Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
25. nov 2009

Ahojte kočky, tak ja dnes celý den vybavovačky 😖
No a ludka, zajtra budeme trpnuť spolu, tiež sa moc bojím, že povedia niečo zlé 😔 Ale radšej na to nemyslím a zaoberám sa inými vecami...
Lucinka, to mi je lúto, tak držím palce aby sa to tam dalo zvládnuť.... A notebook, budeš mať???? Aby si bola v spjení? Ono ešte ked je ten net tak sa dá.
Inač lubka krásne fotečky čo si tam dala nové 😉

silvia7
25. nov 2009

Lucka, mrzí ma to, snáď sa ti to tam zlepší a pustia ťa skôr domov, budeme držať palce..

civavava
autor
25. nov 2009

lucinka,to ma moc mrzi.... 😔 dufam, ze tam nebudes musiet byt tak dlho a pustia ta domov skorej...moc drzim palceky!

zuzuj, no to srdiecko kukal casto moj doki, ale aj kolegyniam, co tu rodili, vyzera, ze tu su tie vysetrenia aj pocty roznych vysetreni ako aj UTZ standard...a to chodim k obycajnemu gyn., nie k sukromnemu....

zuzana1971
25. nov 2009

ludka, silvia, to kde ste nabrali take bruska? 😵
ja neviem kde mam toho maleho schovaneho 😝

civavava
autor
25. nov 2009

silvi, jeej ake krasne brusinko, aj ja uz cheeeem 😒

silvia7
25. nov 2009

no práveže nám by stačilo aj meeenšie bruškoo.. 😠 na to, že mrňavý má 380g (možno viac o 10-20g za ten týždeň), tak som dooooosť obrovská.. preto tak pozerám na Vaše fotky babule, že aké ste útle a pekneee štíhle..

michalag
25. nov 2009

silvia, ludka, krasne bruska 😵
silvi, nic si z toho nerob, ved hlavne ze malicke sa ma oki 😉 🙂

ja uz vyzeram na .... 😅 ,

silvia7
25. nov 2009

civi - ten "oznam" v aute je úúúúžastný!! nemám slov!! brala by som 😀 i keď je pravda, že mne už volant začíína zavadzať.... 😢

civavava
autor
25. nov 2009

silvi, praveze aspon vyzeras ako tehu, ja len ako dobre nazrata ☹(((((((((

civavava
autor
25. nov 2009

ozaj babenky, tie co este necitite pohyby, boli ste uz na morfo???

silvia7
25. nov 2009

dala som do albumu kocik, ktory dúfam ze budeme kupovat po novom roku.. 😠
ja mam pocit, ze babatko oddychuje v poslednej dobe, je ho citit pomenej.. ale hlavne ked takto sedim pri pc tak ho citim..

silvia7
25. nov 2009

miška, no tak ty maš tisíckrát menšie bruško ako ja.. 😠

zuzana1971
25. nov 2009

civavka u vas tam fici nemcina? som si vsimla uz pri tvojich tehu terminoch v albume nemecke pismo a teraz tam mas aj nejake nalepky po nemecky

michalag
25. nov 2009

silvi, idem v nedelu odfotit po 2tt tak potom uvidis ze narastlo a to je fotene ked este nie som napapana, takze vecer mam brusko o 100x vacsie 😝 😀

silvia7
25. nov 2009

pozeráte správy??markizu.. keď som videla tú ženskú (pekne povedané) Tomanovú, normálne mi tlak zvýšila!!! keby konečne urobili niečo, čo pomôže ženám a rodinám rozhodnúť sa mať koopec detí a nielen kecali vkuse... ah jaj.. 😠

zuzana1971
25. nov 2009

babulky a nepojdete si dat aj profesionalne odfotit bruska? teda ja neviem ci brusko ale maleho urcite ked sa narodi, vie niekto poradit nejaku sikovnu fotografku co foti mimina v BA?

silvia7
25. nov 2009

zuzi mňa chce kamarát fotiť s bruškom v takom 7.mesiaci ... on fotí pre nejaké Piešťanské noviny rôzne akcie a tak.. ale je šikovný, no nemá štúdio, tak som zvedavá, že aká bude improvizácia 🙂 a druhý kamoš robí v Pezinku za 50eur peeeekne fotos.. ja sa teším, keď budeme mať profi fotky 😉

zuzana1971
25. nov 2009

silvi uz som pozerala na nete nasla som pekne stranky a fotky nie su ani tak drahe ako som myslela...Som pocula, ze sumy 6000 sk a tak, ale nasla som set fotosiek aj za 900 alebo 1500, to sa da dat za peknu kvalitnu pamiatku, ja chcem maleho profesionalne dat fotit raz za rok, akoze nemusi to byt 30 fotiek vzdy staci aj 3,4,5, ale nech ma pamiatku

zuzana1971
25. nov 2009

babule a take ze tehotenska predpriprava a kurzy, ci ani neviem co vsetko existuje, este mame cas na take daco?

zuzana1971
25. nov 2009

priprava na porod som myslela 😀

zuzana1971
25. nov 2009

no idem sa ja navecerat, nech neni zo mna zachvilu stihla modelka 😀
zajtra idem zubarke na druhu stranu mesta sa trepat a zas tam aspon 50 euro nechat 😖 , drzte palceky nech nezacnem zas krvacat 😠
papa

vejula
25. nov 2009

zuzi, no práve včera som bola na cvičení pre tehu a tam sa kočky o tom rozprávali... No ale to su kurzy tak sa na to treba asi popredu prihlásiť aby mali veľno... Lebo niektoré sa sťažovali, že teraz už bolo plno a najbližšie robia až v polovici januára... Ale mi máme ešte čas takže v poho, ja len že sa už treba po tom začať zhánať.. Ja teda určite chcem ísť na niečo také.

lucinka1104
25. nov 2009

myslela som jasné Lukáška ach jo dakujem

cicimon
25. nov 2009

vejula - a teda nevies, ze kedy naj zacat s cvicenim?

civavava
autor
25. nov 2009

zuzi, tunak su 3 uradne reci - francuzstina, nemcina a luxemburcina...moj gynekolog je napr. tu zijuci Nemec 🙂 no a kedze Luxembursko je malicke, je blizko aj Nemecko, Francuzsko a Belgicko...tak chodime nakupovat do roznych statov 🙂) nabytok do izbicky aj nalepky sme kupovali napr. v Nemecku - meste vzdialenom od nas cca 30 km 🙂)

ja sa fotit idem, uz mame termin na 22.12. 🙂) je to fotografka v BA, nasla som ju nahodou na nete, a nie je ani draha na BA pomery - 130 EUR za 2 hodiny fotenia, fotky dava na CD, pracuje s nimi (retus, atd), tak sa tesime 🙂

dufam, ze brusko vykukne dovtedy, idem aj s manzelom a nasimi 2 psikmi 😀 , nech je rodinka pokope 🙂

drzim palceky k zubarke!

ludka140281
25. nov 2009

vejus tak si drzme prsty...ja som na fotke v 16tt,uz si musim pridat novu,ale najprv chcem vediet ako sa mi ma babulko 😉 pribrala som zatial 6kg....

seuska
25. nov 2009

civavka my mame firmu na vstavane skrine, ale toto by sa nam stat nemohlo.... u mna je zakaznik vzdy prvorady, lebo spokojny zakaznik su traja novy 🙂

Zuzka s tym bratom to je fakt brutal, clovek si ani nepomysli, ze vlastna rodina sa takto moze zachovat...

Zuzuj za tu postielku je to dobra cena, ale odporucam ti dokupit si aj spodny suflik, je to super ulozny priestor..

Luci zvladnes to moja nejak, ak chces posli tel.c. do IP obcas ti napisem co nove aj ty nam...

Silvia7 to ty kde si zobrala take brusko????? ja mam depky ze ako som uz pribrala, ale na tvoje krasne brusko nemam to bude riadny valibuk Matko 🙂

kika29
25. nov 2009

zuzi1971 a čo ti povedala doktorka ohľadom toho srdiečka? Mňa doktor neposlal ku kardiologovi. Iba k pôrodnikovy na pôrodnicu priamo k prímarovy.

lucinka tak nech ti to v tej nemocnici rýchlo ubehne. Ja by som tam asi zdivela.

Dnes mi volala kamoška bola na 3D ultrazvuku u môjho doktora a on jej povedal že bude mať chlapčeka. Ostála v šoku lebo jej gynekolog jej povedal že bude mať dievčatko tak teraz je v rozpakoch. Ale môj doktor jej hovoril že nemal by to hovoriť ale on si je teraz na 95% istý. Ukázal jej pinďúra.

vejula
25. nov 2009

jj ludka... Ja idem až poobede, aj s manželikom...
Nom a s tou predpôrodnou prípravou, myslím že v tom januári februári by sme už mohli začať chodiť, to je len taký môj názor. No ale treba sa o to začať zhánať už teraz, lebo tak ako som hovorila to su kurzy a tehuliek je veľa abysme sa zmestili. No neviem ako v Blave, ale u nás v Žiline resp. v Čadci viem o jednom dobrom a chcela by som isť tam. Takže ked hovorili kočky že teraz je najbližší kurz v polovici januára tak tam by som sa kludne šupla. Podla mna je to akurát

vejula
25. nov 2009

Nom teraz som kukala na nete a ten kurz trvá 10 - 12 týždňov. Takže ten január je podla mna najvyšší čas...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre