Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
21. jan 2010

presne tak kami, upratovanie 😠
veru, domco bude s tebou 😵

gajana1
21. jan 2010

Ahojte
MM som vyprevadila na nočnu a ja vas idem dočitať 😉

minius
21. jan 2010

no tak kamilka to bude potom fakt ono ale ja som si myslela ze to okolo pupku to bude len tym ze uz vychadza von 🙂
Uz vam vychadza pupcok vonku?

kika29
21. jan 2010

kamilakd také s bruškom mávam občas aj ja. dokonca aj v noci ma to sem tam chytí tiež mi stvrdne bruško ale po chvílke to prejde.ale za noc sa to stane 2-3krát ale nie každú noc to je. tiež som sa kus vylakala ☹ pri malej som to nemala alebo si to nepametám. 😅

zuzana1971
21. jan 2010

ahoj gajanka ako sa maju nase twinsky?

michalag
21. jan 2010

Ahooojteeee 🙂 🙂 🙂

kika29
21. jan 2010

joooj ja mám pupčok von už dlhšie 😀 taký je smiešny.

kamilakd
21. jan 2010

zuzka nic to nie je das ci tangace tie si troska zarezes aby nebolo vidni to co nema a potom je to ok sup sem a sup tam a za chvilinku je po tom a mam svaty pokoj...tak mne to robia normalne v kozmetike.a babenku poznam...len treba zistit ci robia aj depilaciu intimnych partii lebo vacsinou su to len bocne bikiny

michalag
21. jan 2010

mini, ja mam pupok von uz nejake 3-4tt

gajana1
21. jan 2010

Ahoj Zuzi twin sa maju dobre kopu ako divy aj teraz 😀

minius
21. jan 2010

no kika moj sa tiez snazi uz sme tak na pol ceste 🙂

minius
21. jan 2010

miska to uz tak skoro 😕?

a ako sa citis ty gajana?

kamilakd
21. jan 2010

tak ano dominko je v brusko to je pravda...pupcok este nemam vonku 😅

kikus ja som sa tiez veru zlakla ze co to je?

gajanka miska cawte

kika29
21. jan 2010

malá sa ma pýtala prečo ho mám vonku a prštekom sa snažila ho chytiť no mňa to šteklilo 😀 a dakedy ma tiež zabolí okolo pupka.
dnes mám v krku horkú chuť už neviem čo si mám dať aby to prešlo 😝

minius
21. jan 2010

kika nesnazila si aj mala vytiahnut ten svoj 😀

kamilakd
21. jan 2010

no horka chut tu mam dnes aj ja akurat nemam ziadnu cokinu po ruke by som si dala veru 😕

gajana1
21. jan 2010

minius čim ďalej spom nemotornejšia a hlavne nevladzem a nič sa mi nechce nejak som zlenivela.

Prvu varku som oprala a teraz už len požehliť a môžem pomaly dalšiu varku oprať

minius
21. jan 2010

gajana z nemotornosti si nic nerob mne furt cosi pada z ruk.
😖

Vy uz ste tu skoro vsetky poprali a pozehlili, no asi aj ja zacnem skorsie, kym sa este da.

cicimon
21. jan 2010

minius - ja nemam ani pokupene ani neperiem, asi az na materskej 🙂

inac...ako sa prejavuje to tvrdnutie bruska? mne sa asi 2x stalo v noci, ze som sa zobudila na taky pocit, ako keby sa mi v spodnej casti brucha nieco natahovalo, nevedela som, co s tym, tak som sa len pretacala z jednej strany na druhu

kika29
21. jan 2010

minius niesi sama ja sa tiež chystám prať ale kedy? 😅 ja tlačím sladkosti do seba fuj a neprechádza tá chuť.

michalag
21. jan 2010

mini, no aj ja som sa cudovala ze tak skoro

inak ani ja este neperiem, mam este chvilku cas a planujem este nieco nakupit pre malu ak sa to v 30tt potvrdi

vejula
21. jan 2010

jj kami už máme rezervovaný, som rada, lebo cez net na slepo som nechcela, a tento som si aj vyskušala aj je dobre odpružený aj stabilný aj kolieska sa mi lúbia... No celkovo mi sadol.
No čo sa týka depilácie to som fakt nevedela že aj tam dole sa dá... Chi ja by som sa asi tiež trošku blbo cítila, som taká hnablifka 😅 Ako som včera písala, ja to tam dole už len pristrihávam 😀
A kami ty si mala pri tej kontrakci len to tvrdnutie či aj nejaké bolesti 😕 Ja som čítala že od nejakého 30tt je to normálne tie nepravidelné kontrakcie.

kamilakd
21. jan 2010

cici no to tvrdnutie je tak ze mas brusko ale cele ako kamen a potom citis ako sa uvolnilo proste je zas mekucke

ja uz mam poprate aj pozehlene ale este chcem nieco podokupovat

gajanka a aj citis ze mas v brusku dve???inak ked zacnu vystrajat amen tma 😀 bruseno celkom naskakuje

kikus mozno si malinka mysli ze je to dake tlacitko 😀

stacynka
21. jan 2010

ahojte baby,

ludka gratulujem k dievcatku
zuzi, no ja by som s nou asi prerusila kontakt sposobom mrtvy chrobak....
co sa tyka zehlenia tak zehlim ostosest aj ja len este nemam vobec pre seba veci do porodky a neviem kedy sa vyberiem na nakupy....
evil na antolsku sa ja chystam okolo 28. 4. resp. termin v knizke mam 29. ale ja by som radsej aj skor, no tedy si aj tak sam vyberie kedy pride 😉

cicimon
21. jan 2010

jaj, no ja to mam take akoby nejaky krk a take napatie (niekedy som mala taky podobny pocit, ked som sla na "velku" a nevedela som to zo zeba dostat, akoby tam bolo malo miesta 🙂), fakt neprijeme az bolestive a po chvili to preslo

zuzana1971
21. jan 2010

ktovie ktora z nas porodi prva, ale hlavne nech babenka poctivo ostanu v brusku min. do povinneho 36 tyzdna

juliap
21. jan 2010

babulky, tak to tvrdnutie bruska je normalne ak je maximalne 5x za den, to mi dnes povedala na poradni, ale ja som mala posledne 2 dni az 20-25x, takze uvidime v pondelok, ked mi dopichaju tie injekcie, ci to prejde, alebo budem musiet ist lezat. uz mi drobec aj klesol, vcera vecer som uz hovorila mm ze mam nizsie brusko ...

kamilakd
21. jan 2010

vejulcek mala som aj bolesti okolo pupku take tupe ale o chvilku to preslo...jasne ze depilaciu robia kde potrebujes no len treba zistit ktory salon to robi...a mam svaty pokoj a na babo to vydrzi cca 3tt a ked aj daco vyrasta tak viac menej pobiedno a jemnunke bledunke...dobre ze si ho poskusala a co mm? uz je vsetko ok?

michalag
21. jan 2010

veji a aky ste si rezervovali? (prepac ale dnes uz nevladzem citam dozadu 😅 )

zuzana1971
21. jan 2010

julia a ty si v ktorom tt?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre