Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
28. jan 2010

kami, to je to, ze im take veci nedobijaju 😠 keby sa nemal ako ozvat tak pochopim, ale mobil strceny vo vrecku a jeho nenapadne zavolat 😅
no nic, zmenme temu lebo aj tak nic nevyriesime 😅

veve23
28. jan 2010

moni, to je tema, ktora nema rozuzlenie, debatka tak do porodu 🙂 a este stale sa nieco da nikdy na to neprideme co v tych hlavach maju.....
dala som si gumene cukriky a krpeckope jak divy, tak neviem ci mu tiez chutia, alebo si mam drzat liniu
ale musim pochvalit polovicku, mi oznamil ze v pondelok mi pojde vybavit porodnika, tak som zvedava.....len zabudol povedat ktory pondelok 😀 😀 😀

seuska
28. jan 2010

no baby hej svokru mam fakt ukazkovu, podla mna vsetky vtipy o svokroach vymysleli podla tej mojej 😀 😀 je to tava, by som sa tu vedela rozpisat, ale na co? a svagrinka toto iste, ide po ulici a hlavu otoci... primitivka jedna aj druha... sak by mi srdce roztrhlo keby som isla po ulici a segra alebo svagor by hlavu otocili... no ale kazda rodina ma ine priority, vsak?

No s tymi chlapmi to mate tazke... tiez mam dakedy pocit ze su na inej vlnovej dlzke... ako Kami pise neznasam vetu "uz idem" a pride o dve hodiny 😎

Aaaaaaaaa certa spominaj, prave mi mm volal ze nestiha zajtra 3D sono v kosiciach...!!!!!!!! Parada! Nakolko je kamionista a sneh ho zabrzdil dakde na Orave vraj tam nie su odhrnute cesty... ☹

kamilakd
28. jan 2010

moni presne ale veru nechajme to tak lebo aj tak nic nevyriesime 😀

veve neboj gumenne su ok 🙂 a vidi male skace ako dive tak mu este supni nech si uzije asi je to mnamka,,no ved to nevadi hadam to stihne daktory pondelok do porodu 😀 😀 😀

seuska aspon vidi ake maju IQ take ti ani za rozculenie nestoja 😎 boooze to mi je luto ale tie cesty su fakt otrasne a neda sa ti to dako posunut???aby bol pri tom?cez vikend sa u vas nic neda?

ja som dostala chut na hraskovu polievocku tak uz na nej pracujem...boze baby ja som taka polievkova

seuska
28. jan 2010

kami neda sa to prelozit, som rada ze ma dali na to 3D az na 16:30. Tak uz co? Pojdeme bez tatina...

civi stiahni si moje brucho do albumiku aprilove bruske... diky..

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

moni
28. jan 2010

seuska, s tym 3D sa naozaj neda nic robit? jooj, to by bola skoda, taky krasny zazitok to je 😵

kami, ja som tiez polievkova, a aj privarkova, zato mm treba nutit aby to zjedol 😒 on to pochytil od svojho otecka, takze musim mat malu na svojej strane 😀

vejula
28. jan 2010

joj babulky, tak jeho prvé slová ked som sa hnevala, " A čo sa také hrozné stalo????" No čo asi... katastrofa, no čo mu na to povieš... Tak radšej už nehovorím nič...

Inač to dievča je Mirka z junoviek ona aj tu tému zakladala, a ano pred tým už prišla o dvojičky 😔 Tak snad to teraz dopadne dobre.

moni
28. jan 2010

seuska, viem ze to nie je utecha, ale mozno bude saska tiez potvorka a neukaze sa na prvykrat. a budete musiet ist znova, a mozno aj tatino uvidi 😵

veji, na mirku a babatko velmi myslime 😔

kamilakd
28. jan 2010

seuska no skoda 😠 tak aspon bude cd

moni ani nevrav a privarky mnam polievocka dovarena a davam si druhy tanier...

veji no chlapi 😠 inak to je krute ako si s nou osud zahrava no nic budeme jej drzat palceky 😵 nech malinke vydrzi

kamilakd
28. jan 2010

inak dnes mi prisla ta odsavacka na sopliky living LAB ma ju aj civka v albume

vejula
28. jan 2010

ja ešte stále verím že sa to do dvoch dní trochu umudri a maličká ešte pobudne chviločku v Mirkinom brušku...

Joj polievočky tu preberáte??? No ja neviem čo je somnou ale normálne som hladná a vôbec neviem čo zjesť akosi na nič nemám chuť 😕 Ja a nemám chuť... Tak to už je čo????? Asi tie stresy čo mi mm urobil mi nejako dopadli na žaludok alebo čo 😕 😖 😒

kamilakd
28. jan 2010

vejulcek nedaj si chut pokazit nicim a nikym daj si nieco jogurtik alebo chlebicek 🙂

moni
28. jan 2010

veru veji daj si cosi, nenechaj nas v tom s kami same.....ja tlacim pomaranc a jablko 😀

cicimon
28. jan 2010

caute,

mne sa dnes podarilo o 18.30 zaspat pred tV...dajak som mrtva tento tyzden a aj v robote je toho vela..

vcera sa nam podarilo kupit krasny mantinel v babylande 🙂

veve23
28. jan 2010

jasne veji, len si daj, ja este stale tlacim tie gumaky

kamilakd
28. jan 2010

cici co ste to kupili???daj fotku alebo link

veji uz nieco tlacis???

cicimon
28. jan 2010

kamilka - hniezdo do postielky http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?S...

len iny obr., mozno cez vikend pofotim a dam realne

a ja tlacim susene datle 🙂

kamilakd
28. jan 2010

aha som nevedela ze co si vlastne kupila 🙂 datle? no tak tie mam po ruke tiez 😀 ale nedam si ich

cicimon
28. jan 2010

no ja som rozmyslala medzi coko a datlami 🙂)

kamilakd
28. jan 2010

cici dobre si urobila datle su zdrave,cokinu das zajtra doobeda aby si ju aj vybehala

veve23
28. jan 2010

no uz som presla na pomaranc, treba aj vitaminy

cicimon
28. jan 2010

kamila - ja ju vybeham max cestou na WC, kedze inac sedim 8hod za pc 🙂 abo cestou na obed 🙂)

kamilakd
28. jan 2010

cici lepsie ako ju supnut pred spanim 😀 inak ja som taka celkom spokojna mm prec uz tyzden a prestal mi chybat 😅 vyvalujem sa sama v postelke cetujem si do kedy chcem navarim si co chcem idem si kam chcem a nemusim sa spovedat nechapem preco som tak na zaciatku mrncala 😀 😀 😀

cicimon
28. jan 2010

no ono si na to treba len zvyknut 🙂)

mne bolo tiez fajn, ked som byvala este sama....a zas aj teraz je to ok🙂 len mm nechodi na sluzobky, tak sa malokedy stane, ze som sama

kamilakd
28. jan 2010

chi no ale ja som aj tak vacsinou dna sama rano ide do prace a vecer pride...ale da sa to aj takto sama bacovat 😀 keby ma teraz pocul

cicimon
28. jan 2010

🙂) no ja sa tesim este z toho, ze chodim do roboty a nie som doma... len zacinam mat strach, ako stihnem vsetko nakupit a pochystat potom

veve23
28. jan 2010

kami..tak tak, aj ja som tak na tom, teraz ma nocnu, tak veget, to je o zvyku....si prestav ze by si ho mala stale doma..nonstop...

kamilakd
28. jan 2010

cici postihas vsetko neboj budes to mat raz dva pripravene....boze inak nic nie je v TV trafi mna

cicimon
28. jan 2010

kami - mm skonstatoval, ze za prve 2 dni na MD poporiem a pozehlim a za dalsie 2 popracem byt a potom uz nebudem mat co robit 🙂

ta tv - hej, nic nejde, my sme normalne vypli TV a citame knizky 🙂

kamilakd
28. jan 2010

veve nestras to nie 😅 ani v tom najhorsom sne 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre