly gratulujem k dievcatku a silvia tebe k chlapcekovi 😉

michalag
18. nov 2009

myly, gratulujeeeem k dievcatku 😵

dejna3
18. nov 2009

ahojte,
tak som sa dnes aj ja objednala na 3D, ale až 20.12. lebo mm, skôr nemá voľno, čiže budeme mať napokon asi aj my vianočné prekvapko 😉

minius
18. nov 2009

babenky my co vieme pohlavie necitite sa tak akoby ste rozbalili vianocny darcek velmi prskoro?
My sa velmi tesime ale to nevedenie bolo take .... zaujimavejsie 🙂

blondy12
18. nov 2009

ahojte babenky,ste tu toho napisali, dnes som mala narocny den 😠 , ale konecne doma a oddychujem

blondy12
18. nov 2009

inac gratulujem ku dievcatku ako aj ku chlapcekovi 😀 , ako Vam zavidim, ze uz viete

minius
18. nov 2009

blondy co citis ty ze to bude?

moni
18. nov 2009

ahoj aprilovky,
ja sa pridavam k blondy a tiez zavidim ze uz viete 😀
my musime cakat do 8.12. a snad sa nad nami krpec zlutuje a ukaze sa

minius
18. nov 2009

moni ono to uleti .... a ani sa nenazdas a uz bude 8. 😉
Len aby nozky neprkrizilo 😀

blondy12
18. nov 2009

minius ja by som chcela dievcatko,aj mi to od zaciatku skoro kazdy hovoril, ale mala som 5 snov a v tych bol chlapcek, no ale aj tak mam take tusenie, ze to bude dievcatko, taky nejaky vnutorny pocit, hoci aj ked to bude chlapcek budeme ho velmi lubit, ja sa najskor dozviem az 21.12 (hovorila som doktorovi, ze dufam, ze mi da darcek na vianoce 😀 ) teraz v pondelok nechcel povedat, som bola na tripple testy tak snad vyjdu v poriadku, teraz cakam aby mi doktor nezavolal, lebo to bude znamenat, ze su ok

minius
18. nov 2009

No tak dufam ze ti Doki nezavola!!! Nech vam to vsetko dobrucko dopadne! 😉

moni
18. nov 2009

minius, ved toho sa prave bojim, mm sa vyhraza ze bude tolko stuchat do brucha az si to rozmysli a ukaze ze je chlapcek 🙂
ja mam tiez tusaka na dievcatko, ale vraj mame 85% sancu na XY, takze asi mi to nevyjde

minius
18. nov 2009

ja som mala tusaka na chlapceka a vyslo nam to presne tak, tak maminka to asi citi najlepsie!
Inak mne poradili aby som si dala trosku coly a trosku to pomohlo, nozky roztiahlo 😀

blondy12
18. nov 2009

moni a ako to vies ze mate 85%sancu, kto vam to povedal?

minius dakujem, no dufam, ze nezavola, aka ironia 😀, ale tak snad nebude, a vy uz dlho viete, ze budete mat chlapceka?inac gratulujem sa tesite vsak? moj mm by chcel chlapceka, ale zo zaciatku nasho vztahu chcel dievcatko, tak sa bude tesit aj chlapcekovi aj dievcatku

minius
18. nov 2009

blondy mi to vieme uz presne tyzden 😵, tesime sa prevelmi hlavne ze je malicke zdravucke a vsetko vyzera ako ma byt. Moja druha polovicka tiez chcela dievcatko... ono je to asi taka otcovska vec (malu strazit)!

Tak mozno nam to vyde do paru 😀 na druhy krat!

moni
18. nov 2009

blondy, pri IUI je vraj take percento. skusala som aj ten domaci test na urcenie pohlavia z mocu, ale to tiez vyslo tak nerozhodne.
kazdopadne sa budeme tesit z hocicoho, len nech uz vieme 😵

pipimiska
18. nov 2009

jeeej vy uz skoro secky viete co budete mat?aj ja kcem 😅

ked citite pohyby tak aj v spodnej casti bruska?lebo ja tam citim nieco,ale neviemci to toto uz,ale je to prijemne,ale neviem no,je to fakt dost nizsie.hm? 😉

moni
18. nov 2009

pipi, vacsinou citim uuuplne dole. hlavne ked sedim, ked lezim na chrbte tak sa viac hmyri a aj k pupku sa dostane 😵

minius
18. nov 2009

Blondy ake mate peknukne mena vybrate! Mne sa tiiez velmi paci Samko ale koli priezvisku to nemozme dat ... Ked sa vratime na SK tak by ho tam asi potom sikanovali...

minius
18. nov 2009

Pipi aj ja ked stojim tak tiez nizsie ale ked sedim tak uz aj okolo pupku 😉

pipimiska
18. nov 2009

moni takze moze byt ze aj ja uz citim pohyby 😅

pipimiska
18. nov 2009

minius,tak ja aj ked sedim aj ked lezim,ale len od vcera tak castejsie citim,ale len dole 😉 len furt si este niesom ista 😅

pipimiska
18. nov 2009

baby a dali ste si napr bryndzu?

moni
18. nov 2009

na zaciatku si asi nikto nie je isty 🙂 ja som neverila ze citim pohyby tak skoro, ale je to ono 😵
pipi, ak je pasterizovana tak ja by som si dala...a veru si aj cez vikend dam. podarilo sa mi konecne na internete objednat takze sa tych halusiek dozeriem!

pipimiska
18. nov 2009

moni,kde si zohnala PASTERIZOVANU???????? 😲 ... 😵 😵 😵 aj ja kceeeem jest halusky

blondy12
18. nov 2009

moni prosim a co to znamena IUI? 😨
baby ja nejako velmi nesledujem co jem, jem v podstate vsetko, ale zas sa neprezieram, takze trosicka toho a tamtoho snad neuskodi, ked mam chut dam si rybku, aj rizoto, aj sampionovu omacku napr.ktoru milujem, atd...akurat malo mlieka a jogurtov jem, tak to by som asi mala

aj Vam sa spusat krv z dasien, mne pri cisteni zubov dost, no ale vraj to je normalne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre