Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kiwinka
5. feb 2010

anoo jankako, 50 UV filter ... ze podla australskej normy 😀 ... no, treba to zvazit kupu teutonie,,nakolko babetko potrebuje veeela veci, nie len kocik vsak...? ale, my sme si povedali, ze nasej malej doprajeme... ved maminka dostane kocikovne ked porodi no nie? :D

veve23
5. feb 2010

civi...no asi to urobim tak, ze vezmen peniazky, nahovorim niekoho, nech nejdem sama tam a vyberiem sa na nakupy......este som tam nebola, teda v tom detskom, noo nebol dovod 🙂 , ale si ma namotala tak sa tam vyberiem..............vsak dufam ze tak za 2 -3 tt sa troska umudri pocasie a huraaa na nakupy

jankako
5. feb 2010

Kiwi aj brzdu má,nie?Ja nevolim ten kočiar len z toho dovodu že sa mi nepáčia kolesa,neviem celkovo ma nejako neuputal..Ale maju asi aj ine štýly,nie?Nepátrala som,kedže sa mi nepáčil naživo...
Každy máme iny vkus,no nie?Ja som pre našu žubrienku ušetrila už tolko korun,že ich nemam ani na čo minuť 😀 ,kedže všecičko okrem kočiara mám od segry...aj vecičky,postel,a ostatne prkotiny..Fakt budeme mať taku väčšiu investiciu len do kočiara,vaničky a monitoru dychu a tie maličkosti nerátam..
Tak ale bábätko nie je len na mes..tak koruny sa budu určite pomaly míňať..dieťatko potrebuje stále..

dejna3
5. feb 2010

ahojte 😉

ja som dnes už stihla vyhodiť poistky v celom byte 😝 som voalala mm, nech mi spraví krátku inštruktáž, ako ich znovu nahodiť 😀 😀 odkedy sme prerobili komplet celú elektriku, tak som ich ešte nenahadzovala... našťastie, to stačilo pozapájať len u nás v byte, nemusela som bežať na chodbu....
bavíte sa o teutonke - je to celkom pekný kočík, vyzerá byť kvalitný... mňa síce zas až tak neohúril, ale je jasné, že každému sa páči niečo iné, a tak je to aj dobre 😉
len som chcela k tomu babymarketu - oni robia úplne masívnu reklamu na tento kočík, až mám niekedy pocit, akoby iné kočíky zavrhovali, keď zistia, že ste ochotní priplatiť si... aj tu na stránkach mk - sú dokonca majitelia, či predajci zaregistrovaní a priamo vo fóre robia tzv. skrytú reklamu... ja mám doma casualplay S4 a dosť sa mi nepáčilo, keď sa nám do témy o CP votrela jedna ženská z BM a strašne ho kritizovala a furt si dokola omieľala len o teutonke, že je to najúžasnejší kočík na svete... možno preto ma to tak odradilo 😖

civavava
autor
5. feb 2010

veve, tak to sa tam "vyblaznis" 😀 😀 ja na ten obchod nedam dopustit..najma na to, ze tam najdes ozaj secko pod jednou strechou... 😉

veve23
5. feb 2010

dejna...ani som si to neuvedomila ale mas pravdu, tu Teutoniu nemaju vsade, neviem presne ci s dobre pamatam ale babymrket neviem ci neni vyhradny dovozca alebo nieco take, tym padom si robia z cenami co chcu a tlacia tuto znacku dopredu,mne ho odporucali, ale ako nevyhodu mi kamoska vravela ze je masivna konstrukcia a je tazky k manipulacii do auta a tak, ....moje najvascie kriterium je skladatelnost, vaha, kolieska a samozrejme koli krpcovi material.....a ci sa mi zmesti do kufra auta, kedze vascinou bude babo so mnou a ja mam mensie auto ako mm, jedine ze by sme si vymenili...... 😀 😀 😀
vsak uvidime, ja stale spekulujem

dejna3
5. feb 2010

my sme za náš kočík cca 1,5 roka dozadu tiež vycálovali okolo 30tisíc Sk,a to sme vajíčko kúpili 4 - 5 mesiacov používané (čiže za polovicu)... ja tie peniaze dodnes neľutujem, pokiaľ sme na to mali... tak čo... s kočíkom som veľmi spokojná a využije sa aj pre druhé 😉 akurát ma naštvalo, že po roku išli ceny dolu aj o 7 - 8 tisíc 😠 😝 😀 , lebo vraj španieli chceli viac preniknúť na tieto naše trhy, tak šli dolu s cenou - týkalo sa to čr, sk, poľsko, neviem či aj maďarsko...

veve23
5. feb 2010

civi, ani mi nehovor, uz sa tesim, uz som obvolala ze kto pojde so mnou, lebo chcem ist cez tyzden, aby tam bolo malo ludi, moja polovicka neni na taketo akcie, .....mozno namotam aj mamu nech poradi, uvidim...kazdopadne tam skocim kym som este fit a mobilna 🙂

dejna3
5. feb 2010

inak to je super, ja som sa tiež vytešovala z týchto nákupov 😵 😵 so mnou chodili po obchodch bezdetné kámošky, ale radili celkom dobre 😉

civavava
autor
5. feb 2010

ja som zas najradsej sla po nakupoch sama, aj ked bola som aj s mm zoparkrat a on je uplne pohode s nakupmi, ale najviac mi vyhovovalo byt samej 🙂)) 😝

veve23
5. feb 2010

aj ja som bola teraz sama, pozicala som si 2 predavacky a nakupovala som 🙂 to je v pohode, to len do Viedne chcem pre istotu niekoho zo sebou, keby daco....lebo ja jazdim jak Schumacher, ale uz sa krotim kedze mam zodpovednost za dovoch 😎

civavava
autor
5. feb 2010

😀 😀 veve, vitaj v klube rychlych soferov

veve23
5. feb 2010

noo super ze aj ty civi, tolkokrat si hovorim ze mam ist opatrne, vzdy sa zabudnem, a to predtym ako som bola tehotna som si kupila sportovu verziu, tak super, babatko bude mat z mamicky radost 😀 😎

zuvinka102
5. feb 2010

no sa pridavam, k vam co sa tyka tej rychlosti.. nazabudnem na to ked som mala este moju feldu a my mame trosku prudku zakrutu na parkovisko taku esickovu co tam kazdy ide opatrne lebo vynasa.. ale to mna nikdy netrapilo v tej zakrute som isla to 60 a medzi dve auta zaparkovala 40 a moj mm povedal. ze to by si on sam nedovolil spravit a predychavam to este dost dlho, ze som blazon.. Ale rychlu jazdu som si vychotnavala este ked som chodila do TT do skoly.. Blava a TT 20 min v pohodke niekedy aj menej.. 😀 😀

tantama
5. feb 2010

ahojte babule. aj ja sa pridávam k tým čo majú občas ťažkú nohu na plynovom pedály... je pravda ale že keď vozím syna idem opatrnejšie..... dnes si mm zabudol asi mobil doma alebo kde a išiel skoro ráno do BB a mal byť späť okolo 13h. ale ešte stále sa nevrátil a ani sa s ním nedá spojiť lebo mobil len zvoní a nič... som z toho na nervy... len dúfam že sa nič nestalo....ja som v práci ešte 2h a potom domov.. len dúfam že sa do vtedy objaví... 😖 😖 😖

dejna3
5. feb 2010

to poznám 😖 častejšie som to ja, kto nemá mobil a nemôžem sa s nikým spojiť, lebo čísla - nenosím v hlave, ale na karte telefónu 😒

vy ste tu takéto cestné pirátky? 😀 ja som za volantom nesedela, hádam aj 10 rokov 😝 ☹ drahý nemá vodičák vôbec, i keď už sa chystá tento rok urobiť a potom si asi zaobstaráme nejaké autíčko, lebo pri 2 detičkách to už bude bez auta asi takmer nemožné 😔

sofinka - posledný týždeň, keď ma vidí sedieť pri compe, už aj doletí a vyžaduje, aby sme kukali fotky bábätiek 🙂 a nie a nie prestať 😝
ja som len strašne zvedavá, ako bude takýto malý drobček reagovať na ďalšieho drobčeka v rodine😅

juliap
5. feb 2010

ahojte tehulky, vidim ze rozoberate jazdu, tak ja mam uplne najradsej, ked mozem ist rychlo, niekedy za volantom aj nadavam jak chlapi, hlavne ked je na ceste nejaky pribrzdenec alebo debil co nepozna znacky. moj osobny rekord po ke je 10 minut, a ked so mnou isiel profesionalny vodic na aute, tak len hovoril, dievca spomal, mozu tu merat ... ked veziem deturence, tak idem predpisovo. 😉

co sa tyka kociara, dnes na obed mi volali, ze uz nam ho doviezli, tak si zajtra ideme po neho, dufam ze to je ten, co sme chceli, odfotime a dame do albumika 😀

ninuska8
5. feb 2010

ked uz ste pri kocikoch chcem sa spytat ci sa niektora nechystate na kocik do Polska, alebo ci neviete kde treba ist, lebo vraj znackove kociky su tam ovela lacnejsie ako tu, len neviem ci niekde na trhu alebo normalne v obchodakoch...dakujem

veve23
5. feb 2010

jaaj, som bola na wc a nie a nie sa vyk..t, tak som sa trapila, no a potom som skoro dostala infarkt, lebo na utierke som mala krv,taku grcku, mate s tymniekto skusenst, lebo to sa mi este nestalo...alebo to iaka cieva praskla za to ze som moc tlacila ☹ , som sa normalne spotila

moni
5. feb 2010

ahoj dievcata!

citam citam kolko ste zas popisali 🙂
na nas sa zenie snehova burka, pustia nas o 4 hod skor 😵 akurat ze mam tooolko roboty ze neviem neviem 😠

dejna3
5. feb 2010

moni, a zásoby jedla si už nakúpila? 😅

moni
5. feb 2010

dejni, jasneeee 😀
sice trvalo pol hodinu zaparkovat, a hodinu zaplatit ale mame zradla ze aj tyzden mozeme ostat doma 😀
vcera ucili ludi vo vecernych spravach ako odhadzovat lopatou sneh 😀 tento narod ma neprestane udivovat 😅

juliap
5. feb 2010

ninuska, my sme objednali priamo v presove, je to od polskeho vyrobcu, farebnu kombinaciu sme si mohli vybrat, doviezli nam ho za 3 tyzdne od objednania a cena je cca taka, ako v polsku u malopredajcov. kociar 3 kombinacia prenosna taska, hlboky, sportovy za 185 eciek ak chceme aj s vajickom tak +50 eciek a nemusime nikam jazdit, mame normalne 2 rocnu zaruku a je to kociar, co ma europsky a slovensky certifikat ... a maju tam aj ine druhy kocairov v perfekt cenach

dejna3
5. feb 2010

moni) kokso, to fakt? 😀 😀 😀 tak to muselo byť dobré... 😀

moni
5. feb 2010

dejni, ja uz som si myslela ze ma nic neprekvapi, ale vcera to ozaj stalo za to 😀
je pravda ze proste toto je oblast kde nie su zvyknuti na tolko snehu, ale ako su schopni vyplasit ludi, az mozne nie je 😒
ma to zacat okolo obeda, a trvat to ma do zajtra neskoreho vecera, a ma napadnut asi pol metra. tak uvidime ako im vyjdu predpovede 🙂

monva
5. feb 2010

juli - hodis aj foto toho kocika? please 😉

moni - 😀 😀 😀 to uz je ina instruktaz

juliap
5. feb 2010

monva po kociar ideme zajtra doobedu, tak potom hodim aj foto

monva
5. feb 2010

o.k. tesim moc moc
inak aj to tako, co tu dala link jankako sa mi velmi paci

seuska
5. feb 2010

Ahojte babulky...

Frucht ty si uz na materskej a nestihas MK?????? To ja si predstavujem ze posledne tyzdne tu s Vami presedim dost casu a budem cakat ktora kedy rodite 😀

Martinka tak tne pomarancovy kolac na zahriatie som si okopirovala a zajtra ho upeciem... hodim potom info... skoda ze nemozem hodit foto... mnaaaaaaaaaaaaaam ale recepte je skvelyyyyy

Blondy drzkam zajtra palce aby Vam sobas vysiel a gratulujem k dievcatku....

Veji aj mne sa casto pusta krv z nosa, kup si sprej do nosa mineralku aby ti zvlhcilo sliznicu

Zuvi drzkam palce pri tych moravskych kolacoch... ked ti vyjdu tak mi posles recept do IP, ok? Ja pouzivam na miesenie domacu pekaren a take mam vzdy cesto jak vaticku 🙂

Moni 😀 americku instruktaz odhrnania snehu by som si fakt kukla 😀 😀

veve isto to bola len cievka... a ked si sa utrela tak si to mala na toaletaku? a kde? tam kde mas pisulku alebo v zadsie? Len sa kontroluj a nestresuj, isto to bola len cievka... (prepac ze tak intimne, len som ti chcela pomoct ze aby si vedela odkial sa ta kv nabrala)

zuvinka102
5. feb 2010

moni tak tu reportaz by som si rada pozrela musela to byt sranda..

inac musim sa pochvalit tak tie poravske kolaciky sa mi podarili aspon na vzhlad este som ich nejedla cakam na mm nech si dame spolu na veceru..

julia a aky kocik si si vybrala ??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre