Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kika29
4. dec 2009

zuzi netráp sa s bruškom. Moja kamoška je tehotná o mesiac viac ako ja a má oveľa menšie bruško ako ja. Ja ho mám akoby som hada zjedla a jej ani nevidno. Ked si dá obtiahnuté veci v tedy vidno no na mne vidno už zdialky he 😀 Aj ty si chudučká? Lebo ona pred tehotenstvom bola veľmi chudá. Ja nie mala som 56-57kg.

civavava
autor
4. dec 2009

zuzi, ani ja nemam tehu brusko este 🙂) neboj, ono vyskoci, ani sa nenazdame 🙂

kika, ja uz darceky mam kupene a aj zabalene 🙂)))) gratulujem tiez velmi k UTZ, tesim sa ze vam to aj so Zuzankou tak dobre dopadlo a mrnusi su zdravucki 😵

fruchtbar
4. dec 2009

banany obsahuju prirodny uspavaci prostriedok,melanin sa vola,napchavajte sa bananmi,okrem toho obsahuju mnozstvo magnezia a inych telu prospesnych latok....alebo za hlt pivka 😉
A este dobry sex je tiez cesta k dobremu spanku...... 😝

susanita555
4. dec 2009

no ja az taka chuducka niesom taky normal ale mam pocit,ze mi vsetko ide do bokov a v predu nic 😢

zuzana1971
4. dec 2009

ani ja nie som chuducka, myslela som si vzdy, ze ked budem tehotna tak budem mat brucho ako balon a priberiem minimalne 20 kg. Schudla som 7,5kg (hlasim, ze uz som 2 pribrala tak uz len minus 5,5 kg), brucho ziadne...no a myslela som si, ze dievcatko a je to chlapcek a ze budem robit az do porodu a lezim od 7 tt. Vsetko opacne 😝 . Ale hlavne, ze je maly zdravucky, este prezit porod ktoreho sa strasne bojim, nejde ani o tu bolest ci tlacenie, ci nastrihnutie, ale vselijake pripady v telke a v serialoch, bojim sa len aby sa malemu nic nestalo po tych 9 mesiacoch bojovania....

fruchtbar
4. dec 2009

ja tiez priberam hlavne na zadku a bokoch ,ale preco si aj to neuzit? Tomu mojmu som uz povedla,ze nech si ma len pekne pochytka,lebo po porode budem zase ako prutik,ze aspon nemusi kukat za inou,ked jeho vlastna je teraz ako vymenena,celkom ma tesi,ze som dostala take tie zvodne zenske tvary a vidim to aj sama ,ze to na chlapov posobi ako magnet....a mm mi dal za pravdu,a ako sa vravi,aj velka rit vie ocarit !
A mne by ani nevadilo,keby mi velke brusko nenarastie,lebo uz teraz pri beznych aktivitach zavadzia....

kika29
4. dec 2009

civavava tak to ti závidím že máš o jednu starosť menej 🙂 Ja ešte ani neviem čo kúpiť.
fruchtbach len chute robíš s tým sexom tým čo nemôžu alebo len s mierou 😀 Ja so spaním nemám problém z roboty prídem vyčerpaná lahnem a spím. Ale to pivko by som si dala urobila si mi chuť mňam.

fruchtbar
4. dec 2009

baby u nas tak krasne snezi,hned ma chyta melancholicka vianocna nalada....uz som aj cely dom ozdobila.....uz len vona pecenych kolacov a ohen v kozube a moze mm prist z prace!!!

zuzana1971
4. dec 2009

inak mi mame tento mesiac stretavku 21 rokov po maturite 😝 boooze ja som uz stara korytnacka 😠
skoda, ze kvoli zdravotnym problemom v tehu nemozem ist 😖 uz bola mini stretavka v lete ale to som bola zase na dovolenke v Spanielsku a teraz zase nemozem ist. Ale ze vraj tie najvacsie namyslene cice mice vyzeraju o 10 rokov starsie nez su a o 30 kilo tazsie....tak by bolo super keby som tam isla zahviezdit, taka mala pomsta haha 😀 , lebo ja som bola taka siva myska na strednej, a teraz by som tam hviezdila oproti pribratym cicam micam 😀 ....no ale nebudem kvoli hviezdeniu riskovat potrat 😝

fruchtbar
4. dec 2009

ja si z pivka sem tam uchlipnem,ja pivko lubim a tiez som pocula,ze za poharik neuskodi,co ja teda erobim,mne staci jeden hlt a som spokojna.....obsahuje vela bielkovin a inych hovadin....

A ked uz tak tym sexom provokujem,chcem sa spytat tyxh babeniek,ktore nemozu,ci by aj orgazmus uskodil? Jednoducho orgazmus bez akejkolvek namahy??? ved sa vravi,ze je to pre babetko ako masaz,ale asi sa v tom az tak dobre nevyznam! Odpustte mi

maxii
4. dec 2009

zuzi blahozelam k zdravemu maxikovmu srdiecku, to su super spravicky 😉 😅 😅 a na zle ani nemysli, vsetko dobre dopadne pri porode!!! 😵

frucht myslim ze orgazmus mimcu neskodi...co moze uskodit je ked ma niekto nizko polozenu placentu, je normalny sex, pretoze tam dojde k mechanickemu drazdeniu a moze sa zacat krvacat( ja som mala nizko placentu a lekarka nam sex uplne zakazala - teraz je uzplacenta vyssie, uz len okrajom prekryva krcok, ale stale zakaz sexu....)

kika29
4. dec 2009

fruchtbar ty kde bývaš ked sa smiem opýtať? Pošli ten sneh aj ku nám nech máme biele Vianoce. No orgazmus isto neuškodí. Ja musím opatrne sexovať kôli tomu krčku maternice čo sa mi troška začal otvárať ale potom má mužík po chlebe 😀 A pivko mám aj ja rada síce nevypijem ani pohár ale sem tam som mm odchlipovala a hlavne v lete. Teraz od kedy som tehotná som asi raz len chlipla lebo mi mm urobil chuť.

kika29
4. dec 2009

Baby teraz začínajú vianočné trhy a tam sa predáva primatorský grog aspoň u nás. Mne to celkom chutí stále sme si s mm po jednom dali a teraz uvažujem či si dať alebo nedať. Je to červené prevarené víno s rumom a citronom. Vždy po prejdení trhu sme si boli dať na zohriatie a dobre nám padlo. uškodí jeden ked si dám?

zuzana1971
4. dec 2009

maxii dakujem, az teraz som si uvedomila, ze maxik sa napadne podoba na tvoj nick 😀
a blahozelam k dievcatku Laure, vzdy som chcela malu Lauru 😝

kika29
4. dec 2009

zuzi asi aj my budeme mať Lauru 🙂 . Ja by som chcela teraz chlapčeka ale nevadí ked bude baba aj tak ju už teraz lúbime 🙂 Ešte síce doktor povedal že to vidí na dievčatko ale máme si nechať rezervu ale ja sa s bruškom rozprávam ako s dievčatkom 😅

maxii
4. dec 2009

zuzi hej ja ti teraz asi dost maxika pripominam svojim nickom 😀 😀 😀

no aj ja som vzdy chcela Lauru - je to ako splneny sen 😅 a este keby sa druhy podaril Lukasko, to by bolopresne podla planu 😀

anaja81
4. dec 2009

Ahojte babenky, vsetkym vam blahozelam k dobrym vysledkom...aj ja som bola v stredu na morfo, ale k PC som sa dostala az teraz....u nas su tiez vsetky vysledky OK, len s tymi pohybmi je to take vselijake. Doktor vravel, ze uz ich musim citit, len ja sa slabo pozorujem....tak sa musim snazit 😒
A uz aj vieme, kto vo mne byva.....velmi sme chceli posilnit skupinku dievcatiek, ale pripajame sa k silnejsej skupine apriloviek...takze to bude chlapcek so zvoncekom medzi nozickami, ako doktor vravel 🙂 len ten nas chlapcek je este vzdy bez mena, na dievcatko sme mali 3 mena a na chlapceka ani jedno....takze civavka uz to mozes napisat do tej tabulky

fruchtbar
4. dec 2009

kika-no ja byvam pri Salzburgu a mam pekny vyhlad na Alpy......

Atou otazkou o orgazme som ti chcela vyvratit tu slabu vycitku o robeni chutok na sex,ono to vlastne ide pri kazdej,ked sa chce,mm musi mat dostatok fantazie a jednoducho sa pohrat,ved mu narastlo desat prstov a dlhy jazyk a potom vlastne ani nijake nebezpecenstvo nehrozi......ono to utuzi vztah a velmi,partneri by sa mali respektovat a si doverovat a nebyt lenivy,robit jeden druheho stastnym (nematerialne)......

baby prepacte mi ak zachadzam pridaleko,uz ani nemuknem,len som chcela povedat moj nazor!

blondy12
4. dec 2009

kika, zuzka, anaja gratulujem k dobrym vysledkom a anaja takisto k chlapcekovi gratulujem 😀

juj seuska a civi to vam nezavidim, ze nemozete vobec v noci spat...mozno by ste sa mali nejako tak "znicit"a potom by to snad slo... 😅

my s malickym spime az velmi dobre,vcera sa nam podarilo zaspat miesto 8ej sme vstali o 10 😝 a dnes spanok do 11ej 😀 , ale chodime spat o polnoci...sice uz malicke citim viac aj v noci..ale zas iba tak mierne kopka...

ako kamaratka ma uzasneho chlapceka..ten normalne ked sa rano zobudi tak caka dokedy ona neotvori oci a az potom place... 😀

pekny den Vam prajem vsetky tehulky..zuzi vsak hod nejaku fotecku bruska...nech porovname 😉

vejula
4. dec 2009

čafte kočky....
Tak ja som vstala o 11... Som si pospala. Nom a včera som mala zas divné stavy, precitlivelosť a tak... Inač som písala maila svojmu dokimu čo sa týka toho Beta-karoténu. Vraj ten je bezpečný pretože na vit. A sa premení len toľko beta-karoténu koľko telo potrebuje...
Nom lenže ja som včera večer si namazala chleba s maslom no, s ramou a ešte som si potom všimla že obsahuje vit A, D... A atd no a v tej mojej chorej hlavičke sa zas zrodilo, že to už je nad rámec, že som bábu uškodila a podobné výčitky. MM mal už zo mna nervy a ja zo seba tiež. No je to ťažké, hlavne ked ja už pred tehu som bola dosť precitlivelá aj som brala také lieky, nom ale teraz samozrejme nemôžem a ešte do toho tie hormony, niekedy je to ťažké 😢

Inač frucht, sa ani nečudujem že tvoj drahý si užíva ked som videla tu tvoju foto, čo tam máš vyfotene prsa... 😀 😀 😀

kika29
4. dec 2009

fruchtbar v pohodičke píš o čom chceš 😀
vejula neboj už to máme len za pár mesiace a hormony sa ukludnia treba vydržať.

blondy12
4. dec 2009

veji prosim ta nesleduj sa tak tolko....teda nesleduj tak tolko co jes..ale jedz ked ti to chuti..babo to chce keby nechcelo neboj sa..prislo by mu zle a mas to vonku...podla mna..
tes sa, ze je vsetko ok

kika29
4. dec 2009

Práve odišiel Mikuláš zo škôlky na pekne vyzdobenom koči aj s čertom a anielmy a trpaslíkom 😀 Som jak malé decko 😀 . K nám do mesta príde v pondelok coca cola kamion chystáme sa tam pozrieť aj s malu 🙂

blondy12
4. dec 2009

juj aj ja by som chcela vidiet coca cola kamion 😀

kika29
4. dec 2009

blondy píšu v telke ked ide reklama že kedy do ktorého mesta príde možno bude aj u vás.

blondy12
4. dec 2009

no ja idem obedovat..alebo ranajkovat 😅 , to je jedno..a potom nakupit nieco na vikend..ale asi zas to bude rybicka..nejako som chut na nu dostala..

inac co tolko pisete o sexe asi to ma nejake pozitivne ucinky aj na tie nie prave sexu chtive 😀 , lebo okrem ryb este aj na ine som chut dostala 😝

blondy12
4. dec 2009

kika ja v prahe a do 20ho decembra urcite ho zmeskam ☹

ale to nic este bude a s mimcom si to uzijem, v tomto som ako male decko, Jezisko u nas este stale je, brasko nanho veri, a ked bude male tak to bude dalej pokracovat 😀 to sa mi paci lebo o to krajsie su tie vianoce

blondy12
4. dec 2009

pocuj kika a ty ziadne foto bruska nehodis??ci to co mas sfotene je terajsie???

vejula
4. dec 2009

Dakujem kočky, blondy ja viem že máš pravdu... Asi to potrebujem počuť od vác, ked viem že ste v rovnakej situácii, lebo ked mi to hovorí niekto iný tak to beriem trochu s rezervou... Inač strááášne sa mi nesce variť tak som si objednala pizzu 🙂

kika29
4. dec 2009

blondy no ja som to trocha zanedbala ale slubujem cez výken pofotím to moje bruško a hodím do albumu. To čo mám je staršie. Aj ja mám sestru o 8 rokov mladšiu no teraz je už slečna dospelá ale ked bola malá tak sme jej vravievali o Ježiškovi ona vyrástla a prišla moja dcérka a pokračujeme v tom ďalej. Je to milé deti nechať v tom ved aj my sme tak vyrastali. Moja si už dnes ráno pripravila čižmičky do okna 🙂 Aspoň ona vnáša vianočného ducha do rodiny ked ja som taká ubolená 🙂 Ona sa na všetko tak teší a je krásne sa pozerať na tie rozžiarené velké hnedé okále 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre