Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

minka21
21. aug 2009

carrie ja koncim 6tt a mne zatial nic take strasne nebolo:( to ma mrzi ze ti byva zle,dufam ze mna to nepostretne🙂 ake mate este pocity? a ako to ze vam to zle vychadza?sak od poslednej mrchy sa to rata,tak co vam na tom moze zle pocitat?

lucinka1104
21. aug 2009

lebo ja som nemala ovu na 14 dne ale posunutú na 18 den tak zato topočíta ovu presne na stred cyklu

kupte si ten ginger pomôže vam

lucinka1104
21. aug 2009

carrie a si si istá termín maš oveľa skôr 😝

minka21
21. aug 2009

no tu to pocita od poslednej menstruacie nie od ovu,lebo kazda nevie kedy mala poslednu ovu,ale mrchu si uz kazda pamata,preto sa to aj takto rata,takze ak ste zadali poslednu mrchu tak vam to tu rata dobre,

marika1902
21. aug 2009

Miska
ja som sla k Dr. skoro hned ako som zistila ze som tehu urobil mi sono a ster z krcka a povedal ze mam prist za dva tyzdne na krv a celkove vysetrenie. Aspon vylucil mimo materniceve tehu. 😀

lucinka1104
21. aug 2009

car a kedy si ty mala mrchu ?

fruchtbar
21. aug 2009

Ahojte,ja mam tiez zvysenu sekreciu,potvrdila mi to aj dr.,vraj je to normalne ale treba si davat pozor,aby to neboli kvasinky. Po sexe ma niekedy boli,tak si myslim,ze to aj ma nieco s kvasinkami spolocne.... 🤐

Ja som pribrala 1 kilo ,ale hned na zaciatku a nie a nie sa ho zbavit.....mne pritom nebyva vobec zle,teda skor od hladu 😉 ,a to ma vie klepat,tak musim rychlo nieco zhutnut....prsia mi narastli o 5 cm a pas sa rozsiril,teda na mne je to uz vidiet,brusko sa neda viacej vtiahnut,mam tam malilinku oblinku! 🙂

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucinka1104
21. aug 2009

ja mam určiet kvasinky lebo ma svrbía pali aj v prvom tehu som stým mala problémy....

zuzana1971
21. aug 2009

babulky uz som spat, som sa v teple 1,5 hod trepala k tumu zastupujucemu gynekologovi. Nepozeral ma, takze nemam ziadne novinky, kazal mi kupit si Urinal a urologicky caj na to pichanie v brusku, dal mi skumavku v pondelok mam doniest moc a zoberie mi este raz leukocyty, krvny obraz, kedze mi budu brat aj krv na stitnu zlazu za 20 euro si to zaplati, endokrinologicka ma sice volny termin az v oktobri, ale 4.9. poviem mojmu gynek. ked sa vrati z dovcy, aby ju presvedcil, nech ma zoberie skor, vsak odbery uz budu k dipsozicii. V pondelok mi urobia aj EKG. Predpisal mi dalsie 3 krabicky Duphastolu, kedze sa mi mina, mam brat nadalej 3x denne, takze som v lekarni zas nechala vyse 500 sk, aj minuly tyzden...no co uz...hlavne nech sme zdravi
ten urologicky caj sa ale bojim, su tam vselijake bylinky 😕

aj ja chcem grcaaaaaaaat 😀 , mne je divne, ze furt ziadne priznaky 😝

akoze to je neuveritelne, ze nikomu tu nesedia datumy, tyzdne, atd, fakt je skoda sa s tym trapit, kazdy ma iny cyklus, inokedy mal ovulaciu, potom sa len trapime, ci ma mimi srdiecko ci nie, ci ma dost milimetrov...(ten pravy strachopud radi 😀 )

ikushik
21. aug 2009

ahojjj zuzi, no s tymi doktormi je to fakt na zblaznenie, ja ako som uz pisala mam kamarata gynekologa tak mu mam zavolat na bud. tyzden,ze sa pozrie na srdiecko..sa neviem dockaaat 🙂 taka mala protekcia 😅
och cely den zasa zatvorena doma ☹ uz to nevydrzíím

zuzana1971
21. aug 2009

ikushik ty si taka akcna 😀

chorale
21. aug 2009

ahojte, ja len tak na skok. od včera ležím v posteli lebo mám strašnú nádchu a zapchaté dutiny. večer mi išlo roztrhnúť hlavu z tých dutín. takže len ležím a čakám nasledujúci deň lebo viem že zasa bude trošku lepšie. 😉

ninuska8
21. aug 2009

ahoj dievky 😎 dnes je ale horuco, mam na prazdninach male krsniatko tak stale nieco vydumuje,chcela ist na kupko ale radsej s nou isla segra, ja by som na tej horucave isto neydrzala...

ani ja negrcam Zuzi, tak nemaj obavy, najma ak vies, ze vsetko mas v pohode🙂)) a blahozelam inak novym tehulkam a vsetkym srdieckam...
ja ma len stale pocit zapchy, normalne citim jak sa rozrastam. Krsniatko - Sara sa vola, ma sest rokov a je strasne zvedava za mnou stale chodi a hladka mi brusko, ze ako sa ma babo, ze aby som jej ukazala ake je velke, tak jej ukazujem nejake fotky z konika no a ona na to ze taaakeee maleee? a uz hned chce vediet co to je, ci chclapec ci dievca a hlada pipiky🙂 to je taky expert aspon sa pri nej nenudim, hoci ked sa vysaluje az mam strach aby mi neublizila, v kuse sa chce po mne vesat 😝

ikush, som rada, ze teplota pominula, len sa opatruj a nech ta "nekare" na tie korcule bo se dakdzi striskas🙂))jak sa u nas na vychode vravi 😉

chorale, neboj, nadcha prejde, to je tiez vraj jeden z priznakov

pekny dnik 😎

ikushik
21. aug 2009

zuzi, hej dost som akcna 😀 aj dnes sa to prejavilo,s priatelom sme sa pohadali neuveritelne 😠 strasny idiot.. uz som mu aj povedala ze s nim koncim z tych nervov 😠 😠 chlapi vedia tak ublizit 😔

ninuska8
21. aug 2009

aaaaaaa Zuzi, mozem Ti tykat?🙂))))))))))))))))))))))

ikushik
21. aug 2009

ahoooj ninuska,tak to sa aspon nenudis 😀 mam sesternice v takom veku ako Sarka 🙂 noo na tie korcule predsa len pojdem lebo musim prevetrat hlavu od toho debila! jooj ked mi sme take doslova talianske typy vo vztahu 🙄

zuzana1971
21. aug 2009

ninuska dostanes po zadku 😀
ja som mlada baba ako vy, len obciansky nepusti 😀

zuzana1971
21. aug 2009

ikushik, ja by som to asi riesila pauzou, nech sa nestresujes a on nech si zatial premysli co vlastne chce 😝
mozno zisti, ze mu chybas 😅

ikushik
21. aug 2009

zuzi, to mi vravi kazdy den, ale ja do neho samozrejme zacnem rypat nech pre to nieco aj urobi...no velmi sa neda kedze prisiel o pracu, tak vlastne byvanie je v nedohladne... nedokazem mat uz vztah "po telefone" alebo kedy on moze.. to je chore.. A kazdy den prezivat to iste dokola..fakt to potrebuje pauzu..

motylik6
21. aug 2009

ahojte,
len vas chcem vsetky rychlo pozdravit, lebo ja nemam vobec cas sem chodit ☹

buduci stvrtok idem na ultrazvuk, tak sa tesim, lebo predsa len, kazda mame pochybnosti co a ako...
ja som mala vcera strasnu depku, ach, az to bolo na nevydrzanie...prsia ma stale bolia na dotyk a unava robi tiez svoje
ja zatial nezvraciam, obcas mi je tak zvlastne ked sa najem, ale inac ok...ja beriem b6 vitamin, lekarka mi ho predpisala, ze ak je zle, tak mozem brat, vyluci sa mocom, takze neuskodi

zuzana1971
21. aug 2009

ahoj motylik 🙂 , skoda, ze sem nemozes chodit castejsie

ninuska8
21. aug 2009

Zuzi, nehnevaj sa to ja ze ta len trochu rozveselim 🙂 Inak vyzeras vyborne

lucinka1104
21. aug 2009

ikushik tak chodievaj na prechádzky večer ak ti robí zle slnko a z čoho si mala teplotu?

ja som dnes bola von 2 x ,ale nevoľnosť mam celý deň, ideme ešťe aj teraz von do billy, musím vychodiť ten chlebík vovajíčku tak som si pochutnala 😀 len žaludok ma iný nazor 😅

na nadchu stačí morská soľ 😉

ikushik
21. aug 2009

luci, neviem z coho bola teplota,chvalabohu je uz prec 😉

lucinka1104
21. aug 2009

a inlain korčule radčšej fakt nie 🙄

lubiku
21. aug 2009

ahojte,tak my mame za sebou tazky den, moje male kuriatka mali cely den teplotu, aj teraz maju 38,5 ☹
Mne je tiez cely den dnes zle, ci nieco zjem alebo nie. Este ze ide vikend a muz bude doma a prechyti deti.

Co sa tyka sportu, tak ja na bicykli este jazdim (aj s dcerkou v sedacke), no na korcule uz sa asi nepostavim, (predsalen ten pad tam hrozi.)

civavava
autor
21. aug 2009

ahojte kocky,
ja som dnes doobeda vypila 3dcl multivitaminoveho dzusu a cuduj sa svete - nevolnost uz nie je taka silna ako predtym! Tak si myslim, ze pomohol ten dzusik....vyskusajte 🙂

inak konecne sa tu ochladilo na 24 stupnov, hned mi je lepsie..

Zuzi, tak super, za chvilu budes mat vysetrenu aj stitnu zlazu, dobre sa ti to podarilo vybavit, sikovna si 🙂

ikush, asi to fakt vyzera na pauzu medzi vami, z toho, co pises...hlavne, aby si bola v pohode a nestresovala sa, kvoli mimi v brusku 🙂

lubiku, zelam skore uzdravenie detickam!

a krasny vikend vsetkym 🙂

zuzana1971
21. aug 2009

lubiku tak nech sa malicke princezny co najskor uzdravia

michalag
21. aug 2009

Ahojte je tu este niekto, ci vsetky uz pekne vikendujete?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre