Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fruchtbar
24. aug 2009

ako sa tu krasne rozrastame....to bude isto velmi vesely a plodny april 😉

Mna dr. pozvala na dalsiu prehliadku az koncom oktobra...nie je to neskoro?

Dnes to poviem v robote sefke,tak mi drzte palceky,roztrasena som uz teraz..... 🤐

fruchtbar
24. aug 2009

Ja si myslim,Marika,ze tie bolesti su normalne,to sa ti maternica pripravuje a prisposobuje.....ja som mala tiez tieto bolesti a o par dni by som mala dostat znovu akoze mrchu,tak tie bolesti asi zase pridu,telo je navyknute....
Urcite je to v poriadku!

lfs
24. aug 2009

marika tie bolesti sú úplne normálne, ja som zistila, že ich mám zhruba v tom termíne keď by som mala dostať mrchu.
Zuzanka: jéj to je super.
Tak ti strašne závidím, že ti nebýva zle, pri prvom bábätku som ani nevedela, že som tehotná a teraz_

michalag
24. aug 2009

marika, aj ja si myslim ze tie bolesti su oki, maternica sa ti pripravuje, inak aj ja by som mala mat v tomto case mrchu a obcas ma pobolieva v podbrusku ako pred mrchou

stanusa
24. aug 2009

ahojte tehuľky 😉
hlásim sa k vám a rada rozšírim rady apríloviek, dnes som bola na 1. sone, máme akciu srdiečka a veľkosť 1,6 cm. V stredu idem na krv a poobede k lekárovi - po tehotenskú knižku 😕
...nejako tomu stále neverím...ale je to super pocit

michalag
24. aug 2009

stanus ahoooj, vitaj 🙂

marika1902
24. aug 2009

dakujem babi je to taky dost neprijemny pocit. kedze mi nebyva zle (pomaly neviem ze som tehotna keby mi to doktor nepotvrdil) tak sa vkuse bojim ze mrchu predsa len dostanem.

vitaj Stanka 😀

stanusa
24. aug 2009

ahoj miška, ak som ti neblahoželala v grafom bt tak to napravím teraz, takže len to naj 😵 😵 😵
a ďakujem za privítanie

stanusa
24. aug 2009

ahoj marika, tak to sme dve, pretože mne skoro vôbec nič nie je až na tie občasné tlaky v podbrušku a aj prsia nejako podrástli 😅

michalag
24. aug 2009

stani, dakujem 🙂
Ako sa citis?

stanusa
24. aug 2009

miška celkom to ujde, hlavne kľudnejšie po dnešnom sone... a ty?

michalag
24. aug 2009

a blahozelaaam ku srdiecku 😵
ja zatial okrem unavy a obcasneho bolenia podbruska nic

lucinka1104
24. aug 2009

fruchtbar no dosť neskoro sa mi to vidí

lucinka1104
24. aug 2009

zuzka nie nebolo až takto veru nie 😝

stanusa
24. aug 2009

aké to bolo so Samkom? ...ale vám to pekne vyšlo, to muselo byť riadne prekvapko 😀

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malalady
24. aug 2009

Ahojte baby🙂 tak mne je dneska nejak celý den zle. ☹ už som bola dnes aj na wc no tak uvidím či už bude dobre.. 😒

michalag
24. aug 2009

babenky, ja sa s vami na teraz lucim, idem sa obliect a malemu na rodicko do skolky ... normalne som zvedava
tak sa zatial majte 🙂 😉

zuzana1971
24. aug 2009

vitam nove tehulky 🙂
ja som mala dnes veeeela robotky, konecne to mam za sebou, teda aspon na dnes 😝 , aj duphaston som si zabudla dat o 14tej a dala som si azo 17 tej 😒 , ja som strasne v tom uzivani liekov 😝
uz nas je tu ako maku, uz zacinam stracat prehlad 😀 , ale som velmi rada, ze nas pribuda 🙂

cicimon
24. aug 2009

fruchtbar - ako si dopadla u sefky?

lucinka1104
24. aug 2009

ja uvidím srdiečkov piatok už sa teším

ikushik
24. aug 2009

ahooooojte 🙂 tiez pozerám kopeec novych tehuliek, pekne sa nam to rozrastá 😀
no babmulky toto neni mozne ja sa nezapnem pomaly do ziadnych nohavic, nieeeeeee 😠 ked to takto pojde dalej budem ako slon 😀
zajtra konecne uvidim moju fazulku, mam zajs za kamosom do nemocky taaaak sa hrozne tesim, len dufam ze bude vsetko ok a srdiecko nam bude bit ako zvon 😀

zuzana1971
24. aug 2009

babulky mne bolo dnes u lekara aj trochu luto, ked tam bola jedna tehotna a partner jej tasku nosil, staral sa o nu, a ja taka sama 😖 , a este ma vsetci znervoznuju tym, ze sa ma pytaju ako preboha zvladnem sama decko 😠

fruchtbar
24. aug 2009

Tak uz som konecne domka a hladna ako vlk,neviem,co si mam pripravit skor,ci prazenicu,alebo zemiacky alebo si len chlebik namazem maslom.....tak som sa rozhodla pre zemiaky so salatom,ale uz som to aj olutovala,lebo to straaaaasne dlho trvaaaaaa 😢

A sefka sa v podstate potesila,zagratulovala mi a v zapäti mi povedala ,,no to je ale skoda!´´
Tak pekne,uz nemusim nic skryvat,teraz mozem vykricat moju radost do celeho sveta!!!! 😀 😀 😀

Babulky,radujte sa a budte stastne,pozitivne myslenie ovplyvni cely den!!!! 😉

zuzana1971
24. aug 2009

fruchtbar tak super ako sefka zareagovala 🙂

lucinka1104
24. aug 2009

zuzi vykašli sa na ostaných si silná a zvládneš to a žiadne decko,ale tvoje dieťatko

fruchtbar no super

zuzana1971
24. aug 2009

lucinka, no ved pre mna je to moja mala jahodka, moje zlaticko 🙂

Babulky, mam doma knihu tehotenstvo s usmevom, kde je Slovensky menny kalendar, tak vam idem vypisat slovenske mena odtial
😀
Makar, Ertel, Duchoslava, Eberle, Pravomila, Domoľub, Pravoľub, Pravoľuba, Agatón, Honoráta, Arkádia, Čistomil, Čistoslav, Rastic, Vidor, Uriáš, Domoslav, Múdroslav, Uriel, Dobrotín, Priskus, Priska, Fabiola, Sírius, Slavoľub, Miloň, Šavol, Polykarp, Svätobor, Žarko, Polykarpa, Xenofón, Trifon, Moderát, Modest, Grnďa, Titanila, Rainold, Scholastika, Školastika, Želislav, Zoroslav, Želislava, Solveiga, Pamfil, Pamfília, Konkordia, Matejak, Porfýr, Skender, Dražica. Ginda, Kunigunda, Gerazim, Koriolán, Erhard, Volfram, Metaneta, Metakáva, Agap, Torkvát, Agapa, Agapia, Bolemíra, Zbignev, Apián, Apia, Rumjana, Ivor, Antip, Zenon, Artem, Hrdoslav, Hrdoš, Davorína, Davorín, Hrdoslava, Apolón, Krescenc, Krescencia, Hvezdoň, Anzelm, Anyelma, Žitoslav, Žitoslava, Jorga, Aristid, Tulius, Aristída, Tulia, Prudencius, Prudencia, Asia, Amarila, Pelagia, Toska, Tankréd, Chraniboj, Peregrín, Peregrína, Hostirad, Hostisvit, Vselovod, Erazmin, Erazmus, Perzida, Vojeslava, Pavoslava, Bazil, Kvintín, Kvinta, Herta. Božetecha. Sedrik, Silver, Achác, Rozvita, Prosper, Febrónia, Stojan, Stojana, Sulamita, Vlastibor, Irenej, Miliduch, Procius, Kastor, Patrokles, Perikles, Valibals, Milutín, Fortunát, Rúta, Libérius, Kinga, Pantaleon, Abdon, Rowena, Ignát, Vatroslav, Božica, Krasoslav, Hartvig, Virgín, Hzpolit, Kasián, Zemfir, Egid, Antim, Kandid, Kandida, Chotimíra, Mansvét, Vitold, Vitolda, Krasava, Prótus, Zdislava, Duňa, Trofír, Ifigénia, Polyxénia, Kozmas, Chariton, Una, Záboj, Aretas, Kvetoň, Živa, Evarist, Hromislav, Júda, Zenob, Arzen, Orest, nestor, Virgil, saturnin, Sofron, Amarant, Leokádia, Spiridon, Teofánia, Mstislav

napiste ktore sa Vam paci 😀 pre svoje dietatko 😀

stanusa
24. aug 2009

zuzi 😀
Čistomil, Uriel, Uriáš, Virgín, Stojan ...jedno lepšie ako druhé, fakt si neviem vybrať 😀
Ginga, Kandida, Duňa alebo Kvinta ...

mamina sesterka je Zenóbia

stanusa
24. aug 2009

pozerám, že Ginda...nie ginga 😅
ešte Grnďa je dobrá

zuzana1971
24. aug 2009

stanus mne sa paci najviac ta Grnda, haha 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre