Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
20. nov 2009

mne je to jasne cheerlady, uz to nechajme 🙂 nechcela som sa nikoho dotknut.
ved aj tak kazda dufame ze neochorieme pocas tehotenstva

minius
20. nov 2009

a co mate na plane na vikend? Ja NAKUPOVAT!!!! 😀 😀 😀

moni
20. nov 2009

minius, to je vzdy dobry napad 🙂 a co chces kupit?

cheerlady
20. nov 2009

minius prepac za otazku,ale na tej druhej fotke je co vidiet? 😕 nejak som na to neprisla 😅

minius
20. nov 2009

aaale ako to asi poznas ... vzdy sa nice zide, asi tento vikend kupime to Angel Care monitor system, ak vsetko nechame na poslednu chvilku tak to asi zbankrotujeme a hlavne ked je to prve ...., ja veru nemam ani po kom "dedit" tak to nam iba tych zakladnych veci treba kopec

minius
20. nov 2009

cheerlady, to sa nam maly hentak nechcel ani ukazat, darebacik od malicka 😅 , iba nostek a pusinku a rucicku na hlavicke a cez zvysok mu idu nozky 🙂

cheerlady
20. nov 2009

ahaaaa,lebo som na to dost dlho pozerala a neslo mi to do hlavy 🙂

minius
20. nov 2009

😀, to nam ten lekar len na chvililinky prepol na 3D tak mame len 2 fotky ale zadarmo a to sa ten malinky zmetok nechcel ani ukazat 😠 😉

moni
20. nov 2009

no veru dedit nemam ani ja po kom, a mas pravdu s tymi nakladmi. my to stale odkladame, nemam chut chodit po obchodoch a najradsej by som vsetko cez internet objednala. ale niektore veci treba vyskusat.
buduci tyzden tu budu velke vypredaje, tak dufam ze nieco vymaknem 😀

civavava
autor
20. nov 2009

minius, ja som tiez dlho kukala na tu druhu fotecku a ako cherie som nevedela, ze co to ukazuje vase malinke
🙂)
juj ja sa uz tesim na 3D, uz aby bol december 🙂
ten kocik je velmi pekny, co ste vybrali, aj farba 🙂

co sa tyka vybavicky, tiez zial nededime po nikom 😠 , takze musime kupovat, akurat nejake oblecko dostanem od kolegyniek 🙂 sak aspon nieco ...aj ked tie najdrahsie veci musime kupit my ...
aj ja ratam s vypredajmi, hned po Vianociach nabiehame s mm do obchodov 🙂

moni a kde v USA ste? ja som zila pol roka v NYC a mame kamosov z Texasu, pred 2 rokmi sme u nich stravili mesiac dovolenky 🙂

cheerlady
20. nov 2009

no mne sa ponukla svagrina,ze ma po malom este prebalovaci pult,matrac do postielky,stolicku na krmenie,choditko aj kopu oblecka,ze si mam vytriedit,co budem chciet a co nie,mam vyhodit,ona druhe tak skoro urcite neplanuje.vecicky budem chciet asi vacsinou nove (predsa len dnes su krajsie ako boli pred 10rokmi 😵),ale prebalovaci pult sa zide 🙂 a to som sa tiez bala,ze nemam po kom "dedit" z nasej rodiny som prva,co bude mat babatko 🙂

minius
20. nov 2009

dakujem civa aj my sa chystame na poriadny 3d az v druhej polke Decembra a tiez sa uz velmi prevelmi tesime, ono je to aj uistenie ze vsetko je OK. A tieto 2 fotky nas tiez riadne navnadili 😀, je to uplne ine ako 2d

Cheerlady tak po tom po tebe moze dedit zvysok tvojej rodinky! 😉

cheerlady
20. nov 2009

minius no asi to tak vyzera,aj ked kym sa ostatni bratranci a sesternice rozhybu,tak mozno bude aj druhe 😀 ale to uz moc predbieham! 😀

minius
20. nov 2009

my tiez uz hovorime o druhom!!! Taketo tehotenstvo ake mam doteraz by som naozaj priala kazdemu, malinky maminu riadne rozmaznava, dufam ze to pojde aj takto dalej!!! Ale mozno zmenim mienku pri tom nocnom vstavani 🤐

cheerlady
20. nov 2009

minius ja sa tiez nemozem nejak stazovat-nevolnosti sice boli,ale dalo sa to zvladnut-vracala som len 1x.akurat mam nizky tlak-ten spodny vzdy okolo 60,tak obcas mam tocaky 😝

moni
20. nov 2009

nas caka morfologicky az 8.12. a uz sa tiez neviem dockat co ukaze (ak ukaze) 😅 na 3d pojdeme asi az po novom roku....nasi rodicia dostanu oneskoreny vianocny darcek 🙂

civavava, byvame a pracujeme kusok od washingtonu, takze tiez east coast 🙂
ty si teda tiez svetobeznik, ste uz usadeni alebo budu este nejake presuny?

minius
20. nov 2009

si vysoka? bo vraj vysoke tehulky s tym maju problem, ja mam tiez vzdy okolo 110/60 a doktorka mi povedala ze kludne mozem jednu kavu za den bez vycitiek koli tlaku ale hlavne vela pit. Tabletky mi nedali ziadne tak asi v pohode 😖

moni
20. nov 2009

joj, nizky tlak trapi aj mna, tak to bolo aj pred tehu 😒 rano si sice dam kavu, ale pomoze len na chvilu.
u mna to prebieha tiez v poho, posledne dni mam sice cosi pricviknute v krizoch, ale snad to prejde.

minius
20. nov 2009

ouch, moni no nech druha polka premasiruje 😉

moni
20. nov 2009

druha polka je nejaka nechapava sa mi zda 😀
a je to voda na jeho mlyn, lebo vraj to mam zato ze mam slabe svaly, a mala som ho posluchat a viac cvicit 🙄

cheerlady
20. nov 2009

no podla mna mam normalnu vysku-172cm 😕
aj mna boleli posledne 2noci tak strasne krize,ze som sa cele noci len prehadzovala a hladala polohu, v ktorej mi bude lepsie,ale tuto poslednu noc chvalabou nic,tuk,tuk,tuk.

minius
20. nov 2009

moni: 😀

blondy12
20. nov 2009

ako sa to tu dnes zvrtlo ohladom ockovania 😨 ,

inac dnes som si chcela tehu rifle, a viete co? vsetky co som nasla tak mi boli velke a 34 nemali ☹ , este skusim zajtra ale pekne ma to stve, co mam robit????vypchat si brucho?

majca424
20. nov 2009

blondy, neboj, čoskoro si vôôôôbec nebudeš musieť vypchávať brucho, mne su tiež všetky veľké, tak ešte nosím normálne rifle, ked sadám tak si rozopnem gombík 😀 😀

blondy12
20. nov 2009

no majca ale ja sa zapnem uz iba do jednych rifli ☹

a nechcem kupovat obycajne iba na kratko

minius
20. nov 2009

a o hodne su vacsie? len ci brusko rychlo nedorastie?

blondy12
20. nov 2009

no ta latka co je na nich nasita mi bola velmi velka...to by sa mi brucho muselo velmi zvacsit, vzhladom k tomu, ze mi este ludia netipuju, ze som tehotna, tak za ne 1300 korun dat nechcem

minius
20. nov 2009

no to je riadna cena!!! A hlavne ked to potrebujeme iba na par mesiacov 😲

moni
20. nov 2009

blondy, to sme na tom podobne.
zatial som to vyriesila tak ze tu elasticku cast mam zohnutu ma polovicku, a este na to navrch nosim jeden elasticky pas. neviem ci som to napisala zrozumitelne 😒
ten elasticky pas nosim aj na normalne nohavice ktore uz nezapnem 🙂

roxi
20. nov 2009

ahojte, baby, teda vy ste toho dnes popísali, začala som čítať, ale vzdávam to, je toho veľa,

dnes som bola pre výsledky amnia - potešili ma, všetko vyzerá byť ok, tak som šťastná 😵

všimla som si, že ste rozoberali obchody v BA, ja som ich mala všetky obehané, keĎ sme čakali malú, neviem či sa niečo zmenilo, ale v tom čase bol obchod na Košickej pekne predražený, pár vecí sme tam aj pozreli, ale nakoniec kúpili inde, veľa sme toho kúpili v babymarkete - www.babymarket.sk, kedysi boli v Petržalke, no presťahovali sa, ale mali dobré ceny a kvalitné veci, či sa to nezmenilo to už neviem,

v Rakúsku sa také bábätkovské veci oplatia kúpiť aj v kiku, teda občas sa tam niečo dobré nájde, potom sme chodili do Bruck an der Leihter -neviem či som to dobre napísala, je tam také obch. centrum - tam som väčšinou kupovala v HM a CA,

a ešte čo sa výbavy týka, mne sa veľmi osvedčil kôš na plienky - sangenic

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre