Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kika29
18. feb 2010

kamilakd no už ma tu otravuje s tretím. aj som mu povedala že ešte druhé nieje na svete a ty už tretie chceš. no tak povedal že tretí už bude chlapec a že mi dá rok na oddýchnutie. 😀 vieš kolko kamošky povedali toto isté že nikdy viac a teraz už majú druhé bábo 😀 poznám ich vela. ja som síce nepovedala že nikdy lebo vždy som chcela mať 2 deťúrence ale po pôrode som povedala nie tak skoro 😀

fleury
18. feb 2010

tak vidim, ze ti chlapi su vsade rovnaki..moj uz tiez vybera take neutralne farby pre malu, ze nech budu potom dobre aj pre maleho 😀

lubkamik
18. feb 2010

No ved hadam to zvladneme 😀 😀 Dufam ze neporodim ked mm bude na sluzobke - v sobotu ide na 2 tyzdne prec ☹

kika29
18. feb 2010

lubka ved to sa ešte stíha v pohode vrátiť. ved malý ma ešte čas isto to nebude skôr.

kika29
18. feb 2010

no idem ja uvariť obed. Môj svokor ma poprosil či by som im nespravila rezne a zemiakový šalát na obed lebo išiel aj s mojim mm po svokru. Svokra bola týždeň v anglicku u syna a aby neboli hladný ked sa vrátia. Ale budem nakukávať čo píšete 😀 aby som potom nemala veľa čítať 😀 .

fleury
18. feb 2010

ta fajne, aj ja chcem zemiakovy salat 😅

ked tak kukam ine temy, tak februarovky uz pomaly odrodili, este marcovky a zaciname maraton 😀

vejula
18. feb 2010

ahojte kočky....

Chcem sa vás spýtať nedávno tu niektorá tehulka hovorila že dávala nejaké kvapky a že sa potom dozvedela že sa nemôžu dávať... Neviete náhodičkou aké kvapky to boli???? Ak si niektorá pamatáte tak prosím napíšte. Vďaka 😉

lubkamik
18. feb 2010

kikus dala by som si rezne 😵 😵 Tak nech sa vydaria 😉
Ja som vcera kupila dalsiu postielku co dame na prizemie - nech nemusime cez den behat hore-dole 🙂 Hadam ju vyuzijem 😝
Dala som aj do albumu fotku 🙂 Vynurala som super cenu na nete, hehe

fleury
18. feb 2010

vejula o kvapkach neviem nic, les sa spominala ocna mast ophthalmo-framykoin, ze sa nemoze

aktakk
18. feb 2010

Veji- to bola masticka ak si dobre spominam, davala si to tusim Monva...

Kami- no akcne sny, to som pritom ani nejak navecer nejedla 🙂 .

Ja uz mam jednu varku dnes pre malinke opratu, dala som prat dalsie, obed sa uz vari. Ako dobre skor vstat, potom je viacej casu na vsetko. Ja sa pravidelne budim, ked ide drahy do prace o siestej. Som taka, ze sa zobudim na kazdy "prd" takze staci, ked sa drahy pomrvi v posteli a hned som hore.

aktakk
18. feb 2010

Lubi, dobre ste to vymysleli..ja som tiez premyslala dat postielku do obyvky a to byvame v byte. Len male bude spavat v spalni a ja ked zaplace, ho asi teda pocut nebudem ani nahodou...Ale kupim vysielacku a to bude asi najrozumnejsie.

vejula
18. feb 2010

aha... No lebo môj hafan má teraz zapalené očko aj mu hnisa tak mu son kvapkám ophtalmoseptonex a dávam tie kvapky ophtalmo framykoin... Ale tak snad ked si potom dobre umyjem ruky tak to nemôže vadiť...

fleury no aj ja stále kukám, no nech je tu už ten apríl 😵

fleury
18. feb 2010

vejula ophthalmo-framykoin davam hafanovi aj ja do oka, ked ma zapalene..tebe ta masticka urcite neublizi, ked si umyjes ruky, to sa neboj 🙂

lubkamik
18. feb 2010

Baby, neopuchaju vam prsty? Mne v noci zacali prsty na rukach opuchat a este som zacala mat aj krce v lytku 😠 Ledva chodim... este aj krcove zily sa mi vyhodili - hruuuza

vejula
18. feb 2010

Ďakujem fleury 🙂
Už som v poslednom čase akási vyhukana zo vsetkého... Joj aby tie mimi boli už vonku nech sa stále čohosi nebojím... Sa mi zda že už to niekedy aj prehánam, ale tak človek si nerozkáže 😅 ked som taká uzkostlivá povaha... A najhoršie je že mi to ešte aj mm vyčíta, včera sme sa zase pohadali... Bo predvčerom večer bol do polnoci preč mobil mal vybitý nevedela som čo... A včera ked som zas čosika fnukala tak na mna naziapal, že preto bol preč lebo chcel mať pokoj a nie sa stále divať ako stresujem a tak. Tak som začala ja že nech teda vypadne ked tak pri mne trpí že sa nemusí vracať ani domov a tak... No a to ho velmi urazilo a od vtedy mi len odvrkuje... Ale nech, som si povedala že ked príde z roboty& pôjdem ku mame nech má klud odomna ked som taká hrozná žena 😔

tarinka333
18. feb 2010

Vejulka, ti chlapi su strasni! Vobec nechapu, ze s tehotnou zenou mavaju hormony... Ja si napr. teraz pripadam strasne skareda. vlasy hrozne, nechty krive alebo polamane, velka rit, celulitida jak hrom... az sa pytam mm, ze ci nechce krajsiu, chudsiu... stale na mna kukne, ze ci zas hormony mnou mavaju... no ach jaj...

Lubka, ta DR... teda fakt, ona si zrejme isto vyskusala na sebe aj porodne bolesti, AJ amputaciu, ked to takto vie posudit !!!

roxi
18. feb 2010

ahojte, tak som sa troška vyžalovala v júlovkách, ale tam nie je ani nohy, tak idem načerpať nejaký optimizmus k vám 😉
dnes som bola zas na krv, zas mám všetko rozhádzané, už druhý deň mi poriadne krvácajú ďasná a dokonca som začala krvácať aj nosa 😠 , tam som zvedavá, či zas klesli trombocyty či čo to má teraz znamenať

a chytá má nejaká depka, aj počasie je nanič, malá už tretí deň vôbec neposlúcha, je z nej malý, bezohľadný provokatér, ignoruje všetko čo poviem,

ja sa nevládzem už ani ohnúť, potrebovala by som porobiť ešte kopec vecí a nič nestíham a ešte aj mačky robia neplechu

evil15
18. feb 2010

ahojte bambulky tak sa vám hlásim z nemocky krv neni dobrá tak mi ju musia sledovať ☹ mám prísnu dietu to jest sucháre a čaj 😉 mňamky ... som zvedavá kolko si ma tu nechajú ☹ ležim na rizikovom na Antolskej a môžem len odporučať sestričky su tu super a aj personál 😀 len jedna doktorka asi nevie ťo robi 😉 😉 😉 ale ináč pohoda ... bambulky majte sa krásne a dávajte na seba pozor papa

fleury
18. feb 2010

mne prsty neopuchaju, ale strasne sa potim poslednu dobu 😝 a krce nemavam, lebo beriem magne, tak aspon o jeden problem menej 🙂

vejula moj mm neregistroval mobil minuly vikend ked bol vonku, ja som na to tiez alergicka, ale zas musim uznat, ze niekedy tie hormony so mnou tak trieskaju, ze sa mu nedivim, ze na mna kuka jak na martana
😅

vejula
18. feb 2010

No tarinka fakt chlapi nikdy nepochopia a najhoršie že si oni pripadaju ako tie najväčšie obete ktoré musia všetko odsrať... Inač ja si teiž pripadám škaredá, sa na seba radšej ani moc nepozerám 😒 Ale to až tak neriešim, viac ma trápi všetko okolo mimi, či mu nejako neubližujem a tak... Proste som strašne precitlivelá a až moc všetko sledujem... A to môj mm neznáša a je na mna kvôli tomu velakrát zlý, blačí po mne a tým mi teda moc nepomáha, tak radšej pôjdem ja preč ked príde z roboty a vrátim sa až celkom večer nech sa nemusíme rozprávať spolu 😢

lubka inač pekná postielka 😵 A s tým puchnutím to povedz dokimu pri najbližšej poradni.

fleury
18. feb 2010

roxi nestras, ja mam zajtra volat ohladom vysledkov krvi z hematologie, tiez mam dasna furt krvave a z nosa hlavne rano mi ide krv .. ma porazi, ked mi nasadi dalsie lieky

seuska
18. feb 2010

Tari postielka je prekrasna.... pekne si to zladila 🙂

Lubka pre bohaaa, to co bola za doktorka??? Ako nehnevaj sa, ze amputacia nohy, by som sa asi zdvihla a odisla, na co nas strasia tymto????? Inak krasne hniezdo si kupila do postielky na prizemie 🙂

Susanitka dakujem za link na subaru capacky a rukavicky aj ked asi by to bol brutal to malej obliect, ale idem to ukazat mm, ten sa zblazni 😀 Detsku lekarku mam uz zahovorenu, nahodou som sa s nou stretla a povedala ze jasne ze nas zoberie. Skus napisat do temy Kosice tam ti baby isto daju svoje tipi na lekarku a ty si vyberies co ti vyhocuje...

Evil drzkajte sa v nemocke...

vejula
18. feb 2010

fleury no ja to s tým mobilom tiež nemám rada, ale najlepšie je na tom to že nakoniec to dopadlo tak že vlastne ja za to môžem, a že on je len obeť, chudiatko...

roxi, drž sa.... Vidíš viaceré tu máme akési zlé obdobie, až na to že ja nemám doma už jednu dcérku, asi je to teraz vyčerpávajuce riešť bambulu ked nechce posluchať.... Držím prsty nech je to rýchlo lepšie, alebo rovno nech už su mimi vonku, na svete...

tarinka333
18. feb 2010

Seuska dakujem, to len nahodou, som chcela neutralne farby do postielky, kedze nevieme, co mame v brusku a tak sme farbili izbu na grepovo a tak to potom vyslo 🙂

roxi
18. feb 2010

fleury - tak držím palce, nech máš výsledky dobré, u mňa to začalo nejako lietať, raz mi vravie, že výsledky poukazujú na zvýšenú zrážanlivosť, o pár dní zas opačne, tak už ani lieky neberiem, len železo a vitamíhy, lebo neviem či mi tie lieky viac neškodia ako pomáhajú, ale tie zmeny začali samé, ešte kým som nič nebrala, ani lekár nechápal, čo to má byť, ale pri malej som mala tiež problém no skôr hrozilo krvácanie, ale z nosa sa mi nikdy nepustila krv tak neviem čo to má teraz znamenať, no výsledky budú až pondelok tak som zvedavá

evil - nech ten pobyt v nemocnici zvládneš čo najlepšie a hlavne nech si ty aj malinké v poriadku,

čo sa týka opúchania, tak tieto problémy ma zatiaľ obchádzajú, ani pri malej som nemala opuchnuté ruky či nohy a to boli horúčavy, problém sú u mňa len kríže a panvové dno sa už 2 týždne poriadne rozťahuje, lebo keď vstanem mám pocit, že zo mňa malý vypadne, strašne tlačí dole a nenormálne to bolí, čo som pri Lee tiež nezažila, teda citila som to rozťahovanie, ale nebolo to tak strašné, musím povedať, že predtým som mala hrozné len posledné 2 týždne, keď som si želala, aby už malá bola vonku, ale teraz by som bola najradšej, keby som už mala pôrod za sebou, aj keď viem, že pre malého by bolo lepšie, keby sme ešte aspoň 2-3 týždne zostali kinderko,

susanita555
18. feb 2010

seuska nemas zaco inac mm to kupil a este sme nevedeli ci bude chlapcek,alebo dievcatko on by aj z dievčatka spravil pretekárku 🙂

roxi
18. feb 2010

vejula - no to je pravda, že vie poriadne vytočiť, predvčerom ma tak rozčúlila, že som myslela, že už porodím, teda vlastne ja som sa nechala vytočiť, potom som si vravela, či mi to bolo treba, lebo za tie kŕče v bruško to určite nestálo, ale vravím, je to ako naschvál, že moje ideálne, zlaté dieťa sa mení v tom najnevhodnejšom čase na čerta,

vejula
18. feb 2010

hmm to je zákon schválnosti asi.... Inač ty máš už malé levíča??? LEbo ja som levica a ked sa mi natrodil bráško- to som mala 1 rok, som bola tak strašne žiarlivá že som ho škrabala ked mamina skákala okolo neho a nie okolo mna... Ja by som si vtedy dala riadne po zadku asi 😠 No nemohla som to prekusnuť že už nie som stredobodom maminkinej pozornosti, hviezda 😝

lubkamik
18. feb 2010

Seuska, dakujem 🙂 Kupila som to hniezdo v Ikei - je tam celkom lacne - dakych 11 Eur stalo 😉
O tom puchnuti som hovorila doktorke ale vraj to je zo zavodnenia - neviem. Dufam ze to neni nic vazne - hlavne tie krce co mam v lytkach...Mozno som vcera vela chodila tak preto to vsetko je.

tantama
18. feb 2010

ahojte kočeny.. my sme bnoli včera na poradni ale po nej som sa nevládala ani pripojiť..... naša malinká má len necelých 1300 g skrátil sa mi krčok a začala som sa otvárať a aj množstvo plodovej vody sa mi zmenšuje.... chceli si ma v nemocke nechať hned ale nakoniec v pondelok idem na príjem a dr povedala že asi sa bude musieť malinká narodiť čo nevidieť aj s takou hroznou váhou lebo je niečo prečo nepriberá v brušku..... som z toho strašne zničená a aj tá predstava že skončím v nemocnici na neviem ako dlho ja hrozná.....zž som vypllakala more ale k ničomu mi to nebolo.... nemám notebook aby som sa ozvala tak keby bolo niečo nové tak pošlem sms Zuzke s maxíkom na ktorú mám čislo a ked bude môcť dá vam vedieť....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre