Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

ludka140281
5. jan 2010

aj ja za Christian 😀 😀 😀 😀
Zoe je uzasne meno 🙂

michalag
5. jan 2010

stani, ja oblecko musim vidiet, inak sa bojim aby to bolo dobre ale take nieco ako je babatkovo.sk , matko.sk , babyland.sk , babymarket.sk ... alebo nejake podobne stranky

stanusa
5. jan 2010

ja mam ulozene rozne stranky podla toho co chcem - kociky, oblecenie, postielka atd
objednavala som z mimibazaru su tam aj nove veci, prisli mi pekne capacky a znackove oblecko-nosene ale vo velmi dobrom stave, lebo male to nestihnu ani vynosit 😉
z alibeby mam spaci vak a pyzamko
kocik asi objedname tiez z netu sa bezkonkurencnu cenu, je to ceska stranka ale poslu aj na SK zadarmo
latkove plienky mam tiez z netu...

ostatne este nas len caka

minius
5. jan 2010

mne sa tiez strasne pacia vecicky z Tesca a aj su kvalitne, ja by som babu na telicko nedala nic ine ako cistu bavlnu.

lucinka1104
5. jan 2010

dakujeme 😵

kika29
5. jan 2010

stanusa a aká je to tá stránka na kočík ked mžeš daj typ

janka.t.
5. jan 2010

Ahojte tehulky. Mozem sa k vam pridat? Termin mame 21.4.

kamilakd
5. jan 2010

seruskaj janula 🙂

minius
5. jan 2010

ahoj janka, vitaj! A uz vies co cakas?

kami ako bolo na scane, mas fotecky v albume?

lucinka1104
5. jan 2010

ahoj janka a čo budete mať? Už vieš jaj minuš sa ťa pýtala 😀

janka.t.
5. jan 2010

Ahojte. Dakujem za prijatie 🙂 Cakame dievcatko. Na ultrazvuku sa nam sice skryvala, ale museli mi robit amniocentezu. Z plodovej vody je to snad na 100%, inak sa bude chlapciek zmierit z ruzovou vybavickou 😒

minius
5. jan 2010

jaaaj ten konik zase blaznie

a ako sa citis jani a ake mena mate vybrate ked uz dnes je tema na mena 😉

vejula
5. jan 2010

ahojte kočky, jani vitaj... Kami ako bolo na 3D-čku??? Potvrdili vám pohlavie? A máš nejaké fotečky???

kamilakd
5. jan 2010

dnes je koniktiez celkom pomaly 😠 teda aspon u mna strasne dlho nacitava stranku...

takze ja hlasim ze 3D sono dopadlo dobre vraj vsetko vyzera ok na ten vek mimi a cakame chlapca 🙂

akurat nechapem ze podla terminu pospedne PM som 24tt+2dni a TP 25.4.
na sone nam povedali ze som 25tt+3dni a TP 17.4
tak v kolkom som vlastne?alebo kedy sme cca pocali??? fotky pridam neskor lebo neviem z DVD stiahnut fotky ☹

kamilakd
5. jan 2010

vejulcek fotky mam maly sa krasne ukazal spulil na nas pusinku a mm bol celkom mimo ked kukal na obrazovku

janka.t.
5. jan 2010

Citim sa uz fajn. Bali sme sa trosku vysledkov z amnio, lebo triple test bol pozitivny na Dawnov syndrom. Chvalabohu sa to z plodovej vyvratilo. Z manzelom sme sa dohodli na mene Lucia.
Kamilakd - mozem sa ta opytat kolko trval ten zaznam na DVD? Ja idem na 3D o tyzden, uz sa velmi tesim

kamilakd
5. jan 2010

janka ja som bola v HC u doktora Brestanskeho a trvalo to cca 45min pokukal vsetko pomeral ukazal srdiecko...vsetko nam poukazoval a chalanicko sa poznal s mojou polovickou tak chlapi aj pokecali

minius
5. jan 2010

jani tak ty si si uz uzila svoje, nech ti zvysok ide lahucko! To ste museli mat riadne stresy z tych testov ....

Kami skus fotky iba prekopirovat z DVD na tvoj pocitac tak som si to aj ja robila a potom to tu uz iba ulozis.

juliap
5. jan 2010

ahojte, som tu nova, termin mame 26.4., na ultrazvuku uz nam povedali pred 2 mesiacmi, ze je to chlapcisko, potvrdene pred vianocami, doma mame 2 kocky tak sme chceli zasa dievca, no vislo inac. meno este namame lebo manzelovi sa nepaci to co ma vybrane babinec, tak bude hladat on nejake vhodne

minius
5. jan 2010

jeeeej kolko novych maminiek, vitaj julia! a gratulujem k chlapcekovi 😉

To si viem predstavit ked mate doma vsetko uz pre baby a teraz si zvykat na nove chlapcisko 😀 a aspon mm bude mat partaka 🙂

moni
5. jan 2010

vitajte janka.t a juliap 🙂 ako pekne sa rozrastame, tolko jarnych deticiek!

kami, zvedava som aj ja na tvoje fotky 🙂 nasa mala je tiez vacsia ale lekarka mi neposunula termin, to zalezi na lekarovi. ved nakoniec, babatka si aj tak urobia po svojom 😵

minius
5. jan 2010

moni presne tak ja mam teraz 3 terminy a maly pride aj tak ked si on zaumieni 🙂

kamilakd
5. jan 2010

moni ved to ze ved oni vedia ze kedy maju prist na svet...fakt kopec novych maminiek a zas mam prevahu chlapcov 😀 idem supnut fotky...dufam ze to nacita...

zuzka som rada ze si neostala v nemocke om na teba myslela a ako som citala prispevky vsetky sme ti drzali palceky.

ludka140281
5. jan 2010

vitajte dievcata tu sa nudit urcitenebudete 😀

juliap
5. jan 2010

mame sice doma 2 kocky, ale veci som vzdy kupovala nejako aj aj, ta mladsia 9 rokov, je ako chalan aj hra futbal, tak skor ona bude mat partaka ako manzel. k tym terminom je to podla ultrazvukov aj tak blbost, nam dali podla ultrazvuku este posledny termin 10 maj aj ked podla predchadzajucej skusenosti a pohybov teraz viem, ze mozem mat 1 termin uz 17 aprila. dnes som si citala na jednaj mudrej stranke, ze deticky od 6 mesiaca tehotenstva uz rastu v brusku aj podla dedicnych dispozicii rodicov, takze ak ste vyssi, moze byt rozdiel v dlzke dietatka az 5 cm

moni
5. jan 2010

este k tym terminom, to meranie na ultrazvuku nie je presne, ako sa im podari kliknut tak odmeraju. viete ako to myslim, nie ze by to flakali ale napriklad v nasom pripade, ked sa jej zdalo ze krpata je ako-tak v profilu, urobila obrazok a z toho pomerala. na druhej strane ak ma niekto nepravidelne cykly a nevie kedy mohol otehotniet, tak tie prve ultrazvuky (myslim ze najpresnejsie v 12tt) su aspon orientacne 🙂

juliap, no moja mala v brusku tak kope, ze asi tiez pojde na futbal 😀

michalag
5. jan 2010

babenky janka, julia vitajte!!! 🙂

grekyna23
5. jan 2010

jani, julia aj ja vas vitam 😉

michalag
5. jan 2010

neviem ci som sa to tu uz pytala ak nie tak kolko trva zaznam na 3D? dufam ze nie 10 minut

minius
5. jan 2010

kamilka dominik je riadny fesacik, da sa ti povedat na koho sa asi tak pododba?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre