Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzuj
14. jan 2010

jaj a este som zabudla, ze su tam aj cisla na tety odbornicky, ktore ku Vam po porode dojdu domov ( aj zadarmo, aj za priplatok su rozne) a pomozu doladit kojenie, resp. ak su problemy...

zuzkabar1983
14. jan 2010

Petulka, ja som priamo z Prievidze, momentalne este byvame u svokrovcov v Necpaloch, ale planujeme kupit byt (dufam, ze uz buduci tyzden) a asi to bude na severe. A ty kde byvas? Co sa tyka doktorky, ja chodim k Mifkovej a chcem u nej aj rodit. Inak pozeram, ze mame rovnak termin porodu 😀 Mozno sa aj stretneme v porodnici 😀 Ides rodit do Bojnic????

zuzkabar1983
14. jan 2010

Cicimon, ja som si odsavacku kupila ... Avent manualnu ... ale kupila som ju este ked som robila v zahranici a hlavne preto, ze tam ma vysla nova iba 20 eur. A ked ju uz mam, tak si ju asi aj zoberiem do nemocnice.
Ale pravdupovediac, keby ju nekupim za taku super cenu, tak by som asi pockala a by som si asi iba vyhliadla nejaku a keby som potrebovala, tak by som poslala mm kupit ju, lebo nie kazdy ju potrebuje.

cicimon
14. jan 2010

zuzi - mna by zaujimalo, ci balonikovu, piestovu, pakovu....teda z tych manualnych....a velmi neviem, v com sa lisia

petulka777
14. jan 2010

Zuzi,aj mne byvaju svokrovci v Necpaloch 🙂 na Urbarskej,my byvame na dlhej ulici.Ja chodim k primarovi Durcenkovi a u neho aj hcem rodit,takze v Bojniciach.Jasne,je mozne,ze sa tam stretneme 🙂 Drzim palce s tym bytom.Pozeram,ze uz mas pokupenu riadnu vybavicku,my sme zacali kupovat estelen vcera 🙂

grekyna23
14. jan 2010

vsak preto sa to vola autosedacka, ze je to urcene na prevoz v aute 😉 a na spanie je postielka 😉
a ked budeme mat kocik a uvidime tu autosedacku, tak nepochybujem o tom, ze budeme mat strach ako tam male napraceme 😉 a autosedacka ma aj nanoznik, takze sa nemusime bat, ze babo prefukne
joj, uz aby sme si babo z tej nemocnice niesli 😵
a tiez som za perinku pri manipulacii s malym babatkom, teda pokial sa do tej perinky zmesti 😅

michalag
14. jan 2010

cici, ja planujem kupit manualnu, piestova mi nevyhovovala

zuzkabar1983
14. jan 2010

Cicimon tak to neusim aka je, myslim, ze pakova .... piestova neviem aka je ....
Ale tu je presne link:

http://www.4mama.sk/?page=shop&cat_id=26&id=173...

zuzkabar1983
14. jan 2010

Petulka a chodis niekde na predporodnu pripravu?? My chodime s kamiloukd do nemocnice k pani Novakovej ...

cicimon
14. jan 2010

zuzi - akurat pred chvilou som pozerala tu www 🙂 no asi budem musiet ist pozriet po obchodoch a snad predavacky budu vediet poradit

michalag
14. jan 2010
petulka777
14. jan 2010

Zuzi,este nikam nechodim,zevraj to staci tesne pred porodom,kamoska tak bola a tiez v nemocnici,inde to asi ani nie je.A ste spokojne?ako to tam prebieha?

kats
14. jan 2010

zuzkabar to co si dala link je pakova odsavacka, piestova je taka ze nepumpujes ako v tejto ale mas dve trubicky v sebe a ta vnutorna pri vytahovani vytvara podtlak ktory ti odsava mliecko 😉 nieco ako tato 😉 http://www.miminko1.sk/userfiles/70.260409_2129...

zuzkabar1983
14. jan 2010

No mne sa tam lubi, momentalne je to iba cvicenie, hlavne na fitloptach, ale niekedy nam aj to da za tu hodinku zabrat 🙂 Mali by sme mat aj nejake teoreticke prednasky, ale to asi az od 30/32 tt. Ja som rada, lebo je to jediny den, ked sa poriadne hybem .... doma som leniva a cvicit sa mi nechce 😀 😀 😀

zuzkabar1983
14. jan 2010

No vidite ... aspon som sa opat nieco naucila ... ja som ani nevedela, ze je tolko typov 😅 😝 Ja som sa rozhodovala medzi touto avent manualnou a elektrickou, ale citala som lepsie recenzie na tu manualnu. Zevraj sa clovek viac narobi, ale odsaje poriadne aj ''zadne'' mlieko ... A ani neviem ci ju budem potrebovat ... svagrina mala tuto avent manualnu a ze uplne stacila. inak aj tu na mk je o tom diskusia ...

petulka777
14. jan 2010

Zuzi,A ako casto to je ?ktory den a kolko sa plati?

kats
14. jan 2010

tiez sa pridavam k fanusikom manualnej 😅 mala som len pozicanu od kamosky tu pakovu aventku ... ale kazdej sadne ina, to je tazko najst jednu najlpsiu pre kazdu 😉

perinku sme pouzivali tu klasicku s vankusom 😀 budem zas, babo sa v tom dobre nosi a myslim ze aj pohodlnejsie sa mu v tom lezi na rukach, nie je tam take poskrucane 😀 my sme ju nesnurovali, len sme ju mali ako podklad 😉 hlavne ked sme uspavali na rukach 😝 😀 ale zas kazdemu inak vyhovies 😀 kuk na https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

zuzkabar1983
14. jan 2010

byva to v utorok, raz za tyzden a plati sa 3.32 eur za hodinu cvicenia a ked potom budu aj prednasky, tak myslim, ze to je 5 eur (cvicenie+prednaska). ona ma tie cvicenia v utorok 3 ... doobeda o 10.30, okolo 13.00 a potom este o 17.00 ale to vecerne je na severe. Tie prve dve su priamo na porodnej sale. My chodime na to o 10.30. Mne to vyhovuje, lebo ja nepracujem, takze mne to je jedno ... Ty este chodis do prace, ci si doma??

zuzkabar1983
14. jan 2010

Kats poviem ti ... ten tam vyzera taaak spokojne. ja som citala, ze perinky su dobre aj z toho dovodu, ze dieta je tam take ''obalene'' a ma pocit ako v maminom brusku ..... ci to je pravda ... to netusim, ale nieco na tom moze byt 😒

petulka777
14. jan 2010

tak to je v pohode,aj cenovo,aj casovo.Ja som od konca augusta na PNke,takze tiez nemam problem

zuzkabar1983
14. jan 2010

Vsak ak budes chciet, daj vediet, napisem ti do IP jej kontakt .. je to fakt super zienka .. a clovek nikdy nevie ... mozno sa tam stretneme 😉

petulka777
14. jan 2010

baby,prosim vas,neviete na akej stranje sa da pozriet postielka aj s komodou?neviem ako si to mam dat do googla,skusala som vselico,ale vzdy mi najde len cisto postielky,alebo cisto prebalovacie pulty

moni
14. jan 2010

petulka, myslis taku postielku kde je na bocnej strane komoda, ako jeden kus?
mne sa taka velmi pacila, ale kamoska mi vravela ze jej maly velmi rychlo prisiel na to, ako sa vysplhat po tej komode. nastastie ho vzdy nacapala, ale zevraj vela nechybalo a bol by padol.
neodhovaram ta, lebo urcite to zavisi od dietatka. len aby si vedela 🙂

petulka777
14. jan 2010

jasne,poprosim ta,napis mi na tu pani cislo,skusim sa opytat aj mojej tehu kamosky,ci by tam nezacala chodit somnou

veve23
14. jan 2010

petulka777. detsky nabytok, al. detske izby, tak ti stranky vyhodi kde su komplety.

moni
14. jan 2010
petulka777
14. jan 2010

moni,nemyslim taku,ale postielka a vedla komoda,na vrchu na prebalovanie,dolu sufliky,niekde som to davnejsie videla,taky set,ale,uz to nemozem najst

moni
14. jan 2010

no ja ti neporadim kde doma, asi ako hovori veve 🙂
kamoska mala taku podobnu ako som dala link. ale asi hovorime o dvoch veciach 😅

veve23
14. jan 2010

odbocim trocha od temy, neviete ako to je zo zajednanim pediatra, ked sa babo narodi. Som citala ze to treba nahlasit aby bol kam poslat dokumentaciu o babatku a tak??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre