Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

janicka11
8. dec 2009

Ahojte kočky...Až teraz som si všimla že tu je neaké forum na detičky narodené v apríli..Tak aj ja sa pridávam k vám,ak smiem... 🙂 🙂 🙂 Už mi z tej nudy šibe na hlavu..A ešte k tomu to hnusné počasie...bééé

jana3
8. dec 2009

Vitaj🙂
To pocasie je fakt blbe....

jana3
8. dec 2009

Inak, idem na inu temu... U nas na okoli sa strasne rozmohli kiahne ☹ Zacala to malej sesternica, potom jej otec (moj brat), potom ich druhy syn a teraz to este dostala aj moja mama, ktora ich vsetkych optraovala a kiahne uz mala... No ja som este kiahne nemala, tak sa desim, co a ako, kde to chytim.
A poviem vam, ten moj brasko ich teraz riadne schytal, normalne bol skoro tyzden v nemocnici, 40ky teploty, vysypany vsade, proste hruza... Ak to aj mna chyti no neviem neviem.... Tak sa teraz vyhybam vsetkym detom, aj rodine, aj do obchodu sa bojim ist 😠
Uz to trva mesiac a pol tato izolacia a este k tomu, vyzera to tak, ze to nekonci... Lebo mama den pred vyhadzanim sa opatrovala deti druheho brata... a tie to este nemali, uvidime o dva tyzdne...

jana3
8. dec 2009

Hmmm, proste sa aj ja potrebujem vykecat... Ale hovorim si, ze to nie je take zle, ako keby som musela celu tehu prelezat doma... Takto aspon na prechadzky mozem bez obav ist 😉

roxi
8. dec 2009

ahojte baby, skúšam tak zrýchlika preletieť čo ste popísali, lebo doobeda sme boli na Mikulášovi v MC, bola som zvedavá, či mu malá aj niečo zaspieva, lebo sa zastrájala, ale zväčša pred cudzími a hlavne v inom prostredí nie je tak odvážna, ale teda zaspievala, dokonca ho aj objala a ešte aj pusu dostal 😀 , no čo by neurobila kvôli darčeku, že 😉

kamilakd - to s tým otehotnením pred menštruáciou potvrdzujem, práve preto sa mi posunul termín pôrodu zo 16.4. na 31.3., vlastne by som sa mala presťahovať do inej témy, ale keď ja som si už na vás zvykla, tak hádam ma nevyhodíte 😉 , a menzes som mala fakt kvalitný, takže som nemala ani šajnu, že som tehu, dosť ma to potom šokovalo, vraj je to veľmi zriedkavé, ale stáva sa, minule som to aj čítala v nejakom časopise, bolo to tam vysvetlené, že niektoré ženy ovulujú, keď príliš intenzívne prežívajú styk - podľa toho sme si to moc užívali a asi aj ten orgazmus stál za to 😀 , len je divné, že sa na to neviem až tak dobre rozpamätať 😅

roxi
8. dec 2009

a baby mandarínky vraj nie sú práve najzdravjšie ovocie, aspoň mm to do mňa stále hučí, keď vidí ako sa nimi teraz ustavične napchávam - viažú vraj ťažké kovy, či čo, aj som si vravela, že ich troška obmedzím, ale nedá mi to, denne zjem aj 6

sorry - píšem tak od veci, ale reagujem na to čo spätne čítam

roxi
8. dec 2009

jani - tak to ti teda nezávidím, ja som našťastie kiahne mala, ale viem, že aj v ba pred pár týždňami kolovali, ešte som si vravela, že by bolo super, keby ich malá dostala, aspoň by to už bolo za nami

cheerlady
8. dec 2009

ahojte babule,teraz som sa vazila a s hrozou som zistila,ze tie 2kg,co som pribrala od poslednej poradne som teraz cez chorobu aj schudla! 😲 😔 dufam,ze to mimi nejak neublizilo,co myslite? 😔 ved teraz som vlastne stale od zaciatku iba +2kg... dnes mam poradnu,tak sa bojim,co mi na to povie,za za posledny mesiac som nic nepribrala... ☹ ale ja uz som pribrala,len tym,ze som teraz malo jedla,tak to islo dole 😒

kamilakd
8. dec 2009

ahojte babule no krasne inak ja som kiahne este nemala krasne ze? tak si musim davat pozor u nas na okoli vsak nie su tak zatial ok...

cherlady neboj vsetko bude v poho ved kazde tehotenstvo je ine niekto priberie malicko napr ako zuzka niekto viac a niekomu sa to pomaly pohybuje a tie ktore priberaju viac je to viac menej zadrziavana voda v tele ako daky tuk...mne brusko vyskocilo koncom 2mesiaca ale to preto ze som bola drevena teraz sa gulatim aj hore aj dole aj na brusku 😀

tamtama krasne vecicky,dufam ze uz si kludna a nic si nerob z toho sona,ja idem na sono v piatok tak som zvedava co zadru mne...roxi neopustaj nas 🙂 inak ja si myslim ze som otehotnela dako po MS lebo 20.8. na sone nebolo nic vidiet a keby sa to stalo vtedy bola by uz nejaka aspon bodka do papierov mi napisal ze 3-4 a tehotentvo napriek pozitivnemu testu nepotvrdil a 1.9 som bola v 5tt..

inak myslim ze stanka chcela recept na perniky idem ho sem hodit

tantama
8. dec 2009

ahoj kami jasné ukludnila.... a malá kopká ako drak tak som si istá že jej nič nechýba.....a daj recept aj ja sa chystám piecť...... 😀
a čo sa týta môjho otehotnenia ja som mala MS v takom rozpätí ako pravidelný odchod autobusu Bratislava Tokio-.... 30-50dní ale myslím že som otehotnela 2tt neskôr ako by bola ovulka tak to u možno tie malej 2tt....🙂)

cheerlady
8. dec 2009

kiwi ja som tuuuu len som bola chora,teda vlastne este som,ale chvalabohu uz len kasel a nadcha,snad to rychlo prejde,ale do vianoc sa uz do robotx nechystam-chytit tam zas nejaku pliagu 😠 a STALE NEVIEME ale v pondelok 3D,tak to uz hadam zistime! 😀

inak vcera vecer som pocuvala expres a mozete tam dat nieco odkazat blizkej osobe a oni jej zavolaju a zaspievaju jak ti mikulasi v tej reklame,no a vcera tam dal jeden odkaz pre lubku,ze jej dakuje za maleho felinka,co ma v brusku!a potom sa jej moderator pytal,ze kedy sa ma narodit a ona,ze na zaciatku aprila!!!tak ma napadlo,ci to nebola od nas LUBKAMIK!!!!!! 😀 ved oni maju vybraneho asi Felixa 😀

kamilakd
8. dec 2009

medovnicky

1kg hladkej muky T-650,300g medu,400Gpraskoveho cukru,150g palmarinu,5vajec,2.5 lyzicky sody bicarbony,2.5 lyzicky medovnikoveho korenia 2pl rumu.

-preosiatu muku,koreniny a sodu bicar.premiesame vo velkej nadobe
-na miernom ohni rozpustime tuk(palmarin) pridame med a cukor miesame kym sa suroviny spoja
-vyslahame vajicka(zltko aj bielko) pridame rum a spojime s ciastocne vychladenou zmesou
-vylejeme do muky a miesame cesto slahacom
-cesto dame do misy a zakryjeme sackom alebo foliou v strede urobime jamku aby cesto mohlo kysnut a nechame odpocivat na chladnom tmavom mieste asi 3-7dni
-pecieme asi 3minuty a potom dopekame pri nizsej teplote a po upeceni potrieme rozslahanym bielkom
-perniky su uz po upeceni make 🙂 DOBRU CHUT

cheerlady
8. dec 2009

kami ja dufam,ze to bude v poriadku,ja som sa aj nutila jest,aby babatko malo co potrebuje,ale vacsinou to skoncilo pri mandarinkach,pomarancoch,bananoch a caji 😖

kamilakd
8. dec 2009

cheerlady neboj bude to vsetko ok...hlavne ziadne nutenie sa do jedla sku vyzivy kase krupicove vela ovocia a zeleniny a v lekarni skus vitaminy nariklad calibrum mami,z vahy si nic nerob ono sa to este suchne s tou vahou a ked uz papas tak pekne ranajky olovrant obed desiata vecera a pekne pravidelne a nezabudaj aj na spenat brokolicu 😉

kamilakd
8. dec 2009

len pekne papaj vsetko na co mas chut

dejna3
8. dec 2009

ahojte,
vy sem takto zverejňujete recepty, mňááám, a teraz čo mám robiť, keď ste mu chute narobili? 😀 😀 😀

mne sa urobila horúčka na perách a som z toho riadne nervózna, štípe, svrbí 😖 a najhoršie, že sa ani s malou nemôžem muckať ☹

kamilakd
8. dec 2009

dejni to babule chcely recept na make pernicky..ja som minuly rok robila a nezmakli ani po novom roku tak sme chodili krmit rabky a labude

dejna3
8. dec 2009

😀 😀 😀

tantama
8. dec 2009

kami to ti nezmäkli tieto???? ja som vždy do sáčika s medovníčkami pridala 2 rozkrojené jablká a zmäkli za pár dní 😉

kamilakd
8. dec 2009

tamtama nie tieto sa uz nedavaju do skatule tieto mozes po vychladeni papat

kamilakd
8. dec 2009

inak ja uz mam doma taku vianocnu atmosku ja mam rada vonu skorice jablka a pomarancov a pustila som si film z 1980 teho cindy poznate? je to taka novodoba popoluska 🙂

tantama
8. dec 2009

kami tá zmes má byť asi aká teplá resp. studená??

kamilakd
8. dec 2009

studena aby sa to pekne pospajalo

oliinka
8. dec 2009

ahojte tak prišla som z poradne teda z kontroly pretoýe minulý týžden to nebolo moc dobre,placenta je vyššie,takže je to ok.som velmi,velmi rada a hlásim dievčatko. 😀 😀 😀 😀 takže by sme mali mať doma párik,taká som rada. 🙂

kamilakd
8. dec 2009

olinka super gratulujem ku dievcatku,,,a aj k vysledkom ze si ok...

zuzuj
8. dec 2009

ahojte babenky takže ak ste niektora chcela vidiet tie vecičky od kristiny11 mam ich v albume, je to postielka, sada do nej a marac ale ho nevidno, lebo je na nom plachta.. 😉 postielka sa ale bude meniť , už sme jej ju vratili chceme bielu ale ta sa musi objednat 🙂
Oliinke gratulujem k dievčatku, aj ja už čakam na 13 čo povedia a som hladna ako vlk , idem si ja uvariť zemiakovu polievočku na kyslo s hribami 😀

civavava
autor
8. dec 2009

kocky, objednala som krpcovi nosic - kolegyna mi odporucila Manducu, je to vraj najlepsi nosic - ergonomicky- najma pre chlapcekov, lebo netlaci im na genitalie.
cena je rovnaka v EU viac menej, 100 EUR, tak som to objednala v BA a pojdem si to vyzdvihnut osobne 🙂)

tento som si objednala:

http://www.eskrina.sk/1650-nosic-manduca-lucky-...

oliinka
8. dec 2009

dakujeme 🙂

tantama
8. dec 2009

oli gratulujem k dievčatku aj k výsledkom.... civavka aj my sme dostali od známych nosič a tiež stál okolo 100€ ale značku neviem🙂) ale my bývame na treťom bez výťahu a stále chodím autom a kočík sa mi nebu chcieť stále rozkladať a skladať.....len dúfam že tam Grétka bude chcieť byť🙂

kamilakd
8. dec 2009

civi ahoooj a ten nosic je v pohode pre nase mimi???aj ja nad tym uvazujem ale neviem nazor.ja myslim ze je to pohode aspon nebudeme mat vytahane ruky 😀 este som pozerala take vaky kde babo moze aj lezkat nemas to preskumane???

zuzuj uz to zas zacina chute...idem si dat krabi salat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre