Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
26. aug 2009

aj jaaaaa 😀 Dr. Kovacik?

malalady
26. aug 2009

michalag jj 🙂))))))))))))))))) tak super možno sa tam stretneme.. teraz by si tam aj tak darmo išla má dovolenku 😉 až prvý sep. týžden začína..

michalag
26. aug 2009

a ty si zo Zapadu? A nevies ci 2.9 uz bude robit?

lucinka1104
26. aug 2009

....zuzka dakujem, že si sa ma zastala, to mali baby vmajovkách mali somnou problém,noja som sa nikyd nesťažovala bez dôvodu a umyselne nikoho z nich neoklamala...kats a tebe som zase čo spravila, že vyrívaš????
ak maš somnou problém nemusíš sem prispievať ja si tu rozumiem s každou a všetky baby tu mam veľmi rada, nepotrebujem tu žadnu čo sio mne myslí to čo neni pravda. Takže as tu spolu nebudeme baviť my dvea všetko bude ok.
Krásne ránko všetkým ako sa cítite?

malalady
26. aug 2009

ne ja neni som zo západu mne ho suseda tunak dohodila🙂 bo ona k nemu chodí.. 😉 no mal by robit to už neni žiadny sviatok...

michalag
26. aug 2009

Ahoj luci, ako uz ti je lepsie?

malalady, pytam sa preto lebo su to len 3 dni do vikendu, ci si nahodou nepredlzi dovcu

malalady
26. aug 2009

lucinka 🙂) krásne ranko aj tebe🙂 a pohoda.. u mna to už po new začína poobede a trvá až do večera 😀

malalady
26. aug 2009

michalag ne.. mne kazala,že mám príst prvý sep. týžden.. takže má robit..

michalag
26. aug 2009

tak sa tam mozno stretneme, len skoda ze ja musim ist hned rano na krv

malalady
26. aug 2009

ja tak isto ráno.. bo mi ide robit nejaké testy či čo.. 😀 😀 😀 😀

michalag
26. aug 2009

a kedy planujes ist? ... myslim ze maju vyhradeny den pre tehulky v stredu, teda ak sa to este nezmenilo 😅

malalady
26. aug 2009

neviem kedy pojdem a ty sa chystáš hned 2hého?

michalag
26. aug 2009

pravdepodobne ano, teda ak stihnem bus, lebo ja byvam na inom sidlisku a vtedy ide maly aj prvy krat do skolky, tak ...

malalady
26. aug 2009

ja zavisím od susedy bo aj ona chce íst 😉

tantama
26. aug 2009

lucinka1104 ja ta sice nepoznám ale myslím že to bolo také divné od kats. keď ti chcela niečo súkromné mala to poslať poštu a nie takto...... 😉

michalag
26. aug 2009

no ved jasne, mozno sa tam niekedy stretneme 😉 🙂

michalag
26. aug 2009

tantama suhlasim, ak nieco ma, nech posle racsej IP

malalady
26. aug 2009

michalag.. a inak na sono ku komu chodíš? 😉

lucinka1104
26. aug 2009

tantama tiež si myslím, mne tu na koni veľa bab takto neprávom ublížila, ja neviem čo som ktorej z nich urobila,ale cez IP napísali veľa babam , ktorési teraz o mne myslia, že klamem a že som zlá matka, no prisahám na svoj život, že som dobrou matkou, neklamem a niesom zlý človek, takže dúfam, že to skončí. Musela som si zmeniť link , zmazať krásne albumy a začať od znova no pár ľudí mi tu stále neviem z akého dôvodu nedá pokoj. Už som to riešila aj cez adminou a bolo by mi ľúto, keby som musela pre pokoj opustiť aj vašu temu.
Takže verím, že ak bude mať dakdo ešťe daku pripomienku vyrišime si to cez IP nemám v zaujme vas tým obťažovať toto je tema na iné veci.

MIška ani do BB nemáš daleko 😉 a zatiaľ mi je dobre ešťe s om nič nejedla tak uvidíme ale fajn, len ma dosť zarmutila tá správa od kats už chcem mať s tým čo bolo pokoj

michalag
26. aug 2009

neviem, ked som tam bola naposledy pred rokom na preventive, tak ma poslal ako vzdy ku Galadovi

malalady
26. aug 2009

lucinka.. maj to na háku🙂 však aj mna tu už urazali 😉

michalag.. no neviem či ja tam pojdem ja som za opakované sono pri nom platila 5eur.. a neviem ani prečo ked on sám ma poslal na kontrolu csssssssss

tantama
26. aug 2009

michalag ja som tu len od včera ale nepáči sa mi takáto sukromná hádka.. ved ked si nechcú písať tak si ony dve nemusia a nech jej dajú pokoj. kto si chce písať nech si píše.. ved sme na jednej lodi🙂))

michalag
26. aug 2009

a nevies ci je to tak aj u Dr. Szedelyho alebo u inych, pocula som ze aj Dr. Kralik tam uz robi

lucinka1104
26. aug 2009

viam mal a tiež as mi vôbec nepáčilo ty chceš dať len luky k Tobiasovi by sa ti hodilo Lukas 😀

malalady
26. aug 2009

no s niekym sa tam strieda ale neviem s kým.. ja mám štastie na neho. ale ja budem chodit do nemocky na sono..

oliinka
26. aug 2009

ahoj babule.rada by som sa kvám pridala,snad možem.ale až zajtra idem na potvrdenie tehotnosti,tak dufam,že to bude ok.posledný menzes som mala 12.7.takže termín porodu by bol asi ako ty lucinka1104 len ma akosi začalo pobolievať v podbrušku,ale inak mi nič nieje,toršku mám citlivé prsia,ale fakt len trošku tak neviem.

lucinka1104
26. aug 2009

mal skus ten vitamín B 6

oliinka
26. aug 2009

čo si otom myslite mali ste niektorá také tehulkovanie bez príznakov?

malalady
26. aug 2009

lucinka Luc(s)y 😉) dievčatku a pre chlopa ešte nemám heh 😀 😀 😀 😀

michalag
26. aug 2009

a tam sa musis objednat, ci ako to je nevies? ... boze uz si pripadam ako keby som nikdy nechodila ku gyn, alebo na sono 😅 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre