Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kiwinka
2. sep 2009

diky Zuzka 😀

a Gajana 1 udaje do tabulky: aj ja tam chcem byyyt 😀

Simonka 24 Richard 26 Bratislava a termin porodu este neisty 😖

zuzanka.j
2. sep 2009

ahojte. no ja som vstala o 10. som na pn a tak ma praca nesuri...

aj ja chcem byt v tabulke 😉 , udaje:
zuzana 24 stanislav 32 partizanske 14.4.10

zuzana1971
2. sep 2009

lubika ty si stihla do 24 uz 3 deti, dokonca uz stvrte na ceste? tak tomu hovorim vykon, este chcela gajana mena ake mas vybrane

zuzana1971
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
civavava
autor
2. sep 2009

lubiku, nadherne deticky mas, ste krasna rodinka 😉

kiwinka, gratulujem k srdiecku a pekne si uzite aj svadbu 😉

lucinka1104
2. sep 2009

gratulujem k srdiečku 🙂

lucinka1104
2. sep 2009

a inak Lucia 25, Richard 35 a ten datum tiež nie je istý cca toho 18.4. 😝

a ozaj kivi krásnu svadbu kiwi ty maš 3 detiuž ??? 😅

ikushik
2. sep 2009

ahojte, neviem ci mam plakat alebo sa tesit..boooooožeee. akurat som dosla z nemocnice.robil mi utrazvuk..ze vsetko v poriaku,zacínam 8tt nakoniec,a srdiečka bijú ostošesť..a ja ze prosííím? jake srdiečka??? on ze dvojicky.. 😨 😨 😨 😨 prepááána..myslela som ze odpadnem,...aj teeraz to predýchavam.. no iná situacia nastala ked som prisla domov..konecne som to povedala mame..ako niektore viete,s mojim priatelom spolu nebyvame,a v kuse sa hadame..mama s ním vobec nevychadza kedze neznesie ze on ma dieta s inou.. no nastal plac..vycitky..a nakoniec mi povedala ze si to mam zobrat..rozplakala som sa este viac a odisla do izby..najhorsie je to ze nemam ziadnu podporu ani finance prostriedky aby som mohla fungovat..ach baby..zblaznim sa z toho 😢

lucinka1104
2. sep 2009

ikushik pána to už hejprvorade gratulujem k dvojičkám neboj sa zvládneš to nechoj na potrat ja ti dake vecičky môžem poslať bude to dobré tie detitito vrátia si silná a zvládneš to a snad sa všetko aj s priateľom upraví treba veriť držím palce

civavava
autor
2. sep 2009

ikushiiiiiiiiiiiik, ja ti tak zavidim, ja som vzdy chcela dvojicky.....wow....

lucinka1104
2. sep 2009

civavaka myslím, že v etjto situácii jej ale nie je čo zavidieť 😔 možno sa aj vamešťe podaria 😀

iveta72
2. sep 2009

Ahoj Ikushik,
tak toto musi byt obrovske prekvapenie pre teba!!!!
Lahka situacia to nie je. Podla mna zalezi na tebe. Ty jedina sa musis rozhodnut co chces. A pozriet sa racionalne na situaciu. Ja viem, ze v tejto silne emotivnej situacii je to tazke byt racionalna....
Ale mozno su nejake ine moznosti. neviete is nieco najst samy pre seba?

Strasne ti drzim palce, a neboj , vsetko sa vzdy poriesi......... Hlavne sa nestresuj.....

fida
2. sep 2009

Babenky, tak sa vam ozyvam po dlhsom case. Dnes som bola na kontrole, konecne po mesiaci cakania. Srdiecko nam krasne bije 😀, bolo vidno aj pohyby, babo ma 2,14 cm a podla tej velkosti by som mala byt v 8+5tt, takze o 4 dni menej ako podla poslednej mrsky. Uf strasne som si vydychla, kedze este dnes rano som trosku spinila. Doki vravel ze vsetko je v poriadku a netusi odkial sa berie to spinenie. Takze som dalej na PN, papam duphaston, ascorutin, kyselinku listovu a vitamin E. Juj aka som stastna. Pridala som si aj nejake tie fotecky do albumu.

Ikusik blahozelam ku dvojickam, ved je to super sprava. Uvidis aj mamina bude potom rada ze ich mate, len si treba zvyknut na to. A s priatelom verim ze to dobre dopadne a ked sa dozvie ze necakas 1 ale 2 babatka tak ta bude na rukach nosit. Neboj 😉 budeme ti drzat palce.

zuzana1971
2. sep 2009

ikushik moja, a ved to je dobra sprava ze babatka su v poriadku, ved si sa tak este nedavno bala!!!
urcite si to nedaj zobrat, ved mozno sa este situacia zlepsi aj s priatelom aj s mamou...moja mama tiez hadzala kysle ksichty a foter to radsej doteraz ani slovom nekomentoval a to mam uz 38 rokov a vedia, ze na dieta som tak dlhoooooooooo cakala...
takze keby som sa ja mala stale obzerat na druhych, tak dieta nemam nikdy, tak som si povedala, je to moje dieta, ja ho chcem, a je mi jedno co si kto mysli
takze aj ty v prvom rade pozeraj na seba, ci ty babatka chces, ja viem ze to nebude financne jednoduche (ver, ze ani pre mna nie, hypoteka na krku a tiez uplne sama na babo)
ja by som ti to neradila dat zobrat, lebo vidis aj na koniku kolkym zenam sa nedari mat deti, aby si to raz neolutovala v 35 ke ked sa ti nebude darit
a dvojicky su take zlate rovnake, rovnako oblecene, chutne...a hlavne sa teraz nestresuj uz len kvoli malym
taka som rada, ze su v poriadku a srdiecka biju
ja sa strasne bojim teraz v piatok na ultrazvuk ci bude vsetko ok

zuzana1971
2. sep 2009

fiduska blahozelam, tak som na teba vcera tuho myslela, ze sa neozyvas, tak super, a babo je uz dobre velke 😀

zuzana1971
2. sep 2009

luci kiwi nema 3 deti, to ja len som si zamenila lubiku s kiwi 😀

civavava
autor
2. sep 2009

ikushik, ja si myslim, ze nosis v sebe dar, za co by ine zeny vrazdili...ja viem ze mas tazku situaciu, ale som si ista ze ked s malinke narodia, minimalne tvoja mamina ako prva zmeni nazor a bude to ta najlepsia stara mama na svete...
a ja verim, ze aj tvoj priatel ta nakoiec podpori...
ako pise zuzka, situaciu nema nikto z nas jednoduchu, ci su uz finance problemy, alebo pracovne alebo v rodine. nic nie je nikdy idealne, ale clovek je silny tvor a je tu od toho aby bojoval.

a ty mas v sebe teraz dva zivoty, je to velmi cenne, nekaz si ten pocit stresmi a prosim urcite si ich nedaj vziat 😔 ....

ja som minulu jesen prisla o dvojicky, preto som ti pisala, ze ti zavidim 🙂) ale len v dobrom, moc ti budem drzat palce, nech sa situacia v rodine urovna..uvidis, bude to OK, citim to 😉

civavava
autor
2. sep 2009

fiduska, blahozelam k super sprave 😉

lubiku
2. sep 2009

Civavava, Zuzana 1971 dakujem za pochvalu, som rada ze ich mam, no ako si prisla k tej "24"to neviem 😀 😀 😀

Ikushik viem ze to nieje jednoducha situacia, musis riesit priatela, rodinu ktora nestoji pri tebe, financie, byvanie. No najdolezitejsie zo vsetkeho aj tak je otazka, ci by si tie krasne malicke deticky, ktore v tebe rastu dala prec ☹ , ak si odpovies ze nie a deti chces, pretoze su tvoje, tak potom budes mat tu najdolezitejsiu otazku vyriesenu a mozes postupne riesit tie ostatne.
Asi to nebude lahke, no tie deti budu stat zato, viem o com hovorim. Tak prajem vela sil na rozumne rozhovory s priatelom i rodinnou 😵
Nakoniec vsetko dobre dopadne, uvidis 😵

zuzana1971
2. sep 2009

ikushik a na psychicku podporu mas nas 🙂

zuzana1971
2. sep 2009

ja neviem co si mam ist kupit na obed...tie kysle rybicky co mi chvilu chutili mi uz vadia 😝

fruchtbar
2. sep 2009

Baby pekne ste to napisali,nie je co dodat!

Ikushik,toto je tvoj zivot,zi si ho sama,za toto tvoje rozhodnutie si ponesies zodpovednost na cely zivot sama....
Nikto ti nemoze povedat,co mas robit,ja ti iba poviem,ze na tvojom mieste by som sa tesila dvojnasobne....uvidis,nejako bolo a nejako bude....si mlada a silna!

fruchtbar
2. sep 2009

Zuzka,ja som si urobila cestovinovy salat....velmi pestry,farebny,so salamkou a kopou zeleniny....chuti nielen ocami 😉

tantama
2. sep 2009

ikushik......aj keď ti všetci radia čo máš urobiť to posledné slovo bude na tebe... ja ti to môžem povedať z vlastnej skúsenosti že neexistuje krajší pocit ako keď v sebe prvý krát pocítiš svoje dieťa a keď ho prvý krát budeš držať v naručí..ty máš to šťastie že tento pocit môžeš násobiť dvomi... a ver mi že nikoho k tomu nepotrebuješ.. pozri Zuzka je "sama" a svoje dieťa má vysnívané aj napriek všetkému. Ja verím že nech sa rozhodneš akokoľvek tak to bude správne..... ale nič na svete nie je krajšie ako prvý plač úsmev alebo mami.........a to stojí za všetko trápenie sveta 😉

ikushik
2. sep 2009

dakujem vam baby, som rada ze vas mam.

zuzana1971
2. sep 2009

ikushik cmuk a neplac, sme s tebou

michalag
2. sep 2009

Ahojte 🙂
ikushik, wow 😕 ... v takejto situacii sa tazko radi ale vsetko zalezi len od teba, ty si silna a urcite si by si to zvladla

Ja som bola rano u gyn. ze mi zoberie krv a sestricka mi povedala ze nie, ze ma rovno posle Dr. na sono, lebo ze ked mi to uz meska 12 dni a 2 pozitivne testy, tak je to jasne ... tak dnes o 16:25 na mna myslite, aby to dobre dopadlo, aj ked si myslim ze este je skoro na srdiecko (5tt+4), takze tam pojdem o 2 tyzdne asi opat 😅 , ale aspon uvidim fazulku 🙂

fruchtbar
2. sep 2009

to su vlastne prve dvojicky v aprilovkach 2010......gratulujeme ikushik!!! 🙂

lucinka1104
2. sep 2009

ikushik https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... však je to krásne neboj sa a sme s tebou

zuzana1971
2. sep 2009

ano presne take dve copate zlaticka si viem predstavit pri ikushike

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre