Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzkabar1983
20. nov 2009

Michala dakujem.

michalag
20. nov 2009

zuzka prosim 🙂

martina05
20. nov 2009

No vidím, že ste sa tu "rozkočíkovali"... U nás zatiaľ vedie Gesslein F6 Loop

http://www.forbaby.sk/images/products/gesslein/...

Letím na tú prípravu ... takže všetkým kráásny víkend a veselú brušká ....

katka444
20. nov 2009

michala vdaka. mozno pojdem bud. tyzden spravit taku prvu okukavku. ale naplno budeme kupovat asi az po novom roku. a ak budu vychadzat lacnejsie na nete, tak mozno objedname odtial. ale urcite chcem vidiet najskor nazivo.

michalag
20. nov 2009

baby a ake velkosti idete kupovat hned na zaciatok?

civavava
autor
20. nov 2009

zuzkabar, my sme ho tu kupili v akcii za 550 EUR, takze nebolo o com...inak 830 EUR by sme ani my zan nedali, povodne sme mali z Konika na inzerat zajednany pouzivany tiez v cca rovnakej cene.

Kebyze nemame stastie na tu zlavu, tak by sme kupili pouzivany - ale urcite Jane Slalom, je to nas jediny favorit 🙂)

civavava
autor
20. nov 2009

resp. Jane Formula 🙂)

katka444
20. nov 2009

michala ja este nad vecickami nejako nerozmyslam. budem mat kopec veci od svagrinej (po 2 dievcatkach) a kamaratka mi tiez slubila po chlapcekovi. tak az to budem mat doma, potom uvidim, co mi chyba a podla toho budem kupovat. aj velkosti.

michalag
20. nov 2009

mne chybaju bodynka, lebo pri Samkovi som pouzivala zo zaciatku cisto len kosielky a teraz to uz nespravim, su dost neprakticke a s bodynkami ma drobcek zakryty chrbatik 🙂 , len este rozmyslam ci kupim len zopar s dlhym rukavmi viac s kratkym, kedze strasne rychlo rastu, tak neviem ... uz si to z pred 4 rokov vobec nepamatam 😝

adasik
20. nov 2009

Ahoj babule...
my sme kupili ten Concord, co Lubkamik dala link nanho..oplatilo sa...kolegyna ho ma tiez a je spokojna 😉

michalag
20. nov 2009

zatial sa s vami lucim, ideme vyuzit ze dnes ma drahy dovolenku, tak ideme nieco malemu pozriet pod stromcek a potom sa mozno zastavime na hamburger, tak zatial sa majte 🙂

silvia7
20. nov 2009

Čaute kočky 😉 ako sa máme?

akože dnes som mala extra budíček.. máme psíka - Jack Russela fenu a môj drahý tatík ju včera kŕmil kadečím a ráno o 6:22 nám v posteli grcala... som myslela, že ma vystre! inak nespáva v posteli, len keď náhodou tam ráno vyskočí, čo si nevšimnem pri 5kg psovi, ale tak.. odteraz tam ani nepáchne.. takže o pol siedmej ráno som ešte periny nemenila... 😝 všetko je raz po prvýkrát..

pozerám, že sa bavíte o kočíkoch.. no mne doniesol priateľ od jeho brata kočík po synátorovi, taký hlboký veľký.. príde mi strašne nemotorný, ale tak.. nevyhodím ho za to 😒 ja by som strašne chcela ten Bexa B3, len som čítala (neviem, či nie aj tu) od už maminiek, že tie kombinácie sa neoplatia.. tak ja neviem.. som z toho už mimo..

a aj s vecičkami som v rozpakoch, že sa nám narodí v apríli, kedy ešte zvykne aj snežiť 😝 že kupovať všetko teplejšie (ale maličké) a tak.. a potom zase kupovať na zimu všetko už väčšie .. ah jo.. babo raď 😀

vejula
20. nov 2009

Jeej silvi tak to si teda mala budíček. No to mne minule začal psík grcať pod postelou, a drahý nebol doma. No super. Nevedela somako to mam poutierať. Samozrejme aby som postel odťahovala sa už teraz necítim, tak som nakoniec matrace povyberala a tak som to poutierala. Hrozné som mala nervy do 1 ráno sa zo psími grckami naťahovať. Inač mna maličké nekope nejako silno. No že by som nemohla kvôli tomu spať to už vôbec nie. Je také kludnučke a to si doki myslí že ma musí kopať silno ked ho minule videl na sone. Asi je veľiké, ale ono sa vždy pomrví ked sa napapám, asi prísun energie, a potom je tíško až kým zas volačo dobré nehodím do úst, no a niekedy večer ked sedím v posteli a sa za neho ešte modlím, tak sa trošku pomrví, nech viem že za koho to všetko ide 😀 😀 😀 😀 😀 Ale žiadne veľké cirkusi sa v brušku zatiaľš nedejú.

civavava
autor
20. nov 2009

jeeej kocky a mne nas civaviak Tyson tiez grcal predvcerom pod stolom, na novy koberec, s takymi vysokymi vlasmi co sa FASA cisti 😠
vonku zozral macacie hovienko a evidentne mu nesadlo..si viete predstavit ten smard..som to cistila v gumenych rukaviciach, jak som sa bala toxoplazmozy...fuuuj 😠

lubkamik
20. nov 2009

Uff ja som sa vratila z obedu - dala som si tuniakovu pizzu - mnaaaam 😀 Maly dostal trosku fosforu z rybicky 😵

civavava
autor
20. nov 2009

mnaam pizza aj ja si dam ak bude v jedalni, idem papat az o 13:30 😲

ale ideme s kamosmi dnes na veceru do Indickej restiky a to sa napapkaaame aj s Renkom 🙂)))

civavava
autor
20. nov 2009

jej Lubka, dnes ma Felix meninky 😉

lubkamik
20. nov 2009

Akurat som pozerala do kalendara, hehe 😀 😀 A o tyzden Andrej tak budeme dva krat oslavovat 😵 Este sme neni rozhodnuti na pevno ktore meno vyhrava 😖

stanusa
20. nov 2009

ahojte,
tak sme boli odniest krv do Roznavy do labaku, len vcera ju poobede rychlo odniesol moj doktor do nemocnice odkial ju mali az dnes naobed viest. Rano o 9 uz boli vylsedky. 🙂
len jedno nechapem, preco ju drzal u seba od pondelka...zeby zabudol 😕
inac vysledky su v norme aj ked na spodnej hranici 🙂 🙄

katka444
20. nov 2009

tak psiky asi nemali svoje dni 😀

stanusa, ja tiez beriem lieky na SZ. uz som brala aj pred tehu. ty si kvoli tomu PN? a uz ti aj dali lieky?

stanusa
20. nov 2009

katka este som nebola u endokrinologa, predtym som nemala problemy - teda neviem o tom, lebo krv mi na to nevysetrovali...mam ist vo stvrtok do Kosic alebo ak ma vezme v Lucenci tak uz v pondelok.
na PN som aj kvoli tomu, aj kvoli vysokoinfekcnemu prac. prostrediu /virozy, zltacky, kiahne atd u nas v skole/

mas znizenu cinnost? dufam, ze kontroli mas ok

civavava
autor
20. nov 2009

baby tak ja som sa objednala na ockovanie proti prasacej, zamestnavatel nam to ponuka, zacinaju "pichat" od buduceho tyzdna a tehulky od 2trimestra su jedna z rizikovych skupin.. 😒
schvalil mi to aj moj gynekolog - konkretne tu vakcinu, co nam tu ponukaju.

tak budem aspon kludnejsia, lebo idem v decembri na SK a ked citam co sa deje na Ukrajine tak mam husiu kozu..

navyse tunak okolo mna uz kopec ludi kasle a smrka , deti niektorych kolegov to uz chytili v skole....a ja sa bojiim o svoje mimi ....

katka444
20. nov 2009

stanusa ja mam autoimunitne ochorenie SZ, ani neviem poriadne ci to ma cosi so zvysením alebo znizenim cinnosti. beriem lieky uz od cca 2000 roku. ako som tehu som bola uz raz na kontrolu a mam zas ist o 3 mes. v januari.

no v skole je to teraz urcite riziko. pri tychto chripkach a inych ochoreniach.
ty si kedy citila prve pohyby? a ako si to pocitovala?

vejula
20. nov 2009

No okolo mna tiež všetci kašlú a tak. No človek sa tomu nevyhne, ja som sa tak bála ked som mala pred týždňom svadbu a všetci ma bozkávali pri gratuláciach. Ale nejako som si povedala že musím dôverovať Bohu, že tam hore sa o mňa postarajú 😔 Že sama nemám šancu. No neviem čo iné môžem ešte spraviť.
Ja neviem čivavka, Na to očkovanie sa bojím ísť... Vieš ked človek všeličo počuje, jedna baba povedala a tak. Verím že ty to máš určite lepšie preštudované ako ja, a že ked ti to odporučali lekári tak je to správna voľba.

klongova
20. nov 2009

civi - ja určite na očkovanie nepôjdem hovorila som so sestričkou a aj dokim a ani jeden mi to neodporúča nie to ešte v mojom stave - hroziaca trombóza. Dokonca ani mamina nechce aby som išla tak určite nepôjdem. Na Slovensku myslím ešte ani vakcíny nie sú takže to už neriešim no keď som bola na poradni tak som musela povedať obvodného kôli tomu. Nech moju vakcínu dajú niekomu inému ja ju nechcem.

michalag
20. nov 2009

Ahojte tak my sme sa uz vratili a v meste som sa zalubila do kocika 😅 😝 😀
http://www.maderna.sk/kociky/hlboke-a-kombinova...
http://www.maderna.sk/kociky/hlboke-a-kombinova...

tantama
20. nov 2009

babule ja už chcem vianoce...... vtedy nemusím do práce..... 😀

zuzkabar1983
20. nov 2009

Civava, to ste mali super cena. Za teku ceny sa optati. Mne nukali pouzivany za 300 eur, co bola perfektna cena, ale bol komplet cely v ciernom a to ja nechcem. NIe ze by mi moc zalezalo na farbe, ale ciernu som nikdy nechcela.

Michala, ten austin je pekny, tiez sme na pozerali, ale co ma odradilo je to, ze sa neda polohovat chrbtova a nozickova cast samostatne (v sportovej casti).

Ja som si nakupila zopar veciciek uz tu v Irsku, lebo sa tou vela viac oplati, ale hlavne len pyzamka a bodynka. Ale tiez som nekupovala velmi vela, lebo ani neviem, ci sa to vynosi. vsak keby bolo treba, tak sa dokupi. 🙂

vejula
20. nov 2009

Pekučký kočík michalag, vyzerá byť aj taký pohodlný 😉
No aj ja už chcem Vianoce, sneh.... Len škoda že nebudem môcť ísť lyžovať ☹ No nevadí, to vydržím a tešim tešim ked už budem učiť lyžovať aj drobca.

lili007
20. nov 2009

Ahojte všetci kočice. Ste tu nejaké z BA? Veľmi sa poteším - možno sa v apríly stretneme vo ,,vdychárni,, 🙂))

S radosťou sa pripájam do fóra o aprílových darčekoch. My máme termín 2.4.´10 čiže pokojne môžeme mať aj veselý prvý apríl🙂))

Keďže som prvorodička, tiež mám podobné starosti s oblečením pre bábo - vôbec netuším, či je apríl studený alebo už teplý, a teda aké veci mám nakupovať, dlhé? krátke?

Aj v kočíku nemáme jasno. Ja som skôr za overené značky, ako sú Peg Perrego alebo Chicco, no manžel vraví, že môže byť hocijaký. Poradíte mi prosím Vás nejaké obchody na kočíky v BRATISLAVE či blízkom Rakúsku?

Vopred ďakujem a prajem krásny víkend🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre