Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
22. jan 2010

minius ano az do konca budem na PN a potom pojdem hned na MD...ved to by som nezvladla tie behacky autom este v kancli sediet ok.krasna vybavicka

kikus co sa stalo?

blondy gratulujem a neboj sa ze zabka bude mat odpor prave ze to bude vzdelana mlada dama 😉 uvidis

vejulcek keby sa aspom raz vzili do nas tak by vela veci pochopili 😠 ale babatkam sa tesit budu

kamilakd
22. jan 2010

kikus si mala daco po nom hodit...nejeduj sa aby ti nebolo zle....

minius npodobne ja tiez konikujem casto....

kika29
22. jan 2010

minius neviem prečo som to tak zle zobrala dnes ale velmy ma to rozlostilo no čo už tak by som si dala teraz strik a nemáme doma víno len colu 😒

kamilakd
22. jan 2010

kikus ale toto by vytocilo aj mna daj si kolu ja som si dala zemiakove lupienky a maly savrtel len neviem ci mu chutili alebo nie ked sa tak vrtel

zuzana1971
22. jan 2010

blondy gratulujem ku skuske

kikus no ty sa vies paradne rozcertit, no ale vsak mas recht
daj si colu, ja by som si ju dala vsetkymi desiatimi, ale kvoli cukrovke nemozem, alebo cokoladku si supni

kika29
22. jan 2010

kamilakd mal šťastie že som nemala nič po ruke bo by som určite hodila 😀 ale už sa ukludňujem ešte mu vynadám ked prídede a možno už budem spať alebo ma to prejde.

kamilakd
22. jan 2010

zuzka a colu light mozes? a cokinu ? a cim si obalujes nervy?

kamilakd
22. jan 2010

😀 kikus nechaj to tak nerozculuj sa aj ked viem ze sa to neda....ja si pamatam ze som raz tiez mala zachvat,bol chori a mravcal a len som obskakovalla okolo neho lebo mal teplotu37.4 a isiel mi uz umret a vecer mu zavolal kamos ze hrat hokej to som sa tak vytocila ze som myslela ze ma porazi 😠

vejula
22. jan 2010

no kika tak toto poznám tie nočné výjazdy... Mna to vie tiež nahnevať, hlevne ked mm vždy dojde o niekolko hodín neskôr ako mi povie a ani nezavolá nič... No to su chlapi 😠

Blondy gratulácia ku skúške. Ja sa ku tomu učeniu nemôžem dostať ani za svet. Ale zajtra už musím, musím aj keby čo bolo 🙄

veve23
22. jan 2010

caute,
potrebujem poradit, viem ze vytoky su ok, ak nesvrbi tam dole a tak, ale ak je slabulinko ruzovkasty je to problem??? doteraz som nic take nemala tak neviem ci si z toho mam nieco robit?

moni
22. jan 2010

kika, tak to bude asi rozsireny jav u chlapov, napriklad u nas sa vzdy najde cas ist do posilovne, ale milion dalsich veci, ktore treba porobit pockaju, lebo nie je cas 😠 niekedy to cloveka vytoci!
daj si veru nejaku mnamku, aby si si krpceka udobrila ze sa jedujes 😵

zuzana1971
22. jan 2010

kamilka ja si obalujem nervy tak, ze sa tu vyzalujem a vyzurim na koniku 😀 😀 😀 uz ma asi musite mat niekedy plne zuby 😝
colu light si ibcas dam v mekaci, to je taka riedena, ale nie casto kvoli umelinam, tie su vraj este horsie v tehu nez normalna cola

juj, otvaraju sukromnu nemecku skolku blizucko mna, ale az od 2 rokov a ta cena 420 euro na mesiac plus strava 3e na den 😝 ,no ale mozno by nebolo zle keby som tam robila ucku a mala maxika so sebou ak by dovolili...

http://www.ekodomcek.sk/sk/

moni
22. jan 2010

veve, to ti asi len nejaka vlasocnica praskla. pokial nekrvacas, malo by to byt ok. vyloz noz, lahni na gauc a oddychuj. alebo rovno sup do postele 🙂

kamilakd
22. jan 2010

veve slabulinko ruzovy? sup do nemocky nemusi to nic znamenat ale pre istotu...mali ste s mm sex?mohla ti aj nejaka cievka prasknut ked to tam mame prekrvene...ale ak mozes chod ved nic za to nedas kuknu na sone

kika29
22. jan 2010

no aspoň že len ten môj mm sa nefláka sám a niesom sama čo si žerie nervy 😝 ved ja mu to potom vrátim ked drobček podrastie a tiež pôjdem na výjazd a prídem ešte pozdejšie ako on 😀 to si len teraz myslým 😠

dejna3
22. jan 2010

ahojte,
ja som dnes natešená, lebo som tak super nakúpila - išla som si kúpiť nočené košele a malii zľavy, tak ma jedna vyšla len 9e... a sú také pekné, moderné, na gombíky... nie také tie "babkovské" 😝 a ešte som si kúpila bavlnený tehu roláčik, zľacnený z 22,50 na 10e... lebo z normálnych pulóvrov a tričiek mi už bruško vylieza, a bojím sa, aby som neprechladla...

čo sa týka tej ligt coly a iných light potravín - presne to isté mi povedali na diabetológii - vraj v tehu určite nie 😝 to už radšej pomenej "normálneho" cukru, alebo sladiť fruktózou, či medom... a netýka sa to len diabetičiek...

idem dočítať..

vejula
22. jan 2010

veve, no ja neviem ti poradiť 😕 Sama neviem či by som volala do nemocky alebo by som čakala či to neprejde... Ťažko radiť...

kika ani nevieš ako sa ja teším na to ked malý podrastie a ja sa pôjdem niekde zabaviť trocha opiť a vyblbnuť, strááášne, len na to nemôžem myslieť lebo mám potom strašný chtíč niečo vyviesť 😀

Kami a ako dnes??? Už nieje tak smutno? Si teraz u vašich či domka?

vejula
22. jan 2010

jeeej dejni teším sa s tebou, ja som mala včera tAku dobru náladičku po tom nákupe 🤐 Ale je pravda že na seba si len tak rýchlo niečo nekupim lebo niesu peniažky... Teraz rozmýšlam, že v čom pôjdem na tie záverečné skúšky ked nemám žiadne slušnácke tehugate, a v rifloch by to bola dosť drzosť. Ach jo peniaze nie su najdôležitejšie ale ked ich nemáš tak ide všetko ťahšie 😔

zuzana1971
22. jan 2010

kamilka a prstik je uz oki?

kamilakd
22. jan 2010

danka a kde si tak dobre nakupila? ja chcem zajtra kuknut hlavne tu bundu 😅

vejulcek no dnes som troska cez den pospala a potom prisla mamina smutno je ale uz nie tak ako vcera...ked nieco jeme a nase mimi sa vrtia co to znamena???chuti im to alebo nie? 😅

no veru vybehneme nech sa mm staraju 😀

kamilakd
22. jan 2010

zuzka jasne zahojene vsetko ok este taka mala modrinka ale to porezane uz je zcelene

veji aky kolacik budeme cez vikend piect?

veve23
22. jan 2010

dik baby, ..mali sme sex vcera vecer, tak neviem ci sa to moze objavit obden, zatial to bol len jeden taky bledulinky ruzovy sliz a potom nic, tak uvidim ci to bude pokracovat, prinajhorsom skocim na pohotovost, babo kope jak vzdy ani nic necitim zeby nebolo ok, kuknem za hodinku ci to bolo len jednorazove.

vejula
22. jan 2010

Tak fajn že je už lepšie... A s tým vrtením neviem... Skôr ide o to či mu to dáva nejako vela energie... Môj sa najviac vrtí dhvílu potom ked sa velmi zlaknem a zrýchli sa mi tep, alebo som nejaká nervozna ako na ihlách, asi cíti to napatie alebo čo neviem, ale všimla som si to už v nejakom 20 tt, že najviac kopal ked bol mm kdesi v prdelke s kamarátmi a ja sama doma nervozna podraždená, vtedy vždy najviac kopkal.

moni
22. jan 2010

dejni, super, ja som prave cosi nakupila cez internet. pre seba aj kamosku tak sa tesim na balik 😵
a este mam zalusk na jednu komodu, snad bude v slusnom stave a chlapik mi spusti cenu. potom ma uz nic nezastavi 🙂 doteraz som sa musela krotit lebo som nemala kam davat tie mini-vecicky 😅

kami, ja si neviem vynachvalit ze som kupila nakoniec tehu bundu. a to som sa zapovedala ze ani nahodou, ze budem chodit v svetri a rozponutej normalnej.
snad najdes cosi co sa ti bude pozdavat, a za rozumnu cenu!

kamilakd
22. jan 2010

silvika tu pisala o dakych cajikoch pre tehu myslim ze alchimilka a este daco vraj na lepsi porod

dejna3
22. jan 2010

kami, určite behni kuk do tehotky... majú tam na niektoré veci zľavy... tie nočné košele sa fakt oplatia, veď to ani u číňancov nekúpiš 😉
kami a nabojkaj, 12 dní rýchlo ubehne, ani sa nenazdáš 😉
veji, veď ja som už ano nemala v pláne veľmi kupovať oblečko na seba - ale je pekný ten rolák, jemný ružovkastý a za tú cenu 😝 - no nekúp to 😀
ja som dnes celá tak natešená, lebo ešte aj kolegynke sa dnes narodila dcérka, TP mala mať 10.2., ale malinká si švihla, tak sa veľmi teším aj z toho 😵 😵

vejula
22. jan 2010

kami tak ja som kolačiky piekla včera a dnes a som si aj dala do krkana 😀 dnes bol v kurze punčový 😝 mnam. A cez víkend plánujem žwe spravým tu rýchlu smotanovu tortu, čo sda ani nepečie, tak mi nan akosi prišla chuť, tak prečo nie 😎

Moni bez bundy si chcela chodiť 😕 Ty si trdlo, dobre že si si to nakoniec rozmyslela 😉

blondy12
22. jan 2010

inac ako ste pisali ohladom nasich post tak to je strasne...ale ja nastastie nemam take skusenosti u nas na dedine ako tie baby poznaju tak donesu aj do babky.. 😀 ...alebo ked vedia ze niekto bude doma tak donesu ...no neviem ako to je s nejakymi velkymi balikmi...lenze chodim aj to postarske auto nie?aspon si myslim ze by mohli...

no a inac dnes som mala happy day..aj ten strik 😝 ..a po skuske som sa stretla s byvalou kolegynou tak sme si dali v tej super cukrarni Světozor taku palacinku s lesnym ovocim a s jednym kopcekom zmrzliny a s orieskovym posypom a orieskovou polevou a potom este k tomu horucu cokoladu 😀 ...tak to som si dala...a dokonca som si kupila aj taky tensi svetrik za super cenu taky sirsi strih a budem mat aj po porode normalne... 😀

dejna3
22. jan 2010

baby, ešte som dnes aj v tescu kúpila pre oboch drobčekov - pre mimi - také pyžamká s mickeym a mojej bambuľke rofľovú sukienkau a tričko s minnie 😉 a malá si to chcela hneď doma poobliekať, tak sa tu už pol hoďku v tom pretŕča a vytešuje sa zo "svojho" nákupu 😀 😀 😀 ešte má len 15 mesiacov a už je taká parádnica 😝 😀 😀

vejula
22. jan 2010

dejni jasnačka, za takú cenu, super 😉

A na ten pôrod je dobrý čajík z Ostružiny malinovej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre