Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
22. dec 2009

vejul mi hovor nieco o tom jedeni...nie som taka ze zjem chladnicku ale ked mi chuti tak mi chuti 😀 ale aj strudla je fajin

moni
22. dec 2009

tak ja by som niekedy aj chladnicku zjedla 😀
uz mam +7kg tak som zvedava ako dopadnem po sviatkoch 😝

kamilakd
22. dec 2009

moni ahoj no mi hovor hlavne tie sviatky to bude papania

moni
22. dec 2009

hehe, no ja zacinam mat "idealne" miery 95-90-95 😀

kamilakd
22. dec 2009

mne prisli dnes CD uspavaniek do postielky su to krasne uspavanky oplatilo sa myslim ze to tu niekto s dievcat uz ma takze uz mame 2CDhttp://www.uspavanky.sk/ http://www.rodinka.sk/index.php?id=571121

kamilakd
22. dec 2009

juj no krasne tak nevahaj a niekam sa prihlas....

moni
22. dec 2009

no to hej, isto nieco vyhram 😀
tie uspavanky su super napad, musim poverit niekoho doma. takze babatko bude mat tiez cosi pod stromcekom, to je mile 😵

kamilakd
22. dec 2009

a su tam aj texty a je to take lahke,ja si z pospevujem 🙂 len neviem ci to ucinkuje...male by malo spinkat a vystraja

moni
22. dec 2009

to je sranda, ta moja mala potvora tiez poskakuje ked spievam - ale to sa necudujem lebo mne to moc nejde 😀
v nedelu sme boli na koncerte a ked hrali take pomalsie pesnicky tak vtedy pekne vyklopkavala, ked bolo cosi rychle a hlasnejsie tak cusala 🙂
ale super kami, kym sa malicke narodi uz budes vediet spievat ty uspavanky 😵

ttiffanny
23. dec 2009

ŠŤASTNÉ A VESELÉ VIANOCE všetkým tehuľkám, ale hlavne aprílovkám. Užime si posledné Vianoce bez našich chrústikov v náručí 🙂

zuzkabar1983
23. dec 2009

TTifanny aj tebe, pekne si ich uzi!

A co nemozes spat?

fruchtbar
23. dec 2009

breee raaanko,tak ja uz mam idealne miery: 94-94-94 😀
Idem stavat stromcek,bo zajtra musim pracovat.......
Prajem vam krasne Vianoce babulky tehulky!!!!! 😵

tarinka333
23. dec 2009

Dobre ranko babulky, ja mam tiez idealne miery 🙂
101/101/101 🙂
inak, pamatate si, ked sme hovorili este v novembri, oktobri, ze na Vianoce uz budeme s bruskami a potom uz nie vela a ideme rodit? Tak je to tu 🙂 Ideme oslavovat Vianoce pekne bruskate.
Prajem nam vsetkym STASTNE, VESELE A POZEHNANE VIANOCE a aby nam tie zvysne mesiaciky rychlo ubehli a aby si nam narodili zdravucke babuliatka 😉

stanusa
23. dec 2009

dobre rano baby, take predvianocne uz!
vcera sa nam na 3/4D podarilo zopar zaberov, jedine co sa doktor natrapil bolo pohlavie, babo sa dalo pozerat od zadocka a nozicky neroztiahlo ani za svet - najskor to tipoval na babu 😀 ale nakoniec sa podarilo zachytit pipika...teda dufam, ze to je ono
mm bol taky hotovy, ze porusil zasadu nenakupovania a malemu vybral vak do autosedacky samozrejme, ze modrej farby. sice som chcela tu zavinovacku s nozickami co ma fruchtbar v albume, ale neva...

potom dam zopar zaberov do albumu
tak zatial pa

oliinka
23. dec 2009

dobre ranko,práve papám parížský šalát s rožtekom,vy pečiete samé dobroty.aj ja sa dnes pokusim niečo vykuzliť,no uvidíme leb pečenie nieje moja silná stránka.ešte musím pobaliť darčeky.pojdem zavolať doktorke ohladom toho zinnatu tak uvidím.inak malinkej som objednala taku ružovu supravičku tak sa vytešujem.

silvia7
23. dec 2009

bré ránko 😉 no ja Vám všetkým chcem tiež popriať krásne vianočné sviatky plné pohody, plných brušiek a zdravia a nech sa nám dobre tehulkuje a potom mamičkuje 😉 aby chlapi aspoň teraz boli trošku ženskejší 😀

stanusa - nooo tak krásne, už sa môžete vytešovať zo zdravého chlapčeka, gratulujem 🙂

oli - robíš chute na parížsky šalátik... uuuhm, dala by som si 😠

baby neverím, ono je fakt +6 stupňov a žiadny sneh!!! sila toto.. to budú Vianoce.. 😨

cheerlady
23. dec 2009

ahojte babule 🙂
kamilka no super,aspon maly pokrok,ked si dostala ranajky do postele 😀 hadam si to s tou lyzovackou rozmyslel 😠
stanusa maly je zlatucky,gratulujem k chlapcekovi 😵
baby ja hlasim,ze som sa poslede 2tyzdne pribrala 2kg 😲 takze uz som +4kg,co nie je vela,ale teda po vianociach nechcem vidiet to cislo 😠 a inak baby ja nemam este darceky!!! 😅 len zehlicku pre maminu a zvysok nic,chcela som ist vcera,ale bolo mi nejak blbo,zase sa mi hlava motala,tak pojdem dnes a aj s mm,uz sa z toho nevyvlecie,dnes este sice chce dokoncit pristresok na dome,ale potom ho nazeniem so mnou 😀
tym,ktore sem uz nenakuknu prajem STASTNE A VESELE VIANOCE S DROBCEKAMI V BRUSKU! 😵 😵 😵

silvia7
23. dec 2009

cheer - ja som total bez darčekov a neviem ani, že kedy dnes, keďže na tú moju chorobu moc nechcem ísť sa flákať po obchodoch.. ale tak niečo asi vymyslím 😝 snááď..

cheerlady
23. dec 2009

silvi no mne mama hovorila,aby som sa moc netrepala po obchodakoch,lebo aj lekari hovorili,ze jak sa zase otepli,ze zas bude kopec bacilov vsade,tak ja to zoberiem len velmi rychlo a prakticky,aj tak sa mi tam nechce motat medzi tolkymi ludmi 🙄

martina05
23. dec 2009

Ahojte, takže všetkým želám úžasné Vianoce, veľa splnených snov a želaní a nech je rok 2010 pre všetky krásny a nezabudnuteľný ....

V pondelok sme boli na 3D, bábo si dávalo stále ručičky pred tváričku, napriek tomu sa s nami hrali asi 30 min. natočili nám video a spravili fotky. Neplatili sme nič, máme prísť opäť 30.12..... A.... budeme mať Bambuľku - teda myslím si to, lebo herečka "rosčapla" nohy na celý monitor" a aj sestra nám to potom potvrdila....
MM je úplne hotový a kamošky, ktoré majú po dvoch chalanoch tiež .... Ja si zvykám na myšlienku že budem mať dcéru ..... Bože je to také neuveriteľné, predtým som stále len používala, ...bábo, ono a pod. ....

kamilakd
23. dec 2009

ahojte dievcata cheer no dufam ze to premysli a gratulujem j 4kg 🙂 a fakt toto budu posledne bezstarostne vianoce 🙂 potom uz budeme mat drobcekov

kamilakd
23. dec 2009

martinka gratulujem k dievcatku 🙂

civavava
autor
23. dec 2009

ahojte babulky!!!

martinka, gratulujem k dievcatkuuu! 😵

stanusi, Gabko je prekrasny, super fotky 😵

ja idem este dnes do mesta pre parfem pre muza a potom budem uz len doma v teplucku - zacalo ma boliet hrdlo, lebo vcera som vymrzla na vianocnych trhoch ☹( tak snad to bude OK, teplotu nemam, mm isiel pre homeopatika....

😢

inak - my budeme mat zajtra prvykrat ine jedlo ako ryby =a sice peceneho zajacika, mnam mnam. ja ryby robit neviem a ani mi nechutia... takze ryby budu u svokrovcov , u nasich kacica a unas doma zajacik 🙂), hotovy zverinec 🙂))

ak by som sa nahodou do zajtra uz nepripojila, zelam vam vsetkym pokojne a pohodove vianoce, pekne si ich uzite a nestresujte sa kv chlapom

😀

zuzana1971
23. dec 2009

Nech vianočný zvonček vam šťastím zvoní,
nech vianočný čas sa v lásku zmení,
a tak krásne ako sa hviezda ligoce,
tak nádherné a tajomné vam prajem Vianoce...

zuzana1971
23. dec 2009

stanusa gratulujem k chlapcekovi a martinke k bambulke

ja som pribrala za ca. posledny mesiac ca. 5 kg 😝, a kedze este nemam brusko, tak to ja som stucnela, fuuuj 😠

dnes je mama v BA, tak mi mala hned pomoct vlakom domov, no a herecka beha po obchodoch a kasle na mna, som myslela, ze mi pomoze s balenim, kedze ja sa nemozem namahat, a som v strese, ze nestihneme vlak o 14 tej 😠 , sa bojim, ze dojde a budem sa musiet zbalit v strese za 5 minut 😠 , najradsej by som nesla nikam 😠

zuzana1971
23. dec 2009

ja sa lucim, ak sa bude dat, ozvem sa aj cez sviatky...tak si uzivajte vianocnu pohodu, neprehanajte to s upratovanim a namahanim sa....a babatka nech pekne kopkaju 😵

zuzkabar1983
23. dec 2009

Ahojte babenky ..

Zuzka prajem Ti krasne Vianoce, aby boli podal Tvojich predstav!

Stanusa gratulujem k chlapcekovi! Je ndherny a tie fotky su uplne spicove!

Martinka tebe gratulujem k dievcatku!

Ja lezim v posteli a snazim sa vylezat chorobu .... ☹ ....... vcera sme boli este s kamiloukd cvicit, bola som v pohode a poriadne ma to draplo poobede! Hroozne ma boli hrdlo, mam same hlieny a sople. Ani v noci som spat nemohla, tak sa to snazim vylezat. Dufam, ze sa mi to podari, nerada by som si davala ATB. Nastastie nemam vysoku teplotu, len 37. ☹

lenka7984
23. dec 2009

Ahojte
všetkým Vám prajem príjemne prežitie vianočných sviatkov!!!!!!!!! 🙂

adasik
23. dec 2009

Ahojte babulky, nemam cas sen vobec skocit, tak na chvilinku...

civi-krasne fotečky 😉

stanusa+martinka-gratulacia ku chlapcekovi a k dievcatku 😵

zuzi-nech Vianoce u rodicov dopadnu podla tvojich predstav a nenervuj sa s balenim, stihas, neboj...

pripojim aj ja nejake nakupene vecicky pre nasho maleho...

Ak by som tu naaaaaaaahodou zajtra nebola všetkým prajem pokojne a stastne Vianoce a myslite na to, že o rok tu budu s nami aj nase malinke pokladiky 🙂

kiwinka
23. dec 2009

ahojte dievcata, aj ja Vam zelam krasne Vianoce s bruškami 🙂 !!! pekne vela papkajme, aby sme sa gulali ako snehulky hihi 🙂

gratulujem k odhaleniu pohlavia vasich babetiek !!! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre